Opinie o Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu w Kalisz

Jurek, były pacjent

Jestem pacjentem, który w dniach od 07 kwietnia do dnia 13 kwiecień 2023r. przebywał na Oddziale Chorób Wewnętrznych II, w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im.Ludwika Perzyny w Kaliszu. Chciałbym przedstawić najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności dla całego personelu medycznego a w szczególności Panu lek.med.Sławomirowi Waszczyński za wspaniałą opiekę, której doświadczyłem podczas pobytu na oddziale. Dziękuję lekarzom, za ich profesjonalizm, wiedzę, prawidłowy dobór leków i sposobu leczenia. Serdeczne podziękowania dla wszystkich pań pielęgniarek oraz pomocy pielęgniarskiej za to, że w szczególnie trudnych warunkach pracy, były zawsze pomocne, uprzejme i z największą starannością niosły tak cenną pomoc dla pacjentów. Z wyrazami wdzięczności, - Jerzy Dymny

@Jurek, były pacjent

Absolutnie się nie zgadzam Ordynator.... żal pacjentów i ich zatroskany ch rodzin

Danka Nowy wpis

Jaką drogą szpital poszukuje pielęgniarek do pracy? Na stronie znalazłam kolejne konkursy na świadczenie usług medycznych przez lekarzy, nic o białym personelu. Zatrudniają tu pielęgniarki na umowę o pracę, czy ogłaszają przetarg i biorą samozatrudnione na podwykonawstwo?

Na Nowy wpis

Najgorszy szpital. Gdyby nie pomoc mojego lekarza nigdy bym nie wyszła ze skutków ubocznych po lekach podanych w tym szpitalu

Zarobki dla pielęgniarek operacyjnych są lepsze niż dla tych na oddziałach? Najlepiej to w sumie, jakby od razu ktoś stawkę napisał dokładną, bo ogłoszenie jest, ale żadnych konkretów. A ja rozważam zmianę placówki, tylko no też chcę, żeby to mi się opłacało, bo akurat w poprzedniej to nie zarobki sa problemem, tylko szefostwo...

Anna Nawrocka Nowy wpis

Byłam pacjentką oddziału kardiologii w dniach 11-15.03.2024. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej na oddziale kardiologii. Dziękuję lekarzom, pielęgniarkom i personelowi szpitalnemu za profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta, jesteście z powołania, a leczenie i opieka na najwyższym poziomie, mam same pozytywne odczucia. Posiłki smaczne i urozmaicone.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Pacjent

W dniach od 17 do 19 marzec 2024 byłem pacjentem oddziału kardiologii (A). Czułem się jak bym nie był pacjentem w szpitalu tylko ważnym gościem specjalnym w pięciogwiazdkowym hotelu. Pielęgniarki jak i lekarze traktowali mnie w bardzo profesjonalny sposób. Pomogło mi to. ŻYCZĘ KAŻDEMU TAKIEJ OPIEKI NA KAŻDYM ODDZIALE. BRAWO, BRAWO, BRAWO KARDIOLOGIA ODDZIAŁ A !!!

Studiuję medycynę. Poszukuję miejsca, w którym będę mogła zrealizować swoje praktyki. Czy w tym szpitalu jest to możliwe? :) Jeśli tak, to na sam początek, na czym polegałyby moje obowiązki? I czy mogę liczyć na jakieś wynagrodzenie za przepracowane godziny?

Magda

Dlaczego telewizja jest płatna w szpitalu??? I to 3 zł za godzinę ?!pomnożyć przez ilość odbiorników w szpitalu to jakiś skandal!!!!!! Kto na tym zarabia???? W więzieniu mają przestepcy tv za darmo A tu chory człowiek płaci jak za zboże.

Jaka panuje atmosfera wśród personelu, tj. pomiędzy pracownikami, a także pomiędzy pracownikami, a górą? Nie ma żadnych problemów z komunikacją, można się dogadać? Napisałby ktoś kilka słów na ten temat?

U2

Oszczędność kosztem pacjenta. Przyjmowany na oddział np chirurgiczny na zabieg - ma być na czczo. Czekanie cały dzień. Wieczorem decyzja że dziś nie będzie zabiegu , może jutro. Następny dzień to samo. Czekać na decyzję - oczywiście trzeba być na czczo - cały dzień. Wieczorem decyzja że nie dziś - pewnie jutro. To będzie 3 dzień na czczo. Ale to będzie 3 dzień za który szpital otrzyma dofinansowanie z N FZ za pacjenta, który jest głodny i zdegustowany całą tą sytuacją, gdyż jego problemy zdrowotne czekają w trybie mocno spowolnionym na wyleczenie. Połamane tydzień wcześniej kosteczki palca prawej dłoni czekają cierpliwie na ich poskładanie. A może na ponowne połamanie no bo już niefortunnie się zrosły przez cały ten proceduralny czas? To jest po prostu żenada.

Hej, poszukiwane są pielęgniarki do szpitala. Zagłada tu jakaś pielęgniarka i udzieli mi informacji jaka jest atmosfera? Jaki jest stosunek przełożonych? Piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu. Ktoś da znać jakie ono jest ?

Krew

Co to za szpital gdzie nie można się zapisać na pobranie krwi człowiek dzwoni dzien wcześniej to nikt nie odbiera dzwonisz na drugi dzień to oni cię nie zapiszą bo mają już niby komplet gdzie jak udało mi się RAZ pojechać osobiście bez dzwonienia i mnie przyjęli bo miałam napisane PILNE i wogule nie było ludzi w kolejce do pobierania krwi a tu ci wciskają kit że niby mają komplet. Jak w dzisiejszych czasach nie pojedziesz prywatnie czy to na pobranie krwi czy do lekarza to prędzej człowiek (usunięte przez administratora) niż mu pomogą. Totalne(usunięte przez administratora)

Mi się rzuciła w oczy oferta pracy z maja dla pielęgniarek operacyjnych, skoro ogłoszenie jest na stronie to nadal jest aktualne? W ofercie piszą o atrakcyjnych warunkach wynagrodzenia, co konkretnie mogę przez to rozumieć? Zmiany są 12h czy 24h?

Aga

Chciałabym wyrazić pozytywną opinię i podziękowania dla nocnej zmiany na SOR w Kaliszu z soboty na niedzielę 30 września 2023r./1 października 2023r. Moja mama została tam przewieziona karetką po utracie przytomności. Karetka przyjechała bardzo szybko i po wnikliwym przebadaniu zabrała mamę na SOR. Tam została potraktowana bardzo profesjonalnie, zrobiono jej szereg badań i postawiono diagnozę, przy czym nie zabrakło życzliwego i ciepłego podejścia do pacjenta ze strony zarówno ratowników jak i pani doktor:)

Co wchodzi w socjal Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu?

Nati

Najgorszy psychiatryczny szpital. Po podanych zastrzykach stan tragiczny. Wszystkie możliwe efekty uboczne. Lekarz prowadzący widział objawy. Jeden zastrzyk na rozluźnienie mięśni a potem od nowa zastrzyki. Bogu dziękuje ,że do zgonu nie doszło ,a mogło. Bogu dzięki Mój lekarz wyprowadził mnie z tego stanu ,bo jak powiedział " Nie jest producentem zombi "Pielęgniarki średnio uprzejme,a jedzenie fatalne

Adela

Ostatnia oferta pracy jest z czerwca, dla chirurga. A tutaj pacjenci rządzą. Wiadomo, że dziewczyny są zapracowane na dyżurach, ale może któraś napisałaby w wolnych chwilach, ile teraz przeciętnie pielęgniarka zarabia tu na dowolnym oddziale? Można brać dodatkowe dyżury i ile są one płatne?

Jurek, były pacjent

@Jurek, były pacjent

Ina

Na stronie szpitala można znaleźć ogłoszenie o pracę na stanowisko pielęgniarki operacyjnej do pracy w Bloku Operacyjnym. Chciałabym się dowiedzieć, w jakich godzinach i ile dni w tygodniu pracuje się na takiej posadzie? Czy są jakieś zmiany? Pracuje się tylko przy zaplanowanych operacjach, czy podczas tych nagłych, które mają miejsce w weekendy również?

Natii

Najgorszy...najbrzydszy....najstraszniejszy....najbrudniejszy i najbardziej ubogi ppd każdym wzgledem szpital w Polsce jak i może nawet na świecie.Pan dyrektor Kołaciński patrzy tylko na siebie i to by się lansować a nie robi nic by polepszyć warunki szpitalne oraz pracownicze.Jedzenie ochydne najtańsze i z dowozem.Jakby szpital swojej kuchni nie miał?Zenada!!!Lepiej tam nie trafić bo albo wykończą albo otruja tym gownem z dowozem z 50 km odległości. Dziwie się ze po takich rządach pana dyrektora on nadal siedzi na stołku.Widac ma dobre układy i choćby wszyscy lekarze odeszli a pacjenci umarli to by nie miało znaczenia bo układy zawsze góra jak w polskim rzadziej!!!

Roman
@Natii

A jakie w tym szpitalu są warunki pracownicze? Pytam, bo zastanawiam się, czy aplikować.

Krysia
@Natii

To prawda. Niejaki Malczewski powinien być dyscyplinarnie wyrzucony z pracy bo nigdy nie będziecie normalnym szpitalem.

Julia
@Krysia

Podajecie tu dużo nazwisk, ale w sumie po co, bo nawet nie wiadomo co to za osoby.. Niby piszesz jako pracownik, to jakiś twój przełożony? Jakieś konkretne sytuacje masz na myśli? Dobrze byłoby wiedzieć czemu i na kogo ewentualnie uważać gdybym jednak chciała się tam przyjąć do pracy..

Maria Dyrdziak

Dnia 13 lutego br. o godz.15.30, zostałam przyjęta ze skierowaniem lekarza rodzinnego POZ na SOR - Kalisz. Bałam się, ponieważ opinie o pracy SOR były zazwyczaj negatywne. Ja natomiast chcę podziękować za bardzo profesjonalną i miłą opiekę. Najpierw badanie przez bardzo miłego ratownika medycznego. Wysoki, młody mężczyzna traktował mnie jak matkę lub kogoś bliskiego. Po badaniu zostałam skierowana na tzw. czerwony Oddział. Ten ratownik zawiózł mnie na łóżko, pomógł i ciepło oddał w drugie dobre ręce doktora Jana. Zaczęto mnie diagnozować, ale cały czas czułam zaangażowanie i dobrą fachową opiekę. Spędziłam na SOR kilka godzin i widziałam troskę o pacjenta, dociekliwość i bardzo dobre traktowanie chorych. Wiem też, że kilka spędzonych godzin na SOR i natychmiastowa pomoc, utwierdziły mnie w przekonaniu, że jednak młoda kadra szuka ratunku dla każdego chorego. Niestety należy spokojnie czekać za wynikami a potem za wypisem. Laboratorium ma mnóstwo pracy a każdy przypadek jest pilny. Najgorsze jest to , że chorych przybywało z każdą minutą. Personel musi biegać od łóżka do łóżka i jeszcze dochodzi tzw.papierologia. Wszystko trzeba ogarniać i niestety musimy czekać za wypisem, chociaż po zastosowaniu kroplówek stan chorego się poprawia to nie wszyscy wychodzą z diagnozą. Inni są przekazywani na Oddziały, a walka o życie trwa 24 h. Dziękuję bardzo SOR za wspaniałą i życzliwą opiekę Panu doktorowi Janowi. Super lekarz i Panu Ratownikowi. Pozdrawiam Z wyrazami szacunku. Wdzięczna pacjentka Maria Dyrdziak

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu - Kalisz

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu?

Wojewódzki Szpital Zespolony Im.ludwika Perzyny w Kaliszu
  • Poznańska 79