Ja-Do Jan Prządka Sklep Ra-Bok

Mosina

Opinie o Ja-Do Jan Prządka Sklep Ra-Bok

Obiektywny

Podejście pracodawcy Pana "K" do pracowników woła o pomstę do nieba. Na jednej zmianie czasami po dwie osoby , a wymagania jak za cztery . W czasie gdy przyjeżdża towar na paletach, dziewczyny muszą to dźwigać w rękach zamykając za sobą drzwi magazynu, w międzyczasie obsługiwać klientów i dbać o to by podłogi były wyszorowane, gdy nawet na zwykłą przysługującą przerwę nie mają czasu. Śniadanie je się przy kasie przy kliencie. Szefostwo Pani "B" i Pan "K" chyba nie znają przepisów BHP, bo na sklepie temperatura zimą nie jest odpowiednia i pracownicy muszą chodzić w trzech swetrach, a kiedy mówią szefowi, że jest zimno ten na to " załóżcie cieplejsze gacie " - skandal !!! Nowy personel zamiast szkolić Pani manager, szkolą starsi pracownicy, bo managerka nie ma czasu tak jest zarobiona. Ogólnie atmosfera jak w obozie, jeden do drugiego boi się odezwać i ogólnie na okrągło w pracy, a nowe obiecane premie zawsze są za byle co obcinane i do tego wypłacane w towarze, śmiech na sali. Kolejne sklepy się budują, a w obecnych warzywa wyglądają jakby były z odrzutów z Tesco a ceny windowane jak w ekskluzywnym sklepie. Panie Prządka, czas na refleksje i zrozumienie, że sukces Pana firmy zależy w dużej mierze od pracowników a nie tylko od Pana.

kolejny były klient

Cieszę się , że ktoś poruszył w końcu ten temat. Jeszcze w życiu nie widziałem tak żałosnego sklepu i tak chamskiej i niekompetentnej obsługi.. Ekipa w składzie: Karolina, Dorotka, Weronika... Jakaś porażka. Słownictwo, lekceważenie klienta, sposób podejścia do pracy, obmawianie ludzi za plecami (również pracodawcy i kierowniczki)- wołają o pomstę. Kierowniczka- osoba wyrwana z jakiejś porąbanej bajki- kompletnie nie ma pojęcia o co chodzi w prowadzeniu sklepu. Narzuca ceny jak z kosmosu- Przebitki sięgają na produkcie nawet 2zł. Jak miałbym ocenić sklep 1-10(3). Aha. Drogi właścicielu. obniżenie kosztów prowadzenia placówki polega na uświadomieniu "pracownika". W czasie upalnego dnia, przy klimatyzacji włączonej na full nie otwieramy drzwi, aby się ogrzać. Sterujemy temperaturą wewnątrz XD

Były klient

Nie ma strony sklepu Głuchowo to piszę u was,proszę przekazac,stoisko mięsne gdy obsługuje ,,sprzedawca"karolina,porażka,słownictwo żałosne,objada się przy klientach,aż wstręt do zakupów,już straciliście klientów i będziecie tracić przy takiej obsłudze

Zostaw opinię o Ja-Do Jan Prządka Sklep Ra-Bok - Mosina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ja-Do Jan Prządka Sklep Ra-Bok