Radio Nysa FM
2 61 74 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy można liczyć w Radio Nysa FM na prywatną opiekę medyczną?

Oops Nowy wpis
@Pytanie

Hahaha :) czy ja dobrze czytam ? Opiekę medyczna ? Jeszcze prywatna ? Przecież tam na wypłaty dla pracowników nie maja, na opłaty za prąd i inne , resztę proszę sobie dopowiedzieć na co można tam liczyć

Mati

Ludzie ogarnijcie się. Mieliście okazję pracować w radiu i jeszcze narzekanie. Ja mam pasję do radia i niestety pracować nie mogę bo nie mam jak się wybić a wy mieliście swoją szansę i jeszcze pretensje, dla mnie praca w radiu to coś wspaniałego i nawet za darmo mógł bym to wykonywać a Wy marudzić potraficie. Panie Michale głowa do góry cieszyć się z miłej pracy i nie przejmować negatywnymi wpisami, pozdrawiam.

TakNie7
@Mati

A dla mnie praca to praca. Po to pracuje żeby zarabiać . Nie jestem ani tak głupia ani tak bogata żeby pracować charytatywnie. Nie po to tez się tyle lat uczyłam żeby robić dla kogoś za (usunięte przez administratora) . I choćbym pracowała w rmfie to nigdy na pewno nie za darmo . Nisko siebie cenisz kolego skoro piszesz ze w nyskim radyjku mógłbyś pracować za darmo , ale skoro już tak chcesz to tam idź przyjmą Cię z otwartymi rękoma bo tylko takich potrzebują :)

Tak11Nie
@Ela

Elu mam pracę dobrze płatną że spokojnie mógł bym taka pracę w radiu traktować jako hobby.

Krzysztof
@Ela

Mam przez to rozumieć, że wynagrodzenie za pracę w Radio Nysa FM nie jest zbyt wysokie? Z chęcią poznam wysokość pensji, aby wiedzieć, na co można liczyć. Może nie jest tak źle.

@Krzysztof

Krzysztofie jeśli 600 zł brutto miesięcznie to dla Ciebie dobra pensja , z pewnością Cię zatrudnia :) obiecają Ci oczywiście duuuuzo więcej i na czas , wyśmieją to co pisze, ale rzeczywistość i tak zweryfikuje moje słowa :) powodzenia

Tak3Nie
Bogdan Nowy wpis
@Ela

Pracujesz na część etatu, bo kwota którą podałaś o tym świadczy. Czy do postawy wynagrodzenia pracodawca oferuje benefity, które mogłyby sprawić, ze pensja będzie atrakcyjniejsza?

Ela Nowy wpis
@Bogdan

Haha benefity . Będziesz się cieszył jak wypłatę dostaniesz . Jeśli praca po 8-10 godzin dziennie to pół etatu to masz racje hahaha. To radio to kpina i tyle w temacie

Krzysztof

Osoby po studiach mają szansę na staż lub praktyki w Radiu Nysa? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek współpracy? Dzięki za informacje.

ML

Pani A.W. vel Blabla. Krótko: Pracowała Pani na część etatu w Radiu Nysa FM i wszystkie należne z tytułu tego zatrudnienia pieniądze zostały Pani przelane, podobnie jak pieniądze z umowy o dzieło, jaką Pani zawarła z Radiem Nysa Agencją - rachunek, jaki Pani wystawiła, został opłacony w całości. Umowa (pisemna) którą wynegocjowaliśmy między sobą i podpisaliśmy, została w całości dotrzymana, przynajmniej po naszej stronie. Jeżeli ma Pani inne zdanie, zapraszam na rozmowę. Ma Pani również otwartą drogę prawną. Ale proszę nie posuwać się do pisania w Internecie inwektyw i nieprawdy. Z poważaniem Michał L.

Tak4Nie19
A.W
@ML

Witam Panie M.L ???? dopiero dziś przypadkiem trafiłam na Pana wypowiedz . Szkoda ze udziela się Pan tutaj, podczas kiedy w rozmowie ze mną brakuje Panu jakichkolwiek argumentów ???? widać w rozmowie stać Pana jedynie na szantaż i zastraszanie mnie, a w poście może Pan napisać wszystko - może ktoś uwierzy ???? ale do sedna , bo chyba trzeba coś sprostować . Owszem pracowałam teoretycznie na cześć etatu , praktycznie po min 8 godz dziennie - co zreszta łatwo sprawdzić ???? po drugie stawka na jaka się umówiliśmy przy zatrudnieniu była zupełnie inna od tej która została mi wypłacona . Reasumując za 3 miesiące swojej pracy otrzymałam wynagrodzenie równe 1600 zł na rękę , z dużym opóźnieniem i w ratach. Czy coś jeszcze trzeba dodawać ?? ???? i na przyszłość proszę nie powoływać się w swoich wypowiedziach na moje inicjały bo nie mam czasu ani ochoty na wracanie do sprawy która dawno zamknęłam.

Tak19Nie3
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Andrzej

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Wiecie może o ewentualnej pracy w radiu?

Tak2Nie2
@Andrzej

Nie pakuj się w to . Nasciemniaja na początku, a jak przychodzi do wypłaty to niestety jej nie ma. Wszystkie negatywne opinie o tym radiu są prawdziwe i potwierdza ci to nawet osoby jeszcze tam pracujący

Tak26Nie3
Sensor
@Blabla

Kim ty jesteś ze piszesz takie brednie? Może się ujawnisz i pomożemy ci rozwiązać twój problem?

Tak1Nie2
Sławek
@Andrzej

Ja tam pracowałem, zanim się przeprowadziłem do innego miasta, polecam, fajni ludzie

Tak1Nie4
Elga
@Andrzej

Tak tam ciągle szukają bo co chwilę ktoś odchodzi sam zastanów się dlaczego :)

Tak20Nie
@Sensor

Jak mu pomozecie? Nogi polamiecie?

radek

super stacje - obie w Nysie - polecam - warto - dużo się nauczycie, świetni redaktorzy, extra zarobki, poziom mega, nic tylko walczyć o posadę..

Tak1Nie5

@radek

Pan to piszesz na serio czy szef kazał?

Tak2Nie

@radek

Oj Panie naczelny. Zamiast sie tu ukrywac moze pan sie wezmie do roboty?!

Tak6Nie

Aaaale sciema

TakNie

Oj Marku ,Marku, tobie poszło na psychikę mocno , nawet tego nie jestes w stanie ukryć. Wyrazy współczucia.

@666

No wlasnie panie Ch. Tyle lat a Pan ciagle z tylu za prezesem. Serio mozna tak nisko upasc?

Andrzej

A może potrzebują aktualnie kogoś do zespołu? Jaka tam rozchodzi sie aura?

@Andrzej

Chciałbyś podjąć pracę w Radiu Nysa FM? Ciekawi mnie, czy masz już jakieś doświadczenie antenowe lub reporterskie, zdobyte w innej rozgłośni radiowej, stacji telewizyjnej lub też redakcji. Zdecydujesz się w jakiś sposób aplikować do pracy w Radiu Nysa FM? Daj później proszę znać, jak Ci poszło!

@Andrzej

Aura nieboszczyka. Serio chcesz sobie to zrobic?

Tak5Nie
pozytywna

Moi drodzy, Praca w Radiu to czysta przyjemność, nie rozumiem skąd te negatywne opinie, komuś się naprawdę nudzi, chyba jakaś nieszczęśliwa, bezrobotna osoba, która nie ma co z sobą zrobić :P

Tak3Nie9
@pozytywna

Cytujac ponownie klasyka:)" Aaaaale sciema"

Xyz

Znam osoby które tam pracują i sobie chwalą pracę tam...

Tak1Nie3
@Xyz

Cytujac klasyka " Aleeeee sciema!!!!!"

WH

Radio nadaje od 2012 roku , ma sprzęt którego może mu pozazdrościć nie jedna stacja radiowa. Zespół składa się z 12 osób. Wiem ze maja pozycje hegemona na lokalnym rynku jeżeli mówimy o słuchalności. Płacą.

TakNie8

@WH

Ciekawe komu płaca :) dajcie spokój . Takiej ściemy jeszcze nie widziałam . Nie pchajcie się do tego gowna

Tak17Nie
@WH

Oj tak z ukrycia udawac kogos no nie ladnie

Ania

Jakie są zarobki w radiu? Jaka umowa?

@Ania

Jak chcesz sie wpedzic w klopoty i doprowadzic do rozstroju nerwowego to idz tam pracowac. Przeciez wlascicielem jest Pan Krzysztof Rzepczyk. Koles steruje tym calym haha radiem z tylnego fotela i nikt nie ma niczego do gadania. Kazda opinia negatywna jest tu prawdziwa. Bedzie kombinowal i krecil zeby Ci tylko nie zaplacic a ile miesa poleci w twoja strone to juz nie mowie. Tam gdzie to radio byla hurtownia ciuchow z niemiec a jak mu sie to skonczylo to se radio wymyslil. Reszte dopowiedz sobie sama

LGBT

Umowy są dwie o dzieło i o prace. Ja wszędzie .

TakNie1
Dziennikarz

Powiem tak ...jakiś koleś się uparł ze coś napisze ale sam nie wie co bo zabrakło mu weny dziennikarskiej:) Sfrustrowany , zagubiony koleżko będziesz lepiej funkcjonował jak uwierzysz w siebie i przestaniesz histeryzować :) POLECAM

Erwin

Ggg a ja szczerze polecam:)

Ggg

pracowałem dość długo i serdecznie nie polecam , niestety ale źle opinie są prawdziwe cud że radio jeszcze istnieje . Głodowe pensje płacone nigdy nie na czas, ktos tu napisał że wymagania jak w BBC a wynagrodzenie jak w Chinach. To prawda. Nie marzcie też o jakimkolwiek etacie,składkach itp . Szkoda bo mają potencjał ale niestety przy kierownictwietakiego naczelnego nic z tego nie będzie...

Tak18Nie
Gość

Bylem gościem w Radiu Nysa, atmosfera tam bardzo fajna, Ci wszyscy ludzie tam pracujący pozytywni, uśmiechnięci, fajne miejsce.

Radiowiec

Zdecydowanie polecam. Świetny zespół .

Tak1Nie2
Blabla

Zwrócono mi uwagę ze byłam pracownikiem Radio Nysa Agencja i pan (usunięte przez administratora). L płacił mi za prace jako prezes i właściciel.

Blabla

Absolutnie odradzam współpracy jakiejkolwiek z tym radiem !! Nie płaca , wymagają cudów i pracy po kilkanaście godzin dziennie najlepiej... ci co tam pracują (jeszcze) tez niestety nie polecają... to radio to kpina

Tak14Nie1
Stażysta

Radyjko bardzo fajne . Pracuje tam taka ładna pani od serwisu ale zapomniałem imienia.

TakNie3

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Radio Nysa FM? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Igor

Czy jest jakaś zmiana na lepsze w firmie? Warto aplikować?

TakNie2

Bolesław Bierut

Władysławie Gomułko. masz pan stare i nieaktualne informacje, albo celowo wprowadzasz ludzi w błąd. Bywały okresy, o których piszesz, ale teraz już jest wszystko OK. Akurat wiem, bo znajoma pracuje tam i sobie chwali. A radio nie robiłoby programów, gdyby było tak źle jak piszesz

@Bolesław Bierut

Rzadko kiedy ktoś się przyznaje, że jest w plecy z wypłatą. Ostatnio widać, że w obu radiach nie dzieje się zbyt dobrze.

Tak4Nie

Omar
@Były pracownik

Do były pracownik? A co się dzieje??Wpisz swoją odpowiedź

Lidia

@Ol a na jakim stanowisku pracujesz? Czy jest możliwość rozwijania się w firmie poprzez awans? Czy nie ma żadnych premii? Czy powiesz coś więcej o wymaganiach w firmie Radio Nysa FM? Ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie?

Były pracownik.
@Lidia

Awans? Premie? Będziesz się cieszyć jak dostaniesz wypłatę.

Tak9Nie

Lidia

@radek czy są jakieś premie pracując w Radio Nysa FM? Jak długo pracujesz tutaj i na jakim stanowisku? W jakich godzinach wykonujesz swoją pracę? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do Radio Nysa FM.

muniek

a jak tam wasze konkurencyjne radio?

Lidia

Kto opowie coś o stanowisku Prezenter/Dziennikarz radiowy?Za pewne będzie to przydatna informacja dla tych, którzy chcą na takie stanowisko aplikować.

Ol
@Lidia

Płaca jak Chinach, wymagania jak w BCC

Tak7Nie

Tadeusz pan

Ale wypasione studio! Sprzetowo pierwsza liga. Kasę płaca No może trochę z opóźnieniem :)

Pan Tadeusz

Lepiej zgłoś się do innych mediów jeśli chcesz coś osiągnąć.

Tak4Nie

Zostaw opinię o Radio Nysa FM - Nysa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie