MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Ula

Praca jest wymagająca to i szukają chętnych. Nie każdy się nadaje do pracy w handlu z klientami łatwo nie jest. Zarobić można i to całkiem nieźle jak na Włocławek ale i też trzeba się narobić. Nie ma nic za darmo... Choć bezrobocie u nas duże to i dużo obibokow co im się robić nie chce tez jest duzo

Przeglądam oferty pracy i wciąż są ogłoszenia do Media Expert we Włocławku w Focus Parku na Doradce Klienta. Zastanawia mnie to dlaczego? Czyżby firma miała do zaproponowania tak złe warunki pracy, że nikt nie chce tam pracować ??? We Włocławku bezrobocie duże więc to chyba nie problem o osobę do pracy. Chciałbym aplikować, ale też nie chcę tracić niepotrzebnie czasu. Może ktoś doradzi kto tam pracuje albo pracował.

milosz

Nie polecam 9 osób na chorobowym i wczesniej 9 osób zwolnione jednego dnia byli zmuszani do robienia planów wbrew nich i wyszło jak wyszło. Przez 1 rok ok 30 osób sie przewineło. Pozdrawiam Miłosz S

xxx

Niestety na salonie ME2 w-ek jest coraz gorzej, ludzie odchodzą bo nie wytrzymują presji jaką wywiera Pan Mi i Pani Adi ciągłe pretensje, zabieranie premii za wszystko - minus za orenge, za 1min spóźnienia... itd Zamykanie drzwi na klucz i nie wypuszczenie ludzi z pracy dopóki Kierownictwo nie stwierdzi, że już można. Czy naprawdę nikt z góry nie zauważa, nie widzi jak dużo jest nadgodzin i że taka rotacja ludzi nie jest normalna :( Wiadome jest, że świeżynki nie zrobią takich parametrów jakich oczekuje firma potrzeba czasu i doświadczenia. Mobbing się wylewa z każdego zakamarka... I straszenie, że ucinanie premii to dopiero początek...

tak

Pieniążki i zatrudnienie prawda co pisze Pan Miłosz I Edzik ,ale reszta co tu piszą to też prawda ,lepiej sobie przemyślcie pracę w tej firmie na 1 i 2 salonie ,jeden salon był do porządku doprowadzony ze zmianą głównego kierownika a 2 Nie, TAKA PRAWDA !

Marian

Widać że ktoś z Media pisze postu i masturbuje swoje ego.

Miłosz

(usunięte przez administratora)przy nadgodzinach , które masz co miesiąc i to spore ! Wiec licz (usunięte przez administratora)

gosc

na 3/4 etatu 2000 zł+ prowizje ? bajkaaaaaaa!!!! Pracownik ,który pracuje na pełen etat + nadgodziny to może zarobi ok(usunięte przez administratora)! ale nie polecam ,tej pracy, wykańczają pracowników psychicznie - parka.

tony

Pracuje na 3/4 etatu, mam dwa czasem trzy dni wolnego w tygodniu... generalnie moim zdaniem to najlpeszy sposób pracy. Na wypłatę też nie narzekam, bo mam z prawie 2 tys. plus premie ze sprzedaży. Moim zdaniem to po porstu polega na nastawieniu, jak ktoś ciągle patrzy żeby ktoś go nie obdarł z kasy, to prędzej czy później wpada w taki ciąg, ze wszędzie sie tego dopatruje. Ja po prostu idę, robię to co mam zrobić i wszystko gra. Wiadomo, jak każdy sklep ma swoje nieodciągnięcia, ale moim zdaniem w ogólnym pojęciu jest serio spoko.

ż....ka

zakończenie współpracy z mediaexpert to najlepsze co mi się w mojej karierze zawodowej przytrafiło, teraz mam normalna prace z super zarobkami ,normalnymi godzinami pracy i nie muszę przytakiwać debilnej kierowniczce

fran
@ż....ka

Której kierowniczce? Ja jak długo pracuje, to nigdy babki nie miałem za szefa. Rzucasz ogólnikami bez konkretów, jak już się chwalisz tak, to powiedz przynajmniej co to za lepsza praca i jakie masz te "super zarobki". Ja na swoje nie narzekam.

on
@fran

Nie ma żadnych super zarobków. Takie jelenie, które pracują w takich sieciach potrafią jedynie zmienić robote na inna sieciówke (usunięte przez administratora)Śmieszne jest to ich pocieszanie się "że teraz to zmieniłem robote i super zarabiam" tjaaa..niby gdzie...już to widze...śmiechłem

gość
@on

Nie będę pisać konkretów bo będzie wiadomo o kogo chodzi, a pracuje w branży finansowej i mam 4000 zł na rękę

uuyi

Miesiąc temu aplikowałem na stanowisko doradcy i do tej pory cisza... nie wiem czy może oni maja tak dużo chętnych do pracy czy co.

guzdli

Jak sobie dajesz w kachę dmuchnąć, to Ci wolnego nie dadzą. Ja robię na 3/4 i mam tak dwa-trzy dni wolnego w tygodniu. W zależności od tego ile sprzedam w poprzednim tygodniu. Narzekać nie narzekam, praca jak każda inna.

erty

Witam. Mam pytanie do pracowników ME , ile dni wolnego macie w tygodniu i po ile godzin są zmiany ?

bolek
@erty

nie ma czegoś takiego jak dni wolne pracujesz po 12h kiero zmusza do przychodzenia na wolnym a rks-ik to akceptuje jak ci nie pasuje to każą (usunięte przez administratora)

erty
@bolek

nawet jednego dnia wonnego w tygodniu? pytam bo mam zamiar tam aplikować ale chyba zmienie zdanie i dam sobie z ME spokój

xxxmkd

dział kontroli wewnętrznej nie istnieje w tej firmie ,ludzie się boją odzywać bo stracą pracę przez tych co mają już układy i znajomości ,bo jak to możliwie ,że dziewczyna z Włocławka ze sklepu kolo dworca awansuje na kierowniczkę a przychodziła sobie do pracy kiedy chciała i robiła co chciała,nieuczciwa na dodatek ,jedni ludzie traktowani są specjalnie bo np. jak jest się kierowniczką to można sobie wyjść na zakupy przy niedzieli. firmie bazują się na relacjach tylko kierowników -znajomych już z lat wcześniejszych bo są już kilka lat w branży znają się awansują ,są pewni siebie,czasem zbyt pewni taka prawda. te osoby co się nie podporządkują wylatują a pozostali to świetni sprzedawcy ..świetni bo dają rabaty i akcesoria często gratis. i dobrze ktoś tu napisał : "bo jak odszedłem z tej pracy i juz tam nigdy nie zajrzałem bo mi się niedobrze robi na widok tego sklepu " 100 % prawdy na widok sklepów ,atmosfery,nieuczciwości jaka tam jest. Kolega ledwo przepracował tam ponad miesiąc i wyleciał .

qwerty

Dobra, dobra. Tak źle, tak nie dobrze, taka straszna firma... to ja zadam jedno zasadnicze pytanie: PO CO TAM PRACUJECIE? dlaczego? A może wcale nie jest źle i nie dobrze, tylko macie jakieś wygórowane oczekiwania od pracy, albo niespełnione ambicje? Z własnej obserwacji wiem, że Ci co tak narzekają siedzą cicho w pracy i tylko ludziom za plecami gadają. Eh... przytoczyłbym cyctaty Piłsudskiego, ale szkoda.

wielki szu
@qwerty

wszyscy robią na przetrwanie żyć sie za to nie da i ten klimat panujący w sklepie wszystko dobija.a filozofie zostaw dla siebie nikogo to nie interesuje nie nakarmisz tym rodziny.co to jest za tekst macie wygórowane oczekiwania od pracy,to może niech praca nie ma oczekiwań od pracowników i wtedy będzie wszystko zgadzać odnośnie płacy ale mamy jak mamy sfrustrowanego z przerostem ambicji i niedoceniony ale walczy o swoją pozycję i tak to mają wszyscy w d....e bo każdy wraca do domu do rodziny i stara się zapomnieć i czerpać radość z życia.i tylko za plecami gadają tekst na miarę podstawówki a co ty tu robisz?taka natura ludzka a patrzeć można ?bo może powinni oczy zakrywać albo głowy zwieszać w dół.masz czasami wyrzuty sumienia jak jesteś przykrą osobą w kontaktach z ludżmi a czasami wystarczy się tylko uśmiechnąć.

kingsajz
@wielki szu

Uśmiałam się do łez- to niech praca nie ma oczekiwań od pracowników i wtedy będzie wszystko zgadzać- idź pogaj lepiej w karty wielki szu. sam sobie łatę przysyłeś i już nikt w nic ci nie uwierzy. a kogo intresują twoje filozofie?

timyyyyy

Nie licz na grafik dostosowany do ciebie. Są osoby co miesiąc wcześniej dają znać ze potrzebują dzień wolnego, a jak dostaniesz grafik to zobaczysz że w tym dniu pracujesz. No niby spoko w każdej normalnej firmie idziesz i przypominasz bo ok mogli zapomnieć, ale nie tu idziesz i słyszysz że nie zmienią (i jeszcze bezczelnie ci powiedzą że jak się nie podoba to cie tu nikt nie trzyma) i co teraz?? Bierzesz urlop na żądanie a co, tylko po tym będziesz jeszcze bardziej ciśnięta przez "wspaniałego kierownika". Poczynając od zadania ci miliona bezsensownych zadań poprzez wieczne psychiczne znęcanie się nad tobą, a i spróbuj skrytykować "wizjonera" to możesz się spodziewać przy wyjściu z pracy wręczenia wypowiedzenia z uzasadnieniem że za mało sprzedajesz mimo że będzie inaczej. Pamiętaj Ta osoba nie toleruje konstruktywnej krytyki, osób wykształconych ze swoim zdaniem. Ale wiadomo dlaczego bo ktoś może zająć jego miejsce... Mam nadzieje to przeczyta i zapamięta że nie ma osób nie zastąpionych(tak tak ciebie ta zasada się też tyczy). A niestety na tym punkcie jest tak że kierownictwo nie ma bladego pojęcia o produktach które przecież sprzedają(w sumie to chciałbym zobaczyć jak sprzedają bo nie miałem okazji ale wierz mi było by co najmniej zabawnie), dlaczego więc są na takim stanowisku? tu można się tylko domyślać... Pytanie kolejne: to na czym się znają?? Bo na pewno nie na kierowaniu i zarządzaniu ludźmi. Kierownikowi polecam przeczytać jakąś książkę z dziedziny psychologii w zarządzaniu i tą wspaniałą lekturę "jak lepiej sprzedawać?" która wysyła w manualach. Ogólnie nie polecam pracy na tym punkcie przy cmentarzu, wyzysk, kombinacje żeby tylko ci mniej zapłacić, nadgodziny za które ci nie zapłacą i wiele innych o których mógłbym mówić godzinami.... I na koniec wniosę swoje 3 grosze do wystawiających pozytywne komentarze: I tak wiemy kto je pisze ale było miło się z nich pośmiać. Życzę powodzenia w dalszym kierowaniu i wam w skakaniu oraz robieniu z siebie marionetek i wiecznym przytakiwaniem "KIEROWNIKOWI" Pozdrawiam

ghji

Oczywiście caly czas jest i zarządza. Z pomocą ze strony kolegów bywa różnie zalezy od tego na jaki dzial trafisz ,na pewno nie licz na pomoc ze strony kierownictwa kierowniczki dzialow rtvit i agd to poprostu nie doinformowane nie znające sie na niczym osoby które maja tylko za zadanie donosić panu kierownikowi. Na grafik dostosowany do Twoich potrzeb lepiej nie licz zrobia Ci na złość odwrotnie

nowy

Kadra jest stala, szeregowi raz jest ten, raz inny, nie ma problemu z ich zatrudnieniem itp , takich jest pelno, jak szczurow w piwnicy. Niektorzy chyba z nich maja zawyzone zdanie , mniemanie, na swoj temat, a fakty,te prawdziwe,a nie ubzdurane,sa inne. Nie pasuje ci praca,kierownik, to wypad. Bez ciebie doradco zakompleksiony,sklep tez bedzie dobrze prosperowal.uswiadom to sobie....chociaz z mysleniem masz duuuuuze problemy, z krytykowaniem wszystkich i kazdego jestes mistrzem patelni.Kompleksy,nieszczesliwe swoje marne,szare,zycie,wyzalacie sie na forum,no coz....nie kazdy jest inteligetny i ma poczucie wlasnrj wartosci ,szczurki z obslinionym pyskiem. Nara.

abrs

Ile zarabia cała kadra ?

nowy

A ile zarabia kierownik salonu ? I kierownicy dzialow?

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Włocławek

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaExpert?

Kandydaci do pracy w MediaExpert napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaExpert