Opinie o Berlin Opieka Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Berlin Opieka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Berlin Opieka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berlin Opieka Sp. z o.o. w Szczecin

Rzepka

Firma jest w porządku. Większość opiekunek dodających negatywne opinie to niestety Panie, które zostały wydalone ze zleceń za naduźywanie alkoholu i teraz wylewają swoje frustracje w social mediach

Jerzy
@Rzepka

Zdarzały się takie przypadki że kogoś wyrzucili za picie w pracy? A jeśli chodzi o samo zlecenie to na miejscu można liczyć na pomoc koordynatora? Trzeba dobrze znać niemiecki czy starczy tak żeby się dogadywać? Ty wyjeżdżałaś z nimi do pracy i nie było żadnych problemów?

Joasia Nowy wpis

Przeglądam z moją mamą oferty i widzę że jest opiekunka z wyjazdem na 6 tygodni. Nie możemy znaleźć informacji, czy można przez te 6 tygodni przyjechac do rodziny do polski np. na ślub czy raczej przez ten czas trzeba być przy seniorce? Może dają wtedy osobę zastępczą?

Chyba jakoś w dwóch opiniach przeczytałam, że opiekunka w razie problemów zostaje sama, bez pomocy koordynatora. A koordynatorów ilu tutaj pracuje? Każda opiekunka ma jednego konkretnego przydzielonego? Czy to raczej na zasadzie ' kto dostepny'? Jakie problemy mogą przytrafić się w pracy? Planuje wyjazd pierwszy raz.

Kalka Nowy wpis

Z reguły opiekunka ma jednego koordynatora ale niestety w ciągu roku miałam kilka zmian z powodu rotacji rekruterek ale jakoś sobie radzą

@Pravodawca Nowy wpis

Jedna z najgorszych agencji zero kantaku z pracownikami opiekunka zostaje sama bez pomocy agencji koordynatorzy zero odpowiedzialności NIE POLECAM

Rzepka

Jerzy
@Rzepka

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Berlin Opieka Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Zespół Berlina

Pani Aniu, Bardzo nam przykro, że z takim żalem wspomina pani pracę jako rekruterki. Cóż, krytykę przyjmujemy, ale tylko taką, która odpowiada prawdzie. Wprowadza pani w błąd publiczność treścią postu i wiele sformułowań nosi znamiona pomówień. 1. W ciągu 3 miesięcy zrekrutowała pani 3 osoby. Praca nie była efektywna. 2. Pracodawca poszedł Pani „na rękę” i cały miesiąc pracowała pani w Szczecinie z powodów prywatnych, które nie były planowane. W tym czasie biuro w Stargardzie stało puste. 3. Zamówienia do biura realizuje centrala w Szczecinie. Zgodnie z pani prośbą kupiliśmy kuchenkę mikrofalową i lodówkę zanim Pani zaczęła pracę w biurze w Stargardzie. Wszelkie inne wydatki biurowe realizujemy niezwłocznie na podstawie zgłoszenia danego oddziału. 4. Prawdą jest, że praca rekrutera/ki jest pracą trudną. Pracuje się na „planie sprzedaży” i wymaga to umiejętności interpersonalnych oraz kompetencji marketingowych. Mamy jednak nadzieję, że mimo wszystko zdobyte doświadczenie przysłuży się Pani w dalszej drodze zawodowej.

Emi
@Zespół Berlina

takie przykre czytanie ,ale koncówka z klasą ,może Pani Ani troszeczkę się w głowie poprzestawiało

Jagoda
@Zespół Berlina

MNIE REŻ DYDKRYMINOWAŁYŚCIE W CZASIE UBIEGANIA SIĘ O PRACĘ W "AGENCJI PRACY"- A RACZEJ (usunięte przez administratora) KUMOTERSTWA!

Danuta

Czytam i uważam, że te próby zgadywania, kto napisał negatywa są mega słabe. Ale dzięki nim zaczynam wierzyć, że naprawdę te osoby zostały źle potraktowane, skoro nawet na anonimowym forum dojeżdża się jego użytkowników. Taka prawda

Milena
@Danuta

Widzę,że Pan Paweł N podbiera się za Panią Danutę,bo od wczorajszego komentarza Pan Paweł znowu zaczyna stalkować i mobbingować pracowników!! Czyżby to Świta Pana Pawła podbierała się pod opiekunów i opiekunki kramu "Berlin" Być może Pani Klaudia bądź Pani Aleksandra.Ja czytam komentarz Pani Danuty i nie dowierzam i NIE wierzę, że napisała go Pracownica tej agencji tylko LANDRYNKI SZEFA KLAUDUNI I OLUNIA!!!!! WSTYD!!!!!! Wstydziłby się Pan Panie Pawle!!!! 0- PROFESJONALIZMU! TAK ZACHOWUJĄ SIĘ MAŁE DZIECI JAK PANA PRACOWNICE!! Każe Pan Klaudi i Aleksandrze podszywać się pod opiekunki i pisać pozytywne i wyzywające komentarze. ZERO WSTYDU FUU!!!!

Angelika
@Milena

Zgadza się!Wystarczy przeczytać o nich opinie. (usunięte przez administratora) na stawkach, opiekunki, które mają znikomą wręcz zerową znajomość języka zarabiają o 300, czy nawet 400 Euro więcej niż kobiety posiadające wiedzę językową na poziomie średniozaawansowanym.

gość

O widzę same złe opinie więc jednak odpuszczę muszę dalej czegoś szukac

Dominika
@gość

A co, jeśli te opinie są nie do końca prawdziwe?

@Dominika

Są prawdziwe na początku pracy spotkałem zmiennika i on mnie ostrzegał że w razie w to nieodbieraja tel itp.niechxialem wierzyć jednak sam szybko się przekonalem

Firma nie należy do najgorszych wypłaty na czas i to tyle. Dziewczyny są przemile .Ale.... tylko do czasu jak jest wszystko wporzadku ale jak coś idzie nie tak na zlecenie albo one puszczają cie na minę nagle kontakt się urywa .(usunięte przez administratora).nigdy więcej .a jeżeli chodzi o same zlecenia to według nich wszędzie jest cudownie super warunki. Więc proszę ruszcie tyłki i same pojedźcie na poszczególne zlecenia a nie tylko chichotacie..brak slow

Katarzyna

Najgorsza Agencja Pracy na CAŁYM WSZECHŚWIECIE I KOSMOSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIESPRAWDZONE OFERTY PRACY,REKRUTERKI,KTÓRE MAJA PROBLEMY PSYCHOSOMATYCZNE I PSYCHIATRYCZNE!!!!!! OSZUKIWANIE PRACOWNIKÓW Z UBEZPIECZENIAMI.

Aleksandra
@Katarzyna

Mocno z tymi problemami, może trochę przesadzasz? Jak ciebie potraktowali? W jaki sposób?

Jagoda

NAJGORSZA AGENCJA WYSYŁAJĄCA KOBIETY W CHARAKTERZE OPIEKUNEK NA CAŁYM ŚWIECIE!!!!!!!!!!!!!!!! OBSADZANIE STANOWSK SWOIMI KREWNYMI DYSKRYMINACJA MŁODSZYCH KANDYDATÓW ZE STRONY ALEKSANDRY S ULUBIENICY PANA PAWŁA NOWAKA(SZCZECIN) BRAK ODPOWIEDZI NA WYSYŁANE FORMULARZE KONTAKTOWE AGENCJA BERLIN WYRÓŻNIA SIĘ FUSZERSTWEM,BRAKIEM PROFESJONALIZMU ORAZ UCZCIWOŚCI!!!!!

Zniesmaczony (a)

To co firmie się dzieje to jakaś masakra opiekunki tygodniami proszą o interwencję koordynatorki o pomoc w ustabilizowanie rytmu pracy i poniżaniu przez rodziny podopiecznych ale niestety bezskutecznie. FIRMA CAŁKOWICIE NIE RADZI SOBIE Z PEOBLEMAMI .Opiekunki są traktowane. Jak zło konieczne. Od obsługiwana całych rodzina po brak jedzenia podczas pobytu na kontraktach .opiekunki tygodniami proszą o powrót do domu ale pani które siedzą na stokach w biurze mają to poprostu w (usunięte przez administratora) . I przeciągają pobyty obiecując że problemy zostaną rozwiązane. A jest z dnia na dzień gorzej. Zlecenia są przekłamane brane z kosmosu, na miejscu okazuje się że jest całkowicie inaczej. Pozdrawiam Panią Klaudię

Zostaw merytoryczną opinię o Berlin Opieka Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Berlin Opieka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berlin Opieka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berlin Opieka Sp. z o.o.?

Berlin Opieka Sp. z o.o.
  • Przyjaciół Żołnierza 4 lok. 52