Opinie o Japanese Food Polska Sp.z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Japanese Food Polska Sp.z o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Japanese Food Polska Sp.z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Japanese Food Polska Sp.z o.o w Warszawa

Olka

Fajne miejsce i fajni ludzie .

Kenzo

Bardzo fajne warunki pracy , umowa , płacą z lekkim opóźnieniem , ale ogólnie polecam .

Mario

Jestem kandydatem na odpowiedzialne stanowisko . Póki co nic złego powiedzieć nie mogę . Wszystko się układa .

Henio

Pracowałem tutaj 2 lata temu … z przyczyn osobistych musiałem wyjechać z Warszawy . Teraz wróciłem i pracuje znowu . Jest Ok . Zdarzają się delikatne opóźnienia z wypłata , ale gdzie ich w gastronomi teraz nie ma .

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Japanese Food Polska Sp.z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zadowolony 3

Pracuje od miesiąca i póki co wszytko jest tak jak ma być .

Nowa w branży

Jestem prawnikiem od niedawna . Mam bardzo dużo czasu wolnego podczas pracy , który poświęcam na naukę angielskiego . Póki co jest wszystko tak jak przedstawiali na rozmowie w biurze .

Jaś

Jaś pozdrawia Małgosię . Praca na 5*

Niezadowolony

Ta firma to jakaś kpina, brak wynagrodzeń o które trzeba się prosić po sto razy bez efektu. Brak regularnych dostaw świeżego produktu bo nie płacą dostawcom. Przestrzegam wszystkich mobbing jest na porządku dziennym nikogo nie szanują. Jeżeli chcesz być (usunięte przez administratora) beż wynagrodzenia albo za śmieszne pieniądze to właśnie ta firma.

Zadowolony
@Niezadowolony

To może się przedstaw i twój problem zostanie rozwiązany. Takie pisanie to każdy może sobie tutaj uskuteczniać . Zastanów się czy w ogóle nie płaca czy płaca śmieszne pieniądze :))) Przedstaw się bądź odważny.

Ktos

Proszę o kontakt

?
@Zadowolony

tez się przedstaw - widzę po cwaniactwie że ktoś z zarządu pisze takie rzeczy.

xd
@Niezadowolony

czyli w tej firmie nic się nie zmieniło XD pieniążków chyba nie zobaczysz

Alicja
@xd

Jeśli macie problemy z otrzymaniem pensji to dlaczego nic z tym nie robicie? Pisanie na forum nic nie da, może warto to zgłosić odpowiednim instytucjom?

Elka
@Niezadowolony

Popieram. Kto nie orzyjdzie do pracy jako menedżer po miesiacu sam się zwalbia a raczej ucieka z (usunięte przez administratora) każdy się tam boi pseduo prezeza%%% Masakra. Ten. Czowiek nie szanuje nikogo a jak się odezwiesz to będziesz zwyzywany na cały blok. Nie płaci menedżerom, osobom które robią reklamę, w zeszłym roku słyszałam też że nie rozliczyl chłopaka z agencji reklamowej który nosił mu ulotki, sushi masterzy zarabiają grosze i są wykorzystywani równiez nie dostają pieniędzy za swoją pracę. Ostrzegam wszystkich kto tam pójdzie do pracy za free a jak już pójdzie to zapraszam za miesiąc do wypowiedzenia się na temat tej pseudo firmy.

Szakal
@Niezadowolony

Ładnie, ilu zadowolonych pracowników to przybyło hahahah

Małpa

Pracujesz ile chcesz tym samym zarabiasz ile chcesz . Pozdrawiam wszystkich chcących zaszkodzić naszej firmie . I mam rade weźcie się do uczciwej pracy zamiast siać ferment tutaj . Ja pracuje już kilka lat i nie wierze w ani jedno negatywne słowo na temat Jfp

Natan

Wszystko gra . To co mówili na rozmowach to jest . Kasa Ok , elastyczny grafik .

Lubię jpf

Julka

Pracuje od niedawna . Super atmosfera , fajne warunki pracy . Jest ok

Zadowolony

Jest Ok.

Pracowity Jaś

Lubię tu pracować. Fajne warunki pracy , płaca Ok .

Sto za milion

Jeżeli Ktos został złe potraktowany przez spółkę musiał coś nawiwijac . Kto uczciwie pracuje ten nie żałuje .

Suszy

W tej firmie definicja słowa sushi z perspektywy prezesa brzmi następująco: Zatrudnij, przetrzymaj ile się da, zwolnij i ostatecznie nie zapłać. Taki to biznesmenek

Brylant
@Suszy

Potwierdzam

Gruby

Widzę ze w nic się nie zmieniło, dalej nie płacą ludziom i nabijają sztucznie komentarze tutaj i na Google.

stozasto
@Gruby

trzeba to zgałaszać gdzie się da, zeby oszukali jak najmniej osób

xt
@stozasto

zobaczcie sobie w sprawozdaniu finansowym ile mieli zatrudnionych ludzi ;)

Cxx

Pracuje i nie żałuje .

Kierowca

Pracuje i jestem zadowolony . Można się dogadać co do stawki i grafiku .

Manager

Dobre miejsce na rozwój . Polecam wszystkim młodym ludziom, którzy chcą się uczyć i rozwijać .

Zostaw merytoryczną opinię o Japanese Food Polska Sp.z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Japanese Food Polska Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Japanese Food Polska Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Japanese Food Polska Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 109 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Japanese Food Polska Sp.z o.o