Opinie o Tosmak w Krosinko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tosmak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tosmak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tosmak w Krosinko

Klient nasz pan

Uwielbiam Wasz chleb ale krew mnie zalewa kiedy w firmowym sklepie po godz 10 nie ma już chleba w piątek 30.04.2021 przed majówką kiedy są trzy dni wolnego. W innych firmowych sklepach jest chleb do zamknięcia .Proszę to przemyśleć i lepiej zadbać o klienta .Pozdrawiam

No nie jest tak żle .Faktycznie z urlopami problem,szef ma humory,ale w innych firmach nie jest lepiej .Jeśli chodzi o czystość to bardzo pilnują i dziwię się,że ktoś ma z tym problem,bo przecież trzeba sprzątać na swoim stanowisku pracy.Praca jest na umowy i zawsze wypłata na czas , co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.Zresztą zawsze dobrze tam gdzie nas nie ma.

Miła

Witam jakie są zarobki w Tosmaku poniewaz szukam pracy

Serdeczna
@Miła

To zalezy jaki masz etat

@anonim masz na myśli umowy o pracę tak?

@ja

Tak

@ja

Tak

Pytus

Masakra.macie chaty. Swiezynke .w niedzielę i jeszcze źle. To.(usunięte przez administratora). jeść. (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Tosmak.
Leszno
Paulina

@mk Czy pracodawca nie zapewnił jasnej instrukcji, jak ma wyglądać dzień w pracy? Konkretny zapis obowiązków, które mają być realizowane każdego dnia zawsze ułatwia współpracę.

@Paulina

"Nie zapewnił jasnej instrukcji?"hahaha,żartujesz "Paulina"? Myślę,że skoro ludzie przychodzili do mnie z przyjemnością i pytali o mnie po odejściu stamtąd to,to o czymś świadczy to raz. Dwa - Pan Leszek siedzący i stalkujacy dziewczyny na kamerach nie miał się czego doczepic. Po trzecie - na zmianie byłam z bardzo pracowita kobietą, która jest aktualnie na emeryturze a tym samym- sklep byl czysty i wszytsko lsniło, jak dostałam inną babę na zmianę, to byl (usunięte przez administratora) i wszystko kleilo się od lukru i mąki,wszędzie leżały okruchy i (usunięte przez administratora) był wdeptany w podłogę. Nie będę zapier.alać za kogoś jeżeli mamy to samo stanowisko. Po czwarte - BABO KONKRETNY ZAPIS? JESTEŚ ZABAWNA! wypowiedź co najmniej jakby była to praca w korpo. Robisz to co musisz żeby otworzyć sklep,raczej nic skomplikowanego w tym nie ma. Nie potrzeba instrukcji,szef jest po prostu rozje.any - żegnam. Nie lubił nikogo i uciekał przed ludźmi :)

Honorata

W chwili obecnej strona internetowa piekarni Tosmak jest w budowie, z tego względu niewiele można się z niej dowiedzieć. Czy w związku z tym znajdą się na stronie osoby, które podzielą się informacją na temat tej firmy z chwili obecnej? Czy do firmy poszukiwane są nowe osoby do pracy? Jeśli tak to na jakie stanowiska?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Tosmak? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Na tka

W Tosmaku jest tragedia!!!!! A zwłaszcza na sklepie Dmowskiego z Arleta nikt nie potrafił się dogadać a szef nic z tym nie robi.... Mało tego nie można go nazwać szefem tylko zwykłym śmieciem nie szanujących ludzi!! Odradzam pracy w tym miejscu!!!

Wercia
@Na tka

Ja tez pracowałam z Arleta i gdyby nie to ze studiuje dziennie to dalej bym pracowała. Jest bardzo miła i sympatyczna oraz pomocna. Chyba ze ktoś się leni, i przychodzi do pracy bo musi.. Jak komuś się niechce pracować to zawsze będzie szukać winy u drugiej osoby.

Pączek z poprzedniego dnia

Witam, mam pytanie . Kiedy będę mogła zjeść świeżego pączka z waszej cukierni mieszczącej się na ul. (usunięte przez administratora) Co niedziela macie otwarte i co niedziele macie beznadziejny towar jeśli chodzi o świeżość . Pozdrawiam

Tomi

Tu też zostawię swoją opinię. Dębiec, to teraz porażka. Babo chłop wlazi w tylek, jest miła, ale mało apetyczna, a w takim sklepie to wazne. Były fajne babki, aż chciało się raniutko przyjść, zawsze uśmiechnięte.

bezimienna

Najgorsza firma jaka jest. Zero wolnego, l4 rowniez szef nie przyjmuje. Pracownicy traktowani jak roboty. w biurze chaos, szef jedynie patrzy na (usunięte przez administratora) pracownic i ktora nadaje sie do lozka.

Anakonda
@bezimienna

Racja! Wolne to tylko 2 dni w miesiącu czyli 2 niedziele ! Nagła sytuacja żeby wziąć wolne bo niewiem coś stało się w rodzinie on tego nie uznaje musisz być w pracy i koniec! A biuro?? O matko szkoda gadać nie wspomnę o tej krowie Alicji !!!

mk.

Miałam "zaszczyt" pracować w tej firmie. Piszę to jako przestrogę dla dziewczyn/kobiet, które szukają pracy. Więc szef Pan Olejniczak jest troszkę rozchwiany emocjonalnie. Ludzi traktuje jak idio tów. Rozmowa z nim polega na prowadzeniu przez niego monologu,gdzie nie ma prawa nikt się odezwac. Wszystko zależy od jego humorku. Obiecuje,a nie dotrzymuje słowa. Pewne panie utrzymują się ze wzgląd na to,że są jego rodziną. Gdzie jakby do sklepu wjechał sanepid Szefunio by się nie wypłacił, bo syf kiła i mogiła. Pracownik nie ma prawa głosu. Zostałam z dnia na dzien poinformowana,że pan Tomasz przenosi mnie z całego etatu na pół, UWAGA UWAGA! BEZ ZMIANY UMOWY NA PÓŁ ETATU:) PIP się kłania. Dziewczyny przerzucane ze sklepu na sklep,informowane z dnia na dzień. Wypłaty obcięte,a dziewczyny też bardzo się napracuja przy rozłożeniu towaru i ogarnięciu sklepu. Generalnie szefostwo wyżej sra ni (usunięte przez administratora) ma. Wymagają wszystkiego a sami są pozal się boże. Dużo dziewczyn odeszło. Facet który chlal i cpal dostał kilka szans :) brak słów. Nie polecam,wierzecie lepiej ciągnąć od niego l4 albo siedzieć na bezrobociu.

Anakonda
@mk.

Taaaaak masz rację !!!!!!! Ja też tam pracowałam! A tzw "szef" to poprostu brak słów jak można tak traktować ludzi! Zwykły tchórz który nie potrafi porozmawiać z pracownikiem UWAGA do niego się nie dzwoni bo jak on to powiedział on ma od tego ludzi!!!! Potrafi zwolnić z dnia na dzień nie podając przyczyny! Mało tego ani on o tym nie informuje ani biuro!!!!! Tylko pracownica na sklepie!! Brak słów

Dzisiaj widziałam na własne oczy jak firma Tosmak dostarcza lody do Stęszew a mianowicie samochód osobowy podjechał pod punkt firmowy autem osobowym.Lody znajdowały się na podłodze tego auta bez termoboksow bez przykrycia Pan trzymając pojemnik poptostu wkradał w nie swoją rękę OBRZYDLISTWO moje dzieci już więcej tam nie kupią lodów nie polecam

qwertys

W sklepie firmowym na od. Dębinie - panie obsługujące absolutnie nie nadają się do tej pracy! Szczególnie jedna, blondynka, na oko po 40. nieustannie rozmawia przez telefon i sprawia wrażenia jakby klient jej przeszkadzał; zza słuchawki nawet nie zapyta co podać! Trzeba próbować "wbić się" między jej rozmowę, inaczej nic nie kupimy.

Paulina

@LOL, wiesz na 100% czy to był pracownik Tosmaka? Wiadomo, że takie sytuacje przyciągają uwagę ale warto zawsze poznać cały kontekst sytuacji, która się wydarzyła. Na forum staramy się przekazywać informacje, które są pewne i poparte faktami, pamiętajmy o tym dodając komentarz.

Robert

Kupiłem Krawczyk z serem w środku skorupy od Jacka odniosłem ma piekarnie do wymiany dali mi druga znowu skorupki od jajka w krawaciku brak słów odniósł tym razem do sanepidu

mk.

@anonim,wierz mi,że było źle:) poza tym,napisałam że pewne panie. Taka sytuacja miała miejsce w sklepie w Mosinie,w którym pracowałam. Od godziny 6 do godziny 16 dla przykładu ani razu nie było zamiecione,okruchy wdeptane w podłogę, gdzie ja na końcu szorowałam ją na kolanach,bo mopa nie była w stanie tego doczyścić,pod szafkami syf,wszystko przypominało jeden wielki (usunięte przez administratora) Lodówka jedna jak i druga oklejona,uchwyty również, ponieważ owa Pani nie używała rękawiczek przy rozkładaniu towaru. Za co by nie chwycić wszystko się kleiło,łącznie z gałka od krajalnicy jak i w kasie.. Co było śmiechem. Co do urlopów @Paulina albo nie masz,albo jak ubłagasz którąś z dziewczyn z innego sklepu,to go dostajesz. Na szczęście dziewczyny się zgadzają, ale dużo trzeba podzwonić aby faktycznie go dostać. Co do wypłaty to jakiś plus,owszem:) jestem obiektywna i kłamać nie będę, bo umowa o pracę jest wazna i rzadko kiedy osiągalna:) ale sama praca jest tragedią, dziewczyny tam siedzą bo są przyzwyczajone już do tej pracy no i mają blisko. Z pracy która mam aktualnie nigdy w życiu nie przeszłabym na tosmak,ale może mi się tylko tak udało:)

Paulina

@anonim, dobrze to słyszeć. Co masz na myśli pisząc, że jest problem z urlopami?

elpop

Z jednej strony @bezimienna szef też ma rację, ma prawo wymagań, nie można jednak przesadzać. Dobrze tylko, że sama atmosfera między pracownikami stoi na dobrym poziomie, a do tego pracownicy są związani z firmą umową o pracę, więc sama praca jest stabilna

anonimo

Ludzie walcie drzwiami i oknami do TOSMAKu bo ludzi brakuje i urlopów nie ma 15 dni na cały rok to jakaś kpina i jeszcze za niewykorzystany masz niezapłacone

mlody

witam wszystkich ktorzy wydaja opinie o tej firmie trzeba po sobie sprzatac a jak sie nie chce robic trzeba bylo sie zapisac do PiS-u i isc do koryta bo tam kazdy element przyjmuja i nic robic nie trzeba

Zostaw merytoryczną opinię o Tosmak - Krosinko

• Jak się pracuje w Tosmak?

Zobacz opinie na temat firmy Tosmak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tosmak?

Tosmak
2.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul. Wiejska 52
    62-050 Krosinko