Opinie o Glas Hit w Wręczyca Wielka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Glas Hit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Glas Hit o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glas Hit w Wręczyca Wielka

Gowork

Moim zdaniem czarna owca w tym wszystkim jest firma gowork ,jeśli nie wiadomo o co chodzi to o kasę. Wy sobie piszecie , a firma na reklamie zarabia fortunę , i Co masz z tego ze wylejesz wszystkie żale ,jak zarobi tylko właściciel serwisu . Powodzenia w narzekaniu i obmawianiu to nam wszystkim najlepiej wychodzi. A kto inny liczy kasę , która podobno leży na ulicy , a ten serwis to potrafi .

Himera

Niezła zabawa na tym serwisie wszystkich można obszarowac i mieć to w dużym poważaniu i przy okazji narobić Firmie dużo problemów Czy to czasem nie konkurencja?

ememens

Wszystko kręci się wokół sezonu, bo firma sprzedaje lampiony i znicze. Ale to nie znaczy, że nie ma możliwości współpracy później - wszystko zależy od tego jak pracujesz. Płatności są w terminie, ile jest Zakładów gdzie na pensje czeka się miesiącami, jak na warunki w regionie płaca dobra. Właściciele starają się, są wymagający, ale można na nich liczyć i dużo są w stanie zrozumieć. Kierownik ma za zadanie ogarnąć cały Zakład - nie ma spouchwalania, bo weszli by mu na głowę. Jest wymagający i musi taki być! Gdyby ktoś miał możliwość zamiany z nim na stanowisko – nigdy by się na to nie zdecydował. W firmie pracują osoby, które rok w rok pomagają w sezonie, jak tylko jest telefon z prośbą o przyjście – przychodzą, są pracownicy pracujący tam po 10 lat czy to źle świadczy o pracodawcach albo o warunkach pracy? Dużo się słyszy na temat traktowania w innych firmach, dla nadal pracujących w Glas Hit radzę szczerze porozmawiać ze znajomymi. "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!" Jeśli chcesz z tą firmą współpracować, idź, przekonaj się sam, nie daj się spławić starym pracownikom, bo może spróbują Cię wystraszyć, bojąc się o swoje miejsce pracy – wyrób sobie swoją własną opinie. Wątek ten powstał, aby dowiedzieć się jak wygląda praca w Glas Hit, a nie żeby obrażać kogokolwiek! - takie małe spostrzeżenie :) Pracowałem i nie żałuje.

Zastrzezony
@ememens

Zgadzam się całkowicie z Twoja cala opinia o firmie Glas Hit. Praca jest okey.Pracuje w tej firmie już kilka lat.I nie wyrażę zlej opinii.Wręcz przeciwnie MAM O TEJ FIRMIE POZYTYWNE ZDANIE.I o osobach w niej pracujących i rządzących. O SZEFOSTWIE również mam b.dobre zdanie. Maja podejście do pracownika , potrafią zrozumieć i pomóc pracownikowi jeśli pracownik się zwróci do nich o pomoc,często sami wyciągają dłoń z pomocą,nie przechodzą obojętnie. Wyplata jest na czas bez żadnych opóźnień a wspomnę ze pracuje już kilka lat i zawsze była na czas i jest do tej pory.Przy wypłacie również dostajemy więcej niż mamy zapracowane. Szefostwo na koniec sezonu organizuje zabawę dla pracowników. Za która płaca sami za wszystko Moje zdanie jest o tej firmie pozytywne,było i będzie.będzie. Sadze ze opinie wypisywane źle o tej firmie czy o kierowniku itd są od starych pracowników którzy już w niej nie pracują i robią to specjalnie.

siema

Rumcajs .Niektórym już nic nie pomoże.A już na pewno nie tym anonimowca co krytykują jak ADOLF .DAM WAM TAKA RADE jeśli chcesz zobaczyć jak jest w tej firmie i jaki jest kierownik ,szefostwo , pracownicy to nie czytaj tych bzdur tu wypisywanych NAGANNYCH . Bo ludzia w żaden sposób nie dogodzisz.Choćby nawet niebo przed nimi się otworzyło . .Dam wam jedna rade jesli chcesz zobaczyc jak jest w tej firmie i jaki jest kierownik to idzie i sobie sami sprawdzie.Nie czytajcie takich komentarzy jak Adolfa

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Glas Hit.
Rumcajs

Dzisiaj mamy popielec może by Adolf tak główkę posypał popiołem.... Chwila zastanowienia może się przydać każdemu ....zanim COŚ napisze na forum.

Rumcajs

Czesc

adolf a pracujesz nadal w zakładzie ? może czegoś żałujesz i teraz żeby się odgryź... musisz jak najlepiej skrytykować dana osobę. padło na kierownika Ale o którym napisana została nieprawda.Kierownik jest ok,szefostwo jest ok ,wszystko jest ok.

Laserowy Muchomor

Adolf się mocno napier ... I pisze jaki świat ma wokoło piękny

Czesc

Popieram Hanke.Nie zgadzam się również z opinia adolfa. NIE SŁUCHAJCIE GO.Adolf bzdury napisał totalne o nim. Kierownik jest w porządku.Znam go już jakiś czas,trzyma dystans do pracowników ale to dlatego ze ludzie by mu na głowę weszli.Ja tez mam o nim b.dobre zdanie.A nie zapominajmy ze są LUDZIE i LUDZISKA.Każdy wie o co chodzi. Łatwo jest skrytykować kogoś a swoich błędów nie widzieć. Co nie ADOLF jakiś święty musisz być .

Hanka

A ja mam o kierowniku bardzo dobre zdanie, po pierwsze fachowiec zna się na swojej robocie i na ludziach też, tych co smród pozostawiają po sobie pozbawia pracy a tych co się znają na robocie to ich broni i ma o nich zawsze dobre zdanie i dobre słowo dla nich. Fachowiec w każdym calu! Nie słuchajcie opini Adolfa bo on sam pewnie Adolfem pozostanie a kierownik jest spoko prace polecam!!! Adolf nie pij tyle i nie pisz głupot na forach o tak późnej godzinie.

Panna
@Hanka

Pracowałam tam jakiś czas temu, zmieniła m prace na stałą, ponieważ w tej firmie przeważnie pracuje się na produkcji sezonowo. Jeśli chodzi o kierownika, to bywa ostry, ale tylko jak ktoś podpadnie kilka razy. Tak już jest, że ludzie myślą że jak przyjdą na sezon to nie muszą wiele robić, bo i tak nie będą już dalej pracować. Pracować trzeba jak wszędzie, jak się nie podoba, to trzeba szukać czegoś innego i tyle w temacie. Ja dobrze wspominam tą firmę i ludzi tam pracujących, z niktórymi do tej pory mam kontakt.

Prawdziwa Dobra Dusza

Przesadą jest to co tu jest wypisywane!! Nie ma tam żadnych dziadków! Ta opinia, którą napisałem była moją opinią widzianą z mojej perspektywy. Nie jestem z konkurencji żadnej. To że właściciel ma więcej wrogów jak przyjaciół to już jego sprawa.Wypowiedzi powyżej pisane są przez właścicieli bo nie wierze że ktoś z "firmy" wypowiada się pozytywnie na jej temat."Co do firmy -mówią że stabilna a produkty są dobrze oceniane czyli jest dobrze kierowana .POLECAM !!!" Słowa śmieszne i żałosne...

ktos
@Prawdziwa Dobra Dusza

No szkoda ze nie wierzysz ale są osoby które dobrze się wypowiadają o tej firmie i tu piszą prawdę Bo jeśli nawet ktoś tam robił a już nie robi to nie powinien krytykować. Każdy powinien iść i sam sprawdzić jak tam jest a nie oczerniać firmę skoro ci się nie podobała to nie krytykuj. A skąd ty wiesz ile on ma wrogów ,zresztą to jego sprawa a co do przyjaciół to jestem zdania ze prawdziwego przyjaciela ma się jednego a nie tysiące. A ci co krytykują miedzy innymi ty. To pewno ci którzy wylecieli z pracy bo się nie nadawali

Dobra dusza

Zgadzam się z trescią opinii że dziadki to może przesada ale tak kiedyś mówiono na starszych rangą w wojsku -to tylko przenośnia dla starszych fachowców stażem. Prawda jest taka że nie jeden starszy ma taką werwe w sobie że młodzi mogą tylko podziwiać.Co do firmy -mówią że stabilna a produkty są dobrze oceniane czyli jest dobrze kierowana .POLECAM !!!

MŁODY

STARSI KOLEDZY POPADAJĄ W RUTYNĘ I JEST TO PEWNIE POWÓD KIEDY PREZESI SIĘGAJĄ PO "NOWYCH" ABY FIRMY MOGŁY NABIERAĆ NOWEGO TEMPA.SAMYMI DZIADKAMI NIE DA SIĘ WPROWADZAĆ NOWYCH ROZWIĄZAŃ BO ONI MAJĄ SWOJE NAWYKI I CZĘSTO SIĘ MÓWI ŻE JUŻ SĄ NIEREFORMOWALNI A KIEDY WEJDZIE KTOŚ NOWY "ŁAPIĄ ZA RĘKAW I PYTAJĄ GDZIE TAK PĘDZISZ" MOŻE TO SĄ POWODY NA MIESZANIE KRWI PRZEZ PREZESÓW,ORAZ POWODY NA PISANIE RÓŻNYCH DZIWNYCH OPINII NA TEMAT FIRMY ABY NIE ZAGLĄDAŁ TAM KTOŚ NOWY?

glas hit
@MŁODY

OSOBIŚCIE POLECAM FIRMĘ KAŻDEMU I SZEFOSTWO JEST OK. TO NIE JEST MIEJSCE NA DYSKUSJE TAKA ALE źle mnie zrozumiano.Nie wiem jaki wiek odpowiada ? skoro ktoś nazwał pracowników dziadkami.bo sam jestem wieku od 30 do 40.Bo dziadki to maja po 80 lat.Kiedyś każdy z nas będzie miał te 40 lat albo już ma. A nie jeden dziadek przeskoczył by tego młodego co ma 20 lat i to dziadki robią na nich a młodzi po katach się chowia Nie chodzi tu by nowych ludzi nie przyjmować wręcz przeciwnie. Wszędzie trzeba szukać nowych talentów I osób którzy są pracowici.

Zadowolony

Pracuję w tej firmie kilka lat czytam te brednie gdyż nie mam problemu z wolnym, na zarobki nie mam powodu narzekać (nie jest to najniższa krajowa)Szefostwo mi płaci za umiejętnosci i doświadczenie.Zawsze się znajdą niezadowoleni ale coś za coś, polecam być kreatywnym a jest pewne ,że gdzie są wyniki tam jest poważanie oraz dobre stawki.Niezadowolonym proponuję poszukać sobie nowej pracy bez użalania się na firmę bo być może jest "KTOŚ" kto naprawdę może potrzebować takiej pracy i nie będzie się użalał psując innym dostemp.Wszystkim potrzebującym pracę -polecam !!! P.S.KTOŚ NAPISAŁ ŻE TAM SĄ LUDZIE MILI,TO PRAWDA !!! NIE MIŁYCH ZWALNIAJĄ.

glas hit
@Zadowolony

Zadowolony .Zgodzie się z tym co napisałeś .Ale mam jedna uwagę na która zwróciłbym szefostwu uwagę. Ponieważ pracują tam mężczyźni jak i kobiety. SA osoby faktycznie które pracują już kilka lat . Płci męskiej jak również żeńskiej. Doceniałbym na miejscu szefostwa bardziej tych starych pracowników.A co do ludzi tak są mili i praca tez jest ok polecam .

zastrzezony

polecam Glas Hit praca jest ok. A szefostwo nie często się tacy zdarzają... potrafią zrozumieć pracownika i są uprzejmi, potrafią pomóc.Mogę to powiedzieć w 1oo% firm jest ok i szefostwo tez . a ci wszyscy co krytykują to nie wiedza co piszą.

elka

Pracowałam w tej firmie i muszę powiedzieć że ktoś tu ma tupet pisząc głupoty o złej pracy w tej firmie.Ja byłam zawsze dobrze traktowana.Atmosfera w pracy miła ,ludzie są ok.Szefostwo dobrze traktuje personel i można się zawsze dogadać- idą na rękę .Jak odchowam dzieciaka wracam tam pracować.Jestem na TAK!!! POLECAM !!!

czesc ja tez się nie zgadzam z tymi co krytykują bo się nie znają .Pracuje tam juz kilka lat i mogę powiedzieć ze szefostwo jest w porządku bardzo i ludzie tez a każdy ma lepszy dzień lub gorszy. Praca jest ok i polecam.

maniek

Witam, pracuję tu już trochę. Myślę, że dużym plusem jest tu właśnie "pójście na rękę" pracownikowi!! Kiedy coś potrzeba, gdy coś się dzieje, szefostwo naprawdę się przejmuje. Trzeba być kreatywnym w takiej branży! Dlatego nie zgadzam się z poprzednim komentarzem. Ludzie są naprawdę w porządku. Ja ogólnie polecam! Mam nadzieję, że przepracuję tu ładnych kilka-kilkanaście lat, bo mi się podoba.

tu byłem

Trzeba mieć duże poczucie humoru, jeśli chce się tu pracować. W tej firmie niespotykane są: szacunek i prawda; choć tych niestworzonych historii o tym jak będzie fajnie miło się słucha, ale do pewnego czasu... Pracodawca: taka dola szefa, że wie wszystko najlepiej, chce, czy nie, jest genialny; z zawodu - dyrektorem; można się od niego uczyć sztuki dyplomacji, znaczy... na jego błędach :).

szukającypracy

Witam, czy ktoś może udzielić informacji na temat tego pracodawcy???

Zostaw merytoryczną opinię o Glas Hit - Wręczyca Wielka

• Jak się pracuje w Glas Hit?

Zobacz opinie na temat firmy Glas Hit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glas Hit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glas Hit
3.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • ul. Śląska 69
    42-130 Wręczyca Wielka