ARC Europe Polska

Opinie o ARC Europe Polska

Ex Starter

Zniesmaczony Klient > Bo ta Pani musiała się tak przedstawić inaczej nie dostałaby swojej premii miesięcznej, całe 30 zł.... (to nie żart)

misia

praca w starter to porazka, tylko wyjatkowi nieudacziny zostaja tam na dluzej, bo nikt inny by ich nie zatrudnil... chyba ze pare pieter nizej w biedrze, atmosfera to dno dn, potwierdzam wczesniejsze negatywne opinie z wlasnego doswiadczenia :)

okjui

nikt Cie tu nie chce daruj sobie i nie zawraca glowy

Bang

Od 1400 zł netto możesz zacząć - jak jesteś ogarnięty to w ciągu pół roku wynagrodzenie wzrośnie Ci do 2400 netto, oczywiście możesz dalej się rozwijać i dostawać jeszcze większe pułapy

lease
@Bang

ogarniety to czyli ja nie jestem ogarnieta bo po roku i tak dostaje minimum, siedze i nic nie robie....

Czy kandydat na stanowisko Sales Manager w firmie ARC Europe Polska ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

TBO

No własnie, ktos tam pracował z IT? Jakieś opinie?

PRZYJACIEL

jezeli ktos nie jest zadwolony z pracy to nikt nikogo na sile nie trzyma... Na pewno znajdzie sie ktos kto doceni wasze kompetencjie, a o los startera sie nie martwcie :)

Lol

Premie raz do roku i max 40 % twojego miesięcznego wynagrodzenia. Powodzenia

Zniesmaczony Klient

Witam. Chciałbym się z państwem podzielić moją refleksją. Kiedyś dzwoniłem jako klient z racji iż popsuły się dwa auta różnych marek dodzwoniłem się na infolinie jedną... po chwili drugą... wiecie co? Odebrała ta sama pani, ale udawała że ma inny głos i nigdy w życiu ze mną nie rozmawiała... Widać starter w Pyrkowie obsługuje wszystkie marki aut świata... jeden wielki skryty moloch aby tylko klienci się nie zorientowali, ja nie mam pretensji do pracowników po tym co tu wyczytałem współczuje Wam serdecznie i powiem więcej będę gorąco namawiał wszystkich aby NIE korzystać z waszych usług, wam od tego nie ubędzie bo zarobki macie skandaliczne a ta firma i prezesostwo niech się opamięta i zacznie szanować pracowników, może gdy tabelki i wykresiki lawinowo poszybują w dół zmienią Polską mentalność prywaciarza. Trafiłem tu bo strona jest na tyle wypromowana że stoi lepiej od firmowej strony... Przypadek? To tylko potwierdza najobrzydliwsze przypuszczenia na temat starter24 assistance... na assistance panowie prezesowie trzeba sobie zapracować i zasłużyć to nie jest infolinia z garnkami. Skandal takie zarobki w XXI wieku. Pozdrawiam biednych szeregowych pracowników tyrających na luksus darmozjadów.

syku

oj dobra a gdzie w Polsce sie obrze zarabia jesli nasi rodzice nie byli komuchami nie maja znajomosci to zarabiamy i bedziemy zarabiac grosze bez plecow nie ma szans na dobra prace, wkurza mnie chodzenie na rozmowy kwalifikacyjne robienie z siebie blazna za 1700 na reke nie narzekajcie na starter firma slaba tak samo jak wiekszosc w polszy, juz w tylu miejscach pracowalem ze mam dosyc co firma to to samo g0wn0 licza sie tylko znajomosci bez tego cale zycie bedziemy w g0wnie w necie na np pracuj.pl ogloszenia o prace wszystko super, pieknie apozniej i tak z bolem idzie sie do roboty. Jestem wesolym i pogodnym czlowiekiem ale serio gdybym mial wybierac wolalbym sie nie urodzic przynajmiej nie w polsce czy innych krajach gdzie spoleczenstwo wegetuje

była pracownica

Pracowałam kilka lat. Omijajcie z daleka, chyba, że nie macie innego wyjścia.

D.

Praca jak do tej pory była ok szczególnie na CMF ( prestiżowa dział Startera) mimo przerostu formy nad treścia koordynatora i pożal się BOŻE trenerki niejakiej Katrzyny S. do przeżycia bo pracowało się od 8-16 ale przy nowym kontrakcie będą i nocki podobno ma być za to dodatkowa kasa ale to jeszcze nie oficjalnie potwierdzone, Info wyszło od nowej koodynatorki czyli spawa praktycznie pewna. Grunt że dają umowę o pracę i płacą ZUS. A co do nowej kierowniczki to jest OK ( i tak nic nie ma do powiedzenia robi swoje ) a Szare Eminencje dalej robią co chcą !!! Warto się zakręcić przy nowej rekrutacji mają zatrudnić około 8 osób na wyżej wspomniany kontakt Hestii i mają dawać dodatkową kasę za pracę po godzinach pod warunkiem zachowania dyskrecji żeby starzy pracownicy sie nie dowiedzieli !!!

Byly

A czy ktoś wie może o co chodzi z tzw. wyrównaniem? Dostałem zaległe pieniądze wyrównanie od Startera (pracowałem tam 3 lata temu). Wiem że dostało więcej osób. Mieli jakąś kontrole z PIP? Bo w to że sami zauważyli i dali nie uwierzę.... Ktoś coś na ten temat wie?

Xyz

Fachowca??? Skoro tak nazywasz inspekcje pracy....

mario

Jak tam nowa Kierowniczka? Co o niej sądzicie?

Marc

Tak, Ty Znasz takie słowa jak "wsiowego" ja nie i tak, nie rozumiem takiego prostackiego języka, ale to chyba plus dla mnie, obracamy się w innych kręgach, bywa. Tak jak wcześniej wspomniałem, ja wiem że robię błędy...czasem, ale Ty też, a przyznajesz, że autorytetem nie jesteś, no ok. To kim? Wychodzi na to że nikim, żeby zwracać komuś uwagę, a równocześnie robić samemu błędy. Słabe. Na pewno po niemiecku nie robię błędów, może porozmawiamy po niemiecku? Umiesz? Nie? Ojej a to niespodzianka! A ja się śmieje jak pomyśle o Twojej wypłacie w starterze i swojej (w tamtych okropnych czasach) ;-) Każdy ma jakiś powód do śmiechu.

@Marc

nie rozumiesz prostackiego języka - a piszesz jak prostak, tym gorzej dla ciebie, że nie rozumiesz co sam piszesz po niemiecku chcesz rozmawiać? a to coś zmieni? przestaniesz być prostakiem? nie sądzę :P o moją wypłatę to się nie martw - chciałbyś taką :D i to nawet nie w starterze

@mitk

Ne wyżywaj się na mnie, za to że nie znasz języków obcych. To nie moja wina. Nie chce mieć Twojej pensji, jest za niska dla mnie ;-)

Marek S

STARTER = strata czasu ( ja stracilem tam 11 lat sluchajac bajek o rozwoju i o tym ze bedzie lepiej o tym ze starter miel byc ADAC w polsce szkoda pisac to jedna z najwiekszych sciem : byl iwent, zaproszeni goscie, impreza i co dzien pozniej wpadlo prawdziwe ADAC do Poznania i zjebalo dyrekcje takiego kabaretu nie widzialem jak zyje, jak mozna rozglaszac w polsce ze zostaje sie ADAC nie ustalacjac tego z ADAC !!! zastanow sie czy takiej firmie warto pracowac wszystko to jedna sciema )

mitk

hotel Andersia? nie rozśmieszaj mnie - Andersia to dziadostwo, z Panstwem dyrektorstwem na czele - akurat temat mi jest bliski - więc chyba byłeś tam jako klient, bo na pewno pracownicy nie mają tam dobrze; ale jakby temat nie dotyczy akurat Andersi; i jakbyś jeszcze się nie zorientował czy nie zauważył - celowo piszę z małej litery, a zamiast kropek używam średników - taki przyjęty format - co nie zmienia faktu, że przestrzegam zasad pisowni poszczególnych słów (pisowni i wymowy - bo jak ktoś pisze "odeszłem" to chyba oznacza, że również tak mówi) - i kto tak w ogóle pisze / mówi? - "odeszłem" - bardziej "wsiowatego" słowa chyba nie ma :D był catering, bo sam spożywałem i wiem co jadłem :) i nie jestem prezesem hehe

@mitk

Zdania nie zaczyna się od "bo".....To po pierwsze. Co to jest za słowo "wsiowatego"??? Jakaś gwara z Twojego miasteczka? Tak jak mówiłem wcześniej, jak ktoś kogoś chce poprawiać musi sam pisać bezbłędnie (ja wiem że czasem robię błędy, nie neguje tego),ale Ty po prostu też nie umiesz pisać poprawnie, wyszło to już kilka razy na Twoich 2 krótkich wypowiedziach ;-) Jaki z Ciebie autorytet? Starterowy? ;-) Aaaa no tak ;-) Nie pracuje w tym hotelu, moja firma wynajęła tam kilka sal...aby uczcić "13-stki" i Święta.

@Marc

jakie "bo" do jakiego zdania? gdzie ty tam widzisz początek zdania? ja widzę środek :D "wsiowatego" to określenie na twój język - celowo ujęty w cudzysłowie, żeby nie pytać "co to za słowo" - ale ty nie dość, że masz problem z językiem polskim w pisowni i wypowiedzi, to jeszcze nie rozumiesz tego co czytasz :D nie uważam się za autorytet - ale jak widzę "odeszłem" to śmieję się w głos :D :D :D

Marek S

doswiadczenie chachacha...... chyba w lapaniu Lemingow. obecnemu HR zasob klamstw i bajek jaka to swietna firma sie skonczyl

marek S

Tak jak pisalem kilka postow wczesniej bylem lemingiem 11 lat dalem sie zwodzic nawewet po bajce o ADAC jescze ufelem ze rozwijamy sie i bedzie lepiej pozdrawiam byly LEMNIG startera

Marc

Hehe, widac ze nie macie juz kandydatow do tej pracy (bardzo dobrze). Kali, czy tez Panie Witoldzie.....po co Pan klamiesz? Zejdz Pan na ziemie i spytaj konsultantow czy im sie podoba? PS. Ida Swieta, w tej firmie nie ma firmowej wigili (bo koszt), nie ma bonow na swieta (bo koszt), nie ma nawet glupiego Mikolajka za 2 zl sztuka (bo koszt) dla kazdego pracownika, nie stac was na najdrobiejszy gest dla kogos kto zarabia okolo. 1800 netto i siedzi w Swieta w pracy. Jak chcecie to wytlumaczyc? Ja po roku tam mam o Starterze najgorsze zdanie, takie jak 99% bylych pracownikow (odeszlem na wlasna prosbe). Nigdy nie polece pracy tam nikomu kogo lubie a po pomoc assistance na pewno zadzownie do konkurencji. Jedynym plusem tej firmy sa jej pracownicy.

WC

1200 do 1700 premii brak

@Marc

nie ma Wigilii - bo to suchar jest; co innego bony... jest za to catering dla pracujących w Wigilię i od paru lat co roku jest impreza karnawałowa w styczniu/lutym (wynajęty lokal w centrum miasta/ dyskoteka dla pracowników firmy plus jedzenie plus naladowana karta na alko); w tym roku również były drobne upominki z okazji Świąt; p.s. pisze się "odszedłem"

@mitk

A zdanie zaczyna się z dużej litery... Jak się kogoś poprawia trzeba samemu mieć odpowiedni poziom wiedzy...i pisać idealnie... a Tobie nie wychodzi. A jeśli chodzi o fakty. Bonów nie było nigdy, catering? Kiedy? Dla Kogo? chyba dla prezesa, to wtedy zgoda. Impreza karnawałowa raz w roku, może i tak i to by było na tyle. U nas na wigilijnej kolacji firmowej w hotelu Andersja ogloszono że decyzją zarzadu kazdy pracownik otrzyma Świąteczny Bonus 120 % pensji, taka "trzynastka". Dostałem dawne 4 starterowe pensje na gwiazdke ;-) DODATKOWO. No ale Twoim zdaniem "to suchar jest".... Czujecie różnice Starter VS. Fajna firma?

redaktor

Czy ktos wie ile zarabia netto w starterze pracownik centrum alarmowego?

Zostaw merytoryczną opinię o ARC Europe Polska - Poznań

• Jak się pracuje w ARC Europe Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ARC Europe Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ARC Europe Polska