Radio Nysa FM

Opinie o Radio Nysa FM

Stażysta

Radyjko bardzo fajne . Pracuje tam taka ładna pani od serwisu ale zapomniałem imienia.

Andrzej

A może potrzebują aktualnie kogoś do zespołu? Jaka tam rozchodzi sie aura?

@Andrzej 19.10.2018 10:29

Chciałbyś podjąć pracę w Radiu Nysa FM? Ciekawi mnie, czy masz już jakieś doświadczenie antenowe lub reporterskie, zdobyte w innej rozgłośni radiowej, stacji telewizyjnej lub też redakcji. Zdecydujesz się w jakiś sposób aplikować do pracy w Radiu Nysa FM? Daj później proszę znać, jak Ci poszło!

WH

Radio nadaje od 2012 roku , ma sprzęt którego może mu pozazdrościć nie jedna stacja radiowa. Zespół składa się z 12 osób. Wiem ze maja pozycje hegemona na lokalnym rynku jeżeli mówimy o słuchalności. Płacą.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Radio Nysa FM? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Igor

Czy jest jakaś zmiana na lepsze w firmie? Warto aplikować?

Bolesław Bierut

Władysławie Gomułko. masz pan stare i nieaktualne informacje, albo celowo wprowadzasz ludzi w błąd. Bywały okresy, o których piszesz, ale teraz już jest wszystko OK. Akurat wiem, bo znajoma pracuje tam i sobie chwali. A radio nie robiłoby programów, gdyby było tak źle jak piszesz

@Bolesław Bierut 18.08.2016 12:35

Rzadko kiedy ktoś się przyznaje, że jest w plecy z wypłatą. Ostatnio widać, że w obu radiach nie dzieje się zbyt dobrze.

Omar
@Były pracownik 30.12.2017 11:01

Do były pracownik? A co się dzieje??Wpisz swoją odpowiedź

Lidia

@Ol a na jakim stanowisku pracujesz? Czy jest możliwość rozwijania się w firmie poprzez awans? Czy nie ma żadnych premii? Czy powiesz coś więcej o wymaganiach w firmie Radio Nysa FM? Ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie?

Były pracownik.
@Lidia 15.09.2017 16:02

Awans? Premie? Będziesz się cieszyć jak dostaniesz wypłatę.

radek

super stacje - obie w Nysie - polecam - warto - dużo się nauczycie, świetni redaktorzy, extra zarobki, poziom mega, nic tylko walczyć o posadę..

@radek 30.09.2017 13:42

Pan to piszesz na serio czy szef kazał?

Lidia

@radek czy są jakieś premie pracując w Radio Nysa FM? Jak długo pracujesz tutaj i na jakim stanowisku? W jakich godzinach wykonujesz swoją pracę? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do Radio Nysa FM.

muniek

a jak tam wasze konkurencyjne radio?

Lidia

Kto opowie coś o stanowisku Prezenter/Dziennikarz radiowy?Za pewne będzie to przydatna informacja dla tych, którzy chcą na takie stanowisko aplikować.

Ol
@Lidia 28.07.2017 10:22

Płaca jak Chinach, wymagania jak w BCC

Tadeusz pan

Ale wypasione studio! Sprzetowo pierwsza liga. Kasę płaca No może trochę z opóźnieniem :)

Pan Tadeusz

Lepiej zgłoś się do innych mediów jeśli chcesz coś osiągnąć.

@jaro

Atmosfera w radiu jest OK, ludzie pracują normalnie, problemy są jak w każdym innym radiu, z tego co wiem, to są możliwości praktyk i współpracy. Jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej, to się tam wybierz, albo zadzwoń. Najprostsza droga

Bolesław Bierut
@@jaro 18.08.2016 12:11

Żarty tak? Pracuję w innym Radio i tam nie ma żadnych problemów finansowych, wypłaty są w terminie, a dziennikarze mają normalnie rozliczane paliwo. Jak tam mercedes pracownicy - zlicytowany już?

Reporter

Dbają bardzo potwierdzam.

Chodzi o dział handlowy.

Jest naprawdę wporzo.

Jest naprawdę wporzo.

Andrzej

Atmosfera ok.

Oj Marku ,Marku, tobie poszło na psychikę mocno , nawet tego nie jestes w stanie ukryć. Wyrazy współczucia.

rn

albo tam nie pracowałeś, albo pracujesz tam zbyt krótko. Jedno czego nie rozumiem to to, ze to radio wciąż działa

k

Generalnie jedna wielka ściema. Nikt wam nie obieca tyle radio nysa

mm

poszukują współpracowników, bo ekipa ciągle się wymienia. sama oceń czy to dobrze

opolanin

Mają świetne, nowiutkie studio. Praca ok. Zespół młody. Finansowo ok

maxx

Pracowałem jako handlowiec, była podstawa (nie wszyscy dają) i dość wysoka prowizja. Radio ma b. dużą słuchalność dlatego reklamę łatwo się sprzedawało. Było na początku szkolenie z produktów, ja nie miałam wcześniej doświadczenia z mediami dlatego obawiałem się jak się odnajdę, ale było ok. Sprzedaż to sprzedaż. Służbowy komp i telefon. Odszedłem do państwowego sektora, czasem mi jednak brak pierwszej linii frontu i wymyślania klientom konkursów czy spotów.

Reporter

DJ ok. 2000-2500 na rękę, reporter - dobry, który robi dużo dźwięków potrafi wyciągnąć i ponad 3000 zł. Kreatywność cenią, jak masz pomysł na audycję czy akcję to tylko na plus. Serwisy sami robią tylko lokalne, kraj/świat wiadomo eurozet. Z mojego punktu widzenia fajne jest to że zawsze był dobry nowy sprzęt, nie jakaś używka. Służbowe telefony, jak chcesz kompa dostać też nie ma z tym problemu. Ja odszedłem do stacji ogólnopolskiej,wiadomo media gonimy żeby dostać się do Wawki ale Nysę wspominam dobrze. W lecie robią dużo plenerów, poplażować można :)

Ze zdumieniem czytam Wasze wpisy o Radiu Nysa, ja tam pracowałem i byłem zadowolony. Fajna rozgłośnia dobry sprzęt. Nie było jakiś problemów z wypłatami, które tak opisujecie - pewnie pisze to jeden niezadowolony pracownik - z rozgłośnią rozstałem się z bólem bo musiałem ze względów rodzinnych przenieść się w inną część polski. Ja polecam.

Adam

Prezenterze, kiedy miałes rzekomo podjąć tam pracę? W Lipcu?

Z polski

Może ktoś więcej powiedzieć na temat sytuacji jaka panuje w tym radiu? (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Radio Nysa FM - Nysa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radio Nysa FM