Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.

Polako

A żebym zgoli ten wons

Laska

A natol chwilę polecam pracę w tej firmie nakarzdym dziale na dwa lata robić do bulu bo jest kasa potem uciekać jak najdalej bo stajesz się iedny znich i leżaki musisz a niemorzesz taka prawda ta firma tyko dla pozytywnych maioncych coś w głowie jak oszukać system i Pana z wonsem

Laska

Połowę wycinaio komentarzy tak jak wszystko ta firma to jedno wielki klopsik

Laska

Kasoio połowę wypowiedzi a nieprzeklinam prawda boli i bendzie bolała ta firma nie w województwie Podlaski gdzie do Warszawy znimi tam ich naloczyli by szybko a tuti manipoloio sobie i firmami ile płacić ile nie ludzie gdzie wy żyjecie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Laska

Szkoda zdrowia i flaki wyprowac i jeszcze urzerac się swoje róbcie i się nieagarzowac do niczego bo doiado tylko czychajo na takich i bendo zwas wielkie orzechy i zarabiaj tyle firma ta bez ciśnienia powinna płacić tyle ale to wszystko robi w konia dzieci

Laska

Nieźle co to ty masz być o krok od ich a nie oni do ciebie bo pozamiatane niedawi się bo ciebie dotro oni tylko szukajo kogo dasie (usunięte przez administratora) taka to firma wielka afera niedawiciesie bo was szkoda ale pracowicie uczciwie i niema tam kolegów tylko znajome twarze zawiele was a Kozaczek jeden i Pani Mirka pozdrawiam Olka

Laska

Dlanich jesteś nikim postaw sie zobaczysz ty Dlanich na dyktando chodzisz do pracy nieprzyidz es w dwie trzy soboty i pozamiatane takie warunki taka atmosfera to ich rodzina twoja to ty masz być na dyktando i pracou uczciwie ktoś cię doceni klep nadgodziny zarabiaj 3,600zl ale pamiętaj jedno jak nieworobisz ze zdrowiem powrotów niema tak więc odkładai te pienioszki na lekarzy prywatnie tak to wyglonda oni nie traktoio pracownika i niebende traktowali chyba że masz znajomości pracownik(usunięte przez administratora)

Lasek
@Laska

Z taką skladnią zdania to i tak nieźle że ocierałeś się o 3600:)

Produkcja

Pare lat temu też były problemy na polerni z brygadzistą jaki jest tego efekt .. zmiana na lepsze widać chłopaki ogarniają temat atmosfera o wiele lepsza premie sprawiedliwe i brygadziści dobrze żyją z pracownikami wstawiają się za nich w biurze i nie tylko bo człowiekiem trzeba być nie ważne na jakim stanowisku

Laska

Tak tak tam powinni płacić jeszcze uciążliwe

Polako

Firma wspaniała kocham ich wszystkich ha ha ha

Robo

Dziwnie że wpisy są tylko od ludzi ze spawalni. W firmie jest dużo innych działów i jakoś problemów takich strasznych nikt niema, ale na takie traktowanie część spawaczy sama sobie zasłużyła. Że macie taką ciężką i szkodliwą pracę ? Popracujcie kilka lat na koszach, oponce szmatach czy innych takich to inaczej będziecie gadać. Że kierownik was się czepia ?Skoro kierownik cały dzień musi patrzeć wam na ręce żeby jaśniepanowie spawacze cokolwiek zrobili to chyba coś jest nie tak. Kierownik też jest tylko człowiekiem i jak wy go traktujecie tak on was. A co do zarobków to też ostro nagincie prawdę ,bo minimalnej pensji to może poza ludźmi na umowie próbnej nie zarabia chyba nikt w firmie, osobiście też pracuje na produkcji i na pensje nie mogę narzekać wręcz przeciwnie, wystarczy normalnie uczciwie pracować a nie gapić się pół dnia w telefon , pić kawkę czy tym podobne

Człowiek Guma
@Robo

Autor komentarza najwyraźniej nie widzi różnicy pomiędzy spawalnią a innymi działami. Niestety jest to najgorzej zarządzany dział. Formuła pracy i podział obowiązków bez komentarza. Ogromne rozbieżności w pensjach i podejściu do pracy. W takich warunkach nie dziwi fakt że to od spawaczy zależy produkcja tej firmy.

@Człowiek Guma

A co takiegi wielkiego odróżnia spawaczy ad innych działów ?Różnice są między każdym działem w firmie i kazdy dział ma swoją specyfikę, ale wszędzie trzeba wykonywać sumiennie swoje obowiązki . A jeżeli podział obowiązków jest niesprawiedliwy to wina brygadzisty a nie kierownika tak samo na rozbieżności w pensjach ma też wpływ brygadzista i jeżeli tu jest problem to trzeba rozmawiać z szefostwem i próbować rozwiązać problem. Pracuje już tu kilka lat i zauważyłem że szef jest raczej otwarty na sugestie i można a nawet trzeba rozmawiać a nie szeptać po kątach.

Nie ściemniaj!
@Robo

Tylko spawalnia? Pamiętasz jak kierownik ze szczerym uśmiechem doprowadził do zwolnienia pewnego brygadzisty który tam pracował 25lat tylko dlatego że powiedział mu że nie będzie donosił na kogelow? Każdy pamięta! Ale znalazł takiego na spawalni i razem z nim kręci lody bo jeden jest wart drugiego. Nikt nie mówi że firma jest zła. Ale jak ktoś chce pracować na spawalni to niech lepiej poszuka innej firmy.

kotnizor
@Robo

(usunięte przez administratora) Kozaczek ogólnie dobre pieniążki sobie robi, proste roboty spawalnicze polegające na zaślepianiu rurek i inne łatwe roboty puszcza na korporacje i dostaje za to kasę. Nie wiem jak jest na innych działach ale chyba wyjaśniłem Ci co jest tam nie tak, i od kiedy to można telefonem się bawić w pracy, przecież to kosztuje stówke

Piszę ja tu
@Robo

Nadal uważasz że spawalniama brygadziste z prawdziwego zdarzenia?? Czy tylko z nazwy?? Jeśli tak to pracujemy w 2 różnych firmach i nie ma o czym rozmawiac.

@Piszę ja tu

Zmojego wpisu właśnie jasno wynika że praktycznie nie macie tam brygadzisty ,ale wszyscy piszą że kozak zły tak jakby to on sam rozwalił spawalnie

Bolek

Zgadzam się kierownik nie raz mówił jak się coś nie podoba to możecie wypier.... Gorzej jest w soboty jak jeszcze grozi że z premi upierdo... Jak ktoś nie zostanie . nowy system premiowy jest szkodliwy dla osób co pracują solidnie bo jest odejmowana kwota za ludzi co na zwolnieniach laza a tonarz sam sie nie robi

Kivan

Bardzo mi przykro, ale płaca minimalna na spawalni + możliwość dorobienia w soboty to nie jest szczyt marzeń. Nawet dla Białorusinów. Do tego dochodzi znana od lat patologiczna sytuacja skutecznie zniechecajaca do pracy (układ brygadzista-kierownik). Inaczej mówiąc kuriozalne warunki pracy jak na firmę, która wręcz rozpaczliwie potrzebuje fachowców. Tymczasem wieloletni pracownicy z dużym doświadczeniem opuszczają firmę - obawiam się, że żadna reklama nie przyniesie oczekiwanych efektów.

Święte slowa
@Kivan

Dokladnie. Niech nikomu do głowy nie przyjdzie żeby tam pracować. Może będzie lepiej jak firma się pozbędzie pewnych osób. Jeśli Pan to czyta Panie Zdzislawie(imię właściciela firmy) to niech w końcu spadną Wam klapki z oczu i weźcie się za pewnych ludzi. Konkretnie za jednego socjopatę i jednego człowieka z wąsem i ich wzajemne konszachty. Dodatkowo polecam przyjrzeć się tzw. kooperacji i przyjrzeć się komu kieszeń puchnie w związku z nią. Z góry Pan tego nie widzi ale jest jedna osoba która bardzo się cieszy że owinęła Was wokół palca. Pracownicy wiedza o kogo chodzi.

fajans
@Święte slowa

Szczerze mówiąc zawróciliście mi w głowie. Po okresie próbnym w roku 2018 na stawce 15 brutto na spawalni chciałem teraz powrócić. Co do sytuacji ww. opisanych w pełni się zgodzę. Natomiast sądziłem, ze sytuacja się jakoś unormowała, ale z przykrością chyba jednak muszę zrezygnować z powrotu.

ziutek

Mnie najbardziej śmieszą spotkania z prezesem i jego teksty w stylu że broni pracowników przed zarządem bo ten to wogle by za miskę ryżu kazał pracować. Nie wiem jakim sposobem można tak ciąć pensję dla ludzi kiedy roboty jest od cholery, teraz nawet w radiu sie reklamują że potrzebują kilku spawaczy i co lipa Grzesiu lipa, sam najlepiej zaczni spawac to może sie przekonasz jak szkodliwe to jest na płuca i niełatwe.

Ozyrys
@ziutek

Dokladnie. Jeszcze w zeszłym roku często się słyszało tekst od pewnej osoby" jak coś ci się nie podoba to wypier....". Teraz dzwonią po bardzo doświadczonych starych pracownikach i proszą żeby wrócili. Pan Bóg nie ruchliwy ale sprawiedliwy.

ile zarabia osoba sprzątająca w firmie?

Miro

@Smerf Dyrektorzy i kierownicy są pracownikami więc po co te złośliwości. Firma jest dobrze oceniana!

Smerf
@Miro

I już na samym początku zaczyna się kombinowanie nawet w komentarzach. Chyba nie szukacie dyrektorów i kierowników tylko ludzi na produkcję. Żadnych złośliwości tu nie ma. Ja piszę jak jest, wy piszecie jak byście chcieli żeby was postrzegano.

Witold

@Były Trzeba zostać ogrodnikiem i nie marudzić. Spoko firma i praca, polecam!!!

Witold nie ściemniaj.
@Witold

Chyba jesteś szefem produkcji albo kimś z wierchuszki skoro tak sądzisz.

Waldek
@Witold

Przecież ta firma to dno i wodorosty pozdrawiam nieuświadomionych .

Mulat

Niechcący dałem 5 gwiazdek dla firmy. Chciałem nacisnąć jedna.

Były

Nastawienie firmy to pracownika jest nieadekwatne w stosunku do zarobków. Taki koleś na polerni ma 17 brutto a jest ubrudzony po pracy jak górnik, tak można robić nadgodziny i soboty, jak jest sezon to spojrzenie szefa produkcji powie Ci żebyś zapomniał o premi bez robienia nadgodzin. Sama premia to też rzecz dyskysyjna niby są progi procentowe ale decyzja zależy od brygadzisty, i jak natlukles tych nadgodzin to uwali Ci z premi, bo i tak masz dużo, a da dla tego co się śmieje z jego zalosnych żartów. Spawalnia ma wprawdzie wyciagi ale nikt ich nie odpala bo za głośno dla brygadzisty, tylko aluminium ma coś co można nazwać wyciagiem ale i tak boją się tam poprosić o maskę i własnym nawiewem, jeden co w końcu taką wymusil na szefie już nie pracuje a maska leży na magazynie . A jest to najbardziej trujące spawanie. Idziesz zdać krew=nie ma premi Jesteś jeden dzień na L4=nie ma premi Pocisniesz brygadziste jak sie wylozy na jakimś swoim mierny tekście=nie ma premi . Ta firma jest dobra do tego żeby sobie poczekać jak przejedzie zima. Albo walić w kija podsyłać im co dwa tygodnie l4

Superbolek

Zarobki na czas premia plus nadgodziny płacone w tzn 100 rekapesuja małe zarobki bilety do kina i karta multi sport jest premie caloroczne sa ale też nacisk i stres

Zostaw merytoryczną opinię o Kotniz Sp. z o.o. Sp.k. - Białystok

• Jak się pracuje w Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kotniz Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.