Opinie o ABB w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ABB. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABB w Łódź

Ciekawa

Czy na stanowisko monter zatrudniają kobiety, u co konkretnie robi się na tym stanowisku??

Kunta Kinte

Praca w ABB, to samobójstwo na raty.

Mati

Cześć. Podpowie ktoś w jakim przedziale mieści się wynagrodzenie godzinowe za pracę na spawalni i ile godzin dziennie się pracuje? Zastanawiam się nad wysłaniem CV, ale opinie są dość mocno podzielone z większym nastawieniem na negatywne.

Spawacz
@Mati

Nie ma stawki godzinowej podane masz wynagrodzenie na umowie np. 4tys brutto

kuba_p

Właśnie stałeś się jednym z tych co podpier....ą innych :) tu na forum :) pewnie w firmie też donosisz. Po drugie, piszemy mobbing ineligencie :) z paletami podejrzewam że też masz problem :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ABB? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kamila

Czy w firmie sa teraz przestoje? Jak wyglada sprawa z wyplatami przy epidemii? Warto tam rekrutowac?

Patryk
@Kamila

Wyplaty są na czas, roboty tyle ze jakby mogli to ppzamykali by nas jak w zoo. To na produkcji bo w biurach to kamada kawa papirosek i zajmowanie się jak jeszcze UTRUDNIĆ pracę ns produkcji !!!!! Tam są chyba konkursy na najbardziej debilne pomysły , wygrany bierze jarowi somblero po pempek .

Bab
@Kamila

Produkcja pracuje normalnie . Parę osób jest na opiece na dzieci. Biuro pracuje zdalnie ,niektórzy są czasem w pracy. Pęsja na czas,bonus za 2019 też wypłacili .

Bab
@Kamila

A na jakie stanowisko chcesz rekrutować?

True

Rozumiem ze praca zdalna.Polega na nie odbieraniu telefonow.I zalatwiania potrzeb pracownikow.

kuba_p

Foty to robił Wasz uwielbiany Jan T. Nie widziałeś? Za daleko stałeś?

C

ciekawe, ze przed sklepem stoimy w odstepach i jakos z tym nie dyskutujemy. Krytykowac kazdy potrafi. A moze jakies sami inne rozwiazanie przedstawimy ? A co jakby firma zaproponowala zmniejszenie godzin pracy oraz odpowiednio wynagrodzenie. Co wtedy ?

@C

I wyglądamy jak ostatnie jełopy i jeszcze te debilne maseczki które wiecej szkodzą ale to dopiero wyjdzie za jakiś czas.

JaGorecki

Brawo Abb teraz chcecie żeby wszyscy się pozarażali, żal wam było tych pół godziny między zmianami, żeby się nie stykać, tak szanujecie pracowników właśnie wstyd.

Raz dwa
@JaGorecki

Czyli nie ma już tego czasu między zmianami?

Raz dwa

Jeszcze chcą się dorobić kosztem ludzi...zachłanność ludzka nie zna granic... Rozumiem że w takiej sytuacji biura też wróciły do normalnej pracy a nie Home Office??

Trafok
@JaGorecki

To banda na czele z pANEM drektorem. Przez to (usunięte przez administratora) zeszlismy dzisiaj 13.34 I zwiazkowcy na to patrzyli...

AAB
@Trafok

A gdzie jest WIELKI związkowiec Jan T ??? Zawsze miał głowę pełną pomysłów przecież i dzielnie walczył o pracowników. Teraz nagle zaszył się w swojej pakamerze i ciszo sza. Biuro dalej będzie pracować z domu a was będą ganiać do roboty jak bydło. Dosłownie. Jeszcze to do was nie dotarło ?

JaGorecki
@AAB

Typowy (usunięte przez administratora) linie porobili, co dwa metry wystąp do czytnika, nawet ciuchy pasują,(usunięte przez administratora), chyba czas się kończy w tej firmie... Nie dziwię się ze chętnych brak do pracy.

true

usuwanie!!! ;)

FF

Uciekać czym prędzej zachować resztkę honoru i godności i uciekać no chyba że jesteś (usunięte przez administratora) więc to twój klimat .haha

Nikodem dyzma

Mierzenie temperatury chińskimi termometrami....cala ochrona pracowników...licza się tylko cyferki i nagrody dla elity a robol dostaje kijem po krzyżu..... Pracownik jest nikim

Marek G. Z MDT ma wynik pozytywny , ale zakład - cicho sza .

Tj
@Marek

Wystaczy zgłosic do inspekcji pracy o takim fakcie.Skoro to prawda.Lub do ministerstwa zdrowia.Gwarancja ze pokaza sie w ciagu 1 godziny.Jedyny minus.To izolacja 14 dniowa w domu.Ale skoro nikt nie złosił do tej pory.To sami sie zgadzacie i jestescie samobujcami.Ot co.

Jak was widza.Tak was pisza.Prawda silniejsza niz kłamstwo.A kłamstwa maja krotkie nogi.Jak niektorzy rozum.

dobry pracownik

Jesli ktos ma wynik pozytywny trudno patrzac na rozwój sytuacji tego wirusa predzej czy pozniej było to nie uniknione chwala mu za to ze zgłosił sie na badanie mysle ze sanepid juz podiał odpowiednie działania patrzac na inne zkłady w których komus wyszedł pozytyw!!! Lepiej pomyslcie o ludziach którzy przyłazili i przyłazą chorzy do pracy a nawet nie mysleli i nie myslą o podjeciu sie badan zbijajac goraczke roznymi srodkami... to jest chore!!!

Big Boy
@dobry pracownik

Co z tego że ktoś zgłosi się do sanepidu że ma gorączkę i kaszle, sanepid ma to gdzieś, nie masz duszności nie zrobią Ci testów. Poza tym spora część osób żadnych objawów nie ma i roznosi koronę. Zamknęli by wszystkie fabryki które nie produkują produktów pierwszej potrzeby i szybciej by to opanowali. Ale wiedzą że gospodarka Polski by tego nie wytrzymała.

@dobry pracownik

Nie zycze nikomu z was.Lezec 4 tygodnie pod respiratorem.Których nie ma.Macie swiadomos tego.Ale jak widac ludzie w ABB sa tylko mocni w zebach.A lekarze bez problemow daja teraz zwolnienia L4.Bo maja taka mozliwosc.Ale wiadomo.Jestes na L4 to przynosisz straty.I jestes pierwszy do zwolnienia przy konczacej sie umowie.I nie wazne ze przez kilkanascie lat jestes pracownikiem 100% wydajnym(no chyba ze jestes tym uprzejmie donosze).Juz kilku sie tak pozbyli.I tak doceniaja cie na koncu roku 2-ja .Bo lepiej trzymac niewydajna osobe.Ktora sobie nie radzi.Ale jest codziennie w pracy.A najgorsze jest to ze sa to osoby.Za ktorych trzeba robic i im pomagac ciagle.Ale wazne ze maja dobra bajere i dobrze rowa wybielają jerzykiem. I skacze jak mu zagraja.Bo ludzie w ABB lubia sie wysługiwac innymi.I nie zapomne słów nowego dyrektora.Jak sie nie podoba tam sa dzwi.Ludzie jak on dostał ta funkcje.Skoro pokazał ze nie ma szacunku do was.Albo zostajesz i tanczysz jak ja zagram.Albo wypad.I wasze sugestje i zale wpusza w kanał.Smieszne je to ze poswiecacie sie firmie bardziej.Własnej waszej rodzinie.I wstyd mi za starych pracownikow.ktorzy sami podkrecaja sobie normy.I pracuje w czesci przerw.A potem gadaja ze to swiezaki podkrecaja.Zenua.Sami sie oklamujecie.

Kaczy

Czy to jest potwierdzona informacja? Masz jak to udowodnić? Dlaczego w takim razie wszystko nadal funkcjonuje, a reszta pracowników nie jest badana lub już nie są na kwarantannie?!

Marek G.
@Kaczy

Tak mam korone. Donioslem na Was wszystkich i zostalem objety programem swiadka koronnego????????????????

Wkurzony

Niech zamykają ten zakład bo ludzie zaczna chorować. Pieprzą ze czyszcza wszystko środkami dezynfekujacymi a takich srodkow już brakuje w toaletach. Ludzie biorą Gripexy żeby ochrona ich nie wylapala z wysoką temp. Ludzie ogarnijcie sie. Iddzie na zwolnienie jak jesteście chorzy nie zarazajcie zdrowych.

Tj
@Wkurzony

Tam pracuja niewolnicy.Gwarantuje wam ze jak ktos to przyniesie to wszyscy polecicie.Firma swiadomie naraza was na utrate zdrowia a nawet zycia.Wy sie tam nie liczycie.Liczy sie kasa dla firmy.A wy mozecie do piachu.

Ja Gorecki
@Tj

No niestety sama prawda, jaka firma takie podejście, (usunięte przez administratora) i tyle w temacie nie polecam sam uciekam jak tylko mogę.

Wania

Tak mocno czesc pracownikow narzeka a sluchy chodza, ze czesc produkcji maja przeniesc. Narzeka sie sie skonczy

Zuzanna
@Wania

To fakt - wiele osób bardzo narzeka tu na tego pracodawcę. Firma ABB jest ponoć liderem technologicznym, który wspiera cyfrową transformację przemysłu. Myślałam, iż w firmie o takim zasięgu macie dobre warunki pracy. No ale wspomniałeś coś na temat przeniesienia części produkcji. A z jakiego powodu mają ją przenieść?

a miałem podobną historie

zamykaja trakcyjne ;-(

hahaahah
@a miałem podobną historie

i elegancko, czekam aż ten (usunięte przez administratora) całkowicie sie zawinie :***

ździchu

Pracuję 6 lat i uważam że najbardziej stabilnym i poukładanym zakładem na Aleksandrowskiej jest Z1.Oczywiście żeby cos było poukładane musi być dobry menager i tak właśnie tam jest .Uważam że jak odejdzie lub go zwolnią to będzie koniec Z1.Jest nim K.K.Oczywiście (usunięte przez administratora) wymaga ale owoce z tego są.

hahaahah
@ździchu

ahahahaahhaah "to mówiłem ja, jarząbek"

Atmosfera w pracy biurowej bardzo slaba sztuczne uśmiechy i nic więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o ABB - Łódź

• Jak się pracuje w ABB?

Zobacz opinie na temat firmy ABB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABB