Ren-Mac Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maciej Chmielarz

Mosina

Opinie o Ren-Mac Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maciej Chmielarz

A ja pracuję w tej firmie od kilku lat i jestem zadowolona.

klient
@pracownik 16.05.2016 09:18
A ja pracuję w tej firmie od kilku lat i jestem zadowolona.

Szefowa?

Tiru riru

Woda sodowa do głowy uderzyła, lepiej kupić JAGUARA niż ludziom chapiącym po 10-12 godz w świątki piątki i niedziele uczciwie zapłacić, jeden wielki wyzysk i brak szacunku. Nikomu nigdy nie polecę tej firmy. WYZYSK,WYZYSK,WYZYSK

kolarz

pracodawca co lubi zastraszać pracowników, traktują ludzi jak śmieci jak im się nie podoba to po prostu wyrzucają!!! pies jest lepiej traktowany jak ekspedientki w tej firmie !!!! a do tego od 4lat zarabiają tak samo 1200zl bez perspektyw na jakąkolwiek podwyżkę , premię czy jakikolwiek odruch ludzkości z ich strony!!!! za nadgodziny również nie płacą bo uważają że my nadgodzin nie mamy,za święta również nie płacą!!!! wykorzystują bez ograniczeń jak pasożyty, pijawki....po prostu brak słów i nie życzę nikomu takiego pracodawcy!!!!!

Zostaw opinię o Ren-Mac Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maciej Chmielarz - Mosina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ren-Mac Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maciej Chmielarz