Opinie o Kalmedica w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kalmedica. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kalmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmedica w Kalisz

Maja

Szukam informacji o posadzie jako Stomatolog. Widziałam w Internecie takie ogłoszenie i jestem zainteresowana systemem premiowym. Są benefity i dodatki dla pracowników? Zwłaszcza interesuje mnie, czy jest szansa na dofinansowanie kursów oraz szkoleń?

Maja

Widziałam w internecie że szukali jakiś czas temu Ortodonty. Wiecie czy dają UoP czy współpraca na zasadach b2b? Jakie pieniądze za tym idą?

stomatolg
@Maja

tak, ja kontaktowałam się z nr 577 710 893 (wszystkie informacje) mają też maila: rekrutacja@kalmedica.com.pl

Jacek

Moje zdanie to bardzo dobra klinika jeśli chodzi o zaćmę normalnie funkcjonuję powiem tak Stary auto da się naprawić ale i tak coś się zepsuje ale oczy mi tak naprawili że ich ucałować jak bym miał coś napisać coś złego na tą klinikę to musiał bym być chamski pozdrawiam Kalisz dziękuję za wszystko

Beata

dzień dobry, zauważyłam na stronie ofertę dla pielęgniarki i wstępnie chciałabym poznać opinię którejś z dziewczyn odnośnie pracy tutaj. Jaka atmosfera tak naprawdę jest i wzajemne traktowanie? Tu w opiniach ostatnich pacjenci widzę, że chwalili obsługę ale od drugiej strony chcę poznać opinię. Jakie teraz macie stawki w razie czego?

Pielęgniarka

Złożyłam cv, zostałam zaproszona na rozmowę. Rozmowa w miłej atmosferze, możliwość pracy w różnych miejscach- poradnie, oddział, blok. Propozycja zarobków nawet wyższa niż oczekiwałam. Podjęłam prace

Nie ma trudnych pytań

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Jacek

.Jacek z Piły.Mialem parę dni temu operację stawu biodrowego endoproteze w tym szpitalu.Polecam ten szpital ordynator wspaniały miły człowiek .Personel pielęgniarski również wspaniali ludzie a szczególnie pani Danusia i rehabilitanta

Jan

Tragedia.Urolog niejaki Krata niekompetentny i skrajnie chamski. Omijajcie szeroki łukiem!!!!!

W dniu 1.października 2022 r. miałem operację stawu biodrowego.Po operacji bardzo szybko do pełnej sprawności , stosując się do zaleceń otrzymanych ze szpitala. Wyrażam serdeczne podziękowanie i uznanie dla lekarzy dra Wojciecha Debudaja i dra Piotra Kurpiosa. Pani Danusi Wieczorek, pielęgniarce oddziałowej, oraz pozostał emu "białemu" personelowi szczególne podziękowania za opiekę i oddanie pacjentom. Wdzięczny pacjent z Częstochowy- Andrzej Stolarczyk

Poszukują do pracy min. optometrystę. Kto da znać, ile płacą i czy wynagrodzenia rosną wraz ze stażem? No i czy ludzie są sobie pomocni i ułatwiają sobie nawzajem pracę?

PATRYK

czeka się pod wejściem na swoją godzinę.nie wpuszczają nikogo wcześniej.bolał mnie ząb - wyszła Pani i przyjęli mnie od ręki. Pani stomatolog miła. zapisałem się na kolejną wizytę.

Łukasz
@PATRYK

Można wiedzieć jak się pani stomatolog nazywa i czy daje znieczulenie gdyż szukam dentysty na NFZ oraz przychodni że specjalistami pozdrawiam i dziękuję za odp

Kalmedica Kalisz

Właśnie wróciłam do domu po endoprotezy stawu biodrowego.Wszystko poszło bardzo dobrze i sprawnie.Serdeczne podziękowania dla siostry oddziałowej Danusi.Przesympatyczna osoba i całemu zespołowi.Byl z nami dr Kurpios i dla niego specjalne podziękowanie.Polecam bardzo bardzo Kalmedica Kalisz

Piotr Kulpa

Kilka dni temu przechodziłem zabieg endoprotezy biodra. Bardzo pozytywnie zaskoczylo mnie profesjonalne i ludzkie podejście lekarzy oraz całego personelu szpitala. Szczególnie uznanie dla Pani oddziałowej Danusi. Z całego serca polecam Kalmedice. Krótki termin oczekiwania, nowocześnie wyposażony i czysty szpital.

Anna Błaszczyk

Polecam wszystkim, profesjonalni lekarze jak i personel. Pani Danuta oddziałowa przemiła kobieta zawsze pomocna w każdej sytuacji. Dziękuję jeszcze raz za wspaniałą opiekę. Pozdrawiam

Jozef Wojtasik

W marcu 2021 jak juz pisalem wszczepiono mi pierwsza endoproteze stawu bidrowego lewego, po rehabilitacji dziala super, 8 sierpnia drugi zabieg prawego stawu biodrowego.Tak jak poprzednio wszystko bardzo dobrze zorganizowane,kwalifikacja do zabigu przebiega sprawnie i w dobrym terminie,sam zabieg bez problemu i szybko.Opieka bardzo dobra,bol okropny ale pielegniarki robia wszystko by pomoc w kazdej chwili. Mozna czuc sie pewnie lekarz caly czas kontroluje czy wszystko w porzadku.O tym ze dba sie wtym szpitalu o ludzi stanowi fakt ze dwoch pacjentow otrzymalo transfuzje krwi gdyz mieli niska hemoglobine,jednym z nich byl moj sasiad na sali.Polecam ten szpital wszystkim.Pozdrowienia dla zespolu lekarzy i pielegniarek na oddziale ortopedii i jescze raz podziekowania

Jozef Wojtasik

Jestem po zabiegu endoprotezoplastyki stawu biodrowego w tym szpitalu i polecam.Przez kilka lat staralem sie o ten zabieg w innych szpitalach nie udalo sie, Covid rowniez przeszkodzil.Jest tutaj krotki czas oczekiwania,po miesiacu wiadomosc o kwalifikacjach.6.03.21 -zabieg 10.03.21 juz jestem w domu.Szpital nowy,czysty,pokoje z lazienkami.Operacje wykonuje zespol specjalistow ktorzy w ciagu 2 dni wykonuja klikanascie zabiegow.Opieka pielegniarek b.dobra,szczegolnie na uwage zasluguje siostra oddzialowa ktora wszystko sprawnie organizuje-kontakt tel.przd zabigiem,opieka,dokumenty,jedzenie itp.Wracam tam na nastepny zabieg za pol roku.

Zdarzają się u was konflikty ? Jeśli tak, potraficie się później dogadać ?

m...a

Od listopada 2019 r próbuję prywatnie wykonać zabieg wszczepienia soczewek trójogniskowych i wcale nie COVID opóźnia cały proces . Zapłaciłam prawie całą kwotę (prywatnie) i nie mogę nawet prosić o dogodny termin.Klinika dyktuje warunki, terminy , kiedy zapłacić a w zamian nic. Opiekun- jedyna osoba do kontaktu pisze slogany, z których nic nie wynika: to nie ja to nie ode mnie zależy. Tak ustalono...itp. teraz propozycja -sierpień, który mi nie pasuje, po tak długim czekaniu (dzwoniąc w maju prosiłam o dogodny termin-cóż kto by to brał pod uwagę). Przestrzegam przed prywatnymi zabiegami w tej klinice. ORGANIZACJA LEŻY OD ZAWSZE! Małgorzata

Radzio
@m...a

Coś tu kręcisz,jak mogłaś zapłacić za coś czego nie miałaś zrobione?Coś mi się wydaje że celowo taką opinię napisałaś bo masz w tym jakiś interes.

Patrycja

tydz temu aplikowałam na stanowisko pielęgniarki do szpitala. i już pracuje. jedna rozmowa telefoniczna i druga na miejscu. w przyjaznej atmosferze

Jestem zadowolony. Świetny zespół - od rejestracji po lekarza operującego moje kolano. daję 5* Szpital przyjazny, przestronny,czysty.

Joanna P.

Bez problemu dodzwoniłam sie i umówiłam mamę na zabieg zaćmy. Świetny kontakt. Wcześniej zadałam pytanie e-mailem - również otrzymałam szybką odp. Miłe zaskoczenie - rzadko się zdarza szybki kontakt z placówkami umawiającymi na NFZ. Ja jestem zadowolona

Marek z.

wizyta u laryngologa, skierowanie do szpitala na zabieg na miejscu - wszystko bardzo szybko i bez problemów. zapisy, konsultacje - naprawdę sprawnie. zaskoczenie, że tak jest na NFZ polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmedica - Kalisz

• Jak się pracuje w Kalmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmedica?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmedica?

Kandydaci do pracy w Kalmedica napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmedica
3.6/5 Na podstawie 97 ocen.

Kalmedica