Opinie o Starter Sp. z o.o.

Małpy Goryle i reszta Polski

starter już siada wrzód rozrywa go od środka, takie informacje mam od firm pełniących usługi jako podwykonawca, zapytajcie jak się pracuje od kierowców mechaników przez szefów tych firm to było do przewidzenia ale tego nie da się już zatrzymać - regionalni... niebawem inna firma zajmie się obsługą assistance w Polsce na prawdziwym profesjonalnym poziomie, za godziwe pieniądze. Z czego to wynika skąd takie przypuszczenia ? Drodzy państwo odpowiedzcie sobie sami...

Mirek

strater jak widać sam sobie wypisuje pozytywne opinie :D bo wszyscy co skorzystali są niezadowoleni. ;)

smart

Moim zdaniem jest ok, nawet lepiej niż ok, za opla omegę z 2001 roku dostałem BMW X6, z 2010, bezpłatnie jako auto zastępcze po szkodzie całkowitej mojego i do tego dłużej niż u innych, bo do dnia wypłaty odszkodwania, a nie na 7 dni. Miło, sprawnie i fachowo, jestem za.

trevor

Bardzo lakoniczna wypowiedz. Co znaczy oszukują na wszystkim? Ja korzystałem z ich usług i byłem więcej niż zadowolony. Wszystko terminowo, bardzo pomocny personel, fachowa pomoc drogowa.

Leon

Ostatnio byłem zmuszony skorzystać z usługi Skoda Assistance, okazało sie że to firma starter24 obsługuje. Jednym słowem żenada, oszukują na wszystkim,co innego mówią przez telefon co innego jak przyjeżdża pomoc. Uważajcie to nie jest mechanik tylko zwykły holownik, który chce sholować samochód. Nie polecam.

Zostaw opinię o Starter Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starter Sp. z o.o.