Opinie o Japanese Food Polska Sp.z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Japanese Food Polska Sp.z o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Japanese Food Polska Sp.z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Japanese Food Polska Sp.z o.o w Warszawa

Magda

Przelew przed czasem , ludzie w firmie na plus .

Renata

Polecam prace w tym Miejscu . Płaca , trochę Może i Wymagają , ale można wyrobić premie .

Werka

Super mi Się tutaj pracuje . Ostatnio dostałam premie za wyniki . Ludzie tutaj są w porzo

Vesco

Zdecydowanie ta firma nie powinna istnieć. Niewypłacanie pensji, pracownicy bez umów i zastraszanie to w ich przypadku normalność. Każdemu odradzam pracę u tych (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Japanese Food Polska Sp.z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Super duza kuchnia , managerka wspierająca . Zarobobki ok

Ferdek

Atmosfera 5 , praca 4 , zarobek 4

Henryk

Jestem po drugiej rozmowie kwalifikacyjnej i jestem mile zaskoczony profesjonalizmem przeprowadzanych procesów rekrutacji . Pełen profesjonalizm . Brawa dla firmy .

Klient

Jedzenie w tej "jadłodajni rodem z dworca centralnego" jak to ktoś dobrze w jednym z komentarzy napisał to jest dramat. Rozpadające się kawałki sushi minimalna ilość ryby (o ile tak można nazwać ten kawałek, który był w środku, bo rybą nie pachniało) i brak wasabi. Pani z obsługi też do najmilszych nie należy i pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam.

Pomoc kuchenna

Jestem od kilku dni przyuczany na stanowisko sushimastera . Bardzo mi tutaj wszystko odpowiada . Atmosfera świetna , kasa ok .

Jack

Very Good job .

Sushi master

Super atmosfera , duża kuchnia , szefowie ok .

Julia

Polecam . Dużo czasu wolnego . Mogę w pracy pouczyć się na studia jak galeria pusta

Pupilek

Ehhh... kto pracuje uczciwie pracuje i odpowiedzialnie podchodzi do obowiązków nie narzeka na prace w tej firmie. Premie na porządku dziennym i płaca na czas

Sushi Royal

Czytam te pozytywne komentarze i aż mnie to śmieszy jak uparcie same pupilki prezesa, których sobie podporządkował próbują wybielić tą śmieszną firmę. Każdy kto pracował z tymi ludźmi nawet chwilę powie, że to banda złodziei i (usunięte przez administratora) którzy nie wypłacają pensji swoim pracownikom mobbingując ich. Odradzam każdemu kto choć przez chwilę pomyśli żeby podjąć z nimi współpracę.

Kwankau

Praca jest w porzadku małe opóźnienia wszędzie się zdarzają …tutaj trwa to troszkę za długo ale ja jestem spokojna bo firma zawsze płaciła . Wszystkim tym pitowalenią którzy tutaj się (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) sushimasterzy bez żadnej wiedzy. Pijaki , (usunięte przez administratora) .

@Kwankau

Jaka miała być puenta? Bo troszkę poukrywało tej treści jednak

@Kwankau

Ja na swoją wypłatę czekam ponad miesiąc i jedyne co słyszę to "jutro" więc coś tu jest jednak nie tak...

@775

Ponad? A odsetki za to jakieś będą?

Ta firma to jest jakiś przypadek, każdy kto pomyśli o podjęciu pracy w tym miejscu mocno przestrzegam, chyba że chce pracować za darmo to jak najbardziej. Ta firma nijak nie przestrzega umów i nie wypłaca pracownikom pieniędzy, ciekawe kiedy w końcu pociągną ich do odpowiedzialności za złodziejstwa.

Niezadowolony

Dokładnie, odradzam każdemu, mnie skusili dobrymi zarobkami a faktycznie wyszło że przedłużyli mi okres bezrobocia o dodatkowe 1,5 miesiąca. Ponadto zarzucono mi "brak zaangażowania" gdzie tego samego dnia pomagałem im zrobić przeprowadzkę z lokalu do lokalu prywatnym samochodem z pusta obietnica zwrotu za paliwo. To samo się tyczy opłacania niektórych faktur z własnych pieniędzy, ponieważ kasa w lokalu przy utargach dzienny budzących śmiech u konkurencji zawsze była pusta. pan prezes to człowiek niepoważny, panie pracujące pod nim tak samo ponieważ mają świadomość co tam się dzieje ale udają że jest ok.

Twoj stary

Niesamowity jest ten wysyp pozytywnych komentarzy tego samego dnia o tej samej godzinie. Jak nisko upadła ta firma

zainteresowany
@Twoj stary

zobaczcie sobie czy za was odprowadzali składki w ZUSie. I zachęcam aby zajrzeć do ich sprawozdania finansowego ( ile osób mają zatrudnionych ). Na punktach sprzedażowych, nawet jak ktoś ma umowę to ZUS i skarbówka o nich chyba nie wiedzą XD

Miś
@zainteresowany

Ty księgowy jesteś ? Może zamiast pisać tutaj zgłoś to do urzędów i ujawnij się . Wykaz się obywatelska postawa i powiedz wszystkim jak się nazywasz i skąd masz takie dane . Może my cię tez obrzucimy gnojem i powiemy ze jesteś oszczerca . Dawaj zabawimy sie ?

Niezadowolony

Sushi mdłe i z małą ilością składników. Nie polecam, chyba że ktoś ma ochotę najeść się ryżu.

@Niezadowolony

A im wprost tę recenzję dawałeś? Bo to istotne info jakby nie patrzeć

Ken

Wiem co jest Ok a co mniej Ok ale i tak polecam prace w tym miejscu .

@Ken

No to właśnie może napisz co ok, co nie ok. Wszyscy piszecie po dwa słowa, już wiem, że wypłaty są spóźnione. A co masz na plus? I chciałam spytać, czy ręcznie robicie te rolki?

Ak

Przelew spóźniony już dwa miesiące, nie polecam

Krzysiu

Standard w tej firmie

@Ak

Mijają kolejne dni a ja wciąż nie dostaje pieniędzy

Wciąż nie dostałem pieniędzy

pracuś
@Ak

W jaki sposób firma tłumaczy się z tego, że nie płaci pracownikom od 2 miesięcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Japanese Food Polska Sp.z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Japanese Food Polska Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Japanese Food Polska Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Japanese Food Polska Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 109 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Japanese Food Polska Sp.z o.o