GGK Wieland Polska sp. z o. o.

Zabrze

Opinie o GGK Wieland Polska sp. z o. o.

Mirek

Jak się pracuje w firmie? Czy wiecie coś o potrzebach kadrowych firmy? Szukam pracy dlatego dopytuję.

Weronika

Był ktoś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w GGK Wieland Polska sp. z o. o.? Jak przebiegał ten proces? Jakie pytania usłyszeliście i przede wszystkim o jakie stanowisko się ubiegaliście? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

DB-prawdziwy

poniżej średniej krajowej, może coś się poprawiło :) proszę się nie podszywać pod mój nick ;)

lukit

DB' w ogłoszeniu napisali kwotę 5000tysiecy potwierdzam, wiec dlaczego napisali nieprawde skoro w praktyce jest inaczej?

DB

5000 pln? ciekawe skąd taka kwota... chyba, że to błąd, błąd, błąd i chodziło o 500;)

Ha ha

5000 zł chyba kwartalnie!

DB

Bez wdawania się w szczegóły o firmie: atmosfera w pracy - zależy od tego "gdzie siedzisz". Inż. sprzedaży - OK, zakupowiec/logistyk - tragedia... Rzeczywisty zakres obowiązków wychodzi w trakcie pracy... Motywacja do pracy: Pakiet socjalny? Zapomnij. Premie? Zapomnij. Podejście pracodawcy: Z małymi wyjątkami OK. Bywa problem z urlopem. Polecam na "start", bez perspektyw na podwyżkę i długofalową współpracę.

K.G

Wieland nie zapewnia przewozów pracowniczych.Wiem,że takie przewozy prowadzone są jeszcze na KWB Turów.

orok

Wieland Lufttechnik jest od 1959 roku wiodącym producentem odkurzaczy przemysłowych, agregatów ssących typu BlowVac montowanych na samochodach ciężarowych, stacjonarnych instalacji odkurzających, agregatów do podciśnieniowego transportu pneumatycznego i urządzeń odpylających.Obecnie firma zatrudnia ok. 150 pracowników.

Janek

Widze, że od dłuższego czasu temat o pracy w GGK Wieland wypełnia się samymi pytaniami, a odpowiedzi brak. Może jest ktos tutaj w stanie napisac, czy w ogóle jest możliwość podjęcia pracy w firmie? Skoro jest tutaj tyle pytań to chyba prowadza rekrutacje, gdzie moge znaleźc ich aktualne ogłoszenia? Pozdrawiam.

Widzę że Pan prezes na bieżąco redaguje wpisy i rozkazuje usuwać te które nie są korzystne dla jego wizerunku. Wracając do tematu poprawy warunków pracy w firmie Wieland to do puki nie zmieni się podejście prezesa i kierownictwa nic nie drgnie w dobrym kierunku.

były pracownik

Witam, Rakowi pewnie chodziło o wyjazdy które nie żadko rozpoczynały się i kończyły w nocy, które były interpretowane przez prezesa jako dojazd do pracy a tym samym nie traktowane jako nadgodziny. Pytasz o inne obowiązki ? Ciężko nie zauważyć że ktoś jest zaskoczony jeżeli jest przyjęty na stanowisko handlowca a musi jechać na montaż albo serwis bo taka jest w tej chwili potrzeba. (usunięte przez administratora)

“Cztery podstawowe elementy marketingu w firmie to: ludzie, ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie.”

nie taki znowu anonim

( usunięte przez administratora ) to chyba kwartalnie :) jasno i klarownie to jest tylko jak jasno i klarownie przyświeci słoneczko w okna działu handlowego(usunięte przez administratora)bo liczy się tylko szybki i jak największy ZYSK ( wiadomo kogo).

Leszek

Co słychać w Powenie ?

Coś się ty nie zgadza. Byłem u nich na rozmowie, przedstawiono mi cały zakres obowiązaków i zmian mojego wynagrodzenia w trakcie trwania pracy. Wszytko jasne i klarowne. Wynagrodzenie też niezłe, ( usunięte przez administratora )na poczatek to nie jest tak źle.

Olek

Witam, czy mógłbym prosić o więcej szczegółów dot. stanowiska inżyniera sprzedaży, jak i o zarobkach, możliwych szkoleniach. Będę wdzięczny. Pozdrawiam

Anonim

Praca była nie taka zła jak i płaca. Tylko wymagająca a że są "pupile" to w każdej innej też się z tym spotkałem.

noguard

Faktycznie praca w tej firmie to był czas stracony i żadnej satysfakcji prócz prezesa.. Absolutnie żadnych możliwości awansu i jakiejkolwiek podwyżki, (usunięte przez administratora) Wszelkie pomysły są negowane. Zdecydowanie nie polecam Były pracownik

Niestety firma nie posiada osoby,kierownika, "dowódcy" który potrafiłby wyegzekwować od pracowników jakiegolwiek długofalowe działania. Gdy pojawia się nowy pomysł (innowacja) nagle machina rusza, pracownicy są podekscytowaniu tym, że w końcu coś się zmieni, że zostanie wdrożone coś nowego, coś co pomoże im w pracy i nagle... "kierownictwo" zapomina o tym, daje inne zadanie, kolejne kroki innowacji w żaden sposób nie są sprawdzane ani nie są egzekwowane. Po kilku takich niewypałach z rzędu pracownik ma dosyć i stwierdza, że lepiej robić swoje i się nie wychylać bo i tak nawet przy udanej akcji nie ma co myśleć o premii, nagrodzie, podwyżce czy chociaż pochwale.( usunięte przez administratora ) nie potrafi w żaden sposób zmotywować do pracy. zero premii, zero imprez, zero czegokolwiek, co mogłoby chociaż troszkę wyjść poza podstawowe płace. jest to zakład dla młodych ludzi, którzy nie potrafią znaleźć pracy w innym miejscu a takiej rotacji pracowników jak tu jeszcze niegdzie i nigdy nie spotkałem. Praca nie przynosi satysfakcji, nie ma się ochoty iść do pracy a jak się już jakoś tam dotarło to przez 8godzin obiektem największego zainteresowania cieszą się wskazówki zegara, które kręcą się zdecydowanie za wolno. Zdecydowanie nie polecam.

Zostaw opinię o GGK Wieland Polska sp. z o. o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GGK Wieland Polska sp. z o. o.