Opinie o Japanese Food Polska Sp.z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Japanese Food Polska Sp.z o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Japanese Food Polska Sp.z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Japanese Food Polska Sp.z o.o w Warszawa

Marysia Nowy wpis

A aktualnie co tu w firmie może być dziwnego? Jeszcze jej nie znam ale też nie widzę zbyt wielu bieżących opinii, dlatego wole się upewnić. ja bym sushi porobiła tak w sumie. jakieś fajnie szkolenia maja czy jednak musiałabym z doświadczeniem przyjść?

WPI TAXI PIASECZNO Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą firmą (usunięte przez administratora) nas na ponad 3 tyś zł. Nie zapłacili faktury za dostaw sushi do klientów. Co miesiąc był problem z płatnościami ale jakoś kasa się znajdowała jak groziliśmy że po terminie płatności nie będziemy wykonywać usług. Za Styczeń 2023 i do 7 lutego za wykonane przejazdy nie zapłacili nam. Prezesi (usunięte przez administratora) mają pozakładane około 10 spółek i między sobą piorą pieniądze pracowników, podwykonawców i zaopatrzenia. @Pracodawca sprawa została zgłoszona do prokuraktury z artykułu 286 p1 oby was (usunięte przez administratora) pozamykali.

Monika Nowy wpis

Japanese Food może i przerzuciło obowiązki na Rice Filds , ale prezesik z Rice to porażka , (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , umowy kibel na zlecenie i nawet od tego składka nie odprowadzona, jak sprawdziłam na zus pue i mu o tym powiedziałam to zdziwiony ze miał składkę odprowadzić. Omijać z daleka

Paulina Nowy wpis
@Monika

A to tutaj nikogo od kadr nie ma ani nic? To jak od strefy organizacyjnej struktura tu wygląda tak właściwie? I mimo tego zdziwienia to co dalej? Wszystko uregulowane i po problemie? ciekawa też jestem dalszych wyjaśnień jeśli faktycznie taka sytuacja miała miejsce

Tyle tu negatywnych komentarzy, że chyba tyle osób nigdy nie było zatrudnionych w tej firmie. Czasami jest ciężko, ale jak ktoś jest sumiennym pracownikiem to nie ma się do niego żadnych zastrzeżeń. Każda praca tak ma. Jeżeli dobrze pracujesz to ci i płacą i cenią. Same głupoty o niewypłaceniu pensji. Jeden napisał, drugi złapał wątek i się poniosło. Ale żaden z piszących negatywne komentarzy nie podpisuje się prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Śmiesznie jest czytać te wasze tchórzliwe komentarze! Lepiej się weźcie za dokształcanie się, a nie wypisujecie nikomu niepotrzebne bajeczki.

Beata

Wspominasz, że jeżeli dobrze się pracuje, to jest się cenionym. Czy to tylko bardziej miłymi słowami czy materialnie można liczyć ? Jakieś pieniążki w formie premii za starania ? :)

@Beata

Oczywiście! Oprócz stałego wynagrodzenia, które wpływa na czas na konto, to zawsze można liczyć i na premie od obrotu, oraz na premie roczną!

Jubilatka styczniowa

O rany koguta ! Nie dość ze stawka ze nie da się się wyżyć to wymogi jeszcze i tylko obserwują na kamerach kto ile je na kuchni ! Kamery są ustawione centralnie na kuchnie a prezes siedzi i patrzy a później wypomina ze ktoś zjadł więcej niż zarobił

@Jubilatka styczniowa

Pytanie tylko czy możecie na luzie to jeść? Jeśli tak to jest info o ograniczeniach właśnie? I te premie to takie jakieś poważne? Ile na obrocie średnio idzie tu wyrobić?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Japanese Food Polska Sp.z o.o.

Ta firma to (usunięte przez administratora) którzy nie płacą ludziom. Każdy z tych menadżerów i osób z biura wiedzą co się dzieje i przykładają do tego rękę. Przyjechały z Białorusi i (usunięte przez administratora) uczciwych ludzi. Jakaś deportacja by się chyba przydała

Menadżer

Szok, rozpacz i niedowierzanie od waszych durnych komentarzy! Pracuje w firmie ponad rok i nie spotkałem się z zaległościami z wypłatą. Czasami 2-3 dni opóźnienia, to tyle. Zachowanie zarządu jest w porządku do sumiennych pracowników. Jeżeli ktoś przychodzi tylko odbębnić kilka godzin nic nie robiąc, a tylko siedzieć na taborecie i patrzeć w telefon- to ma później wielkie "HALO", że go zwolnili.

Menadżer

Troszkę nie zrozumiały jest Pana komentarz. z tego co wiem Radio Nysa powstało wcześniej niż Sushi i w jaki sposób Restauracja może być przykrywką dla Radia, które spokojnie nadaje jak i nadawało przed otwarciem restauracji... co raz mniej spójne i "przytomne" te Wasze negatywne komentarze.

@Menadżer

i w ten sposób obecnie organizacja pracy tutaj może wyglądać czy raczej sporo z czasem się zmienia? jest dużo nowych osób? ilu w sumie potrzeba i jak ich praca aktualnie wobec tego przytoczonego opisu przebiega?

A

Czesc, czy ktoś odzyskał swoje pieniądze? Złodzieje mnie okradli, nie otrzymałam pensji za przepracowany lipiec. Swoją droga nie wiem jak szanowna Pani Ania patrzy sobie w lustro wiedząc, ze okrada młodych ludzi. Gdy dopominałam się wielokrotnie o swoją wyplate, miała czelność mówić mi, że ona się tym nie zajmuje. Złodziejka, mam nadzieje ze los jej się odpłaci. Ale do konkretów, czy komuś się udało wymusić przelew? Robiłam już wszystko, informowałam PIP, wysyłałam przedsądowe wezwanie do zapłaty i nic…. Czy jest jakiś sposób, żeby odzyskać pieniądze? Może jakiś grupowy pozew do sądu?

ppp
@A

już zapomnij o pieniądzach... ja dawno temu tu pracowałem i widzę, że robią to samo ciągle a pozew zbiorowy to nie jest zły pomysł.

Lol
@ppp

Do pozwu chętnie sie zgłoszę i do prokuratury tworze pismo bo widze ze kolekne firmy powstają a moze CBA by sie zainteresowało i prokuratura. Halo zaglądacie tutaj #CBA i państwo z biura tej firmy tez do pierdla za udzial w tym

@ppp

dawno czyli kiedy, możesz proszę doprecyzować? Zastanawia mnie jakim cudem mogłoby się tak bez konsekwencji dziać to o czym tu piszecie

Pola
@Lol

Ja chętnie się dołączę do pozwu zbiorowego mi są winni pieniądze za kilka miesięcy... trzeba w końcu coś zrobić ze złodziejami.

Szybki Gonzales
@A

Tak ja odzyskałem. Nawet mogę powiedzieć ze zapłacił mi Pan Piotr tak jak obiecał . Myśle ze bardzo tutaj przesadzacie i robicie sztuczne zamieszanie . Jakie jest sens tego umieszczania sztucznie tutaj opinii ?

@Paulina

To jest proste Umowy są tak skonstruowane żebyś nie wygrała A prezes ro nikt inny jak prawnik Proste .

@Szybki Gonzales

Nie od dzisiaj wiemy ze firma korzystała z płatnych opinii stad tyle dobrych rzeczy Niejaka pani B z firmy Diurec czy coś tam za kase robiła opinie Więcej chyba jie trzeba tłumaczyć

@Jubilatka styczniowa

A o wykształceniu prawniczym to akurat nie wiedziałam. Widzę, jednak, że ktoś tu wyże deklaruje prawidłowe rozliczenie, więc może do dziś to się uspokoiło i na luzie można się dogadać?

Jestem w szoku od tylu negatywnych komentarzy tutaj! Ludzie pracują w tej firmie po ileś lat! Z tego co wiem, w tej chwili nie ma pracowników, którzy pracowali by mniej niż rok, a niektórzy już pracują w Sushi od dobrych 5ciu lat. Chyba warto zapytać długo pracujących w firmie pracowników jak jest na prawdę, niż kogo, kto przepracował miesiąc i został zwolniony. Jak by było tak źle, to komentarzy było by 10 jak nie 100 razy więcej. Nigdy nie miałem problemu ani z wynagrodzeniami ani ze złym traktowaniem tu. Ja z swojej strony mogę tylko podziękować, bo po kilku latach pracy w tej firmie otworzyłem swoją suszarnie! Nauczyłem sie wszystkiego od podstaw!

Tyle pozytywnych komentarzy ze chyba nigdy tyle osób w tej firmie nie pracowało xd tylko żadna nie podpisuje się imieniem i nazwiskiem

Paulina

to ile na dzień dzisiejszy jest i ile potencjalnie mogło przejść przez tę firmę swobodnie? pytam, bo ciekawe są te rozbieżności, możliwe że oceniacie wałkiem odrębne okresy z pracy? firma miała jakiś gorszy sezon może? jeśli tak to kiedy i dlaczego?

Super zespół! na prawde zgrana ekipa i szefostwo!

Wszystko mi pasuje, polecam pracę tutaj

Brylant

Ostrzegam, nie płaca pracowinkom

Pan Piotr

Szok i niedowierzanie, śmiać mi się chce jak czytam pozytywne komentarze, jak nisko upadli ci którzy godzą się tam pracować i (usunięte przez administratora) ludzi,

$

Pracuje w restauracji ponad rok , wysokie zarobki , jest Ok

Prawda

Jak czytam te negatywne opinie to mi się śmiać chce :))) Ludzie jest wss dwóch trzech No moze czterech i robicie szum a sami jak sadze jesteście nierobami i oszustami. Widziałem kilka osób w tej firmie które nic nie robiły przychodziły do pracy pijane lub po to żeby zaliczyć dzień i nic nie dawały firmie. To zjawisko zreszta jest dzisiaj na porządku dziennym. Ja jestem ciekawy dlaczego tutaj sie wypisujecie a nie idziecie do sądu pracy czy innych sądów jak np cywilnych jeśli były to umowy zlecenia . Dlaczego ukrywacie swoje dane i nie piszecie z imienia i nazwiska. Ja tez mogę o was napisać ze jesteście (usunięte przez administratora). Nierobami . Pijakami. Brudasami. I ze podpisujecie umowy tylko po to żeby oszukać . Odczepcie się (usunięte przez administratora) od nas idziecie sie leczyć z nieróbstwa . A jak jesteście skrzywdzeni to do sądów maszerować i pokazac wyroki inaczej to wasze wypociny są warte tyle ile sami jesteście warci. Zwykli (usunięte przez administratora) .

Alona

(usunięte przez administratora) nie wypłacają wynagrodzenia, nabiają pozytywne komentarze

Julka
@Alona

Alona, długo pracowałaś w tej firmie? Mają podobno kilka lokali to prawda? Znalazłam ofertę na olx i mam przyjść na rozmowę, chcą osobę do biura i księgowości.

@Julka

Zdecydowanie odradzam, wysyp ogłoszeń na olx od tej firmy krzak pokazuje w końcu, że ludzie poszli do głowy i odeszli z tej śmiesznej firmy. Wszystkie negatywne komentarze to prawda, nie wypłacają pensji i zastraszają sądem przy każdej próbie podjęcia uzyskania od nich jakiekolwiek przelewu. Odradzam Pani pracę u nich.

stozasto

które to ogłoszenia?

Niezadowolony
@Alona

Pani Alona dobrze wiedziała jak traktowani są pracownicy. Zawsze się Pani dziwiłam że Pani to nie przeszkadza. Przecież w każdym przypadku zatrudniania nowego pracownika Pani wiedziała jaki będzie jego los. Totalnie nie rozumiem jak Pani mogla na to pozwalać.

pojerbol

które lokale sushi royal obecnie funkcjonują?

ehh
@pojerbol

miejmy nadzieje że żadne :D

Jan

Przypadkiem byłem świadkiem jak prezes firmy Japanese Food Polska traktuje swoich pracowników. Publicznie (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)im, traktuje jak (usunięte przez administratora) Byłem w szoku. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Dlaczego ci ludzie to akceptują i dalej dla niego pracują? Ten człowiek musi mieć poważne problemy natury psychicznej. Współczuję pracownikom i byłym pracownikom tej firmy.

2016
@Jan

ja dawno temu tam pracowałem i odszedłem po kilku dniach - umowy brak, dziwna atmosfera i już ludzie pracujący na punktach mówili, że to (usunięte przez administratora) Nie wiem czy wszyscy przez prezesa zastraszani - mi kiedyś groził prokuraturą xD ale dziwi mnie to, że wszyscy sie nie zebrali do postawienia go przed sądem + ludzi z biura tutaj piszących takie komentarze.

Zgadzam się z każdą negatywna opinią wystawioną na Japanese Food, bo to zupełna prawda. Ta firma przeniosła swoje obowiązki w Sushi Royal na Rice Fields, która obecnie jest właścicielem wszystkich tych śmiesznych lokali Sushi Royal. Przestrzegam, bo to nadal kierowana spółka przez obecnego prezesa Japanese Food, oraz kolejnego prezesa Rice Fields, czyli tak samo nieuczciwa i zakłamana. Radzę każdej osobie, która będzie chciała podjąć współpracę z nimi, popatrzeć na komenatrze nawet sprzed roku, gdzie osoby opisują, że nie dostały swojej wypłaty - to nadal jest prawda. (usunięte przez administratora) którzy nie wypłacają pensji swoim pracownikom. Zdecydowanie nie pracujcie u nich.

Wysyp pozytywnych zdawkowych komentarzy pokazuje, że rzekoma "dyrektorka" ma co robić dodając je sama. Nie polecam nikomu tu pracy, zgadzam się ze wszystkimi komentarzami dotyczącymi nie wypłacania pracownikom pensji, że są złodziejami, że zastraszają, że pracują bez umów osoby z Ukrainy i że nie szanują ludzi. Jestem na świeżo i nie znam żadnej osoby, która powiedziała by choć jedno pozytywne zdanie o tych przypadkach, bo inaczej nazwać nie da się tych "osób".

Zostaw merytoryczną opinię o Japanese Food Polska Sp.z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Japanese Food Polska Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Japanese Food Polska Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Japanese Food Polska Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 109 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Japanese Food Polska Sp.z o.o