Opinie o Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna w Szczecin

Karol

Nie ma poprawy w tej firmie. Dużo obowiązków a brak poszanowania ze strony koordynatorek.

@Karol

Co masz na myśli przez brak poszanowania ze strony przełożonych? Opinia bez żadnych konkretów jest średnio pomocna. Napiszesz coś więcej?

Mloda

Pracowalam pul roku umowa do 31 grudnia w styczniu z umowa echo nie poszlam do pracy za to mi potracili cala pensje juz 20 dni walcze o swoje i nic doradzicie co mam robic.

gracha

Porażka. Umowa zlecenie. Wymagania duże, zarobki małe. Brak poszanowania zarówno pracowników jaki i podopiecznych Podopiecznych maja w (usunięte przez administratora) Nas tylko straszą karami pieniężnymi, oszukują na godzinach. Nie można się niczego nie dowiedzieć na temat swojej wypłaty. Z całego serca nie polecam tej firmy.

@gracha

Jaką wypłatę można otrzymać na samym początku? Możesz napisać chociaż, w jakim przedziale się ona mieści?

Magda

Czy firma organizuje szkolenia dla pracowników ?

Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna prowadziła rekrutację na stanowisko Opiekun/ka do chorego na SLA na stałe z zamieszkaniem!. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Zarobki w firmie P.O.P. każdy pracownik ma inne. Opiekunki mają najniższą krajową stawkę brutto na umowę zlecenie ale netto w zależności od statusu stawka się różni między 11,50 do 12,40 zł za godzinę. Prezes firmy nie wie co się dokładnie dzieje w firmie. Wie tyle ile jej powiedzą kordynatorki lub pracownicy sama słabo się angażuje w sprawy pracowników. Nie ma żadnych nagród,bonów na święta, imprez pracowniczych itp. A miło bybyło jakby szefostwo doceniło opiekunki choćby w czasie świąt gdy my pracujemy a oni siedzą w domu lub gdy staramy się zrobić wszystko by kontrole przeszły prawidłowo i podopieczni zadowileni. Nie ma dofinansowań do biletów pomimo że często trzba się poruszać komunikacją. firma otrzymuje 23,50zł za godzinę każdego podopiecznego więc myślę że stać bybyło na poprawę komfortu pracy. Korfdynatorki są różne moja nie jest idealna ale chyba najlepsza z nich wszystkich :)

No i oczywiscie umowa zlecenie

Najnizsza krajowa, nie zwracaja za dojazdy.

Filip

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Czy tak dobrze się wam pracuje i nikomu nie chce się pisać?

Agata

@Bbbbismwnr, Twoja opinia jest bardzo ogólna, czy mógłbyś napisać coś więcej o pracy w Pomoc Opieka Pielęgnacja? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? @anna, pytasz, bo jesteś zainteresowana pracą w tej firmie? Aplikowałaś już?

Czym sie zajmujecie?

Agata

@anonymous Twoja wypowiedź jest niemiła i nietaktowna. Forum Gowork służy dzieleniu się opiniami na temat warunków pracy w poszczególnych przedsiębiorstwach, stąd pytanie użytkownika @Bartek. Dzielmy się swoimi doświadczeniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu.

Bartek

Podpowiecie coś więcej o pracy w firmie? Jak to działa?

@Bartek

dziala jak ma dzialac, co sie glupi pytasz?

Agata

@Pracownik a czy na tle konkurencji poziom zarobków też tak się prezentuje? Orientujesz się jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Zastanawiam się czy firma Pomoc Opieka Pielęgnacja obecnie prowadzi rekrutacje dla osób z zewnątrz. Napisz, co sądzisz o tym.

Jest różnie płaca najniższa krajowa, coraz więcej osób ma umowę o pracę. Jest brak pracowników więc jest natłok pracy ale da radę się dogadać z kordynatorką.

Teresa

Co aktualnie słychać w firmie? Taka cisza od miesięcy? Jest tak dobrze???

Agata

Obrażanie @Misza37 na forum kogoś nic nie wnosi. Dobrze byłoby gdybyś odpowiedział na zadane pytanie dotyczące Pomocy Opieki Pielęgnacji. Wiele osób poszukuje zatrudnienia i liczą się dla nich takie rzeczy, jak rodzaju umowy czy liczba godzin do wyrobienia.

wioyo

Hej, wiecie czy w niedlugim czasie jest szansa, żeby znaleźć u nich zatrudnienie, nie ukrywam, że dobrze by było się teraz załapać, zwłaszca, że oprócz solidnej podstawy są jeszcze socjale, które się chyba miały pojawić.

Misza37
@wioyo

Szukają takich jeleni jak Ty.

Beznadziejna,nie wspominając o tym ze pani Łucja to matka szefowej dlatego się tak panoszy i pomiata ludzmi

Majka

Ja też próbowałam się tam zatrudnić p[oidpisałam umowę zlecenie a w niej takie zdanie że odmawiam podpisania umowy o pracę a chcę umowę zlecenie! Na mój protest Pani Z z-ca kierownika powiedziała ,że nie wie czemu i wyjaśni tę sprawę ale nadal jest to w umowie zapisane Dojazdy bezpłatne policzyłam to 16 zł! dziennie Czas dojazdu do podopiecznych nie wliczany w koszt pracy! Mam zwolnienie lekarskie to Pani Z. pisze do mnie smsy strasząc mnie policja jakimiś karami jak nie oddam identyfikatora i kart pracy a póżniej jak napisałam ,że przedstawiona umowa zlecenie ma wszystkie cechy umowy o pracę to codziennie kilka razy wysyła mi esmsy żebym przyszła wyjaśnić sytuację z Panią Prezes pytanie jak by było wszystko w porządku to by po prostu rozwiązali ze mną umowę a nie sama Pani kierownik i Prezes zniżali się do dyskusji z nie doszłą opiekunką Chyba boją się jednak kontroli z ZUS i Inspekcji Pracy oraz powiadomienia MOP Z Urzedu Pracy wiem,że zgłosili zapotrzebowanie na 30 opiekunek

maja

Nie prawda cały marzec widniało ogłoszenie o pracę w PUP

Zostaw merytoryczną opinię o Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna - Szczecin

• Jak się pracuje w Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna?

Zobacz opinie na temat firmy Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna?

Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna
1.4/5 Na podstawie 33 ocen.
  • ul. Jana Matejki 22 lok. pok.523
    70-530 Szczecin