Kotniz

Opinie o Kotniz

Zocha

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Julia
@Zocha 08.11.2018 08:43

Czy mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? Nie wnosi ona zbyt wiele do dyskusji. Na forum Gowork mile widziane są komentarze merytoryczne, które są w stanie komuś pomóc. Jeśli miałaś okazje współpracować z Kotniz to uzasadnij proszę swoją opinię.

Tolek

No nic, Rodzina lubi luksus. 3 samochody na głowę, więc skąd brać podwyżki?!

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w Kotniz okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Hehe

Ot kurde specjaliści z koziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miliony chcą od razu zarabiać hahah. Praca jak każda płaca tak samo ważne że wszystko na czas i problemów nie ma

były

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Zarobki katastrofa.

olo

firma kotniz iest firmo wspanialo pieniondze zecz nabyta ale iaka tam iest atmosfera szpiegowsta hans klost tyndyndyry tyndyndyry tyndyndyry............................

Spawacz

Witam ile zarabiają spawacze TIG w Kotnizie ?

robol

Żeby płacił normalne pieniądze za fachowe zawody typu,frezer,tokarz itd to bylo by super,zostali Ci co się zasiedzieli i prawdziwi fachowcy pracują w innych firmach...

zenon

Pieniądze marne na każdym stanowisku,dochodzi do 2200 po 10latach pracy.podwyzka co 5-7lat 1zl.zero perspektyw na przyszlos,pracując tam stajesz się jego własnością,a jak będziesz chciał odejść to Cię będzie obrażał itd itd bo przecież tam można zarobić najwięcej bo tam jest najlepiej na całym świecie!!!!!!!!!;

Zostaw opinię o Kotniz - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kotniz