opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Staler Market

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 360 ocen
Opinie(630)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(630)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Proces rekrutacji

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Włocławek
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Płock
  • Gniezno
  • Konin
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Toruń
  • Na Skarpie
  • Mała Nieszawka
  • Grębocin nad Strugą
  • Złotoria
  • Papowo Toruńskie
  • Łysomice
  • Przyłubie
  • Cegielnia
  • Grębocin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Toruń
  4. /
  5. Opinie o Staler Market Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Staler Market Toruń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Staler Market Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ja

    05.04.2014 22:34

    Inne

    Oj, widzę, że kolesiostwo w tej firmie jest na porządku dziennym. Czy pracuje tu ktoś z zewnątrz? Nie z układu? Z komentarzy powyżej sądzę, że tych z zewnątrz zwolniono... A tak, ręka rękę myje...
    ReviewUserIcon
    TickiTicki

    24.03.2014 14:09

    Inne

    A co powiecie o nowym kolesiu M.Ł.?
    ReviewUserIcon
    Who You

    27.02.2014 20:50

    Inne

    W takim razie sorry, ale gwoli ścisłości uważam, że wierne Yorki to te z okolic Leszczynowego Ogródka, bo to one są wpatrzone w swego pana jak w ikonę.
    ReviewUserIcon
    Who You

    27.02.2014 17:09

    Inne

    Brawo! Test został zdany. Nawet nie otwierałem furtki, tylko wrzuciłem szyszkę za płot, a wnet do ogrodzenia jeden za drugim podbiegły dwa tresowane Yorki i mnie oszczekały. Mała dobrze wytresowana psinka bywa skuteczniejsza od Amstaffa :)
    ReviewUserIcon
    lll

    27.02.2014 19:02

    Inne

    Ta aluzja z "pytaniem" (twoim- jak sie miewa) była do WY-kałaczki, nie do ciebie- bez obawy, nikt tu za nim nie przepadał (delikatnie mówiąc), a wierne yorki siedzą teraz z podkulonymi ogonkami:))
    ReviewUserIcon
    WY

    26.02.2014 15:02

    Inne

    Sposób w jaki pytasz o dyrektora wskazuje, że jesteście na "Ty". Nie widzę więc problemu żebyś wykręcił do niego telefon i po prostu zapytał jak się miewa.
    ReviewUserIcon
    Who You

    26.02.2014 19:02

    Inne

    Myślisz WY-kałaczko, że bym nie chciał? Ale On przecież nie ma czasu na rozmowy z pospólstwem ;)
    ReviewUserIcon
    lll

    26.02.2014 20:42

    Inne

    Ja nie widzę problemu aby dostrzec ironię w tym "pytaniu", bo odpowiedź jest zbędna
    ReviewUserIcon
    Who You

    25.02.2014 21:33

    Inne

    Nie wie ktoś przypadkiem co słychać u (usunięte przez administratora)?
    ReviewUserIcon
    Peach-Ka

    01.03.2014 19:52

    Inne

    (usunięte przez administratora) Jakie to słowo? Podpowiedzi może być wiele, oto jedna z nich: Nazwa zespołu wykonującego utwór związany z Euro 2012 pt. "Koko Koko Euro spoko" .
    ReviewUserIcon
    ccc

    13.03.2014 21:16

    Inne

    Temat zamkniety- tego szkodnika już nie ma (wkońcu).
    ReviewUserIcon
    rr

    23.01.2014 00:36

    Inne

    teraz to już wszyscy mają wszystko w nosie. A najstarsze szczury przygotowują się do opuszczenia pokładu jak widza co się dzieje w tym nowym roku. Zatem w krótkim czasie czeka nas świeży zaciąg naiwniaków.
    ReviewUserIcon
    haryless

    14.12.2013 16:59

    Inne

    sam odejdziesz czy cie zwolnić ? :)
    ReviewUserIcon
    dj

    16.01.2014 07:30

    Inne

    A jak tam nastroje w Nowym Roku? Wigilijna przemowa ogrodnika dała motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy?
    ReviewUserIcon
    hary

    10.12.2013 22:47

    Inne

    kochani pracownicy a jakieś premie albo bony świąteczne mamy w tym rok wszak udany rok dla firmy wiec może właściciel podzieli się z ludźmi choć trochę.
    ReviewUserIcon
    niedoszły

    25.11.2013 12:35

    Inne

    kiedyś rekrutował mnie (usunięte przez administratora) ale ostatecznie nie zdecydowałem się na zmianę. Widoki interesujące, ale... cóż. On sam (a byłby moim przełożonym) sam wkrótce rozstał się z firmą. Nie wiem, czy mam czego żałować, czy nie...
    ReviewUserIcon
    niedoszły

    25.11.2013 15:07

    Inne

    administrator ocenzurował, więc dodam enigmatycznie, że inicjały pana kojarzyły się z tablicami kielc.
    ReviewUserIcon
    Olewacz

    27.10.2013 15:38

    Inne

    Kuba, nie wstawiaj pytań, że niby klient zainteresowany produktami... to nie to forum, nikt Ci nie odpowie. To forum o pracodawcy a nie o sprzedaży.Kuba, od razu widać, że chcesz przerwać ogrodnicze wypociny i zmieniasz temat. Oj nieładnie.
    ReviewUserIcon
    x

    13.10.2013 20:56

    Inne

    Sama firma jest ok- ma swoją pozycje na rynku i ciekawe produkty. Jednak pomysły z wycinaniem starych drzew i wsadzanie w ich miejsce sadzonek z niesprawdzonych źródeł kończy się zazwyczaj tym , że po odrośnięciu okazują się być chwastami lub zaczynają owocować w konkurencyjnych ogrodach, zostawiając po sobie bałagan i spustoszenie.
    ReviewUserIcon
    ja

    12.10.2013 23:08

    Inne

    No tak, jeżeli siedząc w biurze robicie inne rzeczy, to pracę musicie wykonywać w innym czasie... Jednak każda roślina prędzej czy później musi zostać przesadzona :-)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    12.10.2013 13:59

    Inne

    "Swoją drogą, to chyba się nie przepracowujecie, skoro macie czas na zabawy słowem na forum w godzinach pracy :)"- tu nie ma czegoś takiego jak "godziny pracy", jak trzeba to się pracuje o każdej porze (urlopy, po godzinach, chorobowe itp.)
    ReviewUserIcon
    ja

    11.10.2013 21:36

    Inne

    Handlowcy! Nie pogrążajcie się już, bo to żałosne. A jakby Wasz ogrodnik otworzył w końcu oczy, to chwasty wszystkie by wyrwał. Oj, płacz byłby wielki... Ale nowe rośliny odświeżyłyby ogród...
    ReviewUserIcon
    x

    23.04.2014 17:11

    Inne

    Ogródek sam się wypielił tzw. self destruction
    ReviewUserIcon
    DzonyRyba

    11.10.2013 19:15

    Inne

    Co do floty to już niebawem cała odpłynie, popłynie.
    ReviewUserIcon
    ksena

    10.10.2013 13:10

    Inne

    bo my handlowcy lubimy mieć spokój i czas na błogie leniuchowanie w biurze masek sie nie używa a że śmierdzi farbą to inna sprawa
    ReviewUserIcon
    -

    09.10.2013 19:09

    Inne

    "Oj, chyba handlowcom w [usunięte przez moderatora] się poprzewracało... Nie lubią zmian, nie lubią... Jak tak źle, to chyba czas zmienić pracę i ustąpić miejsca młodszym, a nie narzekać - zresztą to lubicie najbardziej :)". Odpowiadam: My wręcz uwielbiamy zmiany (przełożonych).
    ReviewUserIcon
    hut_nick

    08.10.2013 17:02

    Inne

    narzekacie Handlowcy, bo normalnej roboty nie znacie, trzymacie się ogrodu bo tylko tutaj dobry nawóz dostaniecie, w żadnym ogrodzie nie ma substratów i odżywek w takiej ilości że się na tak dużą kupkę odkłada... zmieńcie ogrodnika to pogadamy ale kogo na to stać dobrowolnie? po przesadzeniu byście się w nowym ogrodzie nie przyjęli
    ReviewUserIcon
    ja

    08.10.2013 12:02

    Inne

    Swoją drogą, to chyba się nie przepracowujecie, skoro macie czas na zabawy słowem na forum w godzinach pracy :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Staler Market?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Staler Market Sp. z o.o.

    Leszczynowa 55 87-100 Toruń

    NIP:8791889332

    REGON:870481974

    KRS:0000191661

    https://staler.com.pl/
    Branże: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    ja

    08.10.2013 12:00

    Inne

    Oj, chyba handlowcom w [usunięte przez moderatora] się poprzewracało... Nie lubią zmian, nie lubią... Jak tak źle, to chyba czas zmienić pracę i ustąpić miejsca młodszym, a nie narzekać - zresztą to lubicie najbardziej :)
    ReviewUserIcon
    Gienek

    08.10.2013 09:17

    Inne

    Jamnikus Operatus... jest nie do zdarcia i od Ogrodnika nie brak mu poparcia
    ReviewUserIcon
    Anonim

    06.10.2013 21:22

    Inne

    Stawiam na Jamnikus Operatus. ... przy okazji handlarze do Was - wychodzimy o 15 bo tylko tyle nam płaci Ogrodnik - za 8h. Wam płaci procent od sprzedaży to musicie je..ć. taki układ.
    ReviewUserIcon
    ... z krainy deszczowców

    06.10.2013 16:46

    Inne

    W stalerowym ogrodzie nadeszła jesień. Wielki Ogrodnik zaczął trząść wysokimi drzewkami, bo ogród nie daje dziś tylu soczystych owoców ile powinien. Zaczęły się też jesienne porządki. Niektóre krzewy zostały poprzesadzane, od choćby Stefanotis. Na jego miejscu ma już niedługo rosnąć inna roślinka. Wielki Ogrodnik ogarnięty determinacją, sprowadził do pomocy innych ogrodników. Wszystko po to by na wiosnę ogród rodził na nowo, tak jak powinien. Dlatego naszym hasłem przewodnim powinno być: Byle do wiosny! P.S.: Jeśli zima przemrozi owoce Jarzębiny, to kto inny stanie na czele? Czy zapanuje pruski dryl, czy może jakaś roślina z importu? A może Jarzębina przetrwa zimę?
    ReviewUserIcon
    -

    06.10.2013 14:32

    Inne

    "Opierdzielacie sie tam nieźle i tyle fajnie sie jeździ firmową furą na wycieczki po kraju i udaje że cięzko pracuje"- jak życie pokazuje podobni tobie , najbardziej "zapracowani", co sobie rękawy wyrywają, znikają punk 15 za bramą mając wszystko w [usunięte przez moderatora], ale jednocześnie sadząc podobne opinie. Zapraszam, może zrozumiesz, co to znaczy praca po wyjściu z pracy i na urlopie. (Ciepłe kluski biurkowe znają się najlepiej na pracy w handlowym)
    ReviewUserIcon
    -

    04.10.2013 09:29

    Inne

    Opierdzielacie sie tam nieźle i tyle fajnie sie jeździ firmową furą na wycieczki po kraju i udaje że cięzko pracuje
    ReviewUserIcon
    Anonim

    02.10.2013 23:34

    Inne

    Widac amfa i zapach farby zaczyna działać w handlowym. Panowie handlowcy przestańcie wkoncu [usunięte przez moderatora] to nie hala że nikt nie widzi
    ReviewUserIcon
    drzewko

    02.10.2013 17:51

    Inne

    To ja się wypowiem w imieniu tych małych już nielicznych owocujących drzewek - faktycznie w ogródku narobiło się bałaganu za sprawą rozrastających się mutacji wszelkiej maści chwastów, które muszą na siłę się lansować (jak słusznie zauważa przedmówca). My małe drzewka potrzebujemy tylko trochę swobody żeby się rozwijać i przynosić firmie zyski, duże krzaki nam przeszkadzają, zabierając wodę światło i przestrzeń.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    30.09.2013 00:01

    Inne

    Pe Ha...hahaha. Mam nadzieję, iż kidyś spotkamy się oko w oko i porozmawiamy merytorycznie, w temacie- "Jarzębiny" i" Kośmodrusa",lecz chcę nadmienić ,iż STALER to nie tylko Dział Handlowy.................STALER ,to" Flota" składająca się z ,Okrętu Dowodzącego , jak również jednostek wspomagajacych , które mają niemały udział w powodzeniu akcji."Admirał Floty" ,który dowodził i dowodzi tą flotą, lekko pogubił się. Oficerowie tych jednostek wykonywali i wykonuja stradegję -polecenia " Admirała Floty"."Admirał" zapewne bardzo dobrze dowodzi "Flotą",wskazują na to dotychczasowe osiągniecia.Moim zdaniem zachodzi potrzeba zebrania całego sztabu i zweryfikowanie dalszego kursu.W dalszym ciagu potwierdzam dobry kierunek obranego wcześniej kursu, przez " Flotę" STALER i dowodzącego " Admirała"[usunięte przez moderatora].
    ReviewUserIcon
    Anonim

    29.09.2013 20:49

    Inne

    Ludzie listy i opinie piszą , mają do dego prawo , lecz nie zawsze obiektywnie i sprawiedliwie oceniają. Ci co piszą opinie o firmie Staler , mają cząstkową wiedzę ta temat firmy i pracowników.Aby się wypowjadać obiektywnie na temat STALERA ,trzba znać jego chystorię powstania oraz rozwoju.Jest mało tego typu firm w polsce , o tak dużym potencjale produkcyjnym i o takim wyposażeniu w maszy i urzadzenia oraz kadrę pracowniczą na różnych szczblach.To dzięki jej włascicielowi Panu [usunięte przez moderatora] powstała firma na skalę europejską !!!.Pan [usunięte przez moderatora] wraz z żoną miał wizję rozwoju firmy , lecz aby wizja mogła się spełnić potrzeba było ludzi ,którzy są otwarci na nowoczesność ,mają przemyślane pomysły i które potrafją wdrożyć. Tacy ludzie się znaleźli.Pamietajmy , iz największą wartością są ludzie. .Kończąc swoją opinię o firmie STALER stwierdzam , iż jest to porządna firma. Pracowników pracujacych na różnych szczeblach w firmie STALER oceniam na 4. Potrzeba w tej firmie dialogu , merytorycznych rozmów , a będzie OK.Życzę powodzenia tej firmie ,właścicielowi i pracownikom .Trzymajcie się razem ,jesteście tylko ludźmi , będzie dobrze.
    ReviewUserIcon
    zgaduj zgadula

    27.09.2013 11:34

    Inne

    Ciekawe kto tak wiersze ładnie pisze... Prawda jest taka, że wymiana kolejnych Ogrodników na nic zda się Ogrodowi. Jeden posadzi stokrotki, drugi frezje i generalnie do d....
    ReviewUserIcon
    piesogrodnika

    24.09.2013 23:19

    Inne

    a jaki los w tym gaju spotka psy ogrodnika które to szczerza kły niby pilnują, podgryzają, skubią a jak sie im łancuch skróci lub zmieni budę biegają zbite z podkulonym ogonem. sfora jest calkiem pokazna a ogrodnik okrutny serca niema dla nikogo. pewnie zostawi tylko małpy :))
    ReviewUserIcon
    Anonim

    24.09.2013 16:56

    Inne

    Naprawdę nie wiesz? Już wyjaśniam, otóż Kośmodrus Orangus znany również jako Mechaniczna Pomarańcza, po pewnym czasie swojej obecności w Ogrodzie stał się drzewkiem krnąbrnym, trudnym do ułożenia, drzewkiem - rewolucjonistą, by tak rzec. Wielki Ogrodnik kupił Orangusa po to, by ten rodził mu aromatyczne pomarańcze i przez długi czas tak właśnie było. Później jednak Orangus przestał słuchać Ogrodnika, nie dawał już pomarańczy, lecz inne owoce, początkowo grapefruit'y (co jeszcze było akceptowalne), potem jednak pojawiły się mango, granaty, nektarynki i wiele innych. Nerwy puściły Ogrodnikowi jednak dopiero wtedy, gdy Orangus pokazał mu figę. Wraz z Orangusem Ogród opuścił wtedy Artus - małe drzewko mandarynkowe. Morał z tych wszystkich historii płynie Moi Drodzy jeden - każde drzewko musi znać swoje miejsce w Ogrodzie i nigdy nie zapominać, że drzewko to drzewko, a Ogrodnik to Ogrodnik.
    ReviewUserIcon
    działkowiec

    24.09.2013 08:57

    Inne

    A czemu Kośmodrzewina nie ostała się w ogrodzie? Też dużo soków piła, czy chwastem się okazała?
    ReviewUserIcon
    gigancik

    21.09.2013 14:14

    Inne

    asdads - 2013-09-16 01:21:38 Jarzebina...:)Wielki ogrodnik już dawno powinien to zrobić i nie tylko jarzębinę ale więcej drzewek wyciąć tych najwyższych miałby więcej pieniążków na pielęgnacje małych roślinek. A duże drzewka kosztują i to ile. Ale Wielki Ogrodnik w końcu przejrzy na oczy ale będzie już za późno nawet uzdrowiciele ogrodu z GD nie pomogą bo nie mają pojęcia o ogrodnictwie.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    02.09.2013 22:14

    Inne

    Totalna porażka firma idzie na dno to co teraz wymyślają to jest jakiś absurd, odradzam pracy w tym bajzlu, mają układy wszędzie bo pip jak chodzi z kontrolą to ludzi chowają po szatniach a lakiernie zamykają na 4 spusty, zapraszają do tego syfu gości zagranicznych wstydu nie mają zero klasy szefa łazi jak ostatni dziad, chyba nie byli w innych firmach o podobnej branży i nie widzieli jak tam wygląda. JESZCZE RAZ ODRADZAM PRACY W TYM SYFIE. Praca pod presją a praca w chamskiej i niewyszkolonym personelu to co innego.
    ReviewUserIcon
    ja

    03.07.2013 20:01

    Inne

    To początek końca jeśli ktoś wie o czym pisze, a szkoda bo firma była z potencjałem.
    ReviewUserIcon
    Ty

    12.05.2013 15:49

    Inne

    ja - 2013-01-11 17:55:39 Firma jak na tak cięzkie czasy całkiem nieźle sie rozwija, duzo inwestuje w nowe technologie i pozyskuje odbiorców zagranicznych. Ci co tu piszą o wyzysku itp pierdoły zazwyczaj powylatywali nie z własnej woli i teraz maja żal do całego świata. Fakt warunki sa wymagające ale taka jest specyfika tej branży, nie kazdy się tu nadaje bo trzeba miec ponadprzecietne predyspozycje. Są tu ludzie którzy utrzymali się 10 i dłużej lat i jakos nie myslą o odejściu, a kazdy zaczynał od zera. Plusem są wynagrodzenia prowizyjne (dział handlowy) które pozwalają obrotnym naprawdę zarobic więcej niz przeciętnie. Takie moje zdanie- cały czas pracujęwiesiek daniel nie opowiadaj
    ReviewUserIcon
    Mirek

    11.05.2013 09:26

    Inne

    Krystian - 2013-05-07 23:39:30 a o oddziale w Gliwicach ktoś coś słyszał czy sa jakies przyjecia i na jakich warunkach?jeśli lubisz prace w kile i mogile to idz nie polecam ogólnie tragiczne warunki marna płaca
    ReviewUserIcon
    Krystian

    07.05.2013 23:39

    Inne

    a o oddziale w Gliwicach ktoś coś słyszał czy sa jakies przyjecia i na jakich warunkach?

    Zostaw merytoryczną opinię o Staler Market Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.