Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.

spawacz

Niby brygadziści się zmienili, niby miało być już lepiej, a wyszło jak zawsze. Kozi dalej biega do wąsa na "pogawędki" ten mu mąci we łbie ( pomimo tego,że ten i tak ma niezły sajgon pod czaszką) i się go słucha jak świnia grzmotów. Co z tego wychodzi wszyscy wiedzą. Pod tym względem jest gorzej, niektórym po tym awansie zwyczajnie strzeliła sodówa. Pomijając to dalej jest obrabianie dupy, poganianie i wszech obecny mobbing, bo chyba tak to mogę nazwać. W tej pracy oczywiście możesz wiele się nauczyć, nabrać doświadczenia i zapewne zwiać dalej. Bo mało kto wytrzymuje w takiej atmosferze. Przeważnie ludzie uśmiechają się gdy słyszą dzwonek na fajrant. Miała być szkoła fachu? Pomysł szczerze mówiąc niezły, ale żeby to wypaliło musi być DOBRA atmosfera w pracy. A tego niestety w tej firmie nie ma. Dzięki dwóm panom serdecznym, którzy być może w swoich domach są gnojeni przez małżonki i w pracy wyładowują swoje frustracje? Kto wie? Żeby nie być też tym złym pracownikiem, który tylko narzeka napiszę, że pod wieloma innymi względami firma jest całkiem fajna. Pakiet socjalny, nowy budynek szatni i łazienek, zimą cieplutko,na hali czysto,jak to mówią na głowę nie pada, pieniążki na czas, nic nie jest wypłacane pod stołem. Wszystko na legalu. To są rzeczy, które się docenia i na które pracownik zwraca uwagę. Gdyby jeszcze była fajna atmosfera to praca miodzio. No chyba, że masz długi języczek, który sięga między pośladki wyżej podstawionych ludzi to nie będziesz miał źle. Tyle ode mnie:)

Smieszek

Słyszałem ze będziecie (usunięte przez administratora) 1/1 dostając 0.8 pełna kulturka .

Jan

Jak przenieść koszta utrzymania firmy zmniejszeniem zamówień zmniejszeniem pensji pracownikom (usunięte przez administratora)

Czy w firmie Kotniz są regularne szkolenia pracownicze?

Smerf

Hahaha. To się uśmiałem. Jakie szkolenia? Chyba że dla dyrektorów i kierowników. Oczywiście szkolenia na temat jak jeszcze więcej wycisnąć z pracownika. Wystarczy popatrzeć na zwalnianie się pracowników i to takich którzy pracują nawet więcej niż 10 lat.

Abc

Nie spotkałem się . Pracuje kilkanascie lat.I z tej perspektywy najgorzej oceniam nie zarobki ,któresa wedlug mnie srednie ale brak możliwości rozwoju.Mpozna sie wybic jedynie dobrym uchem lub jako naganiacz.Wystarczy wtedy zawodowka i to nie zawsze techniczna.Nie bede dawał przykładów. Wiedza i umiejętności ?To nie daje perspektyw .rozwoju!przynajmniej w kotnizie.

Zadowolony

Szkoleń nie ma żadnych jedynie spotkania pod koniec pracy w celu zmuszania do cięższej pracy

Hahaja

A na jakich działach bo nikt nic nie wie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Pytaniee

Czy po dostaniu wypowiedzenia wypłacą odprawy. Czy będą twierdzić, że się nie należą. Ktoś coś wie?

Bolek
@Pytaniee

Oczywiście ze powiedzą ze się nie należy

Abc
@Pytaniee

Podobno ludzie nie dostają odpraw.Cwaniactwo I brak opszanowania prawa do uczciwej odpraw.Egoizm w czystej formie.Dziki kapitalizm.

Lotek

Ile wczoraj osób zwolnili? Kolejna duża grupa na koniec miesiąca?

Tomi

Jak tam zadowoleni ? Będzie płacone za nadgodziny jak szukają oszczędności wszędzie tylko nie w kieszeni prezesa ????

"BRAWO"

Ciekawe dlaczego kasowane są pozytywne opinie o firmie...

Tort
@"BRAWO"

Nie są kasowane. Poprostu ich niema.

Wiesiek

laiba tonie ha ha ha gdzie jest kozak

Czy dużo ludzi zostało już zwolnionych?

Podobno ponad 35 os. więc ponad 10% załogi a co za tym idzie powinny być odprawy dla ludzi z tytułu zwolnień grupowych.

Comand

No jestem ciekaw jak w obecnej sytuacji zachowa się Pan Seb... Czy wracamy do wyzysku z przed lat wykożystujac okazję.Czy da sie przenieść koszta załamania gospodarczego choc po części na ptacodawce?Jestem pesymistą.(usunięte przez administratora)

Dnamoc
@Comand

Mając na uwadze dotychczasowe doświadczenia wszystko wskazuje na to, że prezes wykorzysta kryzys do większego zamordyzmu. Czyli nic nowego. Jeśli coś sprawdzalo się przez tyle lat, to po co wprowadzać zmiany? Cały zarząd jest tak oderwany od rzeczywistości, że nawet nie zauważyl odpływu zasłużonych pracowników

zbedny
@Comand

comand,ja juz sie dowiedzialem od kolegow tam jeszcze pracujacych,ze (usunięte przez administratora)nie da rady,obral zla droge,zwalnia ludzi,zmienia angarze na pol etatu,/cos innego niz obnizanie stawki o 20%,ale to samo w efekcie,mysli ze ludzie nie wiedza i nie umieja liczyc/szkoda mi tego czlowieka, bo sie miota,durny zarzad,ktory stworzyl,dal wladze idiotom,mianowal ich dyrektorami,otumanil go tak,ze nie wie,kto mu robi kase,slyszalem ze wysylal na zwolnienia,teraz tych zwalnia,bo koszty,niech zwalnia,niech wyzuci wszystkich,zosatawi tylko zarzad,oni mu podpowiedza...kogo potem po epidemi zawolac do pracy spowrotem,hahah,ale kto bedzie chcial przyjsc?nie pomogl zalodze,wypiol sie na nich,potem w lasce,juz to bylo nie raz,a moze by tak,sprzedac helikopter,nie kupowac co roku wypasionego samochodu,swoj kibelek samemu wypolerowac,lub zrobic nowy/nie moglem sie oprzec pokusie zeby tego nie powiedziec/,nie zasztac kasa na lewo i prawo,zwlaszcza,ze zapowiadalo sie kryzys juz od trzech lat,sam to njeszcze slyszalem na zebraniach,To ludzie ci ktorych teraz opusza,zdradza i wywala z roboty dali mu tyle co ma,a nie dawno jeszcze ponoc mowil ze wytrzyma miesiac,CHrogiewka?Wspolczuje ludziom tam preacujacym,ale jeszcze bardziej wspolczuje Prezesowi,Ojciec zbudowal,sym rozwali,.POWODZENIA.

zbedny
@zbedny

Chcecie sie ratowac i pracowac w kotnizie????badzcie razem,postawcie sie temu wyzyskawiczoiwi,bez waz nic nie zrobi,nie bedzie wiezniow pracujacych,auytobusow z Lap,ani spawaczy grom wie skad,jest zdany na WAS,nie bojcie sieTylko razem,cos zrobicie.

Julia

Rozglądam się za pracą, myślicie że warto iść do Kotniz? Powiedzcie, co sądzicie o tej firmie. Jakie są największe wady i zalety pracy w tym miejscu?

XYZ
@Julia

Firma ma zalety i wady jak każda ale nie ma sensu się rozpisywać bo dostaniesz się tam dopiero za 2-3lata..kryzys idzie..

aaa

50 zł na święta wstyd firma i szefostwo marne okradać ludzi

Yyyy
@aaa

To zależy od stażu pracy niestety głównie na to patrzą...

Cwn
@aaa

Nie przesadzaj niektórzy dostali po100 ;)

Wozniak

Jak wyglądają zarobki na spawalni? Dostajesz umowę próbną ze stawka o 100zł wyższą od najniższej krajowej. W tym samym czasie kasjerka w Lidlu na start ma 3400 brutto. Dzisiaj byłych pracowników Kotniz można spotkać w kazdej firmie zajmującej się spawaniem i nie tylko. Warto wspomnieć o wpływie jaki miał były brygadzista spawalni na poszczególnych spawaczy i to jak wychodowal wierne grono oddanych(usunięte przez administratora) Podsumowując niezbyt ciekawe miejsce do nabycia doświadczenia i jeszcze ta "szkoła fachu", która zapowiada się mało ciekawie, takie "Polnische Wirtschaft" w najgorszym tego słowa znaczeniu. Nie polecam nikomu.

Spawacz

Witam ile zarabiają spawacze TIG w Kotnizie ?

Hańcza Landa
@Spawacz

Bardzo dobrze.

Były

Panowie i Panie ,patrząc po komentarzach nie widzę raczej poprawy od tego stanu kiedy ja zmyłem się z jej roboty. Szukajcie, warto! tam w Kotnizie nikt wam drzwi nie zamyka, można wyjść i znaleźć fajną pracę bez mobbingu i za lepsze pieniądze. A Ci co sądzą że mają już uklepane i po co im zmieniać niech się zastanawią czy na pewno bo z takim kierownictwem i podejściem do ludzi to nigdy nie czuł bym się pewnie. Szanujmy się a jak nie będzie rąk do roboty by chociaż rurki ponosić to może i Ci na górze zaczaja że granica to szacunek i sprawiedliwa pensja a nie sprawdzianie gietości materiału. Pozdrawiam :)

Transfer
@Były

Całkowicie się zgadzam . Ja już jakiś czas temu podziękowałem tej firmie i mam pracę w której robię swoje , jestem chwalony za robotę i mam święty spokój. Mobbing jest tam na porządku dziennym na pewnych działach. W końcu zdegradowano brygadzistę na spawalni i jest to jakiś krok w dobrym kierunku. Jeszcze pozostało wywalić szefa produkcji . Jak jego już nie będzie w tej firmie to bardzo wielu dobrych fachowców z pewnością by z chęcią wróciło do firmy i nikt by nie musiał się ratować "Szkołą fachu".

Wesolrk

(usunięte przez administratora) opada

Polako

Fantazja fantazja jest od tego aby mieć murzyna za białego i bawić się na dolaresa. I pieskiski hau szczęka wrrrrr

Laska

Nieda się system ISO 2019r

ortografia
@Laska

Naucz się pisać lub nie pij przed pisaniem

Polako

Hiuston meidei meidei dobra Kozaczek Kozaczek mamy problem idziemy w zaparte Mirka jesteś tam jesteś meidei spadamy

Zostaw merytoryczną opinię o Kotniz Sp. z o.o. Sp.k. - Białystok

• Jak się pracuje w Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kotniz Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.