opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

PORR

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 282 ocen
Opinie(799)
Dodaj opinię
Wywiady(1)

Opinie(799)

Dodaj opinię
Wywiady(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Praktykuj z nami
  • .
  • Kontakt

O firmie

Kariera

Praktykuj z nami

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o PORR S.A.

Opinie

Opinie o PORR Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 10

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o PORR S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Atek

    02.12.2022 08:58

    Były pracownik

    Nawet nie odpisują na pytania koledzy mają wszystkich gdzieś nie interesują się ludźmi .Oni tylko liczą ile kasy mają z każdego pracownika .Majstry nic nie załatwią bo mają dobrze .
    ReviewUserIcon
    $

    29.11.2022 21:09

    Pracownik

    Panem Szeląg interesują się związki zawodowe w związku z jazdą służbowym samochodem na blabla car :):)
    ReviewUserIcon
    Wacekm

    25.11.2022 11:50

    Pracownik

    Przedłużają umowy?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.11.2022 10:18

    Pracownik

    Aktualnie z tego co się między budowami informujemy to nie przedłużają
    ReviewUserIcon
    JA

    29.11.2022 17:53

    Pracownik

    Ciekawe, czy blablacarowcowi przedłużą umowę.
    ReviewUserIcon
    Wacekw

    20.10.2022 06:22

    Kandydat

    Jak sytuacja w Niemczech? Jest robota?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.11.2022 21:17

    Pracownik

    Roboty jak na lekarstwo. Komu się kończy umowa to nie przedłużają bo nie ma roboty. Niemcy kiepsko z robotą stoją dla Polaków
    ReviewUserIcon
    Juhas

    13.11.2022 13:53

    Inne

    Majstry i kierownicy kradną tylko złom,każą pracownikom szykować i ładować a pieniążki na lewo do kieszeni. L.J jakoś tak się podpisuje majsterek (usunięte przez administratora) gorszy od Stalina.
    ReviewUserIcon
    ##

    08.11.2022 08:23

    Pracownik

    Wszechobecna zawiść i poniżanie ludzi.
    ReviewUserIcon
    Adamisko

    22.10.2022 17:52

    Pracownik

    Gorzej jak źle stawki z przed 5 lat jeśli się trafi na budowę gdzie godziny tygodnie to 37 masakra w Polsce zarobi się więcej
    ReviewUserIcon
    Tadek

    26.10.2022 20:14

    Pracownik

    To Ty piszesz o stawkach dla polskich pracowników , Ukraina ma wyższe stawki od nas, mają samochody służbowe , zapisywane soboty i niedziele nawet jak są zjazdowe . Dajemy się we własnym kraju
    ReviewUserIcon
    ××

    24.10.2022 18:35

    Pracownik

    Wszyscy jadący z Warszawy zamawiają na poniedziałek rano blablacara u Pana kierownika. Zobaczymy ilu pomieści :)
    ReviewUserIcon
    JA

    14.10.2022 00:55

    Były pracownik

    Marne zarobki. Trzeba dorabiać jeżdżąc na blabla car służbowym samochodem i wprowadzać firmy słup.
    ReviewUserIcon
    Mati

    18.10.2022 08:04

    Były pracownik

    Święta prawda tłumaczą że większe podatki a wypłaty coraz mniejsze diety pozabierali stawek nie podnoszą poprostu firma kazał i nic więcej .Dobrze to oni potrafią ograbić z pieniędzy
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    14.10.2022 15:37

    Pracownik

    Jaka praca w Austrii.Przeciez zjechali wszyscy na postojowe i wysyłają ludzi do pracy w Polsce.Z porra trzeba Myjąc bo nie mają roboty.ZobqcYmy na koniec roku jak będą redukcję
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.10.2022 12:30

    Pracownik

    Potwierdzam roboty mało bo wszystko sprzedają podwykonanwcą a ludzi dużo to się już zaczęło odsyłanie z zagranicy Niemcy Austria na budowy w Polsce bo w Polsce dużo nałapali a Niemcy też podupadły godzin mało się robi dodatek na paliwo śmiechu warte wypłaty coraz mniejsze się robią koszta żeby tam robić coraz większe dla zwykłych ludzi jak my
    ReviewUserIcon
    Wiesiuwies

    13.10.2022 16:55

    Pracownik

    Witam. Czy wie ktoś jak wyglada praca w Austri? Jak zjazdy i czy wgl jest po co tam jechać przez porr?
    ReviewUserIcon
    KAMIL Darmstd

    10.08.2022 13:11

    Pracownik

    Praca jak praca ale nikt się nie interesuje ludźmi jak ich przełożony ich traktuje. Skargi na Pana Krystiana który rządzi zasypką na budowie w Darmstad. Chłop tylko jeździ autem oczywiście nie przepisowo wszystkiego się czepia. Na ludzi gwizda i kultura to dno ale nie każdy ja ma oczywiście Pan K jej wogole nie posiada
    ReviewUserIcon
    fred

    10.10.2022 19:42

    Kandydat

    Czy tego typu sprawy są faktycznie sprawdzane ?
    ReviewUserIcon
    Zibi

    12.10.2022 10:42

    Pracownik

    Tak są. Biorą takiego majsterka na dywanik, klapsik, na 10min. do kąta a potem wraca na budowę i dalej robi to samo.
    ReviewUserIcon
    .

    04.10.2022 11:24

    Pracownik

    Ponizajace ludzi parchy
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    23.09.2022 16:32

    Pracownik

    Pracuję w firmie Medif od marca 2022 r. w dziale floty i administracji. Rekrutacja odbywała się dwuetapowo. Pierwszy etap on-line z bezpośrednim przyszłym przełożonym, drugi etap już w firmie dodatkowo z Panem Prezesem. Firma przykłada dużą uwagę, aby pracownik czuł się dobrze i komfortowo na stanowisku pracy. Firma docenia pracownika i jest to odczuwalne. Organizowane są różnego rodzaju rywalizacje sportowe, imprezy pracownicze przez co zespół jest zgrany, a to przekłada się na miłą atmosferę pracy. Zapewniony jest pakiet benefitów, który pracownik konfiguruje sobie samemu.
    ReviewUserIcon
    Szrek

    22.09.2022 15:01

    Pracownik

    W Niemczech nie mają roboty chyba raczej kim robić bo budowy sprzedają podwykonawca ludzą płacą coraz mniej majstry dostają dojazdowki po 30 centów z kilometra a pracownicy 100euro bo są inni i inaczej się dostają do pracy dlatego coraz więcej ludzi odchodzi do konkurencji bo dostają lepsze stawki i diety +auto służbowe
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    16.09.2022 10:28

    Pracownik

    Siema czy to prawda że w Niemcach nie mają za bardzo roboty już? Za 2 tygodnie kończę te całą dwumiesięczną przerwę i dostałem info z Warszawy że do Niemiec już nie wrócę bo nie mają roboty i mogą mi robotę w Polsce dać na budowie gdzieś. Ktoś wie coś więcej
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.09.2022 18:40

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    JA

    12.09.2022 10:41

    Pracownik

    Ale delegacje wiedziała jak.obcinac..weekendy też się liczą do.delegacji żużlaro PO dyrektora. SAP z kserówek się kazała uczyć i pchała sprzedawcę kruszywa, blablacarowca w górę. Może on ją też ;) Ciapy, jak nie ukradną, to nie mają.
    ReviewUserIcon
    M.

    07.09.2022 13:54

    Pracownik

    jakim prymitywem i krótkowzrocznym człowiekiem, żeby brać na słupa firmę z innej branży, sprzedawać na lewo kruszywo i jezdzić na blablacar służbówką :) :) Richert go zlał, zostały mu potem transporty wiejskie. gość łamie wszystkie możliwe zasady.
    ReviewUserIcon
    Pawlak wieczny specjalista heh

    30.08.2022 15:10

    Kandydat

    Pawlak, wieczny specjalista, poniżające ludzi hówno z centrali, buhaha. Na blabalcar pewnie mniej było kursów, niż do Gdańska, co? Panie Konkretbudowy zdegradowany flecie za sprzedaż kruszywa?
    ReviewUserIcon
    M

    06.07.2022 09:29

    Inne

    Zglaszasz urlop, masz wykupione wakacje, po czym zostajesz ignorowany przez 23 dni, a na dzień przed wylotem mowi, że trzeba wykonać to i tamto, i że urlop niewskazany. Trzeba było dzwonićdwie godziny przed lotniskiem do dyrektora oddziału, żeby tego chvja przytemperował, bo widocznie jedna degradacja to za słaba nauka.
    ReviewUserIcon
    Roman

    29.08.2022 18:38

    Inne

    A może ten zyzol chciał żebyś się nauczył czegoś nowego? Bo w cv i na Linkedin to wszyscy deklarują jak to chcą się rozwijać i poszerzać kompetencje, a jak dostają coś nowego do zrobienia to najlepiej wejść na gowork i napisac że to upokorzenie. Żenada.
    ReviewUserIcon
    JA

    30.08.2022 10:35

    Kandydat

    To słabą formę wybrał.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w PORR?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - PORR S.A.

    Hołubcowa 123 02-854 Warszawa

    NIP:5221054994

    KRS:0000026184

    http://porr.pl/
    Branża główna: Deweloperzy
    ReviewUserIcon
    Piotr

    25.08.2022 13:43

    Były pracownik

    Wielka korporacja do zabierania pieniędzy pracownikom polskim inne firmy gwarantują lepsze warunki auta firmowe większe stawki i paliwo na dojazd i oczywiście diety a tu zabierają wszystko dają 113 euro brutto dojazdowki ale nie liczą się z kosztami eksploatacji i kosztów poniesionych za auto polecam pożegnać ta firme
    ReviewUserIcon
    Karolina

    29.08.2022 18:31

    Pracownik

    A skąd ktoś posiadał Twój prywatny adres email? Gdybyś go nie udostępnił nie pisano by emaili na urlopie....W moim zespole jest uzgodnienie, że po 17 i przed 8 nie wysyłamy emaili, a telefony mogą dotyczyć tylko spraw naprawdę pilnych. A urlop to rzecz święta.
    ReviewUserIcon
    Władek

    29.08.2022 18:43

    Pracownik

    A gdzie konkretnie jest lepiej i jakie są tam warunki? Widzę, że masz status były pracownik, więc rozumiem, że znalazłeś fajne miejsce. Chętnie bym się dowiedział gdzie to, może tez spróbuję, choć w PORR jest dobra atmosfera, smaczna kawa i można sporo się nauczyć. No ale oczywiście to moja opinia.
    ReviewUserIcon
    Hahaha

    25.08.2022 20:11

    Były pracownik

    Wstyd jakich mało, być wykształconym człowiekiem, przynajmniej na papierze i obcinac ludziom delegacje SAPa kazać uczyć się z kserówek...
    ReviewUserIcon
    Praca

    25.08.2022 10:18

    Pracownik

    Niemcy dostali podwyżki a Polaczki róbcie w temperaturze 55 stopni za takie same pieniądze inflacja żywność w górę a firma pisze że podwyżki Bedą w następnym roku porażka wielką korporacja biorą pieniądze dla siebie a pracownikami się nie przejmują
    ReviewUserIcon
    NKO

    23.08.2022 09:56

    Były pracownik

    Dziadom nie udało się z Richertem, wstrzymali firmie płatności, żeby zgodził się odpalać daninę za możliwość bycia na kontrakcie. Richert olał i teraz jeździ mercedesami, a zyzol z blabacara większość budowy biegał za dyszami do skrapiarki, żeby jego firma słup konketbud mogła robić sianko dla wewnętrznych. hehe gónwo zawsze wypłynie. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    .

    20.08.2022 10:20

    Pracownik

    Za rzeczy, za które w normalnych firmach wylatuje się dyscyplinarnie, w PORR dostaje się premie o awanse.
    ReviewUserIcon
    Darek

    15.08.2022 10:01

    Pracownik

    Z tym gwizdaniem na polskich majstrów to super efekt!!! Idzie sobie majster H a Niemiec gwizda jak na pieska.A ten do nogi.
    ReviewUserIcon
    Ja

    11.08.2022 10:17

    Pracownik

    Czy firma PORR sprawdziła kwestię współpracy z firmą KonkretBud z Warszawy, która jakimś cudem dokonywala skropień mieszanki bitumicznej na budowie S7, gdzie za dyszami do skrapiarki biegał kierownik robót, a na skrapiarce jeździł brat majstra?
    ReviewUserIcon
    MP

    11.08.2022 20:40

    Inne

    Na której budowie S7?
    ReviewUserIcon
    Ja

    29.07.2022 07:50

    Pracownik

    Ładne filmy z drona robicie. Nagranie tego, co jeździ blablacarem i kruszywo wywozi :)
    Company logo
    PORR S.A.

    31.07.2022 12:17

    Pracodawca

    Dzień dobry, ponownie prosimy o kontakt z właściwymi jednostkami organizacyjnymi i oficjalne zgłoszenie wszelkich nieprawidłowości. z góry dziękujemy
    ReviewUserIcon
    Ja

    04.08.2022 11:35

    Pracownik

    Już bardziej oficjalnie, niż tu, na cały świat, to chyba się nie da.
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    29.07.2022 20:26

    Pracownik

    Wypłaty porażka
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    01.08.2022 10:55

    Pracownik

    Serio? Dziwne, bo właśnie w lipcu były podwyżki i to naprawdę sensowne. Do tego zawsze kasa jest na czas. Delegacje mogliby szybciej rozliczać i zwracać, ale generalnie reszta naprawdę spoko.
    ReviewUserIcon
    Marian

    20.07.2022 12:49

    Pracownik

    W końcu firma, w której nie oszczędza się na bezpieczeństwie. Gdzie indziej to buty czy kask to jest problem, tutaj to nawet prosić nie musiałem. Ful wypas plus okulary, rękawice. Konkrety a nie gadulstwo, że życie pracownika najważniejsze.
    ReviewUserIcon
    Rychu

    21.07.2022 10:21

    Pracownik

    Potwierdzam. I w końcu ktoś zrozumiał, że kary są bez sensu, lepiej ludzi nagradzać. Robią teraz na budowach fajne konkursy behapowe z fajnymi nagrodami. Można? można.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    18.07.2022 09:02

    Kandydat

    W ubiegłym tygodniu miałam rozmowę o pracę w PORR. To jedna z kilku, które w ostatnim czasie miałam. Wszystkie w branży budowlanej. Pani od rekrutacji bardzo miła i rzeczowa. Chyba z wszystkich rozmów ta zrobiła na mnie najlepsze wrażenie. Jeśli wszyscy w PORR są tacy to fajnie byłoby dostać się ta do pracy.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    18.07.2022 11:33

    Pracownik

    Jedna jaskółka wiosny nie czyni
    ReviewUserIcon
    Zdzisław podwykonawca

    19.07.2022 12:03

    Inne

    ...ale jeden bocian już tak ;-) A tak na poważnie to jak w każdej firmie jedni ludzie są ok, inni nie. Ja akurat mam dobre doświadczenia z kilku budów. Płacą w terminie, a dziś płynność to kluczowa sprawa. Tak więc ja polecam.
    ReviewUserIcon
    Pasażer blabla car

    13.07.2022 13:57

    Pracownik

    Zyzol w grupie mądry, zaszczuwal i poniżał. Co innego, jak był sam. Ale dyktafon chwycił was wszystkich :)
    Company logo
    PORR S.A.

    14.07.2022 14:17

    Pracodawca

    Prosimy o zgłaszanie sytuacji związanych z traktowaniem pracowników niezgodnie z obowiązującymi w PORR SA standardami do działu compliance. W przeciwnym razie nie możemy podjąć niezbędnych kroków w celu ich eliminacji.
    ReviewUserIcon
    .

    17.07.2022 00:01

    Pracownik

    To pójdzie do Austrii, a nie do waszych poustawianych kolegów.
    ReviewUserIcon
    Nie robię ze złodziejami

    14.07.2022 12:20

    Pracownik

    Dobre było, jak wchodził roverpol i robili razem w biurze. "To jest elita, elita wszystkich pracowników, która została wybrana do realizacji kontraktu spośród tysięcy innych". O hurwa hahaha, byście musieli widzieć, jak ta elita się odzywa do ludzi i jak się zachowuje :)
    Company logo
    PORR S.A.

    14.07.2022 14:18

    Pracodawca

    Prosimy o zgłaszanie sytuacji związanych z traktowaniem pracowników niezgodnie z obowiązującymi w PORR SA standardami do działu compliance. W przeciwnym razie nie możemy podjąć niezbędnych kroków w celu ich eliminacji.
    ReviewUserIcon
    Terrorist

    11.07.2022 13:25

    Pracownik

    Chciałbym zapytać o zdeklarowane podwyżki dla pracowników firmy wasti którzy zostali na tunelu s3 na schallwagen? Miało być od maja
    Company logo
    PORR S.A.

    12.07.2022 14:34

    Pracodawca

    Poprosimy o więcej szczegółów na [email protected], wówczas będziemy mogli odpowiedzieć na przesłane pytania. pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Huhu

    04.07.2022 20:59

    Kandydat

    http://konkretbud.pl/kontakt.html I jeszcze dokonujemy skropień mieszanki bitumicznej w ciągniku kierowanym przez brata majstra budowy hahaha Ten wasz kierownik to oszołom numer 1.
    Company logo
    PORR S.A.

    07.07.2022 08:57

    Pracodawca

    Dziękujemy za informację. Zgłoszone nieprawidłowości będą przedmiotem weryfikacji
    ReviewUserIcon
    Pasażer

    03.07.2022 17:34

    Pracownik

    Kruszywowy potentat z budowy, wprowadzający konkretbud jako firmę słup, postanowił dać upust swojemu biznesowemu geniuszowi i jeździł służbowym samochodem na blabla car hahaha CALA BRANŻA BUDOWLANA JEST POD WRAŻENIEM WASZEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI :)
    Company logo
    PORR S.A.

    07.07.2022 08:53

    Pracodawca

    Dziękujemy za informację. Sprawdzimy zgłoszone nieprawidłowości.
    ReviewUserIcon
    I W I

    04.07.2022 16:57

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Konkretbudowiec kazał mi nawet rozliczać swoje służbowe mieszkanie. Gamoniarz zezowaty, myśleli, że komuś robią łaskę. Historia na osobny rozdział książki.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.07.2022 18:33

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wszyscy się z Was śmieją

    03.07.2022 15:41

    Pracownik

    A może wożą towar blablacarem? Wszystko będzie opisane w książce, która właśnie powstaje, zapraszam do współpracy :)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    21.01.2022 11:09

    Były pracownik

    Kiedyś to była firma budowlana, z premiami, imprezami firmowymi.Teraz jest korporacja, która nie szanuje swoich pracowników. Odchodzą najlepsi pracownicy , długoletni oraz bardzo wykwalifikowani przez zdobyte doświadczenie. Dlaczego? W niektórych oddziałach są tzw pieczary. Ludzie pracują za śmieszne pieniądze, ledwo dociągają do ostatniego dnia miesiąca. Wmawia im się, że lepiej niż w Porr nie może być, bo oni maja bazę szkoleń i pakiet medyczny. Prawda jest taka, że modły inżynier pracuje za 2400 na umowę zlecenie, inżynier na umowę o prace za 3000, człowiek po ponad 10 latach pracy dostaje ok 4000-4500, kierownik projektu ok 11000, kierownik budowy ok 8000 Podwyżki przez 10 lat może 3 były. Masz się cieszyć jak dostaniesz max. 500 zł brutto. Szkolenia są….ale ktoś musi Cię wysłać. Może zaliczysz 2, ale zapomnij o podwyżce, bo szef Tobie powie….jaka podwyżka przecież byłeś na szkoleniu.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany pracą

    19.03.2022 10:29

    Kandydat

    Jestem zainteresowany praca w Państwa firmie. Proszę o podanie widełków płacowych na stanowisko kierownika robot w obszarach Warszawa i Kraków. Odgórnie dziękuje za rzetelne informacje!
    ReviewUserIcon
    Była

    01.07.2022 18:57

    Były pracownik

    Nigdy nie było ankiety. Rozsypały się całe zespoły z dużym doświadczeniem głównie przez pieniądze i braki możliwości rozwoju. Przykład to zespół kolejowy oraz kubatura na zachodzie.
    ReviewUserIcon
    Mjer

    22.06.2022 14:22

    Były pracownik

    Życie jest za krótkie, żeby męczyć się w porr'ze :-D
    ReviewUserIcon
    Mjer

    24.06.2022 05:40

    Były pracownik

    Tak jak już ktoś poniżej celnie napisał: "patologiczne środowisko pracy". Tyle.

    Zostaw merytoryczną opinię o PORR S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.