Opinie o Gniady & Gniady Sp. J. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gniady & Gniady Sp. J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gniady & Gniady Sp. J. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gniady & Gniady Sp. J. w Słupsk

Ajet

No dobrze ???? to widocznie nie jest tam tak żle skoro dalej pracujesz????

Wojtek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,w każdej firmie tak jest z płatnościami ważne jest aby płacił ludzie pracują to tragedii nie ma widocznie może więcej informacji ????

Tomcio
@Wojtek

czekalęś miesiąc na przelew (usunięte przez administratora)????

@Tomcio

Pan Prezes dziś dobrze spał?????

Killer
@Tomek

Szkoda że wszyscy piszą anonimowo.. Wiadomo że każdy może napisać co chce i nigdy się nie dowiemy prawdy... pracownicy narzekają a prezesi się bronią.. A co z nadgodzinami jak ich nie wykorzystasz wszystkich bo wiadomo że ich się uzbiera ...czy g&g płacą za resztę nadgodzin których nie wykorzystasz na zjazd czy przepadają na korzyść ,g&g???

Wódz

Może czas pomyśleć nad tym, trochę jest takich osób, które zostały poszkodowane przez prezesików.

Wódz

G&G prawda w oczy kole???

Alicja

@K.Rczy jest coś jeszcze z czego jesteś niezadowolony pracując w firmie Gniady & Gniady? Jak długo spóźniają się wypłaty w firmie? @zainteresowany kontakt do firmy znajdziesz na stronie internetowej firmy http://www.gniadygniady.com/ned_warunki.htm

zszokowany

PREZESI

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Gniady & Gniady Sp. J.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
osoba bezstronna

Ludzie ogarnijcie się

roman

Pan taki porządny Prezes a tu takie rzeczy pisze

zainteresowany

A jak się z wami skontaktowac

zainteresowany

A jak się z wami skontaktowac

oijoon

Podajcie mi adres biura w holanndii

Alicja

Zainteresowani pracą w Gniady & Gniady? Koniecznie odwiedźcie stronę internetową firmy: http://www.gniadygniady.com/pl_praca.htm

SPAWMONT

Co to jrst

erd

wlasnie to jest ten minus ze praktycznie wszyscy pisza anonimowo i ciężko jest jednak dojść do tego co jest prawda a co nie..i często się niestety pojawia opinie które zgodne z prawda nie sa i już jak ktoś chce podjąć prace to zaczyna się zastanawiac

Kezek

NIE POLECAM

Jarek

Ok znajde ich spoko a czy jak bedziesz cos wiedział to pisz czy robja jeszcz w Jongert

lysy

Robia na kagu tylko biuro przeniesli ale zapytaj hlopakow na kagu to ci powiedza

ROBERT

NIE MILION RAZY NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE

marek

tez jestem zdziwiony tyloma opiniami, ,ktroktko mowiac to NORMALNA firma jak kazda inna.sa plusy i minusy.OGOLNIE SPOKO - POLECAM

dzidek

Niech te (usunięte przez administratora)co pisza zle na ta firme zastanowia sie jacy sa sami , bo nic nie robic i zarobic - to te czasy minely.(usunięte przez administratora)

marek

Ale fajna dyskusja , tak macie racje , to fajna firma , nie wierzcie tym co pisza zle na ta firme , Przyjedz i zobacz , a pozniej wyrazaj opinie.Z tego co pamietam to ludzie przychodza do tej firmy i popracuja kilka tygodni , a potem uciekaja bo zlapali inna prace w Norwegi - zostawiaja po sobie zla opinie.najlepsze , ze po kilku tygodniach chca wrocic i dalej pracowac - ale powrotu nie ma (usunięte przez administratora).Ogolnie to DOBRA i rozwijajaca sie firma.NIE BUJCIE SIE PRACY W TEJ FIRMIE - POLECA

Waldorf

Super, tu chciabym zawsze pracowac , Glupoty gadacie ,na ta firme - ja pracuje i dorobilem sie pracujac w firmie Gniady&Gniady wlasnego mieszkania 80m , nowego samochodu , i mam oszczednosci.POLECAM

marek

Firma godna polecenia,wszystko zorganizowane jak w szwajcarskim zegarku.Dobra kasa , jak jestes fachowcem to jestes doceniany.Wielu tu przyjezdz i mysli ze to Norwegia i kosmiczne zarobki-tak nie jest,zarobki przystepne , da sie zyc.POLECAM MAREK

Zostaw merytoryczną opinię o Gniady & Gniady Sp. J. - Słupsk

• Jak się pracuje w Gniady & Gniady Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Gniady & Gniady Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gniady & Gniady Sp. J.?

Gniady & Gniady Sp. J.