Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.

Obecny pracownik.

Chciałbym jeszcze dodać jedna rzecz, mianowicie czy opinie (te negatywne) pisane przez ludzi którzy nie potrafią się wypowiedzieć w języku polskim wg was są wiarygodne? To co piszą i w jakim stylu woła o pomstę do nieba. Jak to było hmmm " nie chciało się nosic teczki trzeba spawac; ciąć ; obrabiać rureczki ". Odpowiedzcie sobie sami. Ze swojen strony zapraszam do kotnizu.

Grzesiuuuuu!
@Obecny pracownik.

Skończ już z tą propagandą sukcesu. Posłuchaj co się mówi na mieście o tym zakładzie. Piszesz że " nie chciało się nosić teczki..." . To że ktoś ma średnie wykształcenie czy zawodowe to nie znaczy że trzeba być ...( administrator i tak usunie te okreslenie). Poza tym to wy dzwonicie po tych , jak to określiłeś nierobów żeby wrócili to firmy. Ilu wróciło ? Nikt! Tak jest wspaniałe. P.S. sprawdź swoją ortografię.

@Obecny pracownik.

zapraszasz do czegoś z czego sam robisz podaśmiechujki?

gwintaj

fatalna atmosfera pracy,zarobki niższe niż w biedronce,fałszywi przełożeni,podkladanie swin.firma bezskutecznie usiłuje poprawić wizerunek w oczach potencjalnych pracowników.jedyny plus to terminowe wypłaty, czyli niewiele nawet jak na standardy ściany wschodniej.

Julia
@gwintaj

Pracodawcy często niesatysfakcjonujące wynagrodzenie rekompensują udzielaniem pozapłacowych benefitów? Popularne są dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego lub udzielanie zniżek. Czy Kotniz stosuje taką praktykę?

Amant
@Julia

Tak "udzielają" kartę Multisportu za 80zl miesięcznie.

Obecny pracownik
@Amant

Po co kłamiesz? Karta multi sportu kosztuje 50 zł, będą wdrażane teraz inne pakiety socjalne. Opieka medyczna między innymk

@Obecny pracownik

Opieka medyczna bardzo się przyda pracownikom. Szczególnie opieka psychologa żeby wytrzymali te warunki.

Hrhe

Nie 50 a 60 :)

@Obecny pracownik

kogo obchodzą jakieś karty multisport?

....

Nie polecam, firmy kotniz, wszystko dobrze do puki jesteś potrzebny, na czas pandemii zwolniono wielu ludzi z wieloletnim doświadczeniem i dziećmi na utrzymaniu, a zostawiono młodych świeżo przyjętych. Szef produkcji jeszcze zdziwiony ze ludzie znaleźli prace zamiast czekać na powtórne wezwanie do kotnizu. Zarobki średnie chyba ze wyrobisz 250h miesięcznie. Prezes sprawia wrażenie uczciwego przedsiębiorcy ale pora zejść z biura na produkcje!

Obecny pracownik.

Te wszystkie negatywne opinie to chyba są od nierobów, którzy by chcieli dostać pieniądze za nic nie robienie. Dramat. Jak jesteś takim dobrym pracownikiem to idź sobie pracowac na bazarze. Ja wam przypomnę, bogactwo bierze się z pracy!! W tej firmie im lepiej pracujesz im więcej potrzebujesz to więcej zarabiasz (robiąc nadgodziny) . Do pana "Sebka" Za to że został zwolniony za mecz, należało mu się bo tylko psuł atmosferę. Nikt za nim nie płacze. Co do szefa, szef wymaga jak każdy szef, ale na konto Ci wpływa cała kasa, premia nadgodziny, podstawa, to jest wielki plus. W innych firmach dostajesz najniższą a resztę pod stołem. W sezonie zarobić mniej niż 4 tys to trzeba być nierobem i tyle. Szef jest spoko można z nim porozmawiać jak jest problem i go rozwiązuje. Z Grześkiem też się bardzo dobrze współpracuje, jeśli Ty wywiazujesz się że swoich obowiązków to i on jest do Ciebie bardzo w porządku.

Dobre żarty.
@Obecny pracownik.

Szkoda słów na to co piszesz. Ile osób się zwolniło przez wyżej wymienionego "człowieka" to już nikt się nie doliczy. To że wpływa kasa to jest obowiązek, a nie łaska. Wielu dobrych pracowników dawno już tam nie pracuje. Ja również . Nie pozdrawiam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Miroslav K.

Firma znalazła sobie nowe motto: "Bo liczą się warunki". Szkoda tylko, że nie finansowe. Przecież 99,99% pracowników na takiej produkcji znajduje się tam wyłącznie ze względu na nadgodziny i soboty. A to wszystko z powodu śmiesznych stawek za fachowe zawody jak ślusarz, spawacz, frezer etc. na poziomie 14-15zł BRUTTO(!!!) Kotniz oferuje najniższe płace z branży spawalniczej w całym Białymstoku.

Kot
@Miroslav K.

Musisz być naprawdę słaby jeśli tyle ci zaproponowali

Julia
@Kot

A jak Twoim zdaniem wyglądają warunki zatrudnienia w Kotniz? Czy pracujesz w firmie i posiadasz jakieś informacje na ten temat? Jeżeli tak, to podziel się konkretnymi faktami dotyczącymi tej kwestii, dzięki temu użytkownicy będą wiedzieć, czy warto aplikować do firmy.

Amant
@Kot

Pracowałem tam bardzo długo i niestety to jest prawda. Stawka bardzo słaba. Chyba że lizesz .... szefowi produkcji.

Nikt
@Miroslav K.

W tej firmie co się dzieje to jakiś absurd cały miesięcy wrzesień (usunięte przez administratora)A będzie dobrze jak choć jedna premia będzie a dwa razy tyle roboty z porównaniem do tamtego roku ręce aż bolą nie ma chwili spokoju dużo nowych elementów co zajmują dwa razy tyle czasu co wcześniej bo sprawy na zero wszystkie nie dziwię się że 4 polernikow sztuka już innej roboty w tym ja jak na polerni bez premi można powiedzieć że ma się najmniejsza krajową :) najlepszy tekst to dziękuję że zostaliście w czasie epidemi ale za palenie i telefon jsk zlapie 200 zo ????i pracowników na polerni i spawalni prawie 35 %mniej ale zmniejszę ilość elementów o 20 % ????

Vickers

Większość narzeka na płace zapominając, że podlasie od zawsze było znane z najniższych zarobków w kraju. Kotniz nie jest wyjatkiem w tej kwestii i jakoś można się z tym pogodzić, gdyby nie to, że atmosfera jest nie do zniesienia. Jestem na wypowiedzeniu i potencjalnym kandydatom do pracy w Kotniz polecałbym raczej rozjerzec się za innymi firmami

Jeden z wielu

Jedyne co mogą napisać to fakt, że byłych pracowników KOTNIZ można znaleźć w każdej białostockiej firmie zajmującej się spawalnictwem i nie tylko. Natomiast napływu nowych pracowników do KOTNIZ nie ma, a frustracja narasta.

@Jeden z wielu

Potwierdzam. Jestem jednym z nich i nie mam zamiaru tam wracać. Szkoda słów, szkoda czasu , szkoda nerwów...

Donald

Pytanie na zebraniu o podwyżki szef miał chyba mocno" z tyłu głowy"... Bo nie słyszałem odpowiedzi . A stawka minimalna od stycznia zmienia sie na 18.2 zł.. Zbliżamy się mocno do minimum..

Grubszy
@Donald

Będziecie robić za najniższą zaraz, przykre, ale prawdziwe. Dobrze, że ja w dobrym czasie odszedłem. Pamiętajcie, dla nich liczy się KASA, a nie Wy. Podwyżek to Wy na bank nie zobaczycie.

Niestety nie mogę polecić firmy w jakimkolwiek stanowisku płacą bardzo niska więc po co marnować czas. Radzę wyziasc los w swoje ręce i albo wyjechac albo szukać dalej. 2700 moze na początek. Ludzie to jest około 600euro a produkty tam wykonywane miliony kosztują.

Gumcio

Jaka stawka n początek w polerki? Do ręki ile zlociszy

Sebek

Jako były pracownik tej firmy, nic nie napisze dobrego, "warunki psychiczne".. DRAMAT! Pracuje teraz w firmie, gdzie czuje komfort pracy, a nie ciągłe straszenie, ciągle ukracenie premii, gdzie człowiek zostawia tam zdrowie.. ale kogo to obchodzi dla szefostwa liczy się KASA, nie ludzie. Może to będzie czytał szef, to Panie Sebastiane, na Pana stronie są takie cytaty: " bo liczą się ludzie", " bo ta firma to ludzie"...itp. Niech Pan to zmieni, bo nijak to ma się z rzeczywistością. Kiedyś może się obejrzyjcie, że ten cały Wasz sukces, to zwykli, prości ludzie, którzy zapieprzaja na Wasz sukces. Tyle

Polernik

Ludzie co wy za bujdy piszecie? Pracuje tutaj 7lat, naprawdę firma spoko, szef Sebastian z ludźmi rozmawia jak z kolegami, naprawdę można się dogadać, to nie szef Zdzisław którego ludzie się bali bo jak coś powie to ma tak być i na czym kolwiek złapie to - 100. Sebastian ma dobre podejście do pracowników. Ze ten arbuz jak 13 wypłata... Ze pieniędzy mało i nie ma roboty, nadgodzin? Stawki za małe? Za to wielki hejt? Ogarnijcie się, niestety takie czasy przyszły, szef nie zaplanował wirusa. Przed wirusem było super i po wirusie będzie super będą nadgodziny, podwyżki, bo szef wie że ludzie ta firmę budują i trzeba dać ludziom zarobić, nie mówię tu o chrabiach którzy ile by nie mieli to im za mało. A Kozaczek? Kozaczek to też człowiek z którym normalnie można rozmawiać i się dogadać. Tylu ludzi w firmie ogarnąć też nie ma latwo, non stop coś komuś nie pasuje, myślę że nie jeden na jego miejscu (usunięte przez administratora) by ta robotę i te pieniądze żeby mieć święty spokój... Komentujecie kierownictwo, szefostwo... Jacy sami jesteście? OPINNIA I OCENA FIRMY JEST BARDZO NAGIETA I FAŁSZYWA PRZEZ LUDZI KTÓRZY JAK MYŚLĘ CHCIELI BY WSZYSTKO ZA DARMO. OSOBIŚCIE POLECAM FIRMĘ.

@Polernik

Co Ty za kit tu ludziom wciskasz? Ktoś Ci kazał takie bzdury pisać? Czy to ktoś z wyższych napisał, żeby chociaż jedna opinia była pozytywna.. zwykle kłamstwa napisane, pracuje tam to wiem.. syf i tyle

@Polernik

Chłopie co Ty pierd opisz? Gdzie Ty e tej firmie siedzisz to przyjdę Ci w ten pusty łeb jebnac za te bzdury co piszesz

@Polernik

Tu się zgodzę w 100% z polernikiem. Skoro wam tak źle w tej firmie to dlaczego się nie zwolnicie? Każdy tylko gadać potrafi. A jak były zwolnienia to obsrani biegali aby tylko nie oni polecieli... Tylko pluć jadem potraficie. Również polecam tą firmę

Hehe
@Anonim

Gadasz (usunięte przez administratora) nie znam ani jeden osoby z polerni co biegała zeby nie zostać zwolniona a jak tylko ze jak mieli zostac dana osoba zwolniona to chciała wiedziec wczesniej ze np w następnym miesiącu ma dostać wypowiedzenia to by juz sobie innej roboty szukała a nie dzień przed nowym miesiącem wypowiedzenie albo za porozumieniem stron tylko tyle nikt nie biegał i nie prosil przynajmniej na koszach na innych dzialach nie wiem i mnie to nie obchodzi z seba prawda jest taka ze da sie z nim pogadac i podchodzi normalnie jak do ludzi np twn miesiac fajnie wyjdzie a od wrzesnia jak nic sie nie zmieni samnide sie zwalniac jak na magazynach więcej placa niz za 0,8etatu tutaj itp ten miesiac bedzie fajny bo mozna sobie dorobić ale zeby ta praca byla ciągle a nie ostatnie dwa dni w tygodniu to ręce powykręcane i rurki npnconw koszach sa nahle nie wypolerowane blaszki to samo to juz powino byc dane 2 dni wczesniej na inne dzialy ale po co nagle jest spawac jak. Leci wszystko bo szybciej ostatnie dwa dni i wysyłka i jak ma. Cos. Szybko pójść jak cos powino byc wcześniej zrobione a wystarczyło przepolerowac a teraz polerujesz surowe przed epidemia lepiej to działało moze wroci do normy ja trzymam kciuki za to bo przez te zwolnienia inwszystko. Organizacja troche sie zepsuła ale myślę ze kwestia czasu az to wróci do normy mam z każdym da sie normalnie pogadać tylko czasami nerwy i impulsywność dziala na innych seba spoko z. Porównaniem do taty bardziej. Podchodzi jak do. Ludzi a do grzeska tez da sie pogadac chox ostatnio bardziej wybuchowy sie zrobił ale nic do niego nie mam ktos. Mu powie z góry to na nas sie wyładowuje a my i tak miedzy sobą obgadamy ich organizacje poprawic dacnten cały etat normalnie robic swojeni bedzie git wszystko :) a jak sie nie zmieni tonz wszystkich dzialow będą odchodzić za 0.8 etatu a będzie caly to zostaną proste i logiczne :)

Smerf
@Polernik

Skoro już padło to nazwisko to muszę Ci powiedzieć że chyba pracujemy w innych firmach. Ten człowiek zniszczył atmosferę w tej firmie i stworzył wokół siebie bandę (usunięte przez administratora) i oni faktycznie mają się dobrze. Mogę dać Ci kilka przykładów tego ale skoro tam pracujesz to sam wiesz o kim mówię. Szkoda mi słów na to co tam się dzieje ale na całe szczęście już tam nie pracuje. Co do Sebastiana to masz rację. Spoko gość ale niestety szef produkcji owinął go dookoła palca. Prawda jest taka że póki żyje właściciel to ta firma będzie istniała. Później to już czarno to widzę. Także 200 lat Panie Zdzisławie.

Pan K
@Polernik

Ja też pracuję na polerni jest miła atmosfera mamy dobre relacje z brygadzistą z Sebastianem i Grześkiem jak coś jest to szybko wyjaśniamy jak z człowiekiem od września do marca moja wypłata nie była niższa niż 4 tyś więc spoko sobotki były premi też po marcu kryzys ale od września mamy nadzieję że będzie coraz lepiej i dodam że nie narzekajcie na kierownika swego bo możecie mieć gorszego :D praca super polecam wszystkim jestem bardzo zadowolony

Witam, słyszałem o tej firmie, wszedłem tutaj poczytać, bo szukam pracy, jednak to co tutaj ludzie piszą. .. to odstrasza. Podziękuję lecę dalej.

Obserwator

To prawda że te 30 min które były, darowane i brane na klatę,powtarzane na każdym zebraniu,że to dla bezpieczenstwa,to on będzie za to płacił, już nie aktualne,trzeba je odrobić?no tak jedni mają usta,inni (usunięte przez administratora)

Marynarz
@Obserwator

Tyle razy co tam było mówione, a później zmieniali zdanie, to w nic lepiej nie wierzyć. Nie polecam, jest mnóstwo firm, które szanują i cenią dobrych pracowników.

Inteligencja
@Obserwator

Gościu nie wiesz co mówisz szef poszedł nam na rękę i dawał 30 min mniej pracy a wy się wykłócacie że z powodu 80%etatu powinien wam dać 4 dni wolnego i 6 godzin .... masakra chcecie tych 6 godzin to on się wkurzy i każe wam odrabiać te godziny co wam dawał jesteście tumany i tyle w temacie

S
@Obserwator

Nikt nie mówi nic o odrabianiu.Nie wprowadzaj w błąd

Pinki
@S

No nie będzie odrabiania. To nie zmienia opinii o tym zakładzie, jak to szef powiedział: " bedziecie syto zarabiać" , ja już nie wiem kto to łyka. Ankietę wypełnimy, napiszemy swoje propozycje, a i tak będzie to samo, szkoda papieru. Dwóch moich znajomych chciało spróbować swoich sił w tym zakładzie, pytali jak jest, prawdę powiedziałem i podziękowali.

Hehe
@Inteligencja

I tak kazał odrabiac w pon ostatniego miesiąca ????

Jeden z wielu

Widzę, że niewygodne komentarze są usuwane. Nie oszukujmy się, fali odejść nie zatrzymacie. Nigdy nikomu nie polecę pracy w tej firmie

Kris

Co z obiecana 13 pensja we wrzesniu za nie chodzenie na zwolnienia?

Kris
@Kris

Nic nie będzie, kolejne kłamstwo. Szkoda juz gadać o tym co tam się dzieje....

Ciekawy

W tym miesiącu odchodzę z tej firmy, atmosfera tam jest tragiczna... wszystko się sypie, jestem pracownikiem polernia kosze, wszystko na własne życzenie zepsuli.. straszenie, non stop nacisk, podchodzi to pod mobbing.. afera z meczem.. ok, ale (usunięte przez administratora) tak dobrych i ogarnietych ludzi? To jakiś paradoks. Co szefunio zrobi we wrześniu? Znajdzie nowych? Tam trzeba z 4 miechy lizać te rury żeby się nauczyć, bo mu wazniejsza loza VIP. . Nigdy nikomu nie polece tej firmy! Zarobki jak na taka firmę, paranoja. Za chwilę zostanie na tym dziale z 15 osob (dwie zmiany) będzie jeszcze dzwonił i prosił żeby wrócić. Odradzam

Czy firma Kotniz w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Mi

Oczywiście

Karton
@Mi

Możesz napisać jakie szkolenia finansuje i na jakim dziale. Pracuje tu jakiś czas i nigdy nikt nie słyszał o żadnych szkoleniach.

Yyyy
@Mi

Przecież żadnych szkoleń nie ma... Nie wiem skąd to wziąłeś...

Yyyy
@Yyyy

A druga sprawa teraz nie ma nadgodzin, sobot, premii i wszyscy pracują na 80% i dużo ludzi odchodzi a szef mówił że chce dać zarobić.. :\\ szkoda ze szef mówi jedno robi drugie a tonarz przy takiej produkcji jest dalej taki sam nie wiem skąd... A było nawet dobrze..

Stefan

Zakończmy temat finansowania szkoleń. Żadnych szkoleń nie było i nie będzie. Pracownik na produkcji jest tam złem koniecznym i tak jest traktowany przez kierownictwo. Szkoda czasu na tę firmę. Wiem co mówię bo trochę lat tam przepracowałem.

B.

Nie ma żadnych szkoleń, atmosfera... DRAMAT, dużo osób czeka na "obiecane" 1000 zł na wakacje i ucieka. Ale jak tam mają podejście, że zatrudnią nowych ludzi, to ja nie mam pytań.

Tomi

Dobrze ludzie ze się rozglądajcie za inna praca i idziecie gdzie indziej. Przez zachłanność i brak poszanowania pracownika ta łajba długo już nie popłynie. Każdy hak jeden może znaleźć praca w której zarobi godziwe pieniądze za swoją prace a nie ochłapy i śmieszne procenty na premie. Macie o co walczyć haha

Gaga
@Tomi

Święta prawda wstyd żeby pracownik w takiej firmie nie zarobił 2 tys śmiech na sali

Tomi

Puk puk ktoś jeszcze wątpi w to ze łajba ma się dobrze tylko pracownicy są (usunięte przez administratora) ??? Zapomnijcie już w tym roku o normalnym etacie , stawce, premiach i arbuzach

Zostaw merytoryczną opinię o Kotniz Sp. z o.o. Sp.k. - Białystok

• Jak się pracuje w Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kotniz Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.