Opinie o Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna w Szczecin

Magi

Trudno trafić na odpowiedzialna opiekunkę.Panie tam zatrudnione Nie moja nawet podstawowego wyszkolenia i chyba pochodza z łapanki-co jedna to lepsza.Miałam pania która sama potrzebowała pomocy a jak przychodziła do mojej mamy ogladała telewizor i nic naokoło nie tknęła. Wyrzucałam ja trzy razy a pani koordynatorka powiedziała że jak się nie potrzeba to weźcie sobie prywatnie. Trzeba się tym zainteresować głębiej ponieważ płacimy komuś kto nie wywiazuje się absolutnie z obowiazków. Kpina!!! Czy MOPR wie jakie usługi otrzymuja ich podopieczni? Może nie i dlatego tak się dzieje. Trzeba się w końcu tym zajać.

Asia
@Magi

Może mi Pani powiedzieć gdzie znajdę tą firmę. Jestem opiekunem medycznym z 4 letnim doświadczeniem i poszukuję pracy bo w szpitalu skończyła mi się umowa.

A.

Masakra, nie można być chorym bo nie przedłużają umowy, Pani „koordynatorka” stosuje (usunięte przez administratora) na pracownikach. Nie potrafi rozmawiać, cały czas się wydziera, jak bierzesz różne zastępstwa to jest wszystko w porządku, gorzej jak już nie weźmiesz wtedy już jest piekło.. dzwonienie po 10 razy na minute. Wiecznie niezadowolona pani koordynator H. Wniosek jest jeden, jeśli pracujesz i robisz wszystko to co ci podyktuje pani H to jest dobrze, jeśli odmówisz zastępstwa i pójdziesz na l4 to nie przedłużają umowy.

@Aleksandra

Grafik jest ustalany już z podopieczna w których godzinach najlepiej przychodzić. Na l4 byłam dwa razy w ciągu czterech lat! Nawet urlopu nie brałam!

Agata

@anonymous, czy to pytanie do firmy? Pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu czy po prostu z ciekawości? Czy wśród użytkowników forum znajdą się osoby, które pracowały bądź aktualnie pracują w Pomoc Opieka Pielęgnacja ze Szczecina? Co możecie powiedzieć o pracy w tym miejscu? Jak oceniacie warunki oferowane przez tego pracodawcę?

@Yoko

Cześć, a mnie zastanawia na jakich zasadach przyznawani sa podopieczni. Nie ukrywam, że zależy mi na większej ilości pracy, czy w takim razie firma przydzieli mi więcej podopiecznych, czy może zleceń nie ma aż na tyle?

Monika42
@Agata

Pracowałam kilka lat temu o była tragadia.

Malta
@Agata

A ja jestem zadowolona. Pracuje pare miesiecy i jakos nie widzę zeby pracownik lub podopieczny byl ponizany. Wypłata na czas. I dodatkowe pieniadze za swieto.

@Malta

PIENIADZE NA CZAS???????? KUCHARKI DAJĄ ZASTRZYKI , AA TU RZĄDZI HARTKA ANIE KIEDRZYŃ , KIEDRZYŃ POWINNA KIBLE CZYŚCIĆ, SZKODA ŻE JESZCZE PRACUJE TU JAKO KIEROWNIK

Yoko Nowy wpis
@Agata

Pracuję w firmie. Płaca minimalna (28 brutto), umowa zlecenie z możliwością odprowadzania składek zdrowotnych (czyli w razie choroby można iść na L4). Nadmienię tylko że stawka jest płacona za godzinę usługi a bardzo często zdarza się tak, że podopieczny puszcza opiekunkę 15-20 minut wcześniej więc czas faktycznie przepracowany jest krótszy a płacą za pełną godzinę. Tylko trzeba dogadywać się z podopiecznymi a nie oglądać telewizję zamiast pracować. Ja mam wszystkich podopiecznych blisko domu więc to też jest plus. Praca jest 7 dni w tyg za święta płacone 100%, niestety brak dodatków za pracę niedziele. To, ile godzin przepracujesz zależy od tego ilu masz podopiecznych. Zdarzają się tacy, którzy potrzebują opieki raz czy dwa w tyg a do niektórych trzeba wejść np dwa razy dziennie.

@Yoko

Lenka

Chciałam pytać o wolny etat w tej firmie. Ile godzin w miesiącu można wyrobić? Wychodzi 160? Normalnie na etat? Czy któraś z opiekunek była tez w takiej sytuacji jak tu pisano, że nie dostała przedłużenia umowy ze względu na sporadyczne niedysponowanie? Czy tu jednak był inny problem i takie sytuacje raczej się nie zdarzają?

@Lenka

niestety mi nie przedłużono umowy ponieważ miałam zapalnie płuc i poszłam na L4...

Pati Nowy wpis

Poważnie był to powód nieprzedłużenia Twojej powody? Tak Ci powiedziano? Ile byłaś na tym L4?

Angelka87

Dobry wieczór. Szanowni Państwo chciałabym dowiedzieć się jak się obecnie pracuje jako opiekunka w firmie Pomoc Opieka Pielęgnacja. Czy oferują pracę na umowę o pracę czy tylko na zlecenie? I czy jest to praca od poniedziałku do piątku czy obejmuje również weekendy i święta? Dziękuję za odpowiedź.

Magi

Aniabel
@Magi

Zgadzam sie w 100%. Opiekunka zajmuje Sie podopieczna moze 10 min zamiast 2 godz.Nie daje jesc,nie przygotowuje lekow,nie sprzata ,nie wynosi pampersow.Podopieczna ma odlezyny.Interesuje sie majatkiem podopiecznej oraz ciagle wola pieniedzy .Ciagle malo.Leki na wieczor podaje juz o 15ej,bo pozniej juz sobie nie przychodzi.

@Magi

Pani , która przychodzić na wskazanym Andres ma dokładne wytyczny co do zakresu działania i wszelkie uchybienia lub ewentualne , wynikają od strony podopiecznych lub ich rodzodzin. W związku z tym proszę nie mieć pretensji do opiekunek .

Monia

Zgadzasz się też z tym, że opiekunki nie mają odpowiedniego przeszkolenia? Bo ja tak w sumie zastanawiam się jakie stawiają wymagania osobom zainteresowanym pracą jako opiekunka. Czy wymagają od kandydatek doświadczenia?

Asia
@Magi

Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna prowadziła rekrutację na stanowisko Opiekun/ka do chorego na SLA na stałe z zamieszkaniem!. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna? Jakie są progi premiowe? Dodali 1 kwietnia na Lento.pl ogłoszenie na stanowisko sprzątanie.

Aleksandra
@A.

A co z grafikiem w takim wypadku? Ile razy w miesiącu są zmiany i czy one są z dnia na dzień czy po jakimś wcześniejszym ustaleniu? Jeżeli chodzi o L4 to jak często byłaś np. raz w miesiącu?

@Aleksandra

Dana

Firma beznadziejna nie sprawdzą opiekunek nie przyjmuje uwag na ich zaniedbania wprost wyśmiewa się z osoby zgłaszającej od kilku miesięcy próbuje zmienić opiekunkę starszej osobie walka z wiatrakami a zarzuty są poważne nie dba o podopiecznego niemówiąc o mieszkaniu jeden (usunięte przez administratora) natomiast dostarcza mu alkohol towarzysząc mu . Zgłoszenia moje zostają bez reakcji. Moje przypuszczenia są dosyć jasne chodzi o majątek dziadka. Myślę że jedynym wyjście jest telewizja

to sie zgadza

Ella
@Dana

Dana, jestem w bardzo podobnej sytuacji. Czy możemy skontaktować się jakoś poza forum?

Taktaktak
@Dana

Ja również prosiłabym o kontakt. Jest taka możliwość?

@Dana

Skoro tak bardzo źle ocenia tą firmę i jej usługowy , dziwię się że traci pani czas na pisanie nieprzychylnych opini zamiast sporzytkowac to w innym kierunku.

Ktoś

Zdała od tej firmy wyzysk wiecznie na przymus dawanie pacjentów brak działań że strony kierownika czy prezesa że to starsza osoba jest wobec opiekunki nie wporzadku wieczne telefony wyzwiskami chorym chodzić do pracy najlepiej sprawdzanie czy faktycznie jesteś na L4 umowy śmieciowe omijać jak najdalej zero bonów na święta zwrotu za dojazdy stawa mniejsza od Ukrainek nie polecam

Łukasz
@Ktoś

A chciałem papiery składać. Co to za stawka tu jest za pracę? I co z UoP i pieniędzmi za dojazdy do pacjentów, jest na to szansa? Przecież paliwo tyle teraz kosztuje.

Ktoś
@Łukasz

Zwykła pomoc ma 14.80 za godzinę medyczny nie całe 30. Nie ma szans na zwrot kosztów za benzynę strefy płatnego parkowania czy bilety nie raz nie dwa masz pacjentów z jednej końca na drugi Szczecin. A powinno być blisko miejsca zamieszkania.

Łukasz
@Ktoś

O kurcze. Dzięki za wyjaśnienie. Czym ta firma w takim razie zachęca pracowników, że ma personel? Jakieś dodatki za weekendy, socjal?

Pa.tr.ka

(usunięte przez administratora)i praca za pul darmo, umowy śmieciowe, źle traktowani pracownicy Trzymać się z dala

@Pa.tr.ka

Umowy śmieciowe czyli umowy zlecenie? I jaka stawka była jeśli można wiedzieć, że tak źle o zarobkach piszesz? Ile godzin dziennie trzeba było pracować?

Maria

odradzam prace w tej (usunięte przez administratora) firmie. prezes zmusza ludzi do pracy nawet po trzydzieści pare godzin, własnie zbieramy sie na pozew zbiorowy, prezes ma pieska kierowniczke, ktora mobbinguje strasznie bo chce wywalić wszystkich i zatrudniać masowo Ukrainki za niższe stawki. (usunięte przez administratora)aż huczy.

@Maria

I co bo widzę, że ponad 3 miesiące temu jakiś pozew zapowiadaliście?

Mimi
@Maria

Witam właśnie jestem na etapie sądowym z tą firmą czy można z panią się jakoś skontaktować pani Marjo? Chętnie dołączę dobpozwu zborowego.

Mikołaj
@Mimi

Od kiedy jesteś z nimi na drodze sądowej? I o co poszło?

Jaka atmosfera jest między działami w Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna?

Tragiczna. Pani Prezes nie ma pojęcia o tym co się dzieje w firmie. Kordynatorki wszystkie nawzajem się obgadują. A Panie w sekretariacie (magistrzy) mają wszystkich w (usunięte przez administratora) i na wszystko mają czas

Halina

Prezes baaaardzo płytka i nastawiona na kasę!oby nie skończyła z tej pazerności,pozoranctwa i klamst jak je koleżanka Mariolka co z nią zakładała firmę. Przypomnijmy że Mariolka zmarła bardzo szybko na raka trzustki, odkąd zaczęła prowadzić POP

Zofia

To faktycznie atmosfera kiepska. A ktoś próbował chociaż o tych problemach rozmawiać, że no skoro tak jest, to może warto coś zmienić?

Agata

Jedna z osób przynajmniej tutaj pisała, że opiekunki w tej pracy nie są wystarczająco wykwalifikowane i kompetentne, że zachowują się źle. Ja bym chciała spytać jak to wygląda z perspektywy Opiekunek? Czy te wymogi są dla was duże?

@Agata

WLASNIE WNOSIMY WNIOSEK DO PREZYDENTA I USTALENIE NOWEGO AUDYTU DLA POP. PRZEKROCZENIE WSZELKICH NORM PRAWA, KUCHARKI DAJĄ ZASTRZYKI I ZAJMUJĄ SIE CEWNIKAMI!!!!!!KIEROWNIK MA W (usunięte przez administratora) I BŁAGA TYLKO ŻEBY PRZYJŚĆ NA DYŻUR, A JAK ZWRACASZ UWAGE TO CIE ZWALNIA!!!!!

Bbbbismwnr

Calkiem calkiem

anna
@Bbbbismwnr

co to znaczy mozna rzeczowo

@Bbbbismwnr

FALSZYWA OPINIA

Hanna

Wszyscy narzekają na umowe zlecenie a mi by takie coś odpowiadało. Niestety nie mam "oficjalnego" doświadczenia, opiekowałam się jedynie swoimi dziadkami. Mam szansę czy lepiej dać sobie spokój?

@Hanna

Tak w tej firmie pracuje większość osób które nie skończyły żadnej szkoły

Mikołaj

To trochę średnia rekomendacja. Chyba jednak wolałbym żeby pracownicy mieli jakąkolwiek szkołę skończoną.

@Mikołaj

A co ci przeszkadza w tym co kto ma jaką szkołe

@Hanna

LEPIEJ DAJ SOBIE SPOKÓJ ALBO ZOSTANIESZ POPCHADŁEM, CZYLI NIKIM

Czy pracownicy Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ola W

MASAKRA PRACA TU!!! OSTRZEGAM PRZED PRACĄ TU (usunięte przez administratora) KILKA BABEK NA STALE ZATRUDNIONYCH NP HARTKE ZNĘCA SIĘ NAD PRACOWNIKAMI, BARDZO DUŻO OSÓB SIE PRZEZ NIĄ ZWOLNIŁO, OSTRZEGAM!!!!!!

Czy w Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Tylko i wyłącznie umowa zlecenie. Na umowę o pracę nie ma co liczyć. Kilka dawnych opiekunek ma umowę o pracę ale można je na palcach jednej ręki wyliczyć.

Poważnie? Przez cały czas trwania pracy można liczyć tylko na śmieciówkę? Pewnie po okresie próbnym dają umowę o pracę.

@Paweł

Firma nie ukrywa że wszyscy pracują cały czas na śmieciowych umowach i ostatnio na pytanie po jakim czasie można dostać umowę o pracę usłyszałam nigdy

Ulka

(usunięte przez administratora) kompletne opieka 24 h kto tak pracuje nie polecam tej agencji.

Jolanta
@Ulka

W szpitalach też pracują po 24h i to nic dziwnego... Jak się nie podoba taka praca to można znaleźć inną, np. na jedną zmianę.

Anonimowo

Pracowalam w tej firmie dobre pare lat nic tylko plotkarstwo ,i matactwo nazucanie pracy ,bo niems ludzi stawki smieszne a praca paskudna nic tam sie nieczmienia jezeli ktos mowi ze jest tam dobrze to naprawde nie pracowal nigdzie indziej (usunięte przez administratora) a Mop sie nato zgadza

Agata

@anonymous, dziękuję za Twój komentarz. Z jakiego działu jesteś, że piszesz o najniższej krajowej? Czy każdy z pracowników Pomoc Opieka Pielęgnacja ze Szczecina ma taką samą wypłatę, czy jak sądzę różni się ona od wykonywanych obowiązków? Na jaki okres jest podpisywana umowa zlecenie?

długoletnia pracownica
@Agata

Są opiekunki zwykłe i specjalistyczne(pielęgniarskie) oraz pracownicy biura. Zwykłe opiekunki mają najniższą stawkę godzinową według ustawy i pracują na umowę zlecenie zazwyczaj podpisywaną na rok, opiekunki specjalistyczni zazwyczaj pracują na własnej działalności i mają nieco złotówkę więcej od zwykłych opiekunek a pracowników biurowych nie znam stawek.

Jak wygląda ścieżka awansu w Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna?

długoletnia pracownica

ścieżka awansu to w tej firmie nie możliwe, chyba że ktoś umrze to dają kogoś po znajomości na jego miejsce. A opiekunki z długoletnim stażem i dobrymi wynikami są niedoceniane.Czy ktoś pracuje dzień czy kilka lat to ma taką samą stawkę (minimalna stawka godzinowa według ustaw). Wszystkie imprezy pracownicze typu Wigilia są robione tyko dla pracownic biura. Żadnych bonów ani paczek na święta. Za bilety dojazdy nic nie dokładają, a adresy często są od siebie oddalone wiele przystanków. Koordynatorki raczej starsze mi mało zorganizowane, ciężko im ogarnąć adresy. Ja pracuję w tej firmie bo lubię pracować ze starszymi osobami i mam elastyczny grafik. Pani Prezes firmy jest bardzo sympatyczna ale nie wie co dokładnie się dzieje w jej firmie, ponieważ raczej nie ma czasu na rozmowy z pracownikami a koordynatorki nie mówią wszystkiego. Często obiecuje wiele rzeczy ale słowa nie dotrzymuje, nie wiem czy zapomina czy nie chce dotrzymywać.

Zostaw merytoryczną opinię o Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna - Szczecin

• Jak się pracuje w Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna?

Zobacz opinie na temat firmy Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna?

Pomoc Opieka Pielęgnacja spółka cywilna
1.4/5 Na podstawie 33 ocen.
  • ul. Jana Matejki 22 lok. pok.523
    70-530 Szczecin