Opinie o Saint-Gobain Polska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Saint-Gobain Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Poznań

Jak to jest z rekrutacjami? Od razu są ogłoszenia na necie?

odp

No nie zawsze, zazwyczaj rozpoczynają od rekrutacji wewnętrznych potem ewentualnie oferty idą w świat

@odp

No to częsty mechanizm i zupełnie zrozumiały. Ja ze środka nie jestem, więc mnie zewnętrzne interesują.

no to masz pecha, bo żadnych z tego co wiem nie ma

Instalator

W biurowcu część osób nie ma zbytnio co robić bo zajmuje sie głównie plotami. Niech przełożeni przyjrzą się temu. Pozbycie się zbędnych darmozjadów to oszczędności dla firmy.

Tajemniczy klient

Jestem pracownikiem najemnym specjalnie do oceny wewnętrznej taka jest moja opinia zgodna z rzeczywistością.

@Tajemniczy klient

A to skoro tak mówisz, to już Ci wierzę, przecież napisałeś anonimowo coś w necie, więc to musi być prawda... :)

Centrala
@Tajemniczy klient

Czyli kto jest do zwolnienia my czy zarzad. Bo jak tajemniczy klient to ktoś mu to zlecił. Początek czystki w centrali przed sprzedażą firmy? A szefostwo milczy.

Ten
@Centrala

W Internecie zachowały się jeszcze zdjęcia z czasów jak się w tasmarze kiedys ludzie integrowali w pracy i prywatnie i nikt nik9gi nie k9ntrolowal A wyniki byly

Sprawdza
@Centrala

GRODNO sobie sprawdza jak jest naprawdę

Stary
@Ten

Widac JAK to kiedysz się kadra bez ograniczen bawola w rzeszowie. I nuit z nich juz nie pracuje.

Pracuje
@Stary

Pracuje i to za lepsze pieniądze tylko gdzie indziej :)

@Stary

To fajny czas był i bliskie relacje A to i wynik byl

Olo

Widać że relacje byl6 bardzo bliskie, patrze i zazdriszcze

Rik2003

rzeszowska ekskadra z poczatku tego wieku to było coś, dziś faktycznie tylko wspomnienie gdy patrzę na fotki

io
@Rik2003

ale gadacie bzdury az sie czytac tego nie chce. idzcie sie wziac do roboty bo az żal

@io

Może masz rację ale tak było relacje między ludźmi i był wynik A dzis. Dlatego mamy tylko pozytywne wspomnienia i fotki z tamtych czas A dziś

io
@Ok

no to sobie wspominaj w zaciszu domowym tutaj nie miejsce na takie wywody

Czytelnik

Warto przeczytać wywiad z naszego biuletynu I kw. Z 2016roku. Na naszej stronie internetowej

Darek
@Czytelnik

Jest refleksja. Po 5 latach konkurencja faktycznie drży ale że śmiechu. Warto przeczytać że zrozumieniem tego co miało się zdarzyć z tym co mamy teraz.

@Czytelnik

ciekawe dlaczego zakończono edycję biuletynów?

No
@Darek

TAK

Warszaws

Czy ktoś może temu co głośno u nas mówią o firmie Grodno i o nas

Rajko
@Warszaws

Coooo? Wybacz, ale kompletnie cię nie rozumiem

Toni
@Rajko

Pewnie chodzi o list intencyjny na stronie Grodna o zakupie sieci hurtowni w branży instalacyjnej. Podali kwotę minimalną i pewnie stąd te 8nformacje. U nas już ph Dostawców wskazują nas i firmę z Krakowa. Czas pokaże.

Rajko
@Toni

Dzięki za wyjaśnienie

Krakow
@Toni

Prezes z krakowskiej firmy napisał do dwoich pracownikow i dostawcow ze to nie dotyczy jego firmy.

@Warszaws

Jak zawsze wszystko wiedzą ph Dostawców. A ta firma to hurtownia elektryczna i chce chyba zrobić tak jak nasz k9nkurent na O. Połączyć elekrtyke z instalacjami. Czas pokaże

@Krakow

szkoda, że w Tadmarze nikt nie pomyśli o obawach pracowników ...

@NICKU

Bo w korporacjach nie pytają pracowników o zdanie...

Riki
@NICKU

Brak reakcji też jest odpowiedzią

@Warszaws

Skoro nikt nie zaprzecza to trzeba uczyć sie elektryki, przyda sie w nowym roku

Baert
@Ok

Szkoda że nikt z giry nie traktuj3 nas profesjonalnie. Zwalanie że nic nie wiem ale jakbym wiedział to tak bym nie piwiedzialem wcale nam nie pomaga

Fan
@Baert

A czego oczekujesz, tak to działa. Tak działa korporacja. Poczekajmy do ostatniego kwartalu i tego czy ktoś będzie w centrali sprawdzać nasz dane, może tajemniczy klient

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Saint-Gobain Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
PRO

Nie wiem jakie są wasze odczucia ale podoba mi się że aktualizujecie stronę. Nie wiem czy jest coś co mnie bardziej irytuje jak firma, sklep, hurtownia, która nie ma strony zaktualizowanej albo ostatni raz w 2015 i niczego się człowiek nie dowie. XXI w. na miły Bóg.

wiem
@PRO

No niestety, nadal są firmy które nie przywiązują wagi do stron internetowych, a to duuuży błąd w tych czasach ;>

Curtis

Heh, szukałem pracy na stronie, no niestety nie znalazłem, ale co mogę powiedzieć dobrego, to to, że Tadmar to chyba jedyna firma, u której widzę, że na bieżąco uzupełniane są aktualności na stronie, w większości miejsc stawały tak na 2016 roku, a tu wszystko mega aktualnie (tak jak to powinno wyglądać w aktualnosciach :D)

30lecie
@Curtis

Ale o naszym 30leciu nic nie ma. Szkoda bo tak8ch firm nie ma albo jest mało.

romcio
@30lecie

a kiedy było 30lecie?

Abc
@30lecie

No w sumie racja, to jest informacja którą można i powinno się chwalić. I zgadzam się też z przedmówcą, mało firm prowadzi na bieżąco swoje strony, co jest złe, bo przecież żyjemy wiecznie w komputerach, więc to najlepsza reklama

Tutek
@romcio

No tak jakby wciąż trwa, generalnie rok 2020 ciężko mi powiedzieć, w którym dniu konkretnie

Mono
@Tutek

To może cały rok się świętuje, niektórzy tak robią :D

pyt

Długo trwa rekrutacja do Tadmara?

mgm
@pyt

raczej standardowa kwestia, czekasz na telefon potem spotkanie i przyjęcie lub nie, nic w sumie nie odstaje od normy

Rick
@mgm

No i najpierw zawsze na wewnętrzne stawiają, potem dopiero osoby z zwenatrz

Tomko
@Rick

Aha czyli czasem może być rekrutacja, a nawet nie pojawi się żadne ogłoszenie?

@Tomko

No właśnie to powiedział - najpierw wewnątrz potem ewentualnie inni jeśli zajdzie taka potrzeba

Tomko
@Morty

Zrozumiałem, ale wolałem się dopytać dla całkowitej pewności, żeby się nie zdziwić później

@Tomko

Nie no spoko, rozumiem

Jak długo pracowałeś

Romek

Nie ważne jak długo, pytanie czemu wyraża taką opinię

Xix
@Romek

a może dla osoby pytającej właśnie ważne

Kameo
@Romek

a może warto zadać pytanie czy pracował kiedykolwiek czy może pisze to ze zwykłej zawiści, różne sie tu przypadki pojawiają

Handel

Czy juz jakas konkurencja wprowadziła 20 procent obniżki pensji 4 dniowy tydzień pracy.

RADEK
@Handel

20 % mniej : wypłaty mniej / czas pracy mniej / BUDŻET TEN SAM Czynsz za mieszkanie - tak sam jak był Rata w banku taka sama Żywność - takie same ceny Potrzeby osobiste - takie same tylko się ograniczyły

@RADEK

Na razie nikt nawet nasxe krajowe firmy A wg naszych szefów to mamy bardzo dobry wynik to trudno to zrozumieć

Kamil
@Handel

Jeszcze dwa miesiące i wszystko wróci do normy. Trzeba poczekać

Czy pracuje się w weekendy?

Handel

Nie pracujemy w weekendy. Pracujemy teraz 4 dni w tygodniu.

Elek
@Handel

A tak normalnie, nie mówiąc o obecnej sytuacji, bo wiadomo, że teraz to inaczej też są niepracujące weekendy?

Okon
@Elek

tak normalnie też się nie pracuje w weekendy

Elek
@Okon

O, dziękuję bardzo

Guido

Tak, ale twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Są obostrzenia w postaci regulaminów forów/platform i innych tego typu. Każdy może się swobodnie wypowiedzieć, ale jeśli wypowiedź łamie regulamin, albo wręcz prawo, to nie ma się co dziwić, że znika, no sorry not sorry

gall
@Guido

podoba mi się to co mówisz i przyznaje całkowitą rację ;)

ksenia

noo ta wypowiedz powinna zostać usunięta - gdyż narusza prawo i regulamin. nie jest tak, że w Polsce można pomawiać osoby bez konsekwencji - na szczęście. nie wiem czy to ktoś kumaty widzi - ale doniesienie do prokuratury jest chyba zasadne.

???

wszystkie usunięte ? Piszesz o swoich komentarzach ? Jeżeli jesteś taki chojrak, to dlaczego nadal siedzisz u tych kapitalistów ? Gwarantuję, że na dłuższą metę sprawdza się przysłowie : wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma ...

Beata

Masz całkowitą rację!

Co nowego słychać ?

a nic - a u ciebie?

Tyle czasu minęło, a wszystko nadal aktualne - ehh przykra sprawa.

Arek

Odwołując się do postu Racjonalisty, który pisze, że pracownicy są niekompetentni przez co cała sieć jest do kitu bo ma złą renomę, a dlaczego, a raczej przez kogo? Brawo, można tylko pogratulować autorowi i cwaniakom, którzy tak robią. Co do cen, w sieci wszystko można kupić taniej i czy to oznacza, że należy zlikwidować w ogóle sklepy stacjonarne? Więc takie opowiadanie, że Tadmar się kończy jest zwykłym .... . Sami robicie złą reklamę marce i wszystkim pracownikom, bo zamiast wziąć się do roboty to piszecie na forach jaka beznadziejna firma.

Props
@Arek

bardzo słuszny komentarz, Arek.

zenit

W sumie racja

Gieroj
@Arek

standard, wymaganie od wszystkich wokół, tylko nie od siebie ;)

Sitek
@Arek

Gdyby firma faktycznie była beznadziejna, to jeszcze bym zrozumiał, ale w przypadku kiedy tak nie jest, to jest to totalnie bez sensu. Zgadzam sie Arek

piatek
@Sitek

przeciez to jest na prawde w porzadku firma nie rozumiem tej jakiejs dziwnej nagonki??

Felek
@Arek

Nie powiedziałbym, że pracownicy są niekompetentni. Wiadomo, zdarzają się i tacy i to oni zazwyczaj są rozżaleni i swoje żale właśnie przelewają na klawiaturę. Ale na większość złego słowa nie powiem. A to, że Tadmar się kończy to zwykłe pierdolamento, nic się póki co nie kończy.

@Felek

Mamy prawie 2020 rok, strzelamy w kosmos auta dla hecy. Lodowki, pralki i piece CO maja internety. Filmy i muzyke ogladamy online na komorkach. A tadmar wylaczył swoj sklep internetowy i od roku na e-tadmar.pl hula wiatr... Ale zarzad dalej wstawia te propagandowe posty ze wszystko jest okay, pracownicy wcale nie maja dosyc, nie odchodza i w ogole jest sielanka i rodzinna atmosfera jak u babci na wigilii... ... Otóż nie jest.

Y

wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma .

Masz całkowitą rację!

radek

szukam informacji o pracy na magazynie. widzialem, ze pojawilo sie kilka pytan o to stanowisko, jednak nigdy nie bylo konkretnej odpowiedzi. moze teraz ktos jest w stanie mi cokolwiek powiedziec o tej pracy?

@radek

Chyba szukają na Długosza Musisz podjechać i się dopytać

radek

super dziękuję bardzo

Torx

Ale co masz właściwie na myśli?

woda

podoba mi się pomysł na to logo tadmaru z tymi żywiołami, naprawde fajnie to wygląda

tdr

czy jest tutaj jakiś uczestnik nadchodzących w tym roku szkoleń w tadmarze?

Kostek
@tdr

Cześć, o jakie szkolenia chodzi? Gdzie znalazłeś o nich info? Będę wdzięczny za odzew, jestem tu nowy i nie orientuję się o czym konkretnie piszecie, a jestem zainteresowany pracą.

@Kostek

na ich stronie w zakładce Akademia Instalatora są daty szkoleń na uprawnienia energetyczne, rozpiska ogólna na cały rok i jakis podział na 3 części i wlaśnie też chciałem sie czegoś więcej o tym dowiedzieć

tdr

to nie wie ktoś może czy to są tylko szkolenia wewnętrzne, czy również dla tych z zewnątrz?

artbud
@tdr

no tak czytając to ogłoszenie można by uznać, że również dla ludzi z zewnątrz : "stwarza idealną okazję do zdobycia uprawnień wymaganych do wykonywania zawodu oraz świadczenia usług zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Uprawnienia energetyczne są niezbędne dla osób zajmujących się montażem, obsługą, konserwacją, naprawą oraz remontem instalacji i urządzeń energetycznych". Brzmi spoko nie?

@artbud

no spoko spoko, na pewno przydatne rzeczy dla nas

Morty

w zakładce kontakt na stronie jest mapka z zaznaczonymi na niebiesko punktami...czym są właściwie te punkty? hurtownie, oddziały, czy jak?

Lelek
@Morty

Hurtownie, przecież masz podpisane

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saint-Gobain Polska