Opinie o Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)

Studenciak

Czy praca studenta, na zasadzie praktyk lub czegoś co umożliwi mu dostosowanie pracy do zajęć jest możliwa?

Agata

@adi, spróbuj aplikować na tą ofertę, być może ktoś się do Ciebie odezwie i wtedy dowiesz się co do stawki wszelkich szczegółów łącznie z premią , takie informacje pewnie też są poufne więc nie zawsze kwoty muszą być podawane w ofertach. Poszkują pracowników do Krakowa i Wrocławia, różne stanowiska.

Trzeba założyć działalność w przypadku agenta? Jaka jest stawka w umowie i jaki rodzaj umowy?

@Nowy

Dzień dobry, Od naszych agentów wymagamy statusu studenta lub gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej. Wynagrodzenie agenta jest prowizyjne, wobec czego umowa określa sposób jego obliczania i możliwości wzrostu przychodów agenta. Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@nowodworskiestates.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Z pozdrowieniami, Zespół NowodworskiEstates

p24

Czy mógłby ktoś napisać coś na temat rozmowy kwalifikacyjnej?

Agent Nieruchomości

Bardzo profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja. Co prawda nie dostałam oferty pracy, ale załatwiono to w taki sposób, że mam pełną świadomość swoich mocnych i słabych stron, przez co mnie podbudowano.

Trafne pytania pogłębiające moje wypowiedzi. Brak pytań nic nie wnoszących. Rekruter Pani Iza doskonale znała się na swoim fachu.

adi

Jaki procent prowizji od transakcji płacą agentom?

AgentNE
@adi

Na wejście 50% netto, a w miarę kolejnych awansów idzie w górę. Mam porównanie do innych agencji, w których pracowałem wcześniej i tutaj mam najwyższe prowizje + inne systemy motywacyjne. Generalnie dobry agent nie może narzekać :)

edf

hej hej a nie wiecie może czy ejst szansa na jakies szkolenia tutaj w firmie? chociażby takie wdrazajace?

szymi

Po takich opiniach chętnie złożyłbym do nich CV, ale nie wiem czy oferty, które mają umieszczone na stronie są nadal aktualne, bo od daty ich dodania trochę minęło. Orientuje się ktoś, czy jeśli są nadal zamieszczone na stronie to rekrutacja na te stanowiska trwa?

pośrednikNE

wynagrodzenie zależy od wyników. nie ma wyników - nie ma wynagrodzenia. 2000 euro oscyluje wokół średniego wyniku miesięcznego. Co do benefitów to jak najbardziej są: luksusowe auta do wyłącznego użytku, pakiet medyczny, bonusy etc. Wypłaty z reguły w terminie, czasem są małe opóźnienia.

Art

Update - po prawie 4 latach pracy moja opinia o firmie jest nadal pozytywna. Zarobki agentów są mocno zróżnicowane, od 2000-2500 do ponad 20.000zł średniej rocznej. Najlepsi nie muszą martwić się o pieniądze. Cały czas coś się dzieje, a wszyscy pracownicy mają wpływ na rozwój firmy. Polecam.

Patryk

Czy ktoś ma mi możliwość opowiedzieć co się tutaj dzieje aktualnie czy praca jest, czy do pracy są odpowiednie warunki i czy kasa jest na czas? No i chcialem się dowiedzieć też o umowę, o to jaka jest

Specjalista

Cos w tym rzeczywiscie jest. Wszystkie pozytywne komentarze dodawane sa falami :)

michall

zgadzam się z przedmówcami, praca tu to rzeczywiście czysta przyjemność, bardzo zgrany zespół, przyjemna atmosfera

Palermo

Dobrze mi się pracuje, fajny zespół, przez co do pracy się idzie z przyjemnością. Zarobki też na zadowalającym poziomie, cieszę się, że trafiłem do tej firmy

klest

młody i ambitny zespół, który nie boi się wyzwań, w takich warunkach właśnie lubię pracować i to znalazłem w tej firmie. Dodatkowo dobra komunikacja wśród pracowników, żadnych poważnych nieporozumień

antos

Oferowane warunki są bardzo dobre, zarówno finansowe, jak i te pozafinansowe. Cieszę się, że trafiłem do zespołu, mam możliwość rozwoju,zapewniają nam szkolenia, dzięki czemu możemy poszerzać swoje umiejętności.

tr

ok

Grajek

Wielkim plusem firmy jest kładzenie nacisku na zadowolenie klienta, to jest priorytet i tak powinno być wszędzie. Klimat w zespole jest bardzo przyjazny, młodzi ambitni ludzie, przez co z przyjemnością się chodzi do biura. Dodatkowo zarobki są bardzo dobre.

indios

wlasnie slyszalem ze dobrze placa i ze fajni ludzie pracuja w biurze, nie wiecie czy szukaja teraz jakis agentow?

krawiec

pare miesiecy temu pracowalem w tej firmie, bylem zadowolony, swietna atmosfera w biurze, mlody i ambitny zespol, dobrze sie z nimi pracowalo. Teraz przeszedlem na zupelnie inna branze ale nie zaluje czasu spedzonego w Nowodworski, duzo sie nauczylem i zdobylem cenne dowiadczenie

broker

omg

chaff
@broker

@ypaooa, chyba Ci się jedno zero zgubiło jak chodzi o zarobki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) - Kraków

• Jak się pracuje w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Zobacz opinie na temat firmy Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 20 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)?

Kandydaci do pracy w Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.