Kotniz

Białystok

Opinie o Kotniz

Hehe

Ot kurde specjaliści z koziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miliony chcą od razu zarabiać hahah. Praca jak każda płaca tak samo ważne że wszystko na czas i problemów nie ma

były

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Zarobki katastrofa.

olo

firma kotniz iest firmo wspanialo pieniondze zecz nabyta ale iaka tam iest atmosfera szpiegowsta hans klost tyndyndyry tyndyndyry tyndyndyry............................

Spawacz

Witam ile zarabiają spawacze TIG w Kotnizie ?

robol

Żeby płacił normalne pieniądze za fachowe zawody typu,frezer,tokarz itd to bylo by super,zostali Ci co się zasiedzieli i prawdziwi fachowcy pracują w innych firmach...

zenon

Pieniądze marne na każdym stanowisku,dochodzi do 2200 po 10latach pracy.podwyzka co 5-7lat 1zl.zero perspektyw na przyszlos,pracując tam stajesz się jego własnością,a jak będziesz chciał odejść to Cię będzie obrażał itd itd bo przecież tam można zarobić najwięcej bo tam jest najlepiej na całym świecie!!!!!!!!!;

Zostaw opinię o Kotniz - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kotniz