Opinie o Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. w Poznań

Zuza

Jaką macie atmoasferę w pracy? Czy nowy pracownik dostaje na starcie umowę zlecienie?

Zosia
@Zuza

Atmosfera jest bardzo fajna. Ludzie są mili, przyjaźnie nastawieni i pomocni. Dostaje się umowę na okres próbny.

Anna€&@

Czy ktos aplikowal badz pracowal w dziale marketingu? Szukam opini, jakie doswiadczenia macie?

@Anna€&@

odradzam

Gosia
@Anna€&@

odradzam, moją opinię właśnie napisałam jeśli temat nadal Cię interesuje.

Gosia

Chciałabym przestrzec wszystkich, którzy chcą aplikować i tracić swój czas do firmy Karlik do działu Marketingu. Jakieś pół roku temu brałam udział w rekrutacji. Wymyślili dwa etapy, przy czym na drugim poprosili kandydatów o przygotowanie dla nich STRATEGII MARKETINGOWEJ. Był to jakiś absurd, bo jak można przygotować stategię marketingową nie znając firmy i jej działań od środka. Pomijam fakt braku profesjinalizmu w tym dziale, skoro daje się kandydatowi takie zadanie, dobrego marketingu tam się nie uświadczy. Gorsze jednak było to, że nie chcieli podpisać zgody na nie wykorzystywanie pomysłow podanych w prezentacji strategii, oczywiście domniemam w myśl tego aby mówiąc kolokwialnie "zerżnąć" pomysły i wszystkie dane, które zostały im podane jak na tacy od paru kandydatów, a na końcu aby wystawić ogłoszenie, że szuka się praktykantów do działu marketingu...co daje wiele do myślenia. Przestrzegam, bo dobrego marketingu w tej firmie się nie uświadczy, tylko straci czas na jeżdżenie na spotkania! I nie mówię tego dlatego, że nie zostałam zatrudniona, tylko dlatego, że spotkałam się zaraz potem z opiniami profesjonalistów od marketingu, którzy dopiero otworzyli mi oczy jak bardzo było to nieprofesjonalne podejście ze strony firmy i dlatego, że firma wypięła się jak poprosiłam o podpisanie oświadczenia o nie wykorzystaniu materiałów, które przygotowałam.

KLIJENT

W firmie Karlik na Malcie w Poznaniu Pracują chamscy sprzedawcy, klientów traktują jak złodziei, którzy są ich klientami i kupili u nich samochód. Przy wizycie w firmie Karlik zostałem poddany przeszukaniu osobistym przez pracownika działu samochodów używanych pod pretekstem że coś ukradłem w salonie. Nawet nie było od pracownika słowa przepraszam. odradzam wszystkim klientom kupowania w tym salonie samochodów.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Jacol

Nie polecam (usunięte przez administratora).

Joanna

@Ola, rozumiem, że jesteś zainteresowana pracą w firmie Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik na stanowisku głównej księgowej? Poczyniłaś może, już jakieś kroki względem rekrutacji na to stanowisko? Czy może najpierw chcesz uzyskać jakieś informację na temat tego stanowiska? @właściciel Peugeota 3008, jeżeli wyjaśni się coś w Twojej sprawie to bardzo, proszę, podziel się końcowym rezultatem całej sytuacji.

Ola

Witam . Firma Karlik poszukuję do pracy w administracji Główną Księgową. Czy ktoś wie jak pracuje się w księgowości w tej firmie (firmach grupy Karlik). I dlaczego potrzebują tej księgowej natychmiast już od sierpnia. Czy poprzednia o0soba uciekła w Bieszczady? Proszę o informację czy jest sens aplikować. Czy firma Karlik to poważna organizacja? Pozdrawiam.

Joanna

@Eb, możesz w sposób bardziej złożony wyrazić swoje zdanie, na temat pracy w firmie Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik? W chwili obecnej, to co napisałeś w swoim komentarzu, niewiele mówi czytelnikom tego wątku. Panowie, opisujecie niepokojącą sytuację, która według Was powtarza się przy wymianie oleju w firmie Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik. Czy, ktoś z Was zgłaszał swoje uwagi szefostwu firmy? Była jakaś odpowiedź na reklamacje, które zgłaszaliście?

Ze@non
@Joanna

Zgłaszałem kilka razy, wypełniałem przysyłane ankiety, wysyłałem listy polecone z pokwitowaniem odbioru i żadnej odpowiedzi od szefostwa. Kompletny olew. Chyba że te pisma nie docierają do właściciela w co nie wierzę bo przecież chyba czyta opinie, które tu zamieszczają klienci. Myślę że ASO Peugeota są poza wszelką kontrolą.

wg

serwis peugeota mega porażka, w czasie gwarancji udawali, że usuwają usterki lub wmawiali że to tak ma być a zaraz po gwarancji już wszystko wiedzą jak naprawić tylko że odpłatnie

Zenobiusz
@wg

Miałem taki sam problem u Ciesielczyka w Suchym Lesie. W czasie gwarancji nic nie widzieli chociaż zgłaszałem na piśmie a po gwarancji wszystko wiedzieli. Teraz ma kolejny problem u Karlika w Baranowie ale opiszę to później - sprawa w toku.

@wg

Tak prawda, miałem to samo, po gwarancji od razu wiedzieli że trzeba wymienić cały rozrząd.

Wanda
@Ewa

Miałem taką samą sytuacje tyle tylko że u Ciesielczyka. Cały czas pomimo moich pisemnych zgłoszeń udawali że nie ma problemu a po gwarancji stwierdzili że trzeba wymienić rozrząd !!! to skandal bo nie ma żadnych kontroli nad tymi ASO Peugeota.

właściciel Peugeota

Robiłem wymianę oleju i kilka innych rzeczy. Mam wiele zastrzeżeń, złożyłem reklamację i czekam na odpowiedź ale na razie nikt się ze mną nie kontaktuje. Jestem mocno rozczarowany i pewnie sprawa nabierze poważniejszego biegu.

maniek
@właściciel Peugeota

trzeba im patrzeć na ręce szczególnie przy wymianie oleju. należy uważać czy spuszczają korkiem czy odsysają górą. jeżeli odsysają górą to masz połowę starego i może drugą połowę nowego.

Darek

Pracownicy narzekają a zastanawiam się dlaczego klienci narzekają na pracowników?

klient

Poziom obsługi na serwisie motocyklowym to totalna pomyłka, brak kwalifikacji to delikatne stwierdzenie, nie wykonuje się czynności wskazanych w instrukcji obsługi po danym przebiegu, nie wręcza się klientowi arkusza przeglądowego z wykonanymi czynnościami, odrzuca się zgłoszenia reklamacyjne, nie kontaktuje się z klientem, traktuje się klienta z góry jak głupka. Nie dziwię się, że nie ma tam klientów, są tylko w czasie trwania gwarancji bo muszą, nie ma innego serwisu w Poznaniu, Honda powinna poważnie się im przyjrzeć, z taką postawą to tylko iść do konkurencji. Czas na serwis motocyklowy ASO Honda w Poznaniu z prawdziwego zdarzenia z pasjonatami dla pasjonatów.

Filip

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Joanna

Na stronie internetowej Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. dowiedziałam się, że firma ta umożliwia również odbycie praktyk w swojej strukturze. Czy znajdzie się osoba, która mogłaby opisać swoje wrażenia z odbytych praktyk? Warto zainteresować się taką formą współpracy z tym pracodawcą?

Eb
@Joanna

Nie warto

Joanna

@007, co wpływa na Twoje zdanie odnośnie do ubiegania się o zatrudnienie w Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik? Czy masz konkretnie na myśli dział marketingu? Twoja uargumentowana opinia będzie ważnym źródłem informacji dla osób, które chciałyby zacząć pracę w dziale marketingu tej firmy.

Joanna

@Euzebiusz, nie istnieje w Twojej ocenie, żadna możliwość na otrzymanie umowy na czas nieokreślony? Wspomniałeś o formie Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. Jak w Twoich oczach się ona przedstawia?

Euzebiusz

Niestety odradzam. Zarobki na poziomie najniższej krajowej, pracownik się nie liczy. Sytuacja zawsze jest niepewna bo umowy są na czas określony. Atmosfera średnia. W dzisiejszych czasach rynku pracownika firma odstaje, coś z poziomem jak z reklam serwisu Pracuj .pl Szukaj firmy w lepszej formie.

Zdegustowany

Nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy dopatruje sie dziury w calym. Po 1 etapie rozmow, zostaje zaproszony do drugiego etapu, zostaje ustalony termin, po czym w dniu w ktorym wrzucaja do mediow spolecznosciowych i na strone, ogloszenie ze szukaja praktykantow do tego dzialu, dostaje informacje, ze musza przelozyc termin spotkania az o 1,5 tygodnia...Po 2 spotkaniu dowiaduje sie, ze niestett ale nie zostaje zatrudniony...czy to zbieg okolicznosci?? A moze firma zagrala w cwaniaka, bo lepiej zatrudnic kogos za free na 3 miesiace??

Garniturek

Kilka tygodni temu kupowaliśmy używane auto i byliśmy świadkami jak pan kierownk rafał siedzacy stolik obok obgaduje klienta gdy ten idzie do toalety, słowa jakich uzył nie nadaja sie do cytowania????. Ten gość powinien się leczyc, mega burak ludzi traktuje z góry a klienci dla niego to śmieci. Jak cena jest nie po jego myśli to szybko wychodzi słoma z butów. Nie polecam

odradzam

szopa jakich malo, nawet podstawowych narzędzi brak, cały dzień pracy to chodzenie między stanowiskami innych mechaników, by pożyczyć jakiś klucz, śmiech, a po niektóre to trzeba iść nawet na inną markę pożyczać. podnośniki się zawieszają, nie działają jak należy, ogólnie BHP w tej firmie w ogóle nie istnieje, nie życzę pracy w tej firmie nikomu

ciekawy
@odradzam

odradzam - a która z marek tego centrum tak cię zaskoczyła

Zostaw merytoryczną opinię o Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. - Poznań

• Jak się pracuje w Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.