Opinie o Czekamet w Czekanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Czekamet. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Czekamet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czekamet w Czekanów

Witold

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Poprawia naliczenia i po sprawie a ponieważ firma jest dobra to poradzi sobie.

Wiktor
@Witold

Ładne oszustwo

Mig

Roszady w załodze dalej trwają szef jak zwykle oporny na podwyzszki, nowy kierownik produkcji zaczyna gwiazdorzyc zobaczymy jak długo wytrzymie.

Iwona

@Tgv @Arek Co to znaczny, że wymagania są znikome? Możecie nam to wyjaśnić, podając szczegóły i opisując konkretne sytuacje? @OLO Cieszę się, że Twoja współpraca z Czekamet układa się pomyślnie, ale Twoja wypowiedź jest zbyt ogólnikowa, a przez to raczej nic nie powie użytkownikom forum. Proponuję zatem, żebyś rozwinął swoją myśl. Długo tam pracujesz? @Andrzej Oczywiście, na ich stronie internetowej widziałam, iż prowadzą aktualnie rekrutację http://czekamet.pl/praca/ A jakie stanowisko Cię interesuje?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Jo
@Andrzej

Firma zawsze potrzebuje pracowników.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Czekamet, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
OLO

Spoko firma

Arek

W całości zgadzam się z poniższą opinią!!!

Iwona

Opowiecie coś więcej o aktualnej sytuacji w firmie? Czy wymagania są duże i trudne do spełnienia? Czy pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy? Jakie są możliwości rozwoju w strukturach tego przedsiębiorstwa?

Tgv
@Iwona

Wymagania są znikome zakład przyucza na dowolne wybrane stanowisko marudzą głównie nieudacznicy i nieroby

Małestro

Podwyzki są cały rok. Lubie tez to ze kierownictwo intetesuje sie pracownikiem, jego prywatnymi problemami a nie tylko jego pracą. Jesli nie chcesz przyjść na nadgodziny to odrazu pytają dlaczego?czy coś się stało? Dbają tez o nasze bezpieczenstwo po pracy, przestrzegają przed wariatami drogowymi. Slowem jest rodzinnie przyjemnie i bezstresowo. A pieniadze? Pieniadze to nie wszystko. Dlatego gorąco zachęcam wszystkich wątpiących w powyższe słowa i pamietajcie ...Ja zobaczyłem i uwierzyłem ale blogoslawieni Ci co nie wierzyli a uwierzyli.

oshee

to jakie macie stawki, że sobie chwalicie?

Pracwonik

szacunek dla góry się należy za indywidualne podejście do każdego z nas oraz to w jaki sposób są rozwiązywane bieżace problemy... Jak przypomnę sobie poprzednia prace w kołchozie na strefie, bycie numerkiem i ciągła presja od team leadera to nie mam na co marudzić, no może na to ze nie bedzie można słuchać muzyki, ale to już chyba normalne wszędzie... pozdrawiam

Zdziwiony
@Pracwonik

Ty kolego coś brałeś ? Albo pomyliłes firmy

Czarny

Tyle czasu była cisza na forum pojawiła się nagle jedna prawdziwa opinia na temat tego ,,(usunięte przez administratora) i wyzysku'' i nagle tyle poruszenia skąd pochlebne opinie ? Albo prezes pisze bo ludzie nie chca się tam przyjmowac albo płaci pracowniką za to ogłoszenie o prace widnieje 3 tyg a efektów w postaci nowych ludzi zero tylko następne zwolnienia juz się piszą tyle :)

Byłem,przeżyłem,zwolnilem.

Chwala sobie ci którzy zarabiają naprawdę dobre pieniądze,z tego co słyszałem w pierwszej kolejności szef lubi kogoś zgnoic zanim co kolwiek da. Jego hasło że ludzi ma na peczki powoli zanika.. Brak doceniana starych pracowników za to nowi mają kokosy i są traktowani lepiej.

Kadett

Witajcie, 5 lat stażu, chwalę sobie, dbają o mnie.

nick

aktualnie trwaja roszady, swiezaki nie wytrzymały napięcia... praca w czekamet to jakościowka nie ilościowka, jak ktoś nie daje nic od siebie to sie nie odnajdzie.

na szczęście były Pracownik

Ostatnie kilka miesięcy wielkie podwyżki od stycznia oficjalnie zapowiedziane przez Prezesa firmy no ...tak jak ich nie było tak nie ma a zamieszanie wokół nich takie że szok szukanie czegoś polowanie tylko na coś by tylko uwalić pare groszy z czegoś czego nawet jeszcze nie dano po za tym kilka osób cos już dostało po 5/7/9 latach pracy podostawali 180/200 zł oczywiście brutto zarobki na niektórych działach nie są złe krawendziarze ok 2500-3000 zł netto ale już szlifierze ok 1600-1900 zł netto montaż ok 2100 - 2400 netto ale to są tylko gołe stawki nie ma nic po za nimi świadczeń socjalnych brak wczasy pod gruszą mają w planach od początku istnienia zakładu więc prosze nie dać sie omamić na EW. rozmowie kwalifikacyjnej że od przyszłego roku będą bo ich nie będzie coś takiego jak fundusz świadczeń socjalnych w tym zakładzie Nie istnieje więc święta czy mikołaj itp nie ma na co liczyć chodz w zeszłym roku po raz pierwszy od 9 lat ekipa dostałą 300 zł za ciężką prace stawka zależna od stażu pracy dostali ludzie również po 200 jak i 100 zł ale to tak jak ww. pierwszy raz od kilku lat więc co będzie w tym roku tego nawet ,,zieloni'' nie wiedzą reasumując cudów nie uświadczych ale za to dużo zszarganych nerwów a tak już na koniec by nikogo nie zdziwił fakt że soboty wypłanace są z dodatkiem 50% gdzie powinny być ze 100 % ale są one wypłacane w formie premii uznaniowej co niestety jest wykroczeniem cieszę się ze udało znalesc mi się lepsze miejsce trudno nie było ....

Ghj

Za smieszne pieniadze robic za 3,a najlepiej za 5.

Iwona

Poszukiwani są aktualnie w Czekamet spawacze i operatorzy pras krawędziowych. Niestety nie są podane szczegóły tych ofert. Dlatego zachęcam osoby pracujące w tej firmie na takich samych lub podobnych stanowiskach o pozostawienie kilku informacji o potencjalnych warunkach zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane osobom ubiegającym się o pracę na tych posadach.

Wsx

Patrząc na umiejętności i zaangażowanie coponiektórych to i tak dostają więcej niż są faktycznie warci. Proponuję największym malkontentom odejść do tych wszelakich firm "na strefie", w których to się tak na nich czeka z otwartymi ramionami za europejskie stawki.

ZKW

Można rozpaczać, można też zmienić pracę. Fakt jest taki że są działy na których zarabia się dobrze i takie, na których zarobki ledwo przekraczają pensję minimalną.

Iwona

@Pracownik Mógłbyś powiedzieć coś więcej? Na stronie firmy można znaleźć informacje o tym, że poszukiwani są Spawacze i Operatorzy pras krawędziowych. Jak wygląda praca w tych działach Czekamet?

Zostaw merytoryczną opinię o Czekamet - Czekanów

• Jak się pracuje w Czekamet?

Zobacz opinie na temat firmy Czekamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czekamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 19 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Czekamet
2.6/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Gliwicka 1A
    42-677 Czekanów