Opinie o Dentalcare Pniok Magdalena Patrycja w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dentalcare Pniok Magdalena Patrycja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dentalcare Pniok Magdalena Patrycja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dentalcare Pniok Magdalena Patrycja w Tychy

Jaka atmosfera jest między działami w Dentalcare Pniok Magdalena Patrycja?

Alicja M. Nowy wpis

Aparat Invisalign zrobił robotę! Zęby są proste, ładne i zdrowe.

Marcelina

Warto wybrać się do Dentalcare - Pani Pniok ma duże doświadczenie i jest w stanie doprowadzić dosłownie każde zęby do świetnego stanu.

Stefan Nowy wpis
@Marcelina

Jesteś pewien że każde? Bo ja nie dość że mam sporo do leczenia to jeszcze przydałoby się potem założyć aparat. Wiesz czy współpracują z ortodontą i doradzają w sprawie aparatu? Można u nich to załatwić?

Darek

Zdecydowanie polecam! Leczenie zębów na najwyższym poziomie i super atmosfera. Dobrze też że zdecydowałem się na nakładkę Invisalign bo efekty widać w dość krótkim czasie.

Honorata
@Darek

To super! A powiedz mi czy długo się czeka za wizytą? Bo widzę tu tyle pozytywnych opinii, że chyba ciężko się tam wbić, czy nie? :D

@Honorata

Ja zadzwoniłem w czwartek i wizytę udało mi się umówić na drugi dzień. Jak dla mnie super :)

Stefan Nowy wpis
@Adam

Tak szybko, a jak to wygląda cenowo? Mają jakieś promocje albo można rozłożyć płatność na raty? Bo czasem te ceny u dentysty zbijają z nóg, nie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dentalcare Pniok Magdalena Patrycja? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Radek

Polecam - najlepszy gabinet dentystyczny w mieście.

Ewelina
@Radek

Radku a czy widziałeś może tam kogoś do pomocy? Szukam miejsca na staż i zastanawiam się czy tu jest taka możliwość czy pani Magdalena pracuje sama?

Orkan

Świetne podejście do pacjenta połączone ze skutecznym leczeniem. Polecam też aparat Invisalign, który doskonale prostuje zęby.

Pola

Polecam bo dzięki pomocy Pani Magdy można szybko i skutecznie wyleczyć swoje zęby.

Dagmara

Najlepsze opieka dentystyczna na Śląsku. Panią Magdalenę jak najbardziej warto polecić, bo leczenie zębów przebiega u niej bardzo sprawnie i skutecznie.

Angelika

Jestem pod opieką doktor Pniok od prawie roku i w tym czasie stan moich zębów znacząco się poprawił. Polecam! Niedługo zakładam też nakładkę Invisalign, dzięki której zęby się ładnie wyprostują.

Ewelina

Warto było udać się do doktor Pniok. Z jej pomocą wreszcie mam piękny uśmiech!

Ola

Najlepsza specjalistka u jakiej byłam. Zęby wyleczone i proste - dzięki Invisalign. Super sprawa, polecam zapytać Pani Magdaleny samemu i wypróbować takie rozwiązanie.

M.G
@Ola

tez wiele zawdzieczam pani doktor a konkretnie szeroki usmiech:)

Macieks

tanio szybko i bezboleśnie, Pani Doktor robi cuda, a ząbki zdrowe!

boro

Jako pacjent polecam

Elwira

To dzięki pani Magdalenie dowiedziałam się o aparacie Invisalign, który dla mnie okazał się idealnym rozwiązaniem. Nareszcie mogę cieszyć się prostymi zębami!

Robert

Pani Magdalena to najlepsza specjalistka jeśli chodzi o skuteczne leczenie zębów. Pełen profesjonalizm i zero bólu :)

D.K
@Robert

Zdecydowanie potwierdzam. U mnie poważne leczenie zakończone sukcesem.

szary
@Robert

miałem tu już robione trzy zęby i za każdym razem lleczenie nazwijmy to bezstresowe bo nie bylo dyskomfortu wszystko sprawnie by pacjenta nie trzymać na siłe mało już takich specjalistow oj malo

Igor

Najlepszy gabinet dentystyczny w jakim byłem. Pani Magdalena ma też super podejście, wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu zabiegi są bezbolesne.

Wojtek

Dzięki nakładce Invisalign moje zęby wyglądają świetnie. Super sprawa. Polecam Dentalcare bo to świetni specjaliści.

lover
@Wojtek

Bardzo fajne rozwiązanie dla ludzi których krępuje chodzenie z klasycznym "druciakiem" ;)

Julka

Bardzo polecam szczególnie doktor M.Pniok

Margon

Invisalign pierwsza klasa, nie wiedziałem, że to jest aż tak skuteczne i wygodne. Było warto!

KrystianZ

Super. Bardzo przyjazne miejsce. Można się zgłosić z każdym problemem stomatologicznym. Dr. Pniok wie z czym się wszystko je i zawsze dobrze i pod mikroskopem przeprowadzi leczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dentalcare Pniok Magdalena Patrycja - Tychy

• Jak się pracuje w Dentalcare Pniok Magdalena Patrycja?

Zobacz opinie na temat firmy Dentalcare Pniok Magdalena Patrycja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dentalcare Pniok Magdalena Patrycja?

Dentalcare Pniok Magdalena Patrycja
4.3/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Jana Barona 30
    43-100 Tychy