Opinie o Saint-Gobain Polska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Saint-Gobain Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Poznań

Krzyś

Jaka płaca jako magazynier. Jaka atosmera w pracy.Proszę o szczera opinie

Millenials

Halo Halo, jak tam oferty do Tadmaru? Jest coś na horyzoncie?

rupi

chyba właśnie nie

Śpioch
@Millenials

Ktos, coś... Jeżeli chcesz pracować to idź do konkretnej hurtowni w Twoim regionie. Pytasz forum czy jest praca ale to jest forum o pracodawcy.. Ogólnie jest zajefajnie.. Wystarczy..

AlloAllo
@Millenials

Masz zakładkę Praca i kariera na stronie Tadmaru, odwiedziłeś ją?

Strielko
@Śpioch

No właśnie, najlepiej iść do konkretnej hurtowni i tyle

vaiana
@Strielko

mi się wydaje, że jak ktoś pyta o jakąś oferte do firmy, to oczekuje też że ktoś mu zarzuci przy okazji jakąś opinią, żeby utwierdzić go w tym przekonaniu, czy robi dobrze czy też nie. Stąd pytania tutaj, bo na stronie to podejrzewam, że każdy sobie może znaleźć.

Strielko
@vaiana

No okej, w sumie możesz mieć rację, ale wtedy wystarczy zapytać o opinię, a nie czaić się za pytaniami o pracę. Ale nie mi oceniać, kto sobie jaką strategię wybiera :D

Tofik

Czy w Tadmarze funkcjonuje ZFŚS?

Pik
@Tofik

masz na mysli opieki medyczne, multisporty itp? to są. kasa do wakacji też jakaś tam jest i premie świąteczne

Tofik
@Pik

to w porządku, może bym spróbował

Gordon
@Tofik

Jeśli tylko znajdziesz oferty, to próbuj :P

Random

Oferty są wrzucane na pracuj.pl i na OLX ;)

krab

z tymi ofertami to różnie bywa.. to loteria, albo trafisz na dobry czas albo nie

Jak długo się czeka na odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej?

Monaro

Tak długo jak będą "przetrawiać" Twoją kandydaturę, no różnie to bywa nie chyba ma jakiegoś określonego terminu. Nie trwało to jakoś długo w moim przypadku, ale no nie dam gwarancji, że w Twoim też tak będzie.

capitan
@Monaro

u mnie też nie było długo, szybka akcja raczej

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Saint-Gobain Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Transformacja - reformacja

Na co kierownikom jednostek samochody firmowe ?? Skoro i tak nie jeżdzą i nie odwiedzają klientów.... Na to : dojazd do pracy za free , zakupy i sprawy prywatne na mieście za free, dowóz dzieci do przedszkoola Wziąść się za kontrole kierowników!!! kierowniki odpowiada za sprzedaż swoją baze klientów , kontakt z nimi handel (usunięte przez administratora)

Kierownik
@Transformacja - reformacja

To zależy jaki kierownik. Czy kierownik na papierze czy kierownik który umie handlować..

@Transformacja - reformacja

Tylko Ciołku za Ciebie też odpowiada, (usunięte przez administratora) zbiera za wasze błędy. A Ty co? O 16:00 zabierasz (usunięte przez administratora) w troki i do domku. A Twój kierownik główkuje jak plany zrobić. Zamień się z nim to zobaczysz jaki to miód - samochód służbowy.

Free
@jon

Czyli reasumując, forumowicze mają rozumieć że wszystkie problemy, które wynikają tak na prawdę z Twoich obowiązków, rekompensujesz sobie wykorzystując samochód służbowy do prywatnych celów?? Czy tylko chciałeś pokazać, że nie radzisz sobie z obowiązkami i próbujesz swoją frustracje "przenosić" na podwładnych, czym ewidentnie pokazujesz własny brak kompetencji do sprawowania funkcji kierownika. Jeśli tak samo budujesz relacje z klientami.... to życzę sukcesów.

@Free

Czytaj ze zrozumieniem. Wiem, że nieprzyzwyczajonemu zrozumienie i myślenie szkodzi, ale spróbujmy. Ktoś kto robi zarzut przełożonemu, że ma samochód służbowy nie ogarnia podstawowych zasad hierarchi. Tłumaczenie, takiemu " komuś", że samochód służbowy jest po pierwsze narzędziem pracy po drugie pewnym dodatkiem do wynagrodzenia po trzecie elementem stanowiska i swoistą rekompensatą za odpowiedzialność, nie ma sensu Bo tego nie pojmie. On widzi tylko to co chce zobaczyć. Jeśli kierownik też ma handlować z przypisaną grupą klientów, planami, założeniami to w obecnej rzeczywistości Tadmaru było by to rozwiązaniem bezsensowne bo byłby konkurencją dla pozostałych PH. W tej rzeczywistości powinien pomagać i wspierać handel globalnie na poziomie oddziału. Jeśli nie zrozumiałeś ironii zawartej w poprzednim wpisie to tylko świadczy o dość wąskim twoim spojrzeniu i wiedzy na temat tego jak funkcjonuje oddział. Jesteś po prostu teoretyków tego zagadnienia.

jon

Widać ewidentnie, że jesteś ignorantem. Nie potrafisz merytorycznie odnieść się do faktów. Dla Twojej wiadomości, nie jestem kierownikiem tylko PH i akurat mój kierownik działa tak jak napisałem. Jesteś frustratem z wybujałym "ego.

@Transformacja - reformacja

Jako że jesteśmy obywatelami RP, Zgodnie z prawem i ustawą możemy pisać i stosować się do artykułu nr 54 ust. naszej Konstytucji: Art. 54. Konstytucji Rzeczypospolite : Zasada wolności poglądów 1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2.Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

jon

Kup sobie dobre okulary skoro nie wiesz czym takie rozwiązanie z pewnością się skończy. Jesteś biznesowo i organizacyjnie ograniczony skoro nie wiesz, że takie zależności nie mogą mieć miejsca w tych okolicznościach

Co wchodzi w socjal Saint-Gobain Polska?

Kora

świadczenia na święta, dofinansowanie do wakacji (dla dzieci też), dofinansowanie po urodzeniu dziecka

Clint

z benefitów jeszcze multisport, opieka medyczna w medicoverze, ubezpieczenie

Karmazynowypirat
@Clint

To całkiem całkiem

Borys
@Karmazynowypirat

Całkiem, całkiem. W porównaniu z kiepską pensją to coś tam się równoważy...

Puff

Zdrowych i wesołych Świąt wszystkim!

Maniek

Cześć, wszedłem na stronę Tadmaru w poszukiwaniu ofert pracy i jak klikam "aktualne ofert pracy" to wyskakuje mi błąd... czy tylko ja tak mam? Może mi ktoś przekopiować jakie są oferty, jeśli są? Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Gex
@Maniek

U mnie działa i to jest link przekierowujący do formularza "job search" SG więc jako takich oferty to wypisanych nie ma

Maniek
@Gex

Już mi działa, dziękuję

Raus
@Gex

A do tadmaru są?

Miły
@Raus

Nie wiem czy są bo nie chce mi się szukać ale nie najgorszy pomysł żebyś napisał. W moim odczuciu sentymenty sentymentami ale niektórych sprzedawców można by wymienić na świeżą krew której się jeszcze chce, także powodzenia :)

...

jestem przedstawicielem od dobrego roku i szczerze nierozumiem narracji niektórych pracowników. Mam wrażenie, że ten cały gowork to jest jakieś darmowe stowarzyszenie terapeutyczne

nocho
@...

czasami odnoszę podobne wrażenie

pyrek
@...

A daj spokój...

Cnok

i może właśnie na tym polega jego wyższość nad resztą forumowiczów ;)

Słyszałem o warunkach zatrudnienia część wyczytałem części się dowiedziałem od ludzi, asortyment znam, marka też dobra i nie ukrywam że mam doświadczenie i biorąc pod uwagę wyniki dotychczasowej pracy jestem całkiem niezły.. Nie chce wysyłać cv przez SG (tzn jak nie ma innej opcji to ok) ale zastanawiam się czy nie lepiej będzie wysłać do centrali Tadmaru. Ktoś może się wypowiedzieć, ktoś doradzi?

Handlowy
@Michał

jaki dział cię interesuje? magazyn/ handlowiec/ doradca handlowy/ sprzedawca / kierownik ? Jaki okręg - rejon / województwo? Jak na magazyn - to musisz mieć siłę/ zwinność/ brak pomyłek/ i rozróżniać towar Jak handlowiec - to bazę klientów / ewentualnie swych instalatorów JAK DORADCA - TO MIEĆ ŁEP JAK SKLEP Wyślij na daną jednostkę podanie. Obecnie chyba jeszcze panuje program - poleć znajomego..... jakaś kaska wpadnie twemu koledze z Tadmaru jak cie poleci...

merlot
@Handlowy

o, spoko opcja z tym polecaniem, nawet nie wiedziałem, że tu to też działa

ogórek
@Michał

Nic nie masz do stracenia, wyślij od razu bezpośrednio

Tajger
@merlot

No widzisz, a działa.

ity

Pracownicy mogą korzystać z samochodów służbowych w celach prywatnych, taka jest i była zasada od kiedy tu pracuje. Zatem @Transformacja teraz się tego dowiedziałes i nagle dostałeś gula

Gonzalez
@ity

Taka prawda, a tu nagle zdziwko...nie nam rozliczać, kto co z samochodem robi, skoro ma do tego prawo

Free
@ity

Kolega napisał jasno, że chodzi mu o "prywatę", czyli jazdę na firmowym paliwie w celach prywatnych. Pomiędzy wykorzystywaniem samochodu do celów prywatnych, a paliwa do celów prywatnych....jest zasadnicza różnica. Nie rób z niego idioty, jeśli nie pojmujesz genezy wypowiedzi.

Y

Promesy? Jakiej treści?

Sabina

W jaki sposób firma prowadzi rekrutację na swoje stanowiska?

Eripe
@Sabina

W normalny? Najpierw są rekrutacje wewnętrzne, a potem wrzucają oferty na internet i tam szuka się pracownika

venom
@Eripe

No wiadomo, że w normalny, chyba nikt się nie spodziewał, że z pościgami i wybuchami... poza tym, pytanie Sabiny jest całkiem zasadne, bo różnie z tymi rekrutacjami bywa

Witold
@Eripe

Fajnie, że na nowe stanowisko szuka się najpierw osoby z wewnątrz firmy i daje się jej możliwość awansu. Czy taki rozwój kariery wiąże się także z podwyżka pensji?

tusus

laurka, nie laurka, tak czy siak ma rację

Podkarpacie

Dla wielu z nas wielka strata. Jesteśmy z Tobą i czekamy co dalej. Nowy DR mocno się zdziwi.

Zamość
@Podkarpacie

Wreszcie ktoś się zorientował w sytuacji.

Obserwator
@Podkarpacie

Od lat region w miejscu, to czego strata? zobacz jak konkurencja urosła w naszym regionie !!!! dobrze może w końcu ruszą wszyscy tyłki !!!!

@Obserwator

Dobrze prawisz Obserwatorze. Ktoś podjął męską decyzję wreszcie.

Rzeszów

No cóż widać że nie są to aktualni Pracownicy i mają satysfakcję bo sobie wcześniej nie radzili. Komentarz po tym wpisie jest przewidywalny ale ciekawe co ten moderator napisze na wiosnę przyszłego roku.

Goguś

Takie zmiany powinny być zrobione dawno temu i nie tylko w tym regionie. Są jeszcze DR którzy pracują korporacyjnie a nie mają pojęcia o handlu.

Słocina.

1.na kogo? / jakie stanowisko ? jak możesz określić...? 2. a jak masz nr tel/ to podaj końcówkę... 3. tu czy tam..... a czy klauzula informacji ( wyniki/ raporty/ baza klientów i itp.. firmy wcześniejszej jej nie obowiązują do zachowania tajemnicy)..

Słocina
@Słocina.

Po co Ci koniec - skoro masz początek, to powinieneś mieć resztę numeru

Dobra zmiana

Szanowny Adminie, dlaczego usunąłeś mój wpis z 22.10? Czyżby prawda była niewygodna?

Corel
@Dobra zmiana

Jak dla Admina ma być prawda niewygodna, on nie wie jaka jest prawda, tylko usuwa jak coś nie jest zgodne z regulaminem

Yoko

rozdwojenie jaźni? ;)

Mis

Ile zarabiają magazynirzy?

person

czesć, pracujecie też w weekendy, czy tylko w tygodniu?

Prezes
@person

Aby robić cyfre pracuje,, ja osobiście całą dobę 7 dni w tygodniu.

@Prezes

pytam na poważnie i proszę o prawdziwe info

Prezes
@person

Poważnie... Niech każdy pracuje uczciwie 8 godzin to firma będzie miodem i mlekiem płynąca

NICKU
@person

od poniedziałku do piątku.

@NICKU

dziękuję

Hmm
@Prezes

no to fajnie masz, czemu w takim razie siedzisz na goworku w pracy?

Małgorzata
@person

Dobrze, że w końcu ktoś rzetelnie odpowiedział na Twoje pytanie. Saint-Gobain potrzebuję na chwilę obecną wielu nowych pracowników, a wszystkie oferty widnieją na ich stronie: https://joinus.saint-gobain.com/pl Jakim stanowiskiem jesteś właściwie zainteresowany?

zyd
@Prezes

co za (usunięte przez administratora), modeeator nagania te same pytanka, i sama reaktywna smietanka towarzyska wypaca sie i wyje tu z nudow

pytanko

cześć, tak dla pewności zapytam, pracujecie na UoP?

Odpowiedź
@pytanko

Tak

Odpowiedź

W 100%

pytanko
@Odpowiedź

tak właśnie myślałem, dzięki za potwierdzenie

Wiki
@Odpowiedź

Mam pytanie, czy w sytuacjach wyjątkowych jest możliwa umowa na powiedzmy nie pełny etat?

Ololk.

Do roboty trzeba się wziąć albo zmienić pracę a nie na gw terapię sobie robić

taa
@Ololk.

o to to! dobrze prawisz

ruryk
@taa

eee tam, przecież łatwiej się nagadać niż pracować ;)

qwert
@ruryk

To, że łatwiej nie oznacza od razu, że trzeba tak robić.

ruryk
@qwert

wiem, to miało być takie "prześmiewcze" trochę

qwert
@ruryk

Mhm, no ok

Lublin

Te informacje rozpowiadaja ph dostawców. To pilotka chociaż w każdej plotce jest trochę prawdy. Konkurencja z krakowa się otwiera to może on szuka ludzi jakby co pracy nie zabraknie

@Lublin

Czyżby szykował się powtórka z Warszawy. Jeśli to jest człowiek z Grud... to bądźcie czujni bo on przejmuje całe zespoły . U nas zamieszal z Warszawą A potem z Białymstokiem pomoc kiedyś pracował u nas ale sobie nie radził

erwin
@Warszawa

Ciężko radzić sobie w firmie, gdzie wszystkie "mądrości" są w centrali. W firmie na G..... są inne możliwości i wszyscy wiedzą skąd w firmie jest kasa w kasie. Pogadajcie z nimi, przecież to nasi koledzy, opowiedzą wam jak powinno się podchodzić do rynku, jak szybko podejmuje się decyzje i co najważniejsze kto je podejmuje. Jedno jest pewne to nie DR je podejmuje czy DZ.

Handel
@Warszawa

To może zatrudnimy go z powrotem u nas i rozwinie firmę tak jak robi u konkurencji. Ciekawie czy sobie u nas poradzi?

Romek
@erwin

brak pomocy z góry , sprawi że nie osągnięte zostanie to co wyznaczone dużo procedur to norma a o ograniczeniach nie wspomnę

Handel
@Handel

Każdy wie o kim mowa. Jesteśmy korporacją.. Tu nie ma miejsca dla indywidualistów. Jest Paryż gdzie zapadają wszystkie decyzje. W gru... firmien prywatnej liczy sie szybkość działania decyzja już a nie jak u nas.. 3 dni lub więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saint-Gobain Polska