counter
3 40 33 5 1
Rozmowa kwalifikacyjna Nowy wpis
Kandydat

Odbyłem z prezesem Zubkiem dwie rozmowy kwalifikacyjne po około 1,5 h każda. Otrzymałem skierowanie na badania, po czym parę dni później zatelefonował do mnie prezes odwołując własne postanowienia i ustalenia. Żadnego przepraszam. Żenada.

Kazimierz Nowy wpis
@Rozmowa kwalifikacyjna

Nie ubiegałeś się kolejny raz o zatrudnienie w firmie Ggk Wieland Polska? Ciekawi mnie, czy ta sytuacja którą opisałeś całkowicie skreśliła już w Twoich oczach tego pracodawcę. Daj znać bo nie ukrywam, że mnie to ciekawi.

Onn Nowy wpis

@Rozmowa kwalifikacyjna długie te rozmowy, co na nich się działo ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 577 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Ggk Wieland Polska Sp. z o.o.?

Cezary

pewnie dlatego nie ma parcia na korzystanie z forum bo taka cisza?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Patryk

Firma stosunkowo młoda ale już zdobyła dobre opinie w internecie, polecam pracę.

Leszek

Co słychać w Powenie ?

BB
@Leszek

bardzo dobrze

Ulka

@Ilona Skąd takie wnioski, że ktoś działa na niekorzyść ludzi jedynie dla tych którzy łupią ludzi na pieniądze.?

noguard

Faktycznie praca w tej firmie to był czas stracony i żadnej satysfakcji prócz prezesa.. Absolutnie żadnych możliwości awansu i jakiejkolwiek podwyżki, (usunięte przez administratora) Wszelkie pomysły są negowane. Zdecydowanie nie polecam Były pracownik

Ilona
@noguard

Dlaczego usuwacie niewygodne dla prezesa Zubka wiadomości? Przecież ta firma zatrudnia ludzi ludzie chcę wiedzieć jak się w niej pracuje Jakie jest wynagrodzenie zakres obowiązków i Czy pracownik może liczyć na nadgodziny i czy będzie usatysfakcjonowany takową pracą. A y działacie na niekorzyść i ludzi a na korzyść tych którzy łupią ludzi na pieniądze.

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w GGK Wieland Polska sp. z o. o. zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

Mirek

Jak się pracuje w firmie? Czy wiecie coś o potrzebach kadrowych firmy? Szukam pracy dlatego dopytuję.

Weronika

Był ktoś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w GGK Wieland Polska sp. z o. o.? Jak przebiegał ten proces? Jakie pytania usłyszeliście i przede wszystkim o jakie stanowisko się ubiegaliście? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

DB-prawdziwy

poniżej średniej krajowej, może coś się poprawiło :) proszę się nie podszywać pod mój nick ;)

lukit

DB' w ogłoszeniu napisali kwotę 5000tysiecy potwierdzam, wiec dlaczego napisali nieprawde skoro w praktyce jest inaczej?

Krzys
@lukit

A ile jest ?

DB

5000 pln? ciekawe skąd taka kwota... chyba, że to błąd, błąd, błąd i chodziło o 500;)

Ha ha

5000 zł chyba kwartalnie!

DB

Bez wdawania się w szczegóły o firmie: atmosfera w pracy - zależy od tego "gdzie siedzisz". Inż. sprzedaży - OK, zakupowiec/logistyk - tragedia... Rzeczywisty zakres obowiązków wychodzi w trakcie pracy... Motywacja do pracy: Pakiet socjalny? Zapomnij. Premie? Zapomnij. Podejście pracodawcy: Z małymi wyjątkami OK. Bywa problem z urlopem. Polecam na "start", bez perspektyw na podwyżkę i długofalową współpracę.

K.G

Wieland nie zapewnia przewozów pracowniczych.Wiem,że takie przewozy prowadzone są jeszcze na KWB Turów.

orok

Wieland Lufttechnik jest od 1959 roku wiodącym producentem odkurzaczy przemysłowych, agregatów ssących typu BlowVac montowanych na samochodach ciężarowych, stacjonarnych instalacji odkurzających, agregatów do podciśnieniowego transportu pneumatycznego i urządzeń odpylających.Obecnie firma zatrudnia ok. 150 pracowników.

ss
@orok

kolego pracowałem tam kiedyś.jak lubisz wyjazdy o 2 w nocy żeby być na 8 na zakładzie ,popracować parę godzin (około 8 bo jest GPS w samochodzie) i jeszcze z powrotem do domu to POLECAM aha dziękuje nie usłyszysz!

Janek

Widze, że od dłuższego czasu temat o pracy w GGK Wieland wypełnia się samymi pytaniami, a odpowiedzi brak. Może jest ktos tutaj w stanie napisac, czy w ogóle jest możliwość podjęcia pracy w firmie? Skoro jest tutaj tyle pytań to chyba prowadza rekrutacje, gdzie moge znaleźc ich aktualne ogłoszenia? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ggk Wieland Polska Sp. z o.o. - Zabrze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ggk Wieland Polska Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Alojzego Pawliczka 25 lok. 35