Opinie o Gniady & Gniady Sp. J. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gniady & Gniady Sp. J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gniady & Gniady Sp. J. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gniady & Gniady Sp. J. w Słupsk

Olek.

Panie Prezesie niech już przestanie te głupoty pisać.

Norbik
@Olek.

Jestem pracownikiem firmy od dawna i nie mam firmie nic do zarzucenia. Zawsze terminowo, rzetelnie i solidnie.

Poprzednie opinie tak jak Twoja są także pisane w niepochlebnym tonie. Czy od Twojego wpisu sytuacja uległa zmianie i problemy z wypłatą wynagrodzenia się wyjaśniły? Czekam na odpowiedź.

Rzeczywiście jest tak, że są problemy z otrzymaniem należnego wynagrodzenia? Jeżeli to prawda to zastanawia mnie, czy próbowałeś może dowiedzieć się, co jest powodem tego, że nie otrzymałeś pensji? Nie ukrywam, że cała sytuacja nie wygląda ciekawie i zachęcająco.

Maja

Chyba nie wszystkim zalegają z wypłatami? Bo są jednak osoby, które piszą, że mają wynagrodzenie na czas. Na jakich umowach pracowaliście?

@Maja

Mało wiesz chyba wiesz kochaniutka o tej firmie, no chyba że zbierasz dane osób które się wypowiadają negatywnie o firmie Robercika ????‍♀️

Lechia

Panowie o psełdonimach : Marios ,Marek, killer a może Hiszpan warto byłoby napisać ? Bardzo dobrze was znam i informuje ,że nie długo będzie musieli grubo się bronić i mieć dobrych adwokatów aby te oszczerstwa udowodnić. Wasze dane są znane już dla organów ścigania . A G&G ściśle współpracuje z organami ścigania . Jak zapłacicie grube kary na fundacje charytatywne w ramach przeprosin to wtedy zastanowicie się o tym czy pisać takie kłamstwa i oszczerstwa. Parę osób ze Szczecina już płaciło po kilka naście tysięcy i nie było im wtedy tak wesoło jak wam teraz.

Wolny słuchacz
@Lechia

Błąd na błędzie błędem pogania.

Lechia

Pracuje tu 10 lat -Polecam tą firmę. Oby tylko takie firmy były . Opinie osób co piszą są wymyślone i nie prawdziwe. Sami wiecie za co żeście tu w tej firmie nawyprawiali ile szkód narobiliście, nie wspomnę o problemach z alkoholem i za te wasze błędy szarpiecie dobre imię tych ludzi. Skaczecie po różnych firmach i to samo robicie. Nie potraficie pracować w jednym miejscu , bo jak się na was firma pozna to wylatujecie. I wtedy cały świat zawinił tylko nie wy. Pracowałem z wami na tych stoczniach co wy i was dobrze znam. Dajcie już spokoj i pozwólcie innym pracować , a jak macie problem to są od tego sądy .Tylko tu trzeba mówić prawdę i nie być anonimowym . I tu kończy się wasza prawdomówność. Pomyślcie czy warto tak robić skoro sami nie jesteście lepsi.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Gniady & Gniady Sp. J.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Dobry pracodawca nie pozwoliłby sobie na takie zachowania , może były podstawy przy rozliczeniach?

Marios

Witam wszystkich, chcę ludzi przestrzec przed tą firmą. Dopóki pracowałem było ok, ale tylko zjechałem nie można się skontaktować blokują numery niechcianych pracowników, jedynie jak zadzwonisz z innego numeru odbiorą i cię "spławią".(usunięte przez administratora)

Alicja

Niepokojące wieści pojawią się na forum, które dotyczą wypłaty ostatnich wynagrodzeń w firmie Gniady & Gniady z Kołobrzegu. Czy takie sytuacje, o jakich piszecie, często zdarzają się w firmie? To może być ciekawe dla osób, które zastanawiają się nad pracą w Gniady & Gniady. Widziałam na stronie internetowej, że mogą one wypełniać kwestionariusz: http://www.gniadygniady.com/pl_praca.htm Czy ktoś z Was zdecydował się ostatnio aplikować do pracy w tym miejscu?

Idol firmy

Firma nierzetelna nie wypłaca ostatniej pensji. Kończysz współpracę i wypłaty już nie widzisz. Gdyby firma była OK pewno wielu by tu wcale nie zaglądało. Pozdrawiam prezesów klorzy żyją z krzywdy ludzkiej. Moje sugestie dla Gniady & Gniady: Niezetelna firma. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Płacić pieniądze ludzia.

Misiek

koledzy słyszałem ,że teraz to was wyłapią - już anonimowi nie będziecie - bo będą sprawdzć z jakich IP piszecie - Uważajcie można za to grubo zapłacić

Prawdziwy K

Kim jesteś za kogo się podszywają podaj prawdziwe dane prawdziwy killer się nie nie nie podszywa za kogoś kim nie jest bodźców mężczyzna i pisz prawdę kim kolejek jest test kolgi

Zyga

Zatrudnili obcokrajowców jak nauczą się pisać po Polsku to też będą pisać.

Tomasz

Czy jest jakiś powód, że tak cicho zrobiło się na forum?

Emil

Zgadzam się rotacja normalna sprawa ale do pierwszej lub drugiej wypłaty jak stwierdzisz że zostałeś zrobiony w bambuko.

Stach

Rotacja to dziś normalne zjawisko. Przyjdą następni i będą pracować!

Zyga

I znowu wpisy usunięte?

Tonik

Zastanawiam się kto tu pisze? Firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

@Tonik

Konkurencja

Pracuję tu od dawna, polecam

Konkurencja nie może znieść, że firma sobie dobrze radzi :)

Niezależny

Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma....ludzie chcą i pracują i to jest każdego indywidualna sprawa za ile pracuje...nie sądzę ze jakby firma nie wyplacala to ludzie by pracowali....pozdrawiam złośliwych :-]

Ar
@Niezależny

Ilu się ludzi się w tej firmie przewinęło?Ja się pytam?Panie prezesie....I nikt tu raczej nie jest złośliwy,tylko taka jest prawda!A prawda boli Co?

Zbyszek

Witam.Moze ktoś wie jakie stawki dla spawaczy oferują?Jedni piszą że tragedia inni że jest Ok.To jak tam w końcu jest?Pozdrawiam.

Adolf
@Zbyszek

Pan Prezes niech ci napisze on tak lubi motywować ludzi do pracy jak nikt inny.

Leon
@Zbyszek

Musisz mieć przeszłość kryminalną i pić umieć to będziesz normalnym pracownikiem. Stawki w zależności od przeszłości twojej.

Eryk
@Leon

Oj tam ja słyszałem że można się zapic się w weekend. Na amen....

Marian
@Leon

Trafne spostrzeżenie

Marian
@Eryk

Oj tak...

Ali
@Adolf

G&G rachunek sumienia zrobiony?

Ar

Alicja Wiesiu ciebie też wysyłał jak co niektórych.

Chętny do pracy

Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie. Warto starać się o pracę w firmie?

Misiek

NIE WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Chętny do pracy

Warto mój mąż pracuje ja nie narzekam

Heniek
@Chętny do pracy

Daj sobie spokuj z ta firma poszukaj sobie leprzej pracy (usunięte przez administratora)

Nie....

Kto chce pracować to i pracuje.....najlepiej to nic nie robić i kasę brać....jest takie mądre powiedzenie. JAK KUBA BOGU TO I BOG KUBIE

Misiak
@Ania

Tylko żeby Kuba się nie rozczarował ...

Heniek
@Ania

W tej firmie nie da sie nie pracowac...tu trzeba (usunięte przez administratora)

mieciu

Brawo ty Brawo Ja....

Zorro

Co się stało?

Edek z krainy kredek

Nie ma takiej opcji.Nie wylapia cię po ip.Kazdy może napisać o tej firmie co myśli dobrze i źle.Te dobre zostają a złe niestety są usunięte. Dalczego?Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie.Pozdrawiam prezesów

Zostaw merytoryczną opinię o Gniady & Gniady Sp. J. - Słupsk

• Jak się pracuje w Gniady & Gniady Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Gniady & Gniady Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gniady & Gniady Sp. J.?

Gniady & Gniady Sp. J.