opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Staler Market

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 360 ocen
Opinie(630)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(630)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Proces rekrutacji

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Włocławek
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Płock
  • Gniezno
  • Konin
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Toruń
  • Na Skarpie
  • Mała Nieszawka
  • Grębocin nad Strugą
  • Złotoria
  • Papowo Toruńskie
  • Łysomice
  • Przyłubie
  • Cegielnia
  • Grębocin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Toruń
  4. /
  5. Opinie o Staler Market Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Staler Market Toruń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Staler Market Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    sibooom

    18.03.2015 22:33

    Inne

    cześć, jak wygląda praca technologa w tej firmie, czy warto?
    ReviewUserIcon
    Wszechmogący

    18.03.2015 21:03

    Inne

    Moje drogie dziateczki, z niepokojem patrzę jak błądzicie w ciemnościach, zatem podpowiadam wam moje wy małe niebożęta: idźcie w stronę światła, ku prawdzie, a prawda was wyzwoli ...
    ReviewUserIcon
    zdisudyrektor

    18.03.2015 09:28

    Inne

    "Niewie­dza nie sta­nowi us­pra­wied­li­wienia dla niep­rze­myśla­nych działań. Gdy się nie wie, gdy ma się wątpli­wości, dob­rze jest za­sięgnąć po­rady. "
    ReviewUserIcon
    strażak

    17.03.2015 20:55

    Inne

    czasem krasnale wchodzę tutaj popatrzec jak obrzucacie sie kałem na lewo i na prawo. wasz szef nie glupi gosc w koncu tez to czyta od czasu do czasu i ma wnioski adekwatne. im bardziej trzymam ich za mordy tym bardziej są posłuszni. niech walcza miedzy sobą a energia ich wygasnie na wzajemnych wojnach. martiwil sie bede gdy wyjda z szuflady... ale przez najblizszą dekade a moze nawet dwie za obiecanki zrobią dla mnie jeszcze wiele. dowodem są ci ktorzy trwaja i jedza mi z ręki przez te wszystkie lata. choć nie nawidzą mnie to są przy mnie bo ich karmię. ...i im nie odpuszczę
    ReviewUserIcon
    Bogumił

    21.03.2015 21:03

    Inne

    Ja to się w ogóle dziwię samej firmie oraz administratorowi forum, że nie usuną sporej części powyższych wpisów dotyczących firmy. Przecież większość wpisów jest niemerytoryczna i osobie z zewnątrz nie pomoże w żaden sposób w ocenie firmy jako potencjalnego miejsca pracy. Wniosek taki, że ani firmy ani administratora specjalnie nie interesują zamieszczane tu opinie.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    23.03.2015 16:29

    Inne

    Co do ad 1 to zdecydowanie nie- w tym kraju dobro firmy to zło dla pracownika, co do ad 2 to zostawili, zgadza się, życia i zdrowia (bardzo tanio), ad 3 kredyt we frankach, to groźba czy miłosierdzie, że "mogą" go spłacać? ad 4 to mój ulobiony, zasady Kalego.
    ReviewUserIcon
    wierszokleta

    14.03.2015 10:56

    Inne

    Pewnego razu spotkało się dyrektorów wielu. Siedli i dyskutowali jak dopiąć celu, by właściciel był zadowolony, a ich posady stałe zostały bez szwanku, uszczerbku, po prostu całe. Dumając i radząc wniosek więc wysnuli, że może by tak swych pracowników zaszczuli: trudnościami tłumacząc plany im zwiększyli, w międzyczasie nową politykę płacową wdrożyli, która benefity i wyższe pensje zablokuje w rezultacie na stałe zatudnienie zredukuje. Owoce swych myśli w życie wprowadzili, pensje obcięli, ludzi zniechęcili. Na efekty patrząc dłonie swe zacierają, bo gdy im mieszek puchnie, inni w d**e dostają.
    ReviewUserIcon
    aw

    16.03.2015 11:45

    Inne

    ale cię zżera...
    ReviewUserIcon
    wróżmaciej

    18.03.2015 20:24

    Inne

    ju token to mi? mam cię -Dyrektor!!
    ReviewUserIcon
    x

    12.03.2015 18:29

    Inne

    Stoi na stacji wąskotorówa, mała pękata, strasznie pyskata, jąka i stęką, dyszy i jęczy, co róż przed zawiadowcą z żalami klęczy, ja mam kredyty! ja mam też koszta! muszę po innych wagony dostać, wagony nowe!! i towarowe i osobowe, chcę być najlepsza i najsławniejsza, trasy zaliczać w całej Europie, Francję, Budapeszt, a nawet Skopie! być podziwiana i opłacana za udawanie dla swego pana! a zawiadawca strapiony myśli, że tego złoma na śmietnik wyśle, bo to bezczelne jest i zuchwałe, niewiele woźi, wagony małe, bazując lata na cudzej pracy, nie ma pojęcia co PRACA znaczy, morał historii jest niebanalny, choć już wiadomo, że zbyt za...:)
    ReviewUserIcon
    lucky luk

    10.03.2015 19:18

    Inne

    A strazak siedzi i zawija w sreberka.
    ReviewUserIcon
    :)

    10.03.2015 17:43

    Inne

    Zapytaj administratora tego forum,to może Ciebie uświadomi,że raczej to nie ja jestem w błędzie:)
    ReviewUserIcon
    zdzis

    09.03.2015 15:00

    Inne

    Ogólnie fora służą wymianie myśli , więc słusznie zauważyłeś'/łaś ,że Ci się wydaje :)
    ReviewUserIcon
    :)

    07.03.2015 11:34

    Inne

    Wydaje mi się,że to forum nie służy do wylewania pomyj i zamartwiania się o ilość dyrektorów czy pracowników!!!Ale może się mylę:)
    ReviewUserIcon
    zdzis dyrektor

    06.03.2015 13:01

    Inne

    Spokojnie, za chwilę tylu dyrektorów nie będzie, Pan MZ zrobi porządek
    ReviewUserIcon
    zxc

    03.03.2015 20:33

    Inne

    ALT+CTRL+DEL tu nie pomoże - trzeba zrobić twardy reset... BTW po kiego grzyba zostało tylu dyrektorów, skoro nie ma kim ani czym zarządzać?
    ReviewUserIcon
    dr

    10.03.2015 18:46

    Inne

    Może teraz to spółka skarbu państwa jest, to by tłumaczyło nasycenie dyrektorami. Szlabanu też przypadkiem nie obsługuje dyrektor, jeśli nie to podpowiadam- jeszcze nic straconego:)))
    ReviewUserIcon
    kobra

    22.02.2015 08:02

    Inne

    izwolniono lub pozwolonoodejsc inz piotr inz zbychu zostali nieudacznicy rysiu cwaniak bez wiedzy, olo i inni bez produkcji to klapa ludzie swietni fachowcy juz pracuja gdzie indziej nieudacznicy pozostali zyczyc powodzenia
    ReviewUserIcon
    beny

    21.02.2015 09:55

    Inne

    i dobrowolnie zrzekli się 20% swojej pensji żeby za rok było lepiej
    ReviewUserIcon
    feel the beat

    18.02.2015 18:00

    Inne

    No i zapanowala cisza.
    ReviewUserIcon
    Bob Budowniczy

    18.02.2015 20:03

    Inne

    Bo zgodnie z obietnicami wszyscy dniami i nocami odbudowują na chwałę Pana!
    ReviewUserIcon
    wołodia

    10.02.2015 17:32

    Inne

    Strach się bać, żeby te "mobilne palownice" na Ukrainie zaraz nie rozpoczęły ostrzału:)
    ReviewUserIcon
    zeus

    08.02.2015 14:19

    Inne

    Jak tak pomyśleć to nie pożar zniszczył tą firmę. To prawda, że kapitał ludzki jest najcenniejszy, w tym przypadku smutna prawda
    ReviewUserIcon
    PAWLAK

    20.01.2015 12:54

    Inne

    CZY TO WAZNE KTO JEST LIZUSEM, ZŁOMIARZEM ? FIRMA STALER PRZECHODZI TRUDNY OKRES I OSKARŻANIE KOGO KOLWIEK JEST NIE NA MIEJSCU. CZY KTOS MA 30 FIRM CZY 5 MAŁO WAŻNE KAŻDY KTO PRZYSZEDŁ TU DO PRACY WIEDZIAŁ JAKIE SA WARUNKI.KAŻDY SPRZEDAJE TYLE ILE MOŻE I KROPKA.
    ReviewUserIcon
    golum

    04.02.2015 22:01

    Inne

    Napiszesz jeszcze jakiś wazelinowy tekst, czy coś się zmieniło?
    ReviewUserIcon
    Jutrzenka

    05.02.2015 08:17

    Inne

    Już nie napiszę. Wygrałeś/aś. Gratuluję. Możesz sobie wręczyć dyplom i medal oraz zorganizować bankiet. Jesteś THE BEST. P.S. Nie odpowiadaj już na ten komentarz. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Fotoradar

    20.01.2015 08:13

    Inne

    Do dwóch powyższych komentatorów: czy biorąc pod uwagę trudny czas, jaki obecnie przechodzi firma, tak trudno powstrzymać się od podobnych komentarzy? Poza tym ludziom z zewnątrz nic nie mówią inicjały pracowników. Inna sprawa to to, że będąc anonimowym można tutaj napisać prawie wszystko, również nieprawdę.
    ReviewUserIcon
    Leniwiec

    19.01.2015 11:14

    Inne

    Kolego tu zawsze było kilku lizusów jeden pozostał (MZ) tak zwany orient-ekspres no i koniecznie (KR) . Co do złomiarzy no tak masz racje, ale co oni mogą zrobić jak wszystkie dobre firmy są w rękach najdłużej pracujących i tu znowu pada pytanie czy ci najstarsi są super handlowcami? czy tylko mają dobre firmy w swoim portfelu i z nich czerpią zyski. Już nie wspominam o firmach które są rozkradzione po handlowcach którzy odeszli FK ML , oczywiście orient expres też parę przytulił młodzi dostali resztki ZB Śląsk AE też dostał . Proste zadanie ci starzy nie potrafiliby nawet odnaleźć się na nowym rynku pracy ZB na pewno ale reszta bardzo wątpię. Co do złomiarzy kolega (KP) i (PD) swoje robią i uważam ,że na to co zastali idzie im bardzo dobrze. No a kolega Adam spina resztę bajzlu. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ja

    19.01.2015 19:42

    Inne

    O lizusach pisano tutaj już wiele razy: MZ, zdecydowanie KR, AE.Ale masz racje, oni nie odnaleźliby się na obecnym rynku pracy, więc muszą za wszelką cenę, nawet sprzedawania kolegów, trzymać się swoich stołków. Szkoda, że nikt tego nie dostrzega. Najlepiej dostać coś po kimś i się nie napracować, a tylko czekać na zyski... Ale tam zawsze tak było. Nic nie robić, zbierać laury!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Staler Market?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Staler Market Sp. z o.o.

    Leszczynowa 55 87-100 Toruń

    NIP:8791889332

    REGON:870481974

    KRS:0000191661

    https://staler.com.pl/
    Branże: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    x

    07.01.2015 12:02

    Inne

    Tego się chyba nikt nie spodziewał, przykre
    ReviewUserIcon
    gruby

    24.02.2015 20:36

    Inne

    Jak na taki koncern stalowy ... ERPy leżą, HARPY też. Ogólnie IT leży, drapanie (usunięte przez administratora) szkłem. Ostatni komandor IT odszedł - bez skruchy krawaciarzy, ów "sawodofców". Bravo. Właściciel chyba traci CONTROLL i strzelił KOMARA :)
    ReviewUserIcon
    Grubson

    01.03.2015 10:38

    Inne

    Nic się nie martw. Właściciel wcisnął alt+ctrl+del i uruchomił menadżera zadań :)
    ReviewUserIcon
    :)

    05.01.2015 11:36

    Inne

    7 7.11.2007 17:15Kategoria: Polityka Odsłon: 2487 7 Komentuj "Stopczyk, co Wy tam palicie? Ja? Radomskie...ale jak pan major Walenda: Stopczyk, co wy tam palicie? Stopczyk: Ja? Radomskie... ale jak pan major woli, to Franz ma Camele. Walenda: Co ty p...sz za uszami Stopczyk... na wysypisku, co palicie po nocach? Stopczyk: A... takie tam szpargały... budynek idzie do Służby Zdrowia, nie, no to się pali takie faktury za odzież, za środki czystości, za materiały ubiurowe. Ja wiem, że to powinno iść na makulaturę, ale kto to teraz skupuje, nie?... ja panu powiem panie majorze, to była tajemnica... Walenda: Stopczyk, wy wyżej wała nie podskoczycie, to nie róbcie sobie jaj. Panowie mówią, że akta palicie... US, ZUS, komornik... firma nie była w dobrej kondycji :) Teraz już wszystkie szczury uciekną z płonącego statku....
    ReviewUserIcon
    ex worker 2

    07.01.2015 18:12

    Inne

    Ja po prostu wierzę w zdolności Właściciela tej firmy, to nieprzeciętny człowiek, jeszcze nie raz wszystkich zadziwi. A o klientów się nie martw, po odbudowie powrócą, bo ta firma ma rozpoznawalną markę i jest dobrze kojarzona.
    ReviewUserIcon
    up

    15.05.2015 17:29

    Inne

    ubezpieczona była tylko hala, reszta nie
    ReviewUserIcon
    ex worker

    05.01.2015 09:47

    Inne

    STALER RIP :-( Wprawdzie nie miałem zbyt dobrego zdania o "władzach" firmy, ale mimo to jest mi bardzo przykro z powodu tragedii. Szczególnie żal mi dawnych współpracowników, którzy mają teraz naprawdę nieciekawą sytuację. Trzymajcie się!
    ReviewUserIcon
    x

    15.12.2014 17:42

    Inne

    Te dwie lokomotywy to nie wcale takie oczywiste, pomijając parowóz, bo jest tu jedna taka mała pękata wąskotorówa, co myśli, że jest orient-ekspresem.
    ReviewUserIcon
    x

    04.12.2014 17:03

    Inne

    Dobrych handlowców to tam zostało 2 i każdy wie o kogo chodzi. Reszta to bez urazy- zbieranina z przypadku, która nie pracuje wcale od tak dawna i tzw. "złomiarze", którzy czatują na odpady. Poza tym mamy różnej maści przystawki, generatory dobrej aury, pozytywnego wizerunku, "miłej" atmosfery,nawału pracy itp. Jednym słowem 2 lokomotywy, które ciągną kilka cyrkowych wagoników:)
    ReviewUserIcon
    y

    04.12.2014 21:21

    Inne

    Mówisz o dwóch lokomotywach, a chociażby z odrobiny szacunku powinieneś wspomnieć też o najstarszym parowozie - "ciężkim, ogromnym, z którego pot spływa" (i też każdy wie o kogo chodzi:) Wprawdzie parowóz "stoi i sapie, dyszy i dmucha, żar z rozgrzanego bucha mu brzucha" , ale mam szacun dla tej starej maszyny, bo była pierwszą lokomotywą w tym dziale i jeździ po polskich torach do dzisiaj, chociaż różne klauny (np. niejaki ZJ) chciały odstawić "starego parowoza" na bocznicę. On jednak pozostaje niewzruszony i majestatycznie sunie na przód. Oby jak najdłużej, tego mu życzę.
    ReviewUserIcon
    y

    14.12.2014 21:23

    Inne

    Żeby była jasność - chodziło o AE:) Szacun.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.11.2014 01:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ja

    01.12.2014 21:47

    Inne

    Sprawdzona kadra? Zostali ci, co palec prosto trzymają. Oni nie odnaleźliby się w prawdziwej rzeczywistości, bez donoszenia na 'kolegów'. Ci co chcieli coś robić nie mieścili się w schemacie firmy. Jeżeli ktoś jest kreatywny, ambitny, to na pewno nie nadaje się do pracy w tej firmie, ponieważ skrzydła od razu zostaną mu podcięte...
    ReviewUserIcon
    Somebody

    02.12.2014 18:27

    Inne

    Co za bzdury. Po pierwsze - zostali właśnie ci, którzy nie muszą nikomu trzymać palca, bo znają swoją wartość, po drugie - uważasz, że ta firma działa w innej rzeczywistości? w jakiej twoim zdaniem? wirtualnej czy może równoległej? Donoszenie na kolegów? - tutaj nikt nie ma czasu na donoszenie ani na wysłuchiwanie donosów. Powiem krótko - obecna kadra jest na tyle dobra, że nie zdziwiłbym się, gdyby już była na celowniku headhunterów. P.S. Jak ktoś ma mocne skrzydła i mocno nimi macha to nikt mu ich nie podetnie .
    ReviewUserIcon
    Employee

    15.11.2014 14:48

    Inne

    Każdy ma wolny wybór, można pracować 8h i zarobić trochę mniej a można pracować trochę dłużej i zarobić naprawdę dobre pieniądze. Najważniejsze, że w Dziale Handlowym pozostali naprawdę wartościowi ludzie, którzy CHCĄ pracować.
    ReviewUserIcon
    lob

    18.11.2014 20:41

    Inne

    Elita w dziale handlowym, to totalne nadużycie, szczególnie w dobie ostatnich angaży to zakrawa wręcz na groteske:) Selekcja naturalna to trwa tu od kilkunastu lat więc jest nadzieja na człekokształtnych w kolejnym 10 leciu:)
    ReviewUserIcon
    ja

    21.11.2014 22:25

    Inne

    Święte słowa, choć pewnie nie dla wszystkich zrozumiałe...
    ReviewUserIcon
    PI

    12.11.2014 21:35

    Inne

    Ta można dobrze zarobić jak się pracuje po 14/16h na dobe, tylko czy warto się tak poświęcać dla paru złotych, dlaczego nie dadzą tyle zarobić za 8h pracy
    ReviewUserIcon
    Employee

    11.11.2014 12:03

    Inne

    Prawda jest taka, że w tej firmie można dobrze zarobić, stąd na tym forum tyle różnych opinii pisanych przez rozgrzane głowy. Firma bardzo dobra i co ważne w 100% polska. Tyle w ramach konkluzji.
    ReviewUserIcon
    grorge

    08.11.2014 08:35

    Inne

    Żadnego menadżera w tej firmie nie ma, dyrektorzy patrzą na swoje działy a tak naprawde juz nie organiają tej kuwety, uwazają sie za super dobrych ale niestety przez nich firma sie nie rozwija ,szkoda ze kolejni specjalisci odchodzą mówiac ze nawet gdyby dostali wiecej to i tak dziękują. Zresztą trend ten będzie utrzymany bo sie wszystko sypie jak domino. Czy warto tam pracować? Warto ale nie probuj byc mądrzejszy od swoich dyrektorów (czyli rozwiajc sie lepiej gdzies indziej)bo i tak Twoje pomysły sa głupie,szkoda bo firma ma ogromny potencjał , ogromy ale brak porozumienia, brak burzy mózgów i ciagle gadanie na siebie doprowadziło do tego ze organizacyjnie firma jest jak sprzed 100 laty. Ja dziękuje za prace tam.... Zenada w ładnym opakowaniu
    ReviewUserIcon
    Szybki

    02.11.2014 22:19

    Inne

    co roku jest wigilia dla wybranych i co roku padają prorocze słowa, więc pewnie padną i w tym roku. X tylko które nam się proroctwa w tym roku sprawdzają? Bo już nie jestem na bieżąco.
    ReviewUserIcon
    x

    06.11.2014 17:33

    Inne

    Chodzi o słowa "obyśmy mogli spotkać się w tym samym gronie w przyszłym roku" (w domyśle najprawdopodobniej już nie)
    ReviewUserIcon
    x

    01.11.2014 12:06

    Inne

    Tegoroczna wigilia (jeśli zrobią) będzie "prorocza":) Kto by pomyślał rok temu
    ReviewUserIcon
    ja

    01.11.2014 23:04

    Inne

    A są jakieś wizje, że ma być prorocza? :-)
    ReviewUserIcon
    piaskun

    14.10.2014 21:57

    Inne

    No wlasnie dyrektorzy handlowi ok.
    ReviewUserIcon
    noo

    19.10.2014 13:49

    Inne

    Fakt wszyscy dyrektorzy byli ok i ci co będą też są ok. Czasami mam wrażenie że zmieniają się częściej niż czas zimowy/letni (na nieszczęście dla tej firmy)
    ReviewUserIcon
    lalamido

    22.09.2014 20:21

    Inne

    No i masz- znowu usunięty, ale musiało szczypać:)
    ReviewUserIcon
    Wieszczka

    20.09.2014 12:07

    Inne

    Do wieszcza: dobrze, że Twój wierszyk wrócił, bo mój utworek bez Twojego miał się jak piernik do wiatraka ;)
    ReviewUserIcon
    wieszczka

    18.09.2014 22:10

    Inne

    Niech mą odpowiedź wieszczu stanowi ten wierszyk okazjonalny, Dla jednych zaje-fajny , dla innych zaje-banalny. Ten, o którym mówisz już dawno wrócił do Leszczynowego Ogródka I teraz tam księżycowym blaskiem lśni jego siwa niby-bródka, Codziennie rano przed lustrem staje i ze łzą w oku mówi do siebie: „Jesteś boski, Twe miejsce nie wśród ludzi jest, lecz wśród Aniołów w Niebie” . Kiedy w Niebiosach usłyszeli te z lustrem rozmowy, Biadać zaczęli wszyscy tymi słowy: „Nie przysyłajcie nam go tutaj! On jest jak huragan! Wpadnie i zrobi nam z Nieba burd… to znaczy bałagan” .
    ReviewUserIcon
    Bogdan

    05.10.2014 16:18

    Inne

    Hehe krótko i zwięźle na temat Pana ZJ. Faktycznie boski (w narcystyczny sposób) i faktycznie skuteczny (jak huragan)... A co do samej firmy to jest jak najbardziej w porządku, można spokojnie polecić jako miejsce pracy. Aktualny dyrektor handlowy też jest O.K.
    ReviewUserIcon
    mandolina

    13.09.2014 21:35

    Inne

    Najważniejsze jednak, że firma zaczeła wykorzystywać surowce wtórne w dziale handlowym
    ReviewUserIcon
    sekator

    09.09.2014 16:46

    Inne

    Wieczna wojna dyrektorów o rządy w stalerze zniszczy ogród. Wielkie obietnice dotrzymania terminów i brak szacunku dla pracowników. Większość pracowników czega kiedy łoś...oś pójdzie w góre rzeki. No i nie zapomnijmy o kajdaniarzu :-) Niby nie dyrektor a jednak jest wszędzie.
    ReviewUserIcon
    Dżery

    04.09.2014 23:27

    Inne

    jak tak dalej pójdzie to albo Wielki Ogrodnik wyjmie sekator i zacznie wycinac chwasty albo te chwasty zamienią jego piękny ogród w dziki las i upadku Wielkiej Firmy
    ReviewUserIcon
    jabado

    04.09.2014 14:00

    Inne

    Aż żal patrzeć jaką ta firma ma teraz reputację. Kiedyś, jeszcze w czasach pikników rodzinnych czy łowienia rybek w jeziorku (czy ktoś w firmie to jeszcze pamięta??), załoga była w stanie zrobić dla właściciela wszystko. Ale jak się traktuje ludzi jak (specjalnie zdrobniale) ściereczki, zwalnia fachowców a zatrudnia pseudo dyrektorków, to efekty widać.

    Zostaw merytoryczną opinię o Staler Market Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.