opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Staler Market

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 360 ocen
Opinie(630)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(630)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Proces rekrutacji

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Włocławek
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Płock
  • Gniezno
  • Konin
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Toruń
  • Na Skarpie
  • Mała Nieszawka
  • Grębocin nad Strugą
  • Złotoria
  • Papowo Toruńskie
  • Łysomice
  • Przyłubie
  • Cegielnia
  • Grębocin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Toruń
  4. /
  5. Opinie o Staler Market Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Staler Market Toruń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Staler Market Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pracownik

    17.01.2013 16:45

    Inne

    Niezaprzeczalnym faktem jest to że duża część ludzi na produkcji pracuje na umowach o dzieło z ciągłym zamydlaniem oczu że już w przyszłym miesiącu dostaną umowę o pracę. Ciekawe co się dzieje jak się jakiś wypadek przydarzy? Nawet kopii umowy nie dostają do rąk. Pracuję bo ciężko z pracą jest ale z własnej firmy nie jestem zadowolony. Atmosfera fatalna, stała kadra pije i kradnie a kierownictwa przymyka oko. Wyzysk i tyle.
    ReviewUserIcon
    ja

    11.01.2013 17:55

    Inne

    Firma jak na tak cięzkie czasy całkiem nieźle sie rozwija, duzo inwestuje w nowe technologie i pozyskuje odbiorców zagranicznych. Ci co tu piszą o wyzysku itp pierdoły zazwyczaj powylatywali nie z własnej woli i teraz maja żal do całego świata. Fakt warunki sa wymagające ale taka jest specyfika tej branży, nie kazdy się tu nadaje bo trzeba miec ponadprzecietne predyspozycje. Są tu ludzie którzy utrzymali się 10 i dłużej lat i jakos nie myslą o odejściu, a kazdy zaczynał od zera. Plusem są wynagrodzenia prowizyjne (dział handlowy) które pozwalają obrotnym naprawdę zarobic więcej niz przeciętnie. Takie moje zdanie- cały czas pracuję
    ReviewUserIcon
    Piter

    20.12.2012 21:15

    Inne

    a likwidatora nie szukają albo syndyka? bo nowy naczelny prezes rychło do tego doprowadzi
    ReviewUserIcon
    Tom

    21.11.2012 12:56

    Inne

    Tak Nadal szukają dobrych ludzi do Eksportu . Niedługo pojawi się nowe ogłoszenie .
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    18.11.2012 14:25

    Inne

    @ - 2012-10-21 14:29:07 Tam temat zawsze jest aktualny jesli zgodzisz się na umowe o dzieło lub minimum czyli 1500 brutto plus reszta od sprzedaży o ile po odjeciu kosztów cos Ci zostanie nie polecamDodatkowo jesteś gotowy (usunięte przez administratora) ć wszystkich wokół, trzymać palec prosto w d...e dyrektorowi i co najgorsze słuchać herezji n. Jednym słowem łagier !!!!
    ReviewUserIcon
    @

    21.10.2012 14:29

    Inne

    Tam temat zawsze jest aktualny jesli zgodzisz się na umowe o dzieło lub minimum czyli 1500 brutto plus reszta od sprzedaży o ile po odjeciu kosztów cos Ci zostanie nie polecam

    Kontakt - Staler Market Sp. z o.o.

    Leszczynowa 55 87-100 Toruń

    NIP:8791889332

    REGON:870481974

    KRS:0000191661

    https://staler.com.pl/
    Branże: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    też ja

    08.10.2012 11:35

    Inne

    Możesz rozwinąć temat? Kiedyś ponoć szukali kogoś do handlu zagranicznego, ale nie wiem czy temat wciąż aktualny, skoro pozmieniali managerów.
    ReviewUserIcon
    ja

    02.10.2012 18:08

    Inne

    Handlowcy obijają się? odrazu widać że nie pracowałaś/łeś na tym stanowisku bo zielonego pojęcia o tym nie masz. Odnośnie płacenia za nic to napewno wszędzie tylko nie w dziale handlowym i nie w tej firmie- wypłaty tylko od zysku i to wysokiego, w przeciwnym razie goła podstawa. A takich ludzi co brali tu pensje za nic już na szczęście nie ma
    ReviewUserIcon
    ja

    25.09.2012 11:59

    Inne

    Pracowałem w tej firmie sporo lat - zwolnili mnie, ale sam sobie na to "zapracowałem". Z drugiej strony to i lepiej, bo sam bym się nie zwolnił, bo w zasadzie płacą przedstawicielom handlowym za nic. Wszyscy handlowcy obijają się, są fałszywi, jeden drugiego utopiłby w łyżce wody. Pracują tylko dziewczyny, choć z nimi też różnie bywa. Poziom intelektualny handlowców pozostawia wiele do życzenia: bezczelni, nastawieni tylko na branie. Żenada... Nie polecam nikomu pracy w tej firmie - zwykły wyzysk wśród pracowników fizycznych, a handlowcom dają kasę za zrzucanie pracy na dziewczyny. Niech cieszą się wszyscy, którzy zostali stamtąd zwolnieni, bo będą mieć o niebo lepiej w normalnych firmach. A firma pewnie i tak niedługo będzie chyliła się ku upadkowi...
    ReviewUserIcon
    Jabol

    12.09.2012 22:35

    Inne

    o ile mają materiał aktualnie przekształcają się w (usunięte przez administratora) a że Sta.. nie ma to robota sprawniej idzie nie polecam marnie płacą warunki pracy też do kitu ciekawe że pip niczego nie widzi
    ReviewUserIcon
    tykkl

    25.08.2012 23:11

    Inne

    produkują sami na miejscu. czy dużo to zależy od handlowców
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    16.08.2012 20:37

    Inne

    A produkują kołnierze stalowe? wiecie moze czy duzo miesiecznie? produkuja czy kupuja a mowia ze produkuja? Z gory dzieki dzieki za odpowiedz.

    Zostaw merytoryczną opinię o Staler Market Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.