Kotniz

Opinie o Kotniz

Filtruj opinie po kryteriach:

Superbolek
 Opinia

Zarobki na czas premia plus nadgodziny płacone w tzn 100 rekapesuja małe zarobki bilety do kina i karta multi sport jest premie caloroczne sa ale też nacisk i stres

Tak4Nie
Hey
 Opinia

Witam pracowników mam pytanie jak tam na spawalni z wynagrodzeniem ? Praca w akordzie czy stawki to indywidualna sprawa

Tort
@Hey 10.05.2019 10:05

Z tego co słyszałem to spawalnia to najgorszy dzial. Praca nie jest na akord.

Tak5Nie
gwintaj
 Opinia

fatalna atmosfera pracy,zarobki niższe niż w biedronce,fałszywi przełożeni,podkladanie swin.firma bezskutecznie usiłuje poprawić wizerunek w oczach potencjalnych pracowników.jedyny plus to terminowe wypłaty, czyli niewiele nawet jak na standardy ściany wschodniej.

Tak26Nie
@gwintaj 04.01.2019 02:53

Pracodawcy często niesatysfakcjonujące wynagrodzenie rekompensują udzielaniem pozapłacowych benefitów? Popularne są dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego lub udzielanie zniżek. Czy Kotniz stosuje taką praktykę?

Amant
@Julia 10.01.2019 01:02

Tak "udzielają" kartę Multisportu za 80zl miesięcznie.

Tak13Nie
Miroslav K.
 Opinia

Firma znalazła sobie nowe motto: "Bo liczą się warunki". Szkoda tylko, że nie finansowe. Przecież 99,99% pracowników na takiej produkcji znajduje się tam wyłącznie ze względu na nadgodziny i soboty. A to wszystko z powodu śmiesznych stawek za fachowe zawody jak ślusarz, spawacz, frezer etc. na poziomie 14-15zł BRUTTO(!!!) Kotniz oferuje najniższe płace z branży spawalniczej w całym Białymstoku.

Tak24Nie
Kot
@Miroslav K. 22.12.2018 12:31

Musisz być naprawdę słaby jeśli tyle ci zaproponowali

Tak1Nie6
@Kot 16.01.2019 19:25

A jak Twoim zdaniem wyglądają warunki zatrudnienia w Kotniz? Czy pracujesz w firmie i posiadasz jakieś informacje na ten temat? Jeżeli tak, to podziel się konkretnymi faktami dotyczącymi tej kwestii, dzięki temu użytkownicy będą wiedzieć, czy warto aplikować do firmy.

Amant
@Kot 16.01.2019 19:25

Pracowałem tam bardzo długo i niestety to jest prawda. Stawka bardzo słaba. Chyba że lizesz .... szefowi produkcji.

Tak19Nie
Anatom
 Opinia

Aktualna sytuacja w firmie nie wróży niczego dobrego. Atmosfera od jakiegoś czasu fatalna. Rotacja pracowników w niespotykanej dotąd skali. Działy takie jak spawania,polernia, szlifiernia-praca na tempo i w ciągłym stresie. Połowa załogi (pracująca solidnie) wykonuje 70% produkcji. (Leniuszki - cwaniaczki -2 lewe ręce) korzystają. Zarobki i podwyżki nie nadarzaja za ambicjami właścicieli,ktorzy albo nie są tego świadomi albo celowo sprawdzają gdzie leży granica. Póki co w Kotnizie cisza... Ciekawe czy przed burzą ???

Tak24Nie
Zocha
 Opinia

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Tak5Nie
@Zocha 08.11.2018 08:43

Czy mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? Nie wnosi ona zbyt wiele do dyskusji. Na forum Gowork mile widziane są komentarze merytoryczne, które są w stanie komuś pomóc. Jeśli miałaś okazje współpracować z Kotniz to uzasadnij proszę swoją opinię.

Tolek
 Opinia

No nic, Rodzina lubi luksus. 3 samochody na głowę, więc skąd brać podwyżki?!

Tak10Nie
 Opinia

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w Kotniz okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Tak2Nie

Hehe
 Opinia

Ot kurde specjaliści z koziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miliony chcą od razu zarabiać hahah. Praca jak każda płaca tak samo ważne że wszystko na czas i problemów nie ma

były
 Opinia

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Zarobki katastrofa.

Tak8Nie
olo
 Opinia

firma kotniz iest firmo wspanialo pieniondze zecz nabyta ale iaka tam iest atmosfera szpiegowsta hans klost tyndyndyry tyndyndyry tyndyndyry............................

Tak15Nie
Spawacz
 Opinia

Witam ile zarabiają spawacze TIG w Kotnizie ?

Tak25Nie

robol
 Opinia

Żeby płacił normalne pieniądze za fachowe zawody typu,frezer,tokarz itd to bylo by super,zostali Ci co się zasiedzieli i prawdziwi fachowcy pracują w innych firmach...

Tak17Nie
zenon
 Opinia

Pieniądze marne na każdym stanowisku,dochodzi do 2200 po 10latach pracy.podwyzka co 5-7lat 1zl.zero perspektyw na przyszlos,pracując tam stajesz się jego własnością,a jak będziesz chciał odejść to Cię będzie obrażał itd itd bo przecież tam można zarobić najwięcej bo tam jest najlepiej na całym świecie!!!!!!!!!;

Tak40Nie

Zostaw opinię o Kotniz - Białystok