Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.

Hey

Witam pracowników mam pytanie jak tam na spawalni z wynagrodzeniem ? Praca w akordzie czy stawki to indywidualna sprawa

Tort
@Hey

Z tego co słyszałem to spawalnia to najgorszy dzial. Praca nie jest na akord.

Anatom

Aktualna sytuacja w firmie nie wróży niczego dobrego. Atmosfera od jakiegoś czasu fatalna. Rotacja pracowników w niespotykanej dotąd skali. Działy takie jak spawania,polernia, szlifiernia-praca na tempo i w ciągłym stresie. Połowa załogi (pracująca solidnie) wykonuje 70% produkcji. (Leniuszki - cwaniaczki -2 lewe ręce) korzystają. Zarobki i podwyżki nie nadarzaja za ambicjami właścicieli,ktorzy albo nie są tego świadomi albo celowo sprawdzają gdzie leży granica. Póki co w Kotnizie cisza... Ciekawe czy przed burzą ???

Zocha

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Julia
@Zocha

Czy mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? Nie wnosi ona zbyt wiele do dyskusji. Na forum Gowork mile widziane są komentarze merytoryczne, które są w stanie komuś pomóc. Jeśli miałaś okazje współpracować z Kotniz to uzasadnij proszę swoją opinię.

Tolek

No nic, Rodzina lubi luksus. 3 samochody na głowę, więc skąd brać podwyżki?!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Hehe

Ot kurde specjaliści z koziej (usunięte przez administratora) miliony chcą od razu zarabiać hahah. Praca jak każda płaca tak samo ważne że wszystko na czas i problemów nie ma

były

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Zarobki katastrofa.

olo

firma kotniz iest firmo wspanialo pieniondze zecz nabyta ale iaka tam iest atmosfera szpiegowsta hans klost tyndyndyry tyndyndyry tyndyndyry............................

robol

Żeby płacił normalne pieniądze za fachowe zawody typu,frezer,tokarz itd to bylo by super,zostali Ci co się zasiedzieli i prawdziwi fachowcy pracują w innych firmach...

zenon

Pieniądze marne na każdym stanowisku,dochodzi do 2200 po 10latach pracy.podwyzka co 5-7lat 1zl.zero perspektyw na przyszlos,pracując tam stajesz się jego własnością,a jak będziesz chciał odejść to Cię będzie obrażał itd itd bo przecież tam można zarobić najwięcej bo tam jest najlepiej na całym świecie!!!!!!!!!;

Zostaw merytoryczną opinię o Kotniz Sp. z o.o. Sp.k. - Białystok

• Jak się pracuje w Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kotniz Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kotniz Sp. z o.o. Sp.k.