ARC Europe Polska

Opinie o ARC Europe Polska

Paweł VI w

Ludzie nie idziecie do pracy w tej firmie. Szanujcie siebie i swój czas

mark z

Zatkalo!

nel
@mark z

Hehe wszystkie wpisy piszace prawde skasowane :-) starterze brawo , oby tak dalej :-)

kit

A kiedy było tak jak piszesz, mylisz ze w innych call center jest inaczej, sam pewnie nigdy takiego świństwa koledze nie zrobiłeś? Można narzekać na wiele, że jest ciężko, praca i grafik zmienny ale coś w tym temacie się ruszyło i ludzie jakby milsi nisz to co napisałeś.

Skoro przez 2 lata miałeś tylko jeden wolny weekend w miesiącu to chyba wyolbrzymiasz. Staram się tam o prace i teraz nie wiem co myśleć.

dno

Dno dno dno i tyle w temacie

Czy kandydat na stanowisko Sales Manager w firmie ARC Europe Polska ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

qwert

Następny… Przeczytajcie regulamin i się do nie go stosujcie. Wtedy przestaną Wam usuwać posty.

qwert

Zarzucanie komuś kradzieży łamie regulamin, więc nic dziwnego, że Twoje wpisy są kasowane.

Czemu
@qwert

Jakby ktos "pożyczya" należne pieniądze to hmmmmmm. Jak mozna to nazwac? Dziwne ze pracodawca sie do tego nie chce odniesc.... tylko kasuje. Skad ten strach? Uzasadniony? Czyzby byla to prawda i jest cos do ukycia? Hmmm....

helsz

Już długo nie pracuję w S. Nie wiem jak tam jest. Wiem jak było. Mniejsza o to. Powyższe dwie wypowiedzi o wypadku to jakiś bełkot, z którego nic nie wynika. Żadnych konkretów, nic. Ewidentnie widać, że ktoś tu komuś na siłę chce zaszkodzić. Żenujące.

przeżyłem

Jedna wielka PORAŻKA Organizacja pracy i kierownictwo poniżej krytyki Pracownicy... W zdecydowanej większości: (usunięte przez administratora)

userka

Czas na podsumowanie, zbliza sie 2017 a opinie/wpisy od 2012 nic sie nie zmienily - same negatywne. !!!!! Cos jeszcze dodac? Nie trzeba...

usereka

donald
@usereka

podwyzki znow w starterze, tak samo jak bylo w 2016 roku i teraz wspaniala firma podwyzsza pracownikom pensje w wyniku wzrostu najnizszej krajowej hahahahaha, ale w tym starterze nam dobrze!

Liujo

Opinia prawdziwa. Odradzam stanowczo starter

NIKT

Witam. Mam pytanie czy przychodząc na rozmowę przyjęli was od razu. Czy dostaliście informację, żeby czekać tydzień na kontakt zwrotny. Jak to wyglądało?? Proszę o odpowiedź

kaczka

W sylwestra np zapraszamy na sluchawke, skorzystasz?

sew

Ludzie ogarnijcie sie psujecie rynek pracy jak godzicie sie pracowac za takie grosze. Co do powyzszych komentarzy to jak tak bronicie firmy to idzicie sami tam pracowac, na chleb wam braknie

NIKT

Witam. Mam pytanie czy wymagana jest znajomość języków obcych?? Pozdrawiam

klient (niedoszły)

W pale się nie mieści co się wyprawia w tej firmie z pozycji klienta trafiłem tutaj jako pierwszy link w wyszukiwarce i już odechciało mi się korzystać z usług tej firmy, całe szczęście jest już konkurencja która w większości zastępuje tą firmę pracownikom serdecznie współczuje i doradzam piętnować kierownictwo prywaciarze w Polsce jednak to zło konieczne szukajcie innej pracy bo po komentarzach macie żebracze pieniądze.

stary ale jary

Zgadza się, przeprosić powinni się wszyscy nawzajem, bo o ile dobrze słyszałem w tamtych czasach (lata za które wypłacano) grafik robili pracownicy, pracownikom na podstawie ich próśb - efekt, sami dołożyli się do burdlu. Ale tu pracodawca dał ciała, że na to pozwolił. Tyle, że na tym portalu ludzie raczej powinni poczytać jak wygląda ta praca, czy płacą w terminie, czy są masowe zwolnienia po sezonie, itp. A tu raczej jest napier%$^& bandy ludzi normalnych inaczej :/ bo mało płacą - A co miałeś utratę wzroku jak umowę podpisywałeś? Bo praca zmianowa - ze słuchem też było nie halo na rozmowie? Bo dużo roboty i ciągle ktoś Cię ściga - helloł przyszedłeś do pracy, a nie na kawę, papierochy i strojenie głupich min, witamy w rzeczywistości. Nie pracuję tu długo ale jak na inne prace które miałem nie jest źle, ale większość opinii tutaj to naprawdę śmiech na sali. wygląda to jak wyrzyg bandy dzieci, która ma żal, że im ktoś bezczelnie kazał pracować i tyle w temacie.

sql
@stary ale jary

Kolego pracodawca zatrudniajac pracownika jest za niego odpowiedzialny, wiec wina jest tylko po jego stronie

Wir
@sql

Rozumiem ze przychodząc do pracy jesteś zwolniony z myślenia?

fred
@Wir

Zgodnie z kodeksem pracy wykonuje polecenia pracodawcy a on ma obowiazek mi za to zaplacic. W tym wypadku wina jest calkowicie po jego stronie. Odsylam do przepisow prawa pracy ziomek

Lol
@stary ale jary

No coment.

stary ale jary

Hmm często w firmach jest problem z dobą pracowniczą, w tej też był, a po kontroli i stworzeniu działu HR wyszli na prostą. Za to pracownicy to dopiero mają problem z zachowaniem doby pracowniczej, no ale o tym już nikt nie napisze. Jak by nie było kasę wypłacili wszystkim pracownikom, i aktualnym i poprzednim wraz z odsetkami za zwłokę. Ale kolega chyba za mało dostał skoro tak krzyczy?

cocidotego

no teraz sie ludzie obrazaja bo S24 kase wyplaca. Wszystko na temat powyzszych komentarzy. Smiech na sali :) czekam na komentarze w stylu, czemu tylko 200zł na Mikolaja?! :D

Dorbomir Frasobliwy

Człowieku - weź coś na uspokojenie. Jak ten nieszczęsny Starter coś Ci ukradł to zgłoś to na policję, a nie na go work wypisujesz takie mecyje. A może tak się obijałeś w robocie, ze żadnych przekroczeń nie miałeś i stąd ta zazdrość, że inni dostali, a ty nie. No bo w sumie trudno przekroczyć dobę pracowniczą na wiecznym zwolnieniu lekarskim. Pracę już zmieniłeś, to zmień jeszcze lekarza i będzie cacy.

lotr
@Dorbomir Frasobliwy

Zapraszam papugo na miesiac do startera, zobaczymy czy będziesz taki madry. Na bazarze pazdzioch wiecej zarabia

Całka

Szcz'ek'i, Elem'ek', Locz'ek'. Nawet po nickach można się domyślić że to sama osoba wszędzie "ek". Dodatkowo wszystkie trzy komentarze dodane tego samego dnia podobnej treści i trzy razy autor kliknąl like. No coment

szczeki

Całkiem godziwa płaca, atmosfera sympatyczna no i dużo możliwości rozwoju. Pracuje w starterze 3 lata i jestem zadowolona, inaczej bym podziękowała

Zostaw merytoryczną opinię o ARC Europe Polska - Poznań

• Jak się pracuje w ARC Europe Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ARC Europe Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ARC Europe Polska