opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ARC Europe Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 206 ocen
Opinie(290)
Dodaj opinię

Opinie(290)

Dodaj opinię
Logo
  • Misja i wartości
  • .
  • Nasze działy
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Na co zwracamy uwagę?
  • .
  • Spotkanie rekrutacyjne
  • .
  • Co oferujemy?
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

Misja i wartości

Nasze działy

Dołącz do nas

Na co zwracamy uwagę?

Spotkanie rekrutacyjne

Co oferujemy?

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Jarocin
  • Piła
  • Kościan
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Starter Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o ARC Europe Polska

Opinie

Opinie o ARC Europe Polska Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ARC Europe Polska!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    dziobak

    15.11.2016 11:53

    Inne

    jest szansa sprawiedliwie zaobic w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.10.2016 11:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Uwazajt

    19.10.2016 17:00

    Inne

    Jezeli jako konsultant, to nie zawracaj sobie głowy ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.10.2016 11:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    @@@

    16.10.2016 18:56

    Inne

    Ja jestem obecnym pracownikiem Startera i potwierdzam nagatywne opinie. Nikt tam nie chce pracowac ja tez nie ale juz nie dlugo i moja noga w tej pseudo firmie nie stanie. Wiec serio ludzie lepiej nie dac sie zwiezc i nie marnowac czasu na starter.
    ReviewUserIcon
    Kocham Starter

    18.10.2016 00:44

    Inne

    Nowi pracownicy przychodzą w nadziei, że dostali fajna pracę jednak szybko im sie oczy otwiwrajat ze zdumienia ze trafili w nieodpowiednie miejsca i z przyjemnością zegnaja sie ze starterem. Starsi stazem dziela sie na dwa typy pierwszy to ogarnieci spoko ludzie którzy odchodza jeden po drugim i została sie juz ich garstka hehe, a drugi typ starszych stazey to szare wredne i zakompleksione myszki które cieszą sie ze tyle osob sie zwalnia bo wtedy one "awansuja" w hierarchii. Pozwólcie że zacytuje przedmowce. "Żal mi WAS..."
    ReviewUserIcon
    Byla w ADAC

    15.10.2016 11:52

    Inne

    Drogie HR Abteilung w STARTERZE, Nie podszywajcie sie pod innych ludzi. Jak sie to czyta to smiech ogarnia. To wam nic nie da. Trzeba szanowac pracownikow jesli sa. Teraz juz troche pozno. Klamliwymi wpisami naprawic wizerunek jest ciezko. Idziecie w zla stonę. Na pewno jako wasza ex pracowniczka odradzam wszystkim i prace i zakup pakietow w Starterze. Macie takie PR wsrod swoich bylych pracownikow ze szkoda gadac. Wolabym pchac swoj samochod przez caly Poznan niz dac zarobic tym pseudom Januszom biznesu z menażmentu (pisownia celowa) w Starterze. Po konsultant i tak nic z tego nie ma, wiec nic nie traci. W Poznaniu jest pełno pracy dla ludzi z niemieckim i platnej 2,3 czy 4 razy wiecej niż Staterze, w normalnych godzinach z dodatkami. Nikogo normalnego do dzialu niemieckiego znalesc chyba nie mozecie, co? Wasze desperackie wpisy mowia same za siebie. Nie Polecam. Jestecie najgorszym pracodawca ktorego mialam. Pensja beznadziejna, wasz HR jeszcze gorszy. Wasz "Medenzment" wyleciałby w każdej zagranicznej korporacji w tydzień. Typowa polska firemka. Zasłużyliście na negatywne opinie. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Teraz mozecie sobie dalej pisac sami ze soba, jak bardzo byli pracownicy klamia i jaka pensja wysoka i wogole jak dobrze, a to ze wszyscy spier........ to przypadek zupelny ;-)
    ReviewUserIcon
    niemarudź

    13.10.2016 14:46

    Inne

    Firma płaci zdecydowanie więcej, i polecam Starter24!
    ReviewUserIcon
    wcale nie

    14.10.2016 17:26

    Inne

    jasne to czemu nikt tam nie chce pracowac !! juz w desperacji braku konsutantow zaczynacie polecac prace w starterze, może ktoś naiwny sie skusi i po paru tygodniach wam podziękuje i ucieknie jak najdalej
    ReviewUserIcon
    v

    13.10.2016 09:48

    Inne

    pozdrawiam bajkopisarzy twierdzących,że płacą minimalną xd pracownik
    ReviewUserIcon
    calka

    07.10.2016 20:01

    Inne

    Po kilku miesiacach pseudo pracy jako mlodszy konsultant dziekuje nasr@m. Nawet nie chce sie rozpisywac co mi sie tam nie podoba bo za duzo tego jest, w skrucie nie bede tam dluzej pracowac bo, jest fatalna atmosfera, system ktory wyciska z Ciebie wszystkie soki, wyplata na poziomie kasjerki z zabki. Zapierd@l taki ze masz ochote wyjsc, a wez sie starter bujaj, Totalna porazka szkoda ze na rozmowie rekrutatycjnej nawijaja makaron na uszy, zmarnowane pare miesiecy na ''kariere'' w starterze. Chcialbym napisac ze mimo wszystko poznalem fajnych ludzi, ale sklamalbym....
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.10.2016 22:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    maniek

    04.10.2016 10:12

    Inne

    wypowiadam sie i jestem aktualnym pracownikiem; dajcie sobie spokoj, ja szukam innej pracy i uciekam
    ReviewUserIcon
    Biedron

    03.10.2016 21:20

    Inne

    Jaka panuje atmosfera ogolnie ? widze ogloszenie na kierownika technicznego i mam na nia chrapke
    ReviewUserIcon
    Zeta

    03.10.2016 09:28

    Inne

    Z tego co tu mozna wywniskowac z waszych opinii to ktos sobie urządzi (usunięte przez administratora) i to w XXI wieku, jest to karygodne. Nie mam zamiaru korzystac z usług tej firmy, która trakruje was jak niewolnikow i przedłuzac jej okres wegetacji. Sama trochę się dziwie załodze ze tam siedzi, powinna uciekac stamtąd po pierwszym tygodniu, tym bardziej ze ma gdzie, bo poznan jest tak bogaty w oferty pracy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.09.2016 13:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Misia

    03.10.2016 09:30

    Inne

    ale czy te negocjajce mają widelki w zakresie 1400/1500 zł
    ReviewUserIcon
    Korwin

    28.09.2016 22:15

    Inne

    Czy zarobki są takie ogromne we wszystkich dzialach czy tylko kieszonkowe placa konsultantom? Najnizsza krajowa jak na Poznan to jest jakis banał. Ci ludzie co tam pracują to muszą być na prawdę bogaci że wyżyją przynosząc do domu kieszonkowe. Zazdroszcze im że nie muszą chodzić do pracy i zarabiać tylko chodzą codziennie rozwijac chyba swoje hobby czy jak =D
    ReviewUserIcon
    432

    12.09.2016 19:46

    Inne

    takie same jak w biedrze na kasie seio
    ReviewUserIcon
    skodaa

    12.09.2016 17:25

    Inne

    co do meszczyzn to trzeba znac angielski i miec jakies doswiadczenie, a jesli chodzi o kobiety to trzeba byc brzydka i glupia,
    ReviewUserIcon
    ***

    30.08.2016 11:25

    Inne

    Rozmowa kwalifikacyjna poniżej poziomu. Ludzie na stanowiskach dyrektorskich naprawdę nic sobą nie reprezentują. Takie mam odczucia po spotkaniu z bodajże z niejaką "szczerbatą dyr HR". Żenada.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.08.2016 11:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ikimn

    22.08.2016 21:23

    Inne

    tak i marnowac czas bo raczej super oferta to to nie jest dziekuje postoje
    ReviewUserIcon
    Ex Starter

    20.08.2016 14:18

    Inne

    Zniesmaczony Klient > Bo ta Pani musiała się tak przedstawić inaczej nie dostałaby swojej premii miesięcznej, całe 30 zł.... (to nie żart)
    ReviewUserIcon
    misia

    20.08.2016 09:58

    Inne

    praca w starter to porazka, tylko wyjatkowi nieudacziny zostaja tam na dluzej, bo nikt inny by ich nie zatrudnil... chyba ze pare pieter nizej w biedrze, atmosfera to dno dn, potwierdzam wczesniejsze negatywne opinie z wlasnego doswiadczenia :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.08.2016 20:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    okjui

    19.08.2016 21:12

    Inne

    nikt Cie tu nie chce daruj sobie i nie zawraca glowy
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.08.2016 09:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bang

    18.08.2016 15:29

    Inne

    Od 1400 zł netto możesz zacząć - jak jesteś ogarnięty to w ciągu pół roku wynagrodzenie wzrośnie Ci do 2400 netto, oczywiście możesz dalej się rozwijać i dostawać jeszcze większe pułapy
    ReviewUserIcon
    lease

    18.08.2016 19:47

    Inne

    ogarniety to czyli ja nie jestem ogarnieta bo po roku i tak dostaje minimum, siedze i nic nie robie....
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ARC Europe Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ARC Europe Polska

    Plac Władysława Andersa 7 61-894 Poznań

    NIP:5252183310

    KRS:0000056095

    https://www.arceurope.pl/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.08.2016 16:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    TBO

    19.08.2016 14:56

    Inne

    No własnie, ktos tam pracował z IT? Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    PRZYJACIEL

    06.08.2016 07:51

    Inne

    jezeli ktos nie jest zadwolony z pracy to nikt nikogo na sile nie trzyma... Na pewno znajdzie sie ktos kto doceni wasze kompetencjie, a o los startera sie nie martwcie :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.08.2016 16:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lol

    09.08.2016 16:07

    Inne

    Premie raz do roku i max 40 % twojego miesięcznego wynagrodzenia. Powodzenia
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony Klient

    03.08.2016 15:45

    Inne

    Witam. Chciałbym się z państwem podzielić moją refleksją. Kiedyś dzwoniłem jako klient z racji iż popsuły się dwa auta różnych marek dodzwoniłem się na infolinie jedną... po chwili drugą... wiecie co? Odebrała ta sama pani, ale udawała że ma inny głos i nigdy w życiu ze mną nie rozmawiała... Widać starter w Pyrkowie obsługuje wszystkie marki aut świata... jeden wielki skryty moloch aby tylko klienci się nie zorientowali, ja nie mam pretensji do pracowników po tym co tu wyczytałem współczuje Wam serdecznie i powiem więcej będę gorąco namawiał wszystkich aby NIE korzystać z waszych usług, wam od tego nie ubędzie bo zarobki macie skandaliczne a ta firma i prezesostwo niech się opamięta i zacznie szanować pracowników, może gdy tabelki i wykresiki lawinowo poszybują w dół zmienią Polską mentalność prywaciarza. Trafiłem tu bo strona jest na tyle wypromowana że stoi lepiej od firmowej strony... Przypadek? To tylko potwierdza najobrzydliwsze przypuszczenia na temat starter24 assistance... na assistance panowie prezesowie trzeba sobie zapracować i zasłużyć to nie jest infolinia z garnkami. Skandal takie zarobki w XXI wieku. Pozdrawiam biednych szeregowych pracowników tyrających na luksus darmozjadów.
    ReviewUserIcon
    syku

    15.07.2016 20:24

    Inne

    oj dobra a gdzie w Polsce sie obrze zarabia jesli nasi rodzice nie byli komuchami nie maja znajomosci to zarabiamy i bedziemy zarabiac grosze bez plecow nie ma szans na dobra prace, wkurza mnie chodzenie na rozmowy kwalifikacyjne robienie z siebie blazna za 1700 na reke nie narzekajcie na starter firma slaba tak samo jak wiekszosc w polszy, juz w tylu miejscach pracowalem ze mam dosyc co firma to to samo g0wn0 licza sie tylko znajomosci bez tego cale zycie bedziemy w g0wnie w necie na np pracuj.pl ogloszenia o prace wszystko super, pieknie apozniej i tak z bolem idzie sie do roboty. Jestem wesolym i pogodnym czlowiekiem ale serio gdybym mial wybierac wolalbym sie nie urodzic przynajmiej nie w polsce czy innych krajach gdzie spoleczenstwo wegetuje
    ReviewUserIcon
    była pracownica

    06.06.2016 10:56

    Inne

    Pracowałam kilka lat. Omijajcie z daleka, chyba, że nie macie innego wyjścia.
    ReviewUserIcon
    D.

    26.05.2016 21:51

    Inne

    Praca jak do tej pory była ok szczególnie na CMF ( prestiżowa dział Startera) mimo przerostu formy nad treścia koordynatora i pożal się BOŻE trenerki niejakiej Katrzyny S. do przeżycia bo pracowało się od 8-16 ale przy nowym kontrakcie będą i nocki podobno ma być za to dodatkowa kasa ale to jeszcze nie oficjalnie potwierdzone, Info wyszło od nowej koodynatorki czyli spawa praktycznie pewna. Grunt że dają umowę o pracę i płacą ZUS. A co do nowej kierowniczki to jest OK ( i tak nic nie ma do powiedzenia robi swoje ) a Szare Eminencje dalej robią co chcą !!! Warto się zakręcić przy nowej rekrutacji mają zatrudnić około 8 osób na wyżej wspomniany kontakt Hestii i mają dawać dodatkową kasę za pracę po godzinach pod warunkiem zachowania dyskrecji żeby starzy pracownicy sie nie dowiedzieli !!!
    ReviewUserIcon
    Byly

    15.05.2016 09:25

    Inne

    A czy ktoś wie może o co chodzi z tzw. wyrównaniem? Dostałem zaległe pieniądze wyrównanie od Startera (pracowałem tam 3 lata temu). Wiem że dostało więcej osób. Mieli jakąś kontrole z PIP? Bo w to że sami zauważyli i dali nie uwierzę.... Ktoś coś na ten temat wie?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    31.08.2016 23:57

    Inne

    Fachowca??? Skoro tak nazywasz inspekcje pracy....
    ReviewUserIcon
    mario

    05.04.2016 12:22

    Inne

    Jak tam nowa Kierowniczka? Co o niej sądzicie?
    ReviewUserIcon
    Marc

    13.03.2016 13:30

    Inne

    Tak, Ty Znasz takie słowa jak "wsiowego" ja nie i tak, nie rozumiem takiego prostackiego języka, ale to chyba plus dla mnie, obracamy się w innych kręgach, bywa. Tak jak wcześniej wspomniałem, ja wiem że robię błędy...czasem, ale Ty też, a przyznajesz, że autorytetem nie jesteś, no ok. To kim? Wychodzi na to że nikim, żeby zwracać komuś uwagę, a równocześnie robić samemu błędy. Słabe. Na pewno po niemiecku nie robię błędów, może porozmawiamy po niemiecku? Umiesz? Nie? Ojej a to niespodzianka! A ja się śmieje jak pomyśle o Twojej wypłacie w starterze i swojej (w tamtych okropnych czasach) ;-) Każdy ma jakiś powód do śmiechu.
    ReviewUserIcon
    mitk

    30.05.2016 19:06

    Inne

    nie rozumiesz prostackiego języka - a piszesz jak prostak, tym gorzej dla ciebie, że nie rozumiesz co sam piszesz po niemiecku chcesz rozmawiać? a to coś zmieni? przestaniesz być prostakiem? nie sądzę :P o moją wypłatę to się nie martw - chciałbyś taką :D i to nawet nie w starterze
    ReviewUserIcon
    Marc

    27.06.2016 00:49

    Inne

    Ne wyżywaj się na mnie, za to że nie znasz języków obcych. To nie moja wina. Nie chce mieć Twojej pensji, jest za niska dla mnie ;-)
    ReviewUserIcon
    Marek S

    08.02.2016 20:14

    Inne

    STARTER = strata czasu ( ja stracilem tam 11 lat sluchajac bajek o rozwoju i o tym ze bedzie lepiej o tym ze starter miel byc ADAC w polsce szkoda pisac to jedna z najwiekszych sciem : byl iwent, zaproszeni goscie, impreza i co dzien pozniej wpadlo prawdziwe ADAC do Poznania i zjebalo dyrekcje takiego kabaretu nie widzialem jak zyje, jak mozna rozglaszac w polsce ze zostaje sie ADAC nie ustalacjac tego z ADAC !!! zastanow sie czy takiej firmie warto pracowac wszystko to jedna sciema )
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.01.2016 13:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marc

    07.02.2016 12:10

    Inne

    Zdania nie zaczyna się od "bo".....To po pierwsze. Co to jest za słowo "wsiowatego"??? Jakaś gwara z Twojego miasteczka? Tak jak mówiłem wcześniej, jak ktoś kogoś chce poprawiać musi sam pisać bezbłędnie (ja wiem że czasem robię błędy, nie neguje tego),ale Ty po prostu też nie umiesz pisać poprawnie, wyszło to już kilka razy na Twoich 2 krótkich wypowiedziach ;-) Jaki z Ciebie autorytet? Starterowy? ;-) Aaaa no tak ;-) Nie pracuje w tym hotelu, moja firma wynajęła tam kilka sal...aby uczcić "13-stki" i Święta.
    ReviewUserIcon
    mitk

    11.03.2016 13:21

    Inne

    jakie "bo" do jakiego zdania? gdzie ty tam widzisz początek zdania? ja widzę środek :D "wsiowatego" to określenie na twój język - celowo ujęty w cudzysłowie, żeby nie pytać "co to za słowo" - ale ty nie dość, że masz problem z językiem polskim w pisowni i wypowiedzi, to jeszcze nie rozumiesz tego co czytasz :D nie uważam się za autorytet - ale jak widzę "odeszłem" to śmieję się w głos :D :D :D
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.11.2015 15:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek S

    11.12.2015 17:51

    Inne

    doswiadczenie chachacha...... chyba w lapaniu Lemingow. obecnemu HR zasob klamstw i bajek jaka to swietna firma sie skonczyl
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.11.2015 04:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    marek S

    25.11.2015 12:43

    Inne

    Tak jak pisalem kilka postow wczesniej bylem lemingiem 11 lat dalem sie zwodzic nawewet po bajce o ADAC jescze ufelem ze rozwijamy sie i bedzie lepiej pozdrawiam byly LEMNIG startera
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.11.2015 21:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mitk

    04.01.2016 23:56

    Inne

    nie ma Wigilii - bo to suchar jest; co innego bony... jest za to catering dla pracujących w Wigilię i od paru lat co roku jest impreza karnawałowa w styczniu/lutym (wynajęty lokal w centrum miasta/ dyskoteka dla pracowników firmy plus jedzenie plus naladowana karta na alko); w tym roku również były drobne upominki z okazji Świąt; p.s. pisze się "odszedłem"
    ReviewUserIcon
    Marc

    07.01.2016 00:06

    Inne

    A zdanie zaczyna się z dużej litery... Jak się kogoś poprawia trzeba samemu mieć odpowiedni poziom wiedzy...i pisać idealnie... a Tobie nie wychodzi. A jeśli chodzi o fakty. Bonów nie było nigdy, catering? Kiedy? Dla Kogo? chyba dla prezesa, to wtedy zgoda. Impreza karnawałowa raz w roku, może i tak i to by było na tyle. U nas na wigilijnej kolacji firmowej w hotelu Andersja ogloszono że decyzją zarzadu kazdy pracownik otrzyma Świąteczny Bonus 120 % pensji, taka "trzynastka". Dostałem dawne 4 starterowe pensje na gwiazdke ;-) DODATKOWO. No ale Twoim zdaniem "to suchar jest".... Czujecie różnice Starter VS. Fajna firma?
    ReviewUserIcon
    redaktor

    20.11.2015 17:53

    Inne

    Czy ktos wie ile zarabia netto w starterze pracownik centrum alarmowego?
    ReviewUserIcon
    Marek S

    22.08.2015 17:06

    Inne

    A o lemnigach ktos z Was szlyszal ? Po kilku latach stwierdziliscie ze niczego sie nie dorobiliscie 2000 pln to wystarczy na przezycie nie mylic z zyciem. Ta firma ciagnie wlasnie dzieki lemingom ktorzy wierza w lepsze jutro w tej firmie. Prezes chodzil na kursa wiec umie opowiadac i motywowac ( czytaj opowiadac bajki )Wiem o czm mowie bylem lemingiem pryez ponad 10 lat !!! a najlepsz bajer to byla bajka o tym ze starter to bedzie ADAC bralem w tym udzial i powiem Wam ze byl to szczyt braku kompetencji ale ja wtedy jako lemnig kolejny raz uwierzylem w bajke ze bedzie lepiej.
    ReviewUserIcon
    Sternritter

    01.08.2015 21:56

    Inne

    Byłem na rozmowie. Wrażenia - monitor przy monitorze, człek na człeku. Ciekawe ilu z tych branych garściami konsultantów wyleci po okresie wakacyjno-urlopowym? Bo nie sądzę aby w takich ścisku się tam pracowało przez cały rok. Jeżeli tak - to współczucia.. W każdym razie ja dziękuje, bo ani warunki mnie nie zachwyciły, ani pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Sarna

    24.07.2015 23:31

    Inne

    To teraz nowy glos. Zgadzam się z negatywami. Plus jest taki że łatwo się dostać, ale to też o czymś świadczy.... Powiedzmy sobie szczerze nikt z dobrym wykształceniem (nie, nie politolobadziewie i tym podobne) i dwoma językami biegle nie ma tam czego szukać, bo znajdzie prace lepszą i lepiej płatną. Na szczęście Poznań dalej możliwości, wiec łatwo uciec od firemek typu starter. Ja największe zastrzeżenie mam do tzw. KZ-tów, zero wiedzy o zarządzaniu zespolę zespołem.Przełożony musi wzbudzać (to będzie nowość dla tej firemki) szacunek i tzw. "posłuch". Po tym ja już się zwolniłem i znalazłem dobrą pracę w bardzo przyjaznej poznańskiej korporacji dopiero widzę tą przepaść.....ten wąwóz w kadrze zarządzającej. Za dużo młodych, niewykształconych, niekompetentnych.... to sie dobrze nie mogło skończyć.Teraz dla odmiany uwielbiam swoje szefostwo. Jest dużo do zmiany, a firma oparta na desperatach, którzy myślą o odejściu......sorry ale negatywy nie biorą się z niczego. Z dobrze zarządzanej firmy ludzie nie uciekają tak szybko i często (team ADAC np.) PS.Pracowałem w 3 firmach e P-ń, dużych i tylko Startera wspominam tak źle. Szale goryczy u mnie przeło zmuszenie mnie do przyjścia w moje wolne za siostre KZ-ta pana F (nepotyzm), który zreszta już też nawiał z tej firemki ;-)
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.07.2015 18:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    efg

    22.07.2015 00:10

    Inne

    jednak dużo ludzi wciąż pracuje, awansuje (aktualnie pracuje ponad 60 osób w dziale, o którym piszesz) - więc skoro jest tak źle, to dlaczego jeszcze wszyscy nie odeszli? ponad połowa załogi pracuje dłużej niż 2 lata; pisanie o tym wszystkim w tak zgorzkniały sposób świadczy chyba o jakimś wypaleniu - zwolnij się człowieku, jeśli dalej tam pracujesz, bo szkoda Twojego zdrowia oraz naszego, czyli Twoich współpracowników; nie ma w tym opisie ani jednej pozytywnej opinii - samo narzekanie - więc stwierdzam, że opinia jest jednostronna, monotonna, niewiele wnosząca, średnio obiektywna - generalnie wszystko jest złe; pomijam kwestię, że kilka faktów mija się z rzeczywistością (np. to, że osoba, której stanowisko zlikwidowano, dostała niższą pensję, ale w zamian za to otrzymała grant na roczny kurs angielskiego po to, żeby mogła dostać stanowisko z tym językiem po ukończeniu kursu - co biorąc pod uwagę wysokość grantu - nie spowodowało obniżenia pensji w skali miesiąca), itp.
    ReviewUserIcon
    mno

    22.07.2015 18:47

    Inne

    Jakaś paranoja. Ktoś, kto tam pracuje narzeka, że nie ma ludzi - a jednocześnie robi wszystko (wystawia tak bardzo negatywną opinię), żeby ich dalej nie było. Beka!

    Zostaw merytoryczną opinię o ARC Europe Polska

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.