Opinie o Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)

gogogo

Czy dają jak wszędzie pracownikom śmieciową umowe zlecenie? Czy jakąś ciekawszą opcje?

chaff
@gogogo

Większość agentów prowadzi swoją działalność. To standard w zawodach, gdzie jest nienormowany czas pracy. No i ma to jedną istotną przewagę: możesz sobie rozliczać koszty i płacić niższe podatki. Chłopaki i dziewczyny z NowodworskiEstates inwestują w nieruchomości zamiast mieć odliczane składki do ZUSu ze swoich wynagrodzeń. Lepiej tak zarobić na emeryturę niż wrzucać kasę w czarną dziurę systemu. Z resztą, w niektórych biurach agenci mają umowę o pracę...na minimum krajowym, na dziesiąte części etatu, więc tylko dla pozoru. I muszą pracować w wyznaczonych godzinach np. 9-19 (cały dzień i ani minuty krócej)- byłem, widziałem. No to ja już wolę sam sobie układać grafik i nie mieć tej bzdurnej podstawy 750 zł.

Lilaa

Ciekawe dlaczego z jednym wyjątkiem pracują tam sami faceci??

Liaaa

Bynajmniej nic chłopaków nie rozprasza :-)

Art

Zdaje się, że to portal do oceniania pracy w firmie? Nie wiem, kto inny mógłby ją oceniać, jeśli nie pracownicy. Nie odpowiadam za wszystkich agentów, bo każdemu zdarzają się pomyłki, ale ponad rok temu założyłem ten wątek pozytywną opinią i nadal ją podtrzymuję :)

Opisze jednym słowem, tragiczni... Nie polecam!

Obserwator
@1234

Ładne zdjęcia, może ładni chłopcy ale wiele brakuje do dobrych standardów pracy,są nie słowni, nie oddzwaniają na telefony, może już są tacy ekstra że nie muszą. Samouwielbienie jak widać na wysokim poziomie.

Agent Nieruchomości

Bardzo profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja. Co prawda nie dostałam oferty pracy, ale załatwiono to w taki sposób, że mam pełną świadomość swoich mocnych i słabych stron, przez co mnie podbudowano.

Trafne pytania pogłębiające moje wypowiedzi. Brak pytań nic nie wnoszących. Rekruter Pani Iza doskonale znała się na swoim fachu.

Paolcia

Hej, był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie, jak to u nich wygląda ? Będę bardzo wam wdzięczna za informację.

@Paolcia

przygotuj się na pytania typu: "no i jak pani widzi pracę w naszej firmie na tym stanowisku" (zadane chyba 3-krotnie:), "jakie są pani mocne i słabe strony" i różne inne pytania tego typu:P i tak przez 45 minut....

Miłosz

Ja mogę potwierdzić, że te dane są wiarygodne. Ja akurat zarabiam dużo więcej, ale jest to kwestia tego, że jestem już w firmie już od prawie roku. Oczywiście na początku trzeba mieć cierpliwość i włożyć dużo czasu i pracy w swoje transakcje, ale jak się jest dobrym sprzedawcą, to takie dochody są do osiągnięcia już po 2 miesiącach. :)

konrad
@Miłosz

Domyślam się, że na początku trzeba być cierpliwym, włożyć dużo czasu i pracy w pozyskanie ofert. Czy godziny pracy są w jakikolwiek sposób normowane, ustalone? Czy pracownik codzienne pracuje w biurze? Jak wygląda kwestia związana z użytkowaniem samochodu?

konrad

Ostatnio pojawiła się informacja, że średnie, miesięczne wynagrodzenie agenta w Nowodworskiestates to 6000zł brutto. Czy ktoś mógłby się do tej informacji odnieść? Czy możliwe jest osiągnięcie takiego wynagrodzenia?

ewa

szczerze polecam!

Cherryb

agencje nieruchomości nie zajmują się tylko pośredniczeniem w ZAKUPIE ale i w sprzedaży, wynajmie oraz najmie. Jeśli często się przeprowadzam to wolę poszukiwania poświęcić solidnej firmie, która znajdzie DOKŁADNIE to czego oczekuje.

CherryB

stąd, że są najszybciej rozwijajaca sie firma w Krakowie ? maja najwiecej nieruchomosci w miescie, idą jak burza! Podjełam z nimi wspolpracę nie raz i zawsze bede ich polecac

CherryB

Najlepsze biuro w Krk! profesjonalni, wyszkoleni, eleganccy, przystojni, reprezentatywni, konsekwentni. NAJLEPSI!!!!

1.5 gościa

Pan 2 posty powyżej pewnie z Galtona :) Biuro jest świetne, pozdrawiam cały team!

n.

ambitne plany, ciekawe co im z tego wyjdzie jak kryzys na rynku....

M.

Podobno mają super szkolenia, młody team, wysokie zarobki i możliwości rozwoju. Z tego co wiem, mają ambitne plany, więc warto się do nich zaczepić, żeby szybko awansować. Ktoś wie kiedy mają rekrutację?

Art

Hej! Pracuję w tej firmie od prawie roku i mogę z czystym sumieniem ją polecić. Początkowo miałem wątpliwości odnośnie pracowania w systemie prowizyjnym, ale jeśli ktoś nadaje się do tej pracy to może zarobić naprawdę dobre pieniądze, nie wspominając już o cyklu przydatnych szkoleń i fajnej atmosferze!

Zostaw merytoryczną opinię o Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) - Kraków

• Jak się pracuje w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Zobacz opinie na temat firmy Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 20 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Kandydaci do pracy w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.