Opinie o Maciej Chmielarz P.P.H. Piekarnia-Ciastkarnia Ren-Mac w Mosina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Maciej Chmielarz P.P.H. Piekarnia-Ciastkarnia Ren-Mac. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Maciej Chmielarz P.P.H. Piekarnia-Ciastkarnia Ren-Mac o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Chmielarz P.P.H. Piekarnia-Ciastkarnia Ren-Mac w Mosina

Iwo

Spoko firma tylko trzeba mieć chęci do pracy a nie będzie powodu do narzekania.

@Iwo

No pewnie, darmowe nadgodziny ,słaba płaca a obowiązków wiele ... Nic tylko polecać

n1ck Nowy wpis

Jeszcze warto dodać że ujmują ludzią z urlopu za dni ustawowo wolne gdy wydają w sobotę lub niedzielę. Prawo pracy przewiduje, że na święta wypadające w dni wolne od pracy przysługuje wolne. W ren macu mamy takie udogodnienie, że za ten dzień wypisujemy urlop czyli ni jak się to ma z kodeksem prac. Taka ciekawostka że w XXI wieku w europie nadal się tak da gardzić ludźmi.

Magdalena Nowy wpis

Darmowe nadgodziny ale rozumiem że przynajmniej oddają je jako dni wolne, co? Bo inaczej to nie można.

Były pracownik Nowy wpis
@Magdalena

Chyba w marzeniach ????

Magdalena Nowy wpis

Nie zachęciliście tutaj szczególnie mnie ha ha. Chyba trzeba poszukać czegoś lepszego w okolicy. Nie dość widzę że nie płacą za nadgodziny to jeszcze słaba pensja, chciałam tylko zapytać o konkrety, bo może ktoś po prostu ma inne standardy. Ile tam płacą wam??

Jonasz

Tak dobrze się wam pracuje i dlatego przestaliście tu zaglądać? Szkoda ludzie szukają informacji

n1ck
@Jonasz

a co chciał byś wiedzieć znam firmę od podszewki pracowałem tam, niestety nic pozytywnego ode mnie nie usłyszysz ale pytaj śmiało ;)

@Jonasz

Szkoda siły , czasu i nerwów na tą firmę

A ja pracuję w tej firmie od kilku lat i jestem zadowolona.

klient
@pracownik

Szefowa?

@pracownik

Wtyka z biura? Bo płacą wam za nic? Na produkcji byście tak nie uważały

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maciej Chmielarz P.P.H. Piekarnia-Ciastkarnia Ren-Mac? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Wiktoria

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

Julia

Jakie są godziny pracy w Ren-Mac ? Jedna zmiana, dwie? Pewnie nie tylko mnie to ciekawi - wasza opinia może być bardzo cenna dla użytkowników szukających tutaj opinii o potencjalnym pracodawcy. Jeśli ktoś może podzielić się informacjami lub wskazówkami to będę wdzięczna za pomoc. Jestem również ciekawa czy zaszły jakieś zmiany od waszych ostatnich wpisów, powiecie coś?

@Julia

Godziny są zależne od tego na jakim stanowisku praca cię interesuje, inaczej na produkcji, inaczej na sklepie, inaczej kierowcy i biuro. Nic się nie zmieniło i już się pewnie nie zmieni... Dorobić się można ale garba niestety w dodatku za psie pieniądze

Tiru riru

Woda sodowa do głowy uderzyła, lepiej kupić JAGUARA niż ludziom chapiącym po 10-12 godz w świątki piątki i niedziele uczciwie zapłacić, jeden wielki wyzysk i brak szacunku. Nikomu nigdy nie polecę tej firmy. WYZYSK,WYZYSK,WYZYSK

kolarz

pracodawca co lubi zastraszać pracowników, traktują ludzi jak śmieci jak im się nie podoba to po prostu wyrzucają!!! pies jest lepiej traktowany jak ekspedientki w tej firmie !!!! a do tego od 4lat zarabiają tak samo 1200zl bez perspektyw na jakąkolwiek podwyżkę , premię czy jakikolwiek odruch ludzkości z ich strony!!!! za nadgodziny również nie płacą bo uważają że my nadgodzin nie mamy,za święta również nie płacą!!!! wykorzystują bez ograniczeń jak pasożyty, pijawki....po prostu brak słów i nie życzę nikomu takiego pracodawcy!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Chmielarz P.P.H. Piekarnia-Ciastkarnia Ren-Mac - Mosina

Maciej Chmielarz P.P.H. Piekarnia-Ciastkarnia Ren-Mac
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Targowa 25
    62-050 Mosina