Opinie o Ggk Wieland Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ggk Wieland Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ggk Wieland Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ggk Wieland Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Praca była nie taka zła jak i płaca. Tylko wymagająca a że są "pupile" to w każdej innej też się z tym spotkałem.

noguard

Faktycznie praca w tej firmie to był czas stracony i żadnej satysfakcji (usunięte przez administratora) Absolutnie żadnych możliwości awansu i jakiejkolwiek podwyżki(usunięte przez administratora) Wszelkie pomysły są negowane. Zdecydowanie nie polecam Były pracownik

Niestety firma nie posiada osoby,kierownika, "dowódcy" który potrafiłby wyegzekwować od pracowników jakiegolwiek długofalowe działania. Gdy pojawia się nowy pomysł (innowacja) nagle machina rusza, pracownicy są podekscytowaniu tym, że w końcu coś się zmieni, że zostanie wdrożone coś nowego, coś co pomoże im w pracy i nagle... "kierownictwo" zapomina o tym, daje inne zadanie, kolejne kroki innowacji w żaden sposób nie są sprawdzane ani nie są egzekwowane. Po kilku takich niewypałach z rzędu pracownik ma dosyć i stwierdza, że lepiej robić swoje i się nie wychylać bo i tak nawet przy udanej akcji nie ma co myśleć o premii, nagrodzie, podwyżce czy chociaż pochwale.(usunięte przez administratora) nie potrafi w żaden sposób zmotywować do pracy. zero premii, zero imprez, zero czegokolwiek, co mogłoby chociaż troszkę wyjść poza podstawowe płace. jest to zakład dla młodych ludzi, którzy nie potrafią znaleźć pracy w innym miejscu a takiej rotacji pracowników jak tu jeszcze niegdzie i nigdy nie spotkałem. Praca nie przynosi satysfakcji, nie ma się ochoty iść do pracy a jak się już jakoś tam dotarło to przez 8godzin obiektem największego zainteresowania cieszą się wskazówki zegara, które kręcą się zdecydowanie za wolno. Zdecydowanie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ggk Wieland Polska Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Ggk Wieland Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ggk Wieland Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ggk Wieland Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ggk Wieland Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ggk Wieland Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Alojzego Pawliczka 25 lok. 35
    41-800 Zabrze

Ggk Wieland Polska Sp. z o.o.