Opinie o Saint-Gobain Polska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Saint-Gobain Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Poznań

Irek

Czy firma może zapewnia służbowy sprzęt ?

@Irek

Kolego chyba z Anglii wróciłeś po brexicie. Na chwile obecną każda firma handlowa wyposaży Ciebie od stóp do głów po to tylko abys robił wynik.

Milko
@Normalny

Ameryki z tym wynikiem nie odkryłeś, wiadomo, że wszędzie jest nastawienie na wynik

tuson
@Milko

też mnie zastanawia czemu wszyscy mają zawsze problem o ten wynik.. czy to nie jest logiczne? jakbyście mieli swoją firmę to chyba też byście chcieli żeby się utrzymała, dobrze prosperowała i przynosiła dochody..

on
@Irek

długopis, notes, kalkularor, katalogi

Milko

No dokładnie.

bigi
@tuson

otóż to, proponuje jednemu z drugim założyć sobie firmę choćby małą i zobaczyć jak to wszystko wygląda w praktyce, prędko się przekonaja że to nie jest wcale takie wspaniałe jak sobie wyobrażają

tuson
@bigi

jestem ciekaw ile by wytrzymała taka firma zarządzana przez tych delikwentów. na pewno by sypali kasą na prawo i lewo, a ich pracownicy by się byczyli i nie zważali na żadne normy, bo nikt by ich im nie narzucał...

hit
@tuson

ha.. no teraz niestety takie czasy nastały, że wszyscy patrzą na to żeby kasa z nieba leciała, a oni będą tak robić żeby się za bardzo nie narobić ;)

prawda
@hit

w 100% się zgadzam z tą teorią, niestety

@prawda

też się zgadzam, właśnie niedawno zwiałem z takiej firmy co to nikomu się nic nie chciało i jeden na drugiego tylko patrzył. Dlatego teraz myślę nad pracą tutaj

nowypracownik
@Ziko

jeśli myślisz ,że tu tak będzie to powodzenia życzę....każdy ma klapki na oczach a procedura jest pisana do procedury

@nowypracownik

chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego co napisałem. a przynajmniej Twoja odpowiedź o tym świadczy, proponuję jeszcze raz powoli

dt
@Ziko

pisanie dla pisania... do tego nie trzeba czytać ze zrozumieniem

Swamp
@Ziko

Jaki jest sens wykopywania wpisów sprzed pół roku?

Hello

Wysyłał ktoś CV przez formularz aplikacyjny ze strony?

@Hello

a co potrzebujesz wiedzieć konkretnie?

@Lilo

Czy dostaje się odpowiedź/ile trwa jej uzyskanie i ogólnie czy ma to jakikolwiek sens

@Hello

myślę, że odpowiedź na pewno się dostaje, bo po to jest tam taki formularz ;)

Geronimo
@Hello

Sens na pewno ma, zawsze zwiększasz w ten sposób szansę ;)

@Geronimo

no dokładnie, lepiej coś takiego zrobić niż nic ;) zawsze to jakiś krok do przodu

@Lilo

Dzięki za odpowiedzi.

asdf
@Hello

ja wysyłałem dawno temu i dostałem odpowiedź, więc próbuj

@asdf

Poda ktoś linka od tego formularza?

pzd
@Rubin

Tutaj zaraz (usunięte przez administratora)linki.. wejdź na stronę tadmara po prostu poszukaj zakładki kariera czy tam praca i tam bedziesz wszystko miał, trochę chęci potrzeba tylko

@pzd

nie mogę znaleźć tego forumlarza

Tutek

Widziałem na stronie, że jest opcja szkoleń online/webinarów ma ktoś więcej info?

Wix
@Tutek

Więcej info tzn jak to przebiega dokładnie czy o co pytasz?

@Wix

Jak się załapać, czy jest ciężko i właśnie jak mniej więcej przebiega

tede
@Tutek

zapisz się po prostu, dostaniesz zwrotkę z info

@tede

A gdzie się zapisuje, na stronie jest jakiś odnośnik?

frank
@Tutek

taaa na stronie jest formularz zgłoszeniowy do pobrania

nowy
@frank

I normalnie wysłać im to mailem tak?

Dereń
@nowy

A może by tak trochę zaradności chłopaki, co? Czy do firmy też za rączkę zaprowadzić? ;)

nowy
@Dereń

jeżeli przyszedłeś tutaj tylko po to żeby dogadywać, jak nie chce Ci się pomagać, to lepiej od razu sobie odpuść

Dereń
@nowy

To nie jest żadne dogadywanie tylko stwierdzanie faktów ;)

@Dereń

Czy ktoś zdecydował się na skorzystanie z tych szkoleń? jak było?

?

W jakich godzinach praca????

Elemel

elastyczny czas pracy miedzy 7 a 17 po 8h normalnie

Nikt
@?

Mam wrażenie że ktoś sobie jaja robi na tym forum.. Pytanie na bardzo wysokim poziomie

Vani
@Nikt

z jakiej racji ktoś miałby sobie robić jaja? bo pyta o godziny pracy? jak nie pracuje to skąd ma wiedzieć jakie są zmiany akurat tutaj ? :D

no
@Vani

no jak to skąd ma po prostu wiedzieć i już bo wszyscy są wszech wiedzący i nikt nie ma prawa pytać bo jak chce wiedzieć to ma się domyślić hehe

@Nikt

Co jest nie tak z chęcią uzyskania konkretnego info?

vek
@?

Nic, wszystko w porządku, to on się przyczepił bez sensu

@vek

No tak też myślałem, ale chciałem wiedzieć co autor miał na myśli

@Elemel

Czy wszyscy pracują właśnie w takich godzinach?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Saint-Gobain Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Olo

Na jaką pensję może liczyć handlowiec w tej firmie ???

@Olo

To zależy jak mu będzie szła ta praca jako handlowiec ;p przecież zazwyczaj pensja jest uzależniona w większości od premii, a premie są od sprzedaży

@Ziko

Są na pewno jakieś widełki od-do... Miałem na myśli rząd wielkości wynagrodzenia. Podstawa plus prowizja albo premia.

Josh
@Olo

Tutaj nie można szastać liczbami za bardzo, bo usuwają zazwyczaj, ale z tego co wiem to kasa marna nie jest, niestety nie jestem w stanie konkretnie sprecyzować stawek

@Olo

Widełki na pewno jakieś są jak wszędzie, ale ja nie jestem handlowcem żeby je podać, nie tej rejon niestety

Ziom
@Olo

Mogę Ci że Śląska podać. Podstawa jaką sobie wywalczysz czyli 2400-3000 netto. Premie marne 300-800 netto. Plany w stosunku do konkurencji przeważnie niższe do wykonania, ale trudniej je wypracować, ponieważ pracując tu masz nieodparte wrażenie że każdy dział gra do innej bramki, ale to wynika z permanentnego bałaganu organizacyjnego.

@Ziom

A może to tylko Twoje kiepskie wrażenie? ja tam nie mam takiego ;pp

@Ziom

Dzięki za info... Może jeszcze ktoś z innego terenu rzuci informacją ?

momo
@Olo

wątpię, że ktoś Ci tu rzuci taką informację, ale to tak tylko mówię

rampa

jakie jest to ubezpieczenie w tadmarze? oplacane przez firme?

@rampa

Nie wiem ile masz lat ale Twoje pytanie jest dziecinne. W korpo wszystko jest legalne. Ubezpieczenie też. Płaci pracodawca. Ty tylko robisz swoje i kasa idzie na konto.

Blake
@Normalny

Może i dziecinne, ale różnie bywa niestety w naszym kraju w tych kwestiach, może kiedyś się naciął i teraz woli dopytać, żeby mieć pewność...nie trzeba od razu dyskredytować osoby nie znając powodu, dla którego zadaje to pytanie ;)

NICKU
@Blake

przecież podobnie bezsensowne pytania zadają pracownicy gowork. Sztucznie tworzą ruch. Tyle, że są na tyle niekompetentni, że nawet nie sprawdzają co i gdzie piszą...

rampa
@NICKU

nie jestem pracownikiem goworka i nie mam na celu robienie sztucznego ruchu. Chciałem tylko dopytac, bo tak jak juz ktos wczesniej zauwazyl nie wszedzie jest tak kolorowo jak mogłoby nam się wydawać i zdarzylo mi się już być w różnych firmach. Założyłem, że po to jest forum żeby zadawać pytania, nawet jeśli w czyimś mniemaniu są głupie... tak czy tak wielkie dzieki za odpowiedzi te miłe i te trochę mniej ;)

Blake
@rampa

Nie przejmuj się, po to właśnie jest. Jest szansa, ze ktoś cię zjedzie, ale jest też szansa, że ktoś sensownie odpowie, dlatego mają wątpliwość lepiej je zadać niż nie :)

daro
@Blake

a Ty tutaj pracujesz? wiesz może jakie jest to ubezpieczenie?

Y
@daro

Pełen socjal. Wynagrodzenia na czas. ZUS od całego wynagrodzenia.

daro
@Y

no i spoko, dzięki za konkretną odpowiedź

ok
@Y

No to całkiem nieźle przedstawiają się te warunki nie?

Ile hurtowni posiada Tadmar na terenie Polski?

Sprawdź w necie..

igor

dużo, wejdź na mapkę na stronie, nie chce mi się tego liczyć, więc sam sobie obczaj

Handel

Po co to wiedzieć.. Wystarczy jeden oddział który przynosi zysk i też może być ok

@Handel

no ale moze komus by bylo lepiej w innym miejscu, bo blizej, nie wiem nie wnikam

@drum

a Ty jesteś pracownikiem tego oddziału?

"tego" czyli którego?

@drum

no skoro jest jeden no to chodzi mi o tej konkretny nasz polski ;p po prostu zastanawiam się ile już pracujesz i czy polecasz, nie jest to zaden przytyk

@Kubik

kto napisał, że jest jeden oddział? było przekierowanie na mapkę, a tam jest długa długa lista hurtowni, więc równie dobrze, mógłbym pracować w którejkolwiek z nich

@drum

musisz się tak czepiać zamiast normalnie odpowiedzieć na pytanie??? bez sensu to jest

hehe
@Kubik

widocznie nie chciało mu się spowiadać z tego co i gdzie robi :D czasem tak mają ludzie

W jaki sposób Tadmar przeprowadza rekrutacje?

Hunter

w klasyczny dość, najpierw jest prowadzona wewnętrznie, jak nikt się nie znajdzie to zewnętrznie na pracuj.pl np. i tam już normalnie wysyłasz cv, weryfikują, potem ewentualnie tel i rozmowa

KAna
@Hunter

Ma zupełnie normalny przebieg, można by rzec, że klasyczny

@KAna

no o to mi chodzilo ale postanowiłem bardziej to rozpisać dla jasności sytuacji

KAna

Spoko rozumiem

@Hunter

a to jest jakaś aktualna informacja czy na razie nie ma rekrutacji?

@Max

nie wiem czy jest, ja przechodziłem ją już dość dawno

@Hunter

a no właśnie tak myślałem, ale chciałem się upewnić. Czyli trzeba się samemu dowiadywać coś

Max

To jak Ci się pracuje? zakładam, że dobrze skoro wciąż tu jesteś

@Max

a w porządku, zakład jest ok

@Hunter

to nie jest zbyt rozbudowana odpowiedź :D ale widocznie musi mi wystarczyć

@Max

zapytałeś jak mi się pracuje, to odpowiedziałem jak mi się pracuje :)

Obi

tak swoją drogą jakie dodatkowe info dorzucę, że na ich stronie jest opisane krok po kroku jakie są poszczególne etapy rekrutacji u nich ;P

Oxo
@Obi

O faktycznie, nie wiedziałem o testach kompetencyjnych :)

Obi
@Oxo

to dobrze, że moja wiadomość okazała się dla Ciebie pomocna ;p

Totem
@Obi

No sporo tu ciekawych informacji, w końcu się czegoś konkretnego dowiedziałem :D dzięki

Co dokładnie oferuje Tadmar?

Kopiko

masz na myśli w czym się specjalizują, czy co oferuje jako pracodawca?

@Kopiko

W sumie to obie te kwestie mnie interesują

Kopiko

no to ogólnie Tadmar to hurtownie grzewcze, sanitarne i instalacyjne. a o tym co oferują jako pracodawca, w sumie jest całe to forum, chyba wszystkie istotne kwestie zostały poruszone

@Kopiko

ok to w wolnej chwili pewnie będę musiał większość poprzeglądać

Kopiko

polecam, bo sporo kwestii było tu już poruszanych i najprawdopodobniej znajdziesz odpowiedzi na jakieś swoje pytania

Pogo
@Kopiko

A była mowa o tym jakie są między innymi stanowiska?

@Pogo

pewnie tak, ale głowy nie dam, użyj wyszukiwarki, to zobaczysz :)

Pogo
@Kopiko

no dobra.. to poszukam, ale myślałem że sam coś powiesz jeśli wiesz z jakąś opinią w gratisie

@Pogo

tzn jaką opinię masz na myśli? nie znam wszystkich stanowisk firmę, na tyle by móc je oceniać z własnej perspektywy ;p

Totem
@Kopiko

no zapewne chodziło o pinie na temat pracy chociaż tej jaką Ty wykonujesz no nie?

Czy zawsze pojawiają się oferty do pracy w Internecie? jest na co liczyć?

Balou

no jak szukają, to głównie w internecie właśnie przy czym i tak na poczatku raczej biorą pod uwagę osoby z wewnątrz

@Balou

Aha czyli stawiają jednak też na rekrutacje wewnętrzne i dają szanse najpierw swoim; z jednej strony fajnie jak już się tam pracuje, gorzej jak ktoś chce się dostać

Balou

no dokładnie to napisałem, a czy lepiej czy gorzej już nie mnie oceniać, wszystko zależy od punkty siedzenia ;p

@Balou

Hej, wiecie jak z tymi rekrutacjami teraz? idzie coś w temacie?

domnik

podpinam się pod pytanie

??

Wiadomo coś czy wrześniowe szkolenia są aktualne?

Forel
@??

Skoro nigdzie ni piszą, że nie, to powinny być normalnie, ale zawsze może zadzwonić

??
@Forel

Tak pewnie zrobię, ale chciałem dopytać czy może ktoś coś więcej wie

domnik
@??

na czym polegają te szkolenia? przygotowuja do pracy?

Rafek

Hejka, na stronie widziałem, że był 2 lata temu organizowany piknik rodzinny. Z ciekawości chciałem zapytać czy to cykliczna impreza i czy jeszcze jest planowane coś takiego w przyszłości, czy jednorazowa akcja?

Fobo
@Rafek

Skoro był dwa lata temu, a rok temu już nie to może być faktycznie tak, że to była jednorazowa akcja, ale pewności nigdy nie ma :P

sas
@Rafek

z tego co wiem, to jednorazowa, ale penie nie można całkowicie wykluczyć, że jeszcze kiedyś się odbędzie coś w ten deseń

Fobo
@sas

Może jak się zakończy to wszystko to będą chcieli znów coś takiego zorganizować :D to by był całkiem niezły pomysł

Waldek
@Fobo

A może warto mamy 30 lecie firmy i klienci pytał o się czy będziemy dla nich coś robić bo kiedyś robiliśmy dla nich fajne spotkania

Lidka
@Waldek

To dobry pomysł. Może na jesień.

Rafek
@Lidka

Dzięki za odpowiedzi! Fajnie będzie jak uda się zorganizować, wrócę tu kiedyś po jakieś info już bliżej jesieni. Pozdrawiam!

Zmora
@Rafek

no i co? mialeś wrócić i nie wróciłeś a już najwyższa pora :D

dominik

wszystko ok po prostu szukam pracy i mi zależy

dominik

poza tym to determinacja a nie desperacja hehe

@dominik

Dziwna z ciebie osobistość stary. Nie rozumiem, Ale nie oceniam ;)

dominik

dzień dobry sorry ucieło mi wpis szukam pracy czy jest szansa ja u was dostac?

@dominik

A może byś tak poszukał sobie?

@EEE...

wiem wem kto szuka nie błądzi, ale nie mogłem znaleźć wolę pytać kogoś kto pracuje tu

dzień dobry

@dominik

Nie wiem czy taki dobry, bo spamuejsz jak głupi

@EEE...

aż tak ci dzień zepsułem? sorka...

Pyt

Czy w Tadmarze pracuje się na zmiany?

Pyro
@Pyt

nie, praca jest między 7-17 zależy o której się zacznie, normalnie 8h

Blavk
@Pyt

Bardzo dziwne pytania padają na forum.. Jeżeli ktoś logicznie pomysli to raczej w handlu tej branży pracuje się 8 godzin.. Czyżby centrala zadaje takie pytania?

Pyt
@Blavk

nie jestem z żadnej centrali, nawet nie pracuje jeszcze w tej firmie. Jakbym znal odpowiedź to bym nie pytał.. chyba to jest logiczne?

Halabalubylej
@Pyro

w Czeladzi jest praca na zmiany

Pyro
@Halabalubylej

a to ja nie wiedziałem jak jest w Czeladzi, dzięki

Darek
@Pyro

a weekendy wolne? to w sumie dla mnie ważne

Tyrion
@Darek

Co jest, gdzie moja odpowiedź??? Pisałem, że wolne, ale zniknęło...

Darek
@Tyrion

ahha to nawet nie zdążyłem zobaczyć tej odpowiedzi, a już zniknęła.. dzięki że jeszcze raz wpadłeś żeby to napisać

Tyrion
@Darek

No spoko, po to tu jestem, po prostu mnie to zdziwiło trochę

@Pyro

to można zacząć o której się chce? że np. między 7 a 9?

?

Czy wiadomo coś o nadchodzących rekrutacjach czy cisza w eterze?

a teraz???

Karol

Jak sobie Tadmar radzi w czasach pandemii po kwarantannie i w jej czasie?

kom
@Karol

no wychodzi na to, że radzi sobie całkiem nieźle z tego co widzę

@Karol

Nie było żadnych trudnych sytuacji i masowych zwolnień jeśli to masz na myśli, jakoś to przebiegło po prostu i praca leci dalej

@Wiem

To bardzo dobrze w takim razie, dzięki za odpowiedzi

@Karol

ale rekrutacji i tak chyba na razie żadnych nie ma jeśli masz chęci na pracę tutaj

@Wiem

To niestety wiem, ale nic straconego, może w niedalekiej przyszłosci

@Karol

no chciałbym Ci jakoś podpowiedzieć ale niestety nie mam takiej wiedzy jak to będzie dalej trzeba czekać

@Wiem

Wie ktoś czy coś się zmieniło w tej kwestii czy nadal zastój z pracą?

Tadek
@Rubin

Oj człowieku, chyba jesteś bardzo zdeterminowany, że tyle pytań o to samo :)

@Tadek

ja podbijam wie ktoś coś o pracy? pzdr

Rubmo

Na jakich umowach pracuje się w Tadmarze?

Easy

umowa o pracę to już chyba taka podstawa nie ;p ze śmieciówek raczej się rezygnuje

Rumbo
@Easy

Tak podejrzewam, ale pytam tak o zapobiegawczo

@Rumbo

a można zlecenie jak się woli np?

Halo

Ej słyszeliście o tym wydarzeniu co będzie 17 września? ktoś będzie uczestniczył?

Riko
@Halo

no jesli nic mi nie wypadnie nagle no to ja mam w planach sprobowac bo w sumie czemu nie moze spoko bedzie

Perlo
@Halo

Jakie wydarzenie? Nic nie słyszałem, powiesz coś więcej? Może się wyrobię, ale nie wiem o co chodzi i czy warto uczestniczyć

Halo
@Perlo

będą takie jakby wykłady online o hałasie itp zobacz sobie na dedykowanej stronie - w pogoni za cisza . pl tylko bez spacji

Perlo
@Halo

Dzięki wielkie. Ciekawe czy są miejsca jeszcze, bo w sumie to bym sprawdził jak to będzie wyglądało

Dizzy
@Perlo

no i jak było? spoko coś mówili? ja się czasowo nie wyrobiłem niestety

@Dizzy

nie wiem o czym mówicie moze bedzie jakas druga edycja??

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saint-Gobain Polska