Opinie o More Gruppa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy More Gruppa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie More Gruppa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o More Gruppa w Warszawa

das

A co powiecie o tej praktyce . Pracownik idzie na chorobowe. Nagle dzwonią do niego że jest mega ważne szkolenie i musi być .Wiadomo szkolenie to rarytas w tej firmie to jedzie się i co się dostaje WYMÓWIENIE LOL .... i nic ci nie da że masz zwolnienie lekarskie bo przyjechałeś..... Pozdrawiam

aga
@das

Pracodawca nie może wypowiedzieć umowy podczas urlopu czy innej usprawiedliwionej nieobecności w tym chorobowego. Teoretycznie może, ale bez skutków prawych ( art. 41 k.p. )

Agata
@aga

niestety prawda - lojalki każda 5tyś.

Agata
@Agata

musisz umawiać spotkania i sprzedaż to podstawa - mówią że jest pomoc z firmy i umawiaja rownież doradcy spotkania ale nie wywiązuja sie z tego - nie polecam współpracy z ta firemką

KoffiTajm

tak czytam te wszystkie opinie i widzę, ze nic sie w tej firemce nie zmieniło. WynagrodZenia jak były z opóźnieniem tak sa, o ile w ogóle :) Pozytywne opinie nadal wystawia sam 'prezesik' lub jego pseudo pretorianie z tzw...sztabu xD Każdemu odradzam prace w tej fermie.

Grazyna

Niestety to co się tutaj pisze to prawda. Brak profesionalizmu, produkty takie sobie. Być może od czasu kiedy pracowałam cos sie zmieniło ale na pewno nie mentalność prezesa i osób którymi się otoczył. Z mały wyjątkami bardzo przeciętnie, HR nieprofesionalny, zarobki poniżej sredniej rynkowej choć zapewne nie wszyscy. Ogólnie nie polecam, szczególnie praca z dyr. sprzedaży była dla mnie poniżej krytyki. Posty pozytywne na tym forum nadal piszą pracownicy firmy, co jest słabe, że musza uciekac się do pozytywnego PR-u żeby wybielić to forum.

somebody
@Grazyna

Odradzam pracę w tej firmie chyba, że ktoś lubi czekać, aż wynagrodzenie wreszcie pojawi się na koncie. Mało profesjonalna firma, bez wypracowanych standardów, zatrudnienie niestabilne, a atmosfera dziwna...

aga

Te skrajności to raczej frustracja ludzi, którym się nie powiodło i tyle, robili wkoło pióra i teraz się już znudziło, bo emocje opadły i ruch tutaj takze. Jak szukałam pracy to znajoma podpytała swoją koleżankę która pracuje z kontrolingu i okazało się ze jest ok jak w każdej firmie i nic się nie potwierdziło poza opóźnieniem pensji czasami o 2 dni max. Internet przyjmie wszystko jak to się mówi.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Grażynka

to ta ferma jeszcze istnieje ??? Ło matko

fffffff

niestety o konkretach pisać się nie da,ponieważ komentarze od razu są kasowane.

Rekrutacja? Idzisz na rozmowę i .... masz pracę. A potem się zwalniasz, bo psychicznie nie wytrzymujesz mobbingu albo też wytrzymujesz jak masz charakterek a potem wylatujesz.

e

pomyliłaś fora,nie ta firma

a

Czary....komentarze znowu znikają.

Firma jest bardzo daleka od profesjonalizmu. Przeszedłem zarówno rozmowę kwalifikacyjną jak i współpracę z tą firmą. Firma to pseudokorporacja. Bardzo nieudana podróbka. More gruppą rządzi Pani Dyrektor która nie ma żadnych objawów profesjonalizmu, w jej mniemaniu to że ma baaardzo bliskie kontakty z prezesem upoważnia ją do poniżania innych, a szkoda bo ludzie w firmie są bardzo fajni.

Ostatnio byłam w tej firmie na rozmowie, spotkanie odbyło się w biurze na Ursynowie, a nie w mieszkaniu, więc to chyba jakaś pomyłka. Co do rekrutacji nie mam żadnych zastrzeżeń, profesjonalna rozmowa, brak banalnych pytań, wyjaśnione obowiązki i warunki proponowanego stanowiska. Co do samej firmy nie mam komentarza, bo nie podjełam jeszcze współpracy.

BYŁY
@Anna

Kolejny pracownik piszący niby to pozytywne opinie. Kolejny dowód na pełen "profesjonalizm" firmy.

Była
@Anna

firma jak zwykle sama siebie wybiela :) Radzę każdemu z daleka omijać ten pseudo holding. Nic dobrego nikogo tam raczej nie spotka. Wielu byłych pracownikow do dziś walczy o zaległe wynagrodzenia. Ja także. A administrator zanim na wniosek pseudo holdingu usunie ten post niej sie najpierw zastanowi. A jeśli trzeba chętnie prześle mu dok potwierdzające moje słowa.

lola
@Anna

to zajrzyj do biur na KABATACH,

Opiniotwórcza

Co do przebiegu rozmowy rekrutacyjnej to sie zgadza. Totalny brak profesjonalizmu. Dno. Co do 'biur' firmy to tez prawda. Pierwszy raz spotkałam sie z tym, żeby taka niby kancelaria ą ę gnieździła sie po jakiś mieszkaniach. I to nie od wczoraj. Odradzam każdemu. Szkoda czasu.

Pos

Doswiadczenie jest takie ze firma jak nie placila tak nia placi. Gratuluje

Mariusz

A jak wygląda u nich rozmowa kwalifikacyjna???

Grażynka

A to fajna firma jest

a
@Grażynka

buahahahaha, żart roku. Brawo grażynka, fantazja działa u Ciebie prawidłowo

gość

Pracownicy, których szefowie nie płacą składek często martwią się, że oni lub ich dzieci w razie choroby lub wypadku nie będą mogli skorzystać z pomocy lekarskiej lub szpitalnej. Strach ten wydaje się bezpodstawny, gdyż jako pracownicy mają oni pełne prawo do korzystania z usług służby zdrowia, oferowanych im w ramach ubezpieczenia, do którego zostali zgłoszeni przez pracodawcę. Uznaje się bowiem, że ubezpieczenie podlega kontynuacji, bo pracownik pozostaje nadal w stosunku pracy.Więc wystarczy, że pracownik jest zgłoszony w ZUSie. More Gruppa tak trochę wszystkich oszukała, bo należnych pieniędzy nie ma ani u pracowników ani w ZUSie. Z tego co wiem można założyć firmie sprawę cywilną o zwrot pieniędzy które powinny pójść na składki. Szczerze to właśnie to rozważam.

xxx

Przecież przy rejestracji sprawdzają po peselu czy składki na ubezpieczenie zdrowotne są odprowadzane, jeśli bilans jest ujemny nie przyjmą was. Proste jak budowa cepa.

Gosc

To prawda skladki nie byly i nie sa placone. Wizyta u lekarza o niczym nie swiadczy bo jest sie zgloszonym w zus tylko nic nie jest placone. Dziwie sie ze jeszcze zus nic z tym nie zrobil.

szefwszystkichszefow

Ale niektórym zwolnionym żal (usunięte przez administratora) ciska. Pracuje tu od pół roku i nie mogę narzekać. Kasa tylko raz miała 2 dni poślizgu ze względu na długi weekend, składki są w pełnie płacone, bo już kilka razy byłem u lekarza. Ktoś był fletem, który nie potrafił ogarnąć najprostszej rzeczy to wyleciał i teraz sieje ferment. Ludzie są ok, Prezes bardzo fajny człowiek. Ja osobiście jestem zadowolony.

m
@szefwszystkichszefow

To, że byłeś u lekarza o niczym nie świadczy. W tym roku more gruppa nie zapłaciła ani jednej składki do zus i ofe. i nie mówię tego złośliwie, bo przestałem pracować na własne życzenie i rozstałem się z Prezesem w bardzo przyjaznych stosunkach. Tylko potem wizyta w ZUSie zburzyła obraz "bardzo fajnego człowieka". zanim się wypowiesz, sprawdź co mówią inni bo być może mają rację. Strzelanie opinii nie ślepo wprowadza wszystkich w błąd.

Dawid

Jutro idę na rozmowę i po tym co przeczytałem to szczerze sie zniechęciłem ... Ktoś tam pracował ma powyższym stanowisku??

była

Jeśli masz też inne propozycje niż praca w More Gruppa to polecam wybrać inną firmę, a od tej uciekać gdzie pieprz rośnie. Naprawdę wierz mi, mówiąc to mam dobre intencje.

Zostaw merytoryczną opinię o More Gruppa - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy More Gruppa?

Kandydaci do pracy w More Gruppa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

More Gruppa
2.2/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Pileckiego 63
    02-781 Warszawa