Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.

Koszowy

Cześć i jak tam nastroje w firmie? Marek W już zwolniony? Nie sądzę że będą trzymać kogoś kto jest dobry dla ludzi. Przecież lepiej mieć bezmózgich idiotów którzy dokręcą śrubkę i będą bezmyślnie wykonywać nawet najgłupsze polecenia

Wk

Super firma dla cwaniaczków którzy udają za angażowanie w pracę i patrzą tylko na pasek z premią

@Wk

A po co się pracuje jak nie właśnie po to żeby zarabiać? Wywalili cię stamtąd że tak piszesz z żalem czy co?

Oi

Co za dureń wymyślił premie od ton a morze by tak płacić od przerobu

Lo
@Oi

Nie ważne czy to tony czy co innego . To taka marchewka którą ludzie mają gonić.Niema ton to zostane dłużej ,przyjde w sobote... O to chodzi by jak najwiecej wycisnąć z ludzi. A w razie dołka łatwo obciać koszta likwidując nadgodziny i premię . Wtedy wypłata jest cienka.

@Lo

Dokładnie !! Już słyszałem że Marek zabrania robić nadgodzin, nie mylić z naszym chodzi o nowego dyrektora głównego Mateczka, jakąś sprzeczka czy coś było i chłopaki z CNC nie mogą robić w soboty i nadgodzin, ciekawe czy szef wie...

@Lo

A jeszcze ten ich nowy brygadzista, boki zrywać. Komedia.

@Ktos

Mówią ze ten nowy kierownik powali tą firme. Podobno z każdym działem ma na pieńku. Nawet z innymi dyrektorami się kłóci. Wcześniej ponoć był szef produkcji chwalony przez szefów ,ktory potrafił rozmawiać z pracownikami. A ten dyrektor ma zapędy dyktatorskie i nic nie wskazuje żeby zdobył poważanie u pracowników.

Cześć , mam pytanko , ale tak szczerze jak wygląda sytuacja teraz w tym Roku z tymi premiami od 0% -20-25 % ??? Jak jest faktycznie? Na dziale produkcji czy gdzie kolwiek ,jest jakaś różnica ? Jak w ciągu roku to wygląda . Będę wdzięczny za pomoc , pozdrawiam.

Ktoś

Jest premia ale wiadomo że sierpień jest bez premii chyba że zatrudnisz się do marca to dostaniesz w sierpniu ta niby wisienkę na torcie ;D tyle ile premii. Tak to co miesiąc wpada. Zobaczymy zaraz jak podwyżki wszystko podrożało a dadzą pewnie 2 zł... To będzie w ogóle nie docenione Sebastianie i nie mów że masz coś z tyłu głowy.

Kandydat.

Cześć, byłem niedawno na rozmowie w sprawie pracy. Jakiś napakowany gostek zaproponował 19.5zł na godzinę brutto. To porażka. Slogan "bo liczą się warunki" nabiera według mnie nowego znaczenia.

Bonzo
@Kandydat.

Lepszych warunków w Białymstoku nie dostaniesz. Idzie kryzys jakiego jeszcze nie było

Chciałem iść do tej firmy ale dowiedziałem się że tam dyrektorzy siedzą po 14 godzin dziennie na monitoringu. Ponoć nie mają co robić i gapią się w kamery. Ostro. A jak podrapiesz się po (usunięte przez administratora) to już dzwonią że się opitalsz albo wysyłają swoich żołnierzyków żeby cię (usunięte przez administratora) że nic nie robisz.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
kandydat

Jak wygląda praca w logistyce - jakie są szanse na rozwój (awanse, premie itd) ?

Marek nasz wspaniały dyrektor dał całe 2zl brutto podwyżki jaki z niego dobry człowiek. Chyba Sebastian nie wie co zrobił dzięki mareczkowi ten cały kotniz w końcu (usunięte przez administratora)

@Marek

To ile za godzinę teraz macie? Nie da się już negocjować wyższych stawek? Próbowaliście chociaż?

@Marek

Odpowiedź brzmi nic z tym więcej nie możemy zrobić...

Melson

Ja 3 dostałem niektórzy po 2,50 nie wiem jak na innych działach

Jak wygląda ścieżka kariery w Kotniz? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ktos

Zależy od tego czy ktoś lubi strzelać z ucha, udawać kim to się nie jest oraz bycie hipokrytą.

@Ktos

Powiedzmy, że te rzeczy wymienione przez ciebie odsuwamy na dalszy plan... Co w takim przypadku? Nie ma szans na awans wtedy? :)

Koszowy

Na ostatnim zebraniu zapowiedziano, że firma będzie się dzielić zyskami z pracownikami... Zgadza się, podobno jeden z nich już Ferrari sobie nowe kupił. Reszta dostanie po 50 złotych na papier do pakowania prezentów pod choinkę. Podwyżki są i to duże... W sklepach z tygodnia na tydzień nowe wyższe ceny. Chleb już po 4 złote, mleko 3, olej 10.. itd... my dostaniemy po 2 złote... ŻENADA... Chociaż w sumie duża część pracowników i tak powinna być zadowolona bo za taką robotę ja osobiście bym im zabrał po 2 złote. Szkoda prądu i zużytych materiałów na ich "pracę". No ale się ich trzyma bo nowych nie ma. Może warto pomyśleć o sowitym opłacaniu dobrych fachowców a nie brać kogo się da za głodowe stawki. Pracuję na koszach, pewnie już niedługo, bo kur...a bierze.

@Koszowy

Bo ma rację

Ja1
@Koszowy

Lepiej bym tego nie ujął. Jak było 0.7 etatu to szef dziękował i mówił że nie zapomni o tych co zostali z nim w trudnych czasach i się odwdzięczy... hmm... Tylko kiedy to nastąpi bo to chyba nie te podwyżki po 2 zł brutto

Sett
@Ja1

Odwdzięczył się kupił ferrari aby pokazać pracownikom cud motoryzacji włoskiej

Czy w obrębie jednego działu w Kotniz są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Trotyl

Im większa tubka z wazeliną tym większy lider.

Smek
@Trotyl

Bo to prawda.

Czy może ktoś wypowiedzieć się jak wygląda praca technologa-konstruktora? Atmosfera oraz stawki. Pozdrawiam

Zapowiadane podwyżki maja wynieść około 2zł /g. brutto pewnie.Czyli jak dobrze liczę poniżej 1% przy obecnej inflacji to raczej nic nie poprawi się wręcz przeciwnie.Bez kometarza..

Ps

Wymagania ton do zrobienia a zamówienia są różne a może płacić za przerób

Trelemorele

Podwyżek nie ma, premii nie będzie bo bez kozaka nie wyrobimy, pracujmy dalej za podstawę

Czy Grzesiek K jeszcze pracuje?

Wiesiek
@1234

Nie, nie pracuje juz

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Kotniz?

Polernik

Nowy dyrektor? Może się udać zawsze to cos świeżego.

Jr
@Polernik

Niewiesz co piszesz wymiana Lizusa na Lizusa jeden i drugi umieją tylko przytakiwać a zero własnej inicjatywy do podejmowania decyzji

Pracownik ALU

Widzę, ze wszystkie negatywne komentarze są nie z działu aluminium, to chyba dlatego ze mamy normalnego dyrektora (czasem ciśnie z terminami, ale bez przesady - da się dogadać) i super szefa produkcji (nie to co kozaczek na akcesoriach). Z Sebastianem można normalnie pogadać, nie olewa naszych pytań. Trochę gorzej z szefem Zdzisławem, lubi się przejść i się uczepić byle czego. Niby firma oddana synowi a jednak nadal swoje 5 groszy wciska i potrafi np. kazać wyłączać muzykę na hali pod groźbą kary - co jest moim zdaniem głupotą. Ze swojej strony polecam Kotniz (dział ALU), fajna atmosfera, brak mobbingu, jak ktoś chce i się przykłada do swojej pracy to dobrze zarobi.

Były spawacz

Pracowałem parę lat temu jako spawacz, nerwowa atmosfera, ciągle kontrolowanie i presją żeby robić więcej i szybciej, kierownik przychodzi nieraz co 5 minut i sprawdza co robisz, robione są wielkie problemy z pójścia do toalety, brygadzista otoczony armią lizusow którzy melduja wszystkie informacje nawet ze swery prywatnej. Nierówne traktowanie pracowników w przyznawaniu premii, jeden dostaje na święta 50zl a drugi 500( ten bliżej brygadzisty) Absurdalny zakaz posiadania telefonu w pracy, mając dzieci i brak telefonu w dzisiejszych czasach to nieporoozumeienie. Był taki rygor że nawet jak chciałeś wyjść z pracy bez przebierania się to musiałeś czekać 5 minut w szatni do 14.05 godz Zanim mogłeś wyjść bo inaczej by potrącili pół godziny. niektórzy spawacze musieli nosić ciężkie przyrządy z podwórka bez względu na pogodę. Nowi pracownicy dostają takie stawki jak mają starzy pracownicy. Z plusów to płatność zawsze na czas, podstawa zawsze się zgadza a z premią to tam jak pisałem wcześniej, możliwość wykupienia tanio multisportu i ubezpieczenia oc. Ubrania robocze zapewnione,i pranie tych ubrań też. Narzędzia w pracy są raczej wysokiej jakości. Praca raczej prosta w trudności , mozna się nauczyć spawac ale atmosfera i inne sprawy nigdy mnie nie przekonają do powrotu do tej pracy

zainteresowany

jak warunki pracy w biurze?

nikt

o jaaa i znów dali podwyzki

@nikt

O ja znów dali podwyżki do 20 zl bruto bo minimalna krajowa to 19,20 bruto ale podwyszki ????

Aleksander
@Nikt

To jak to w końcu jest z tą podwyżką? Została przydzielona pracownikom, którzy zatrudnieni są w firmie Kotniz? Sprecyzuj, proszę bo mnie to ciekawi. Z góry serdecznie dziękuje.

??

Dużo o zarobkach a tu ile tyIe opinii, a jak socjal?Wielu pracodawców zachęca rożnymi pakietami i dodatkami..trzynastki są? Bonusy na świeta ?Premie?

@??

Na święta dawał 50 zl lub 100 zl w tym roku social jest siłownie bilety do kina lub pakiet medyczny

Anzelm
@??

Do pracy nie przychodzi się po socjal. Takie "bonusy" jak bilety do kina, karnety na siłownie to standardowe dodatki w wielu firmach i to od lat - nikt się tym nie chwali, bo nie ma czym

Zostaw merytoryczną opinię o Kotniz Sp. z o.o. Sp.k. - Białystok

• Jak się pracuje w Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kotniz Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.