MediaExpert

Opinie o MediaExpert

kamil

Byłem kiedyś na rozmowie o pracę ( raczej to było przesłuchanie :D) w ME we Włocławku ( Focus Park ) i po samej rozmowie mam dość pracy tam . . .

kacperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrl

jaką macie podstawę w ME we Włocławku . ?

Nowy tu

Witam chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca i płaca w ME Focus Park Bydgoszcz ktoś ma takie informacje?

UCIESZONY

POJAWIŁO SIĘ OGŁOSZENIE NA KIEROWNIKA SALONU. PYTANIE CZY NA OKRZEI CZY NA KOMUNALNEJ. NA OKRZEI BYŁ NAWET RÓWNY FACET WIĘC OBSTAWIAM ŻE CHODZI O TEN DRUGI SALON. OBY.

kikoś'

Zwolniło sie chyba stanwosiko Magazyniera? Czy mozna jeszcze aplikować do Was?

elwewo

Słyszałem, że macie nowego kierownika czy zastępce,jak się dogadujecie bo opinie o kierowniczce nie sąd pozytywne. Dają radę razem czy jest jeszcze gorzej?

obecny pracownik Włocławka 2

Ja osobiście nic do nikogo ze sklepu nie mam, ani do kierownictwa, ani do załogi. Przychodzę, robię swoje, dostaję za to niezłą kasę i tyle. Nie chodzę do pracy zawierać przyjaźni, czy też bo mi się nudzi i szukam zajęcia. Każdy ma swoje zadania, zaczynając od samej góry, a kończąc na sprzedawcach. I myślę, że jakby choćby część tej energii, która jest wkładana na szukanie dziury w całym przeznaczyć na pracę, to od razu byłoby lepiej.

sajder

To wszystko jasne dlaczego tak blyszczysz. (usunięte przez administratora)w świecie kozak w internecie.Wesołych świąt wszystkim życzę.srelkowi tez.

lelek

Sajder czytaj ze zrozumieniem gamoniu :) Czy ja gdzieś napisałem, że jestem byłym pracownikiem ME ! Ja nawet nie jestem z Włocławka :) Więc jak widzisz wiadomości o waszym wspaniałym oddziale szybko rozchodzą się po regionie. I przestań ściemniać z tym UK. Bo prawda o polakach pracujących za granicą jest taka, że są to mądrzy i pracowici ludzi(usunięte przez administratora)

sajder

Lelek nie masz większych problemów w życiu? Zwolnili cie to zwolnili. Nie zwalniają za nic. Płaczesz jak stara baba. A że w Polsce ludziom robić się nie chce to inna sprawa. Zapraszam do UK. Zobaczysz co to praca.

lelek

Heh :)Sajder, po pierwsze gamoniu tak się pisze MOBBING :) A po drugie to nie ściemniaj bo wiem z pewnego źródła, że macie duży problem z ludźmi do pracy w tym w tym waszym wspaniałym ME, a i Ci którzy tam pracują do orłów nie należą. To wiąże się ze słabszymi wynikami sprzedażowymi. Wasza polityka przypomina trochę podcinanie tej kierowniczej gałęzi na której siedzicie. Bo w końcu ktoś kto siedzi wyżej od was dojdzie do wniosku, że skoro wyniki są złe to trzeba kierowniczkę zwolnić. I zacznie pytać regionalnego czemu we Włocku tak źle się dzieje. I regionalny tez zacznie szukać nowej roboty.

były

Jezu jak to czytam to ż.... mi się chce. jakie bzdury!!!!! chyba sama kierowniczka sobie laurke wystawiła. Z tym bardzo dobrze płatna to bym nie przesadzał. sajder przestan słodzic chyba byłes po podwyżke i tak piszesz , a z Anglia to ściema. Nie wprowadzaj ludzi w błąd .

sajder

Praca w ME jest może wymagająca, ale bardzo dobrze płatna. Nie trzeba być odpornym na stres,tylko mieć doświadczenie życiowe jak i pracownicze.Kierowniczka w ME jest wymagająca bo taka powinna być,można na Nią liczyć w każdej sytuacji, i nie zgadzam się z opiniami pracowników,którzy zostali przez Panią A. w jakiś sposób skarceni,że wobec nich był stosowany mobink.Niech sobię przypomną jej poprzednika Pana M jaki on był wymagający.Szanujcie swoją kierowniczkę bo nie życzę wam jakiegoś nowego następcę,który dopiero da wam wszystkim popalić.Ja już niestety nie pracuję w ME.przeniosłem się do Anglii i dopiero tutaj widzę jaka fajna była kadra kierownicza w Polsce.

Zzzzzz
@sajder

IO to ty piszesz te żenujące komentarze z tego co pamiętam to w media był tylko jeden dupowłaz kierowniczki i to byłaś ty!!!

andzia

dddd nie znam twojej sytuacji ale poważnie się zastanów na robotą w ME. Lepiej wykładać towar w markecie albo siedzieć w biedronce na kasie :) Po prostu nie stracisz tyle zdrowia :)

dddd

Mógłby ktoś napisać jak wygląda przykładowy grafik w media expert? bo zastanawiam sie nad praca tam

Z ciekawościa przyglądam się głownie odp na zapytania i dochodze do wniosku, że pytają zainteresowani a odpowiada jakas komórka która została utworzona w ME. Moi drodzy zainteresowani. Ja nie pracuje juz w ME i z przyjemnościa opisze wam styl i system pracy. Prosze nie oceniac mojej wypowiedzi - to apel do kierowników salonów i wyżej . najpierw plusy: 1. Rzetelnie pod względem czasowości wypłacana pensja. 2. bądź co bądź nie najniższe zarobki. i tu kończą sie plusy a tera minusy: 1. nie pytajcie o ilośc godzin pracy. W rzadko którym salonie sa to ustawowo ustalone godziny. Tutaj pracuje sie tyle ile potrzeba 2. Nadgodziny jeżeli sa wykazywane sa oczywiście zapłacone , ale rzadko sa wykazywane i nie myślcie sobie ,że zrobicie krzywde ME kablując do PIP. Nie jeden juz próbował i poległ. 3. Najczęściej ( ale nie we wszystkich salonach ) kierownik to zwykła świnia która odgórnie ma "nakaz" dokęcania śruby a mówiąc kolokwialnie gnębienia pracowników 4. ja po zakończeniu pracy w ME prze prawie rok nabierałem poczucia swojej wartości. Nigdy wczesniej nie pracowałem w firmie która potrafi tak ztłamścić poczucie swojej wartości. 5. Kadra od kierownika makro w górę w białych rekawiczkach "dobija" psychicznie tzw pionków czyli pracowników najnizszego szczebla ( czyt. sprzedawców ) podsumowując: praca dla bardzo odpornych psychicznie i nie ze względu na klientów bo ci sa wszędzie tacy sami, ale ze względu na ciśnienie jakie wprowadza kierownik salonu zmuszając czasami do prawie niewolniczej pod względem fizycznym pracy. Nie wierzcie w te frazesy typu ambitna praca, nauka, tam trzeba (usunięte przez administratora) i zaraz pewnie ktos odpisze ,że wszędzie trzeba , tak i bedzie miał racje ale nie wszędzie w takiej atmosferze. Po pół roku pracyy miałem wrażenie że ide do pracy za karę. Niestety z praca nie jest najłatwiej więc zacząłem szukać inne i znalazłem . zajęło mi to trochę czasu ale wytrzymałem. Dzięki pracy w ME nauczyłem sie doceniać inna pracę wieć wyszło mi to na dobre. ME to przykre doświadczenie które pomaga w późniejszym życiu, tak bym to określił. Słowa które usłyszałem pod swoim adresem w ME zakrawaja na mobbing w najczystrzej postaci. Malo tego "człowiek" który to wypowiadał (( celowo w "") za swoja pracę awansował!!!!!. Widac "ambitni" ludzie mają szanse na rozwój ( hihihih ) . na szęśćie jest to dla mnie juz historią. Miałem przyjemnośc pracować z super ekipą w jednym z salonów ME i niestety największym ...... nieskomplikowanym kierownikiem salonu w całym moim życiu. Konkluzja?!?!?!?! Rozpocznij prace w ME i od pierwszego dnia szukjak następnej, bo nie znasz dnia ani godziny..... Pozdrawiam wszystkich, obecnych i byłych pracowników ME

do kyh

Mało wolnego, dużo roboty. Nadgodziny to standard, jak kogoś nie ma do możesz robić i 7 dni z rzędu. W sprawie grafiku nie masz nic do gadania, rządzi i dzieli kierownik/ca.

kyh

hej, ile dni wolnego jest w miesiącu?, pracuje się cały dzień i drugi wolny czy jak ?

Do miłoszek

Jak płacą nadgodziny to git, ja pracuje za (usunięte przez administratora)i nie mowy o dorobienie do pensji. Jak Ci tak źle to się zwolnij chętnie pójdę w twoje miejsce. Nigdzie nie jest lekko najważniejsze żeby się has zgadzał. Składam cv.

miloszek

(usunięte przez administratora) aplikując do media musisz wiedzieć, ze nie będziesz tylko doradcą, ale także magazynierem, tragarzem i sprzątaczką :) Dostawy towaru są prawie codziennie więc jak podjeżdża ciężarówka to ktoś ze sklepu idzie pomóc magazynierowi rozładować towar. A wtedy targasz pralki, lodówki itp, itd, i to ręcznie i przy pomocy wózków z epoki króla świeczka. Dużo nadgodzin, w miesiącu nigdy nie zszedłem poniżej 200stu. Po 10 godz roboty nogi wejdą (usunięte przez administratora) bo tam nie usiądziesz nawet na chwile. Jak masz kręgosłup i nerwy ze stali to idź i popracuj, a jak nie to nawet nie myśl, żeby tam aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Włocławek

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaExpert?

Kandydaci do pracy w MediaExpert napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaExpert