Opinie o Earth Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Earth Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Earth Group Sp. z o.o. o rekrutacji.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Earth Group Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Earth Group Sp. z o.o.?

Monterek Nowy wpis

Tak to prawda, jeśli chodzi o google to wszystko wydaje się być na swoim miejscu, tak to wygląda, więc chyba nie ma się o co pieklić. Jeśli natomiast chodzi o innych, to trudno coś powiedzieć

anonim Nowy wpis

Popieram wypowiedź "fred"-a! To skandal tak manipulować ludźmi! Gość "ori" zaprezentował tylko wycinek opinii UOKiK nie podając pełnego tekstu! Tutaj jest link do całej trści dotyczącej mlm lub jak kto woli marketingu wielopoziomowego, społecznościowego etc. http://www.senat.gov.pl/k5/dok/sten/oswiad/borkowsk/3101o.htm Prezes UOKiK pisze tam dalej cyt. "... Oprócz typowych piramid finansowych istnieją metody sprzedaży, które wykazują pewne podobieństwa, i które często są mylone. Metody te zwane często "multilevel marketing" bądź też "network marketing", czyli tzw. marketing wielopoziomowy, jako metody sprzedaży bądź marketingu polegają na tym, że nabywca jakiegoś towaru nabywa jednocześnie prawo sprzedaży określonych produktów w zamian za prowizję lub odsetki od obrotu. To samo dotyczy następnych nabywców. Struktura multilevel marketing przypomina strukturę o charakterze piramidy. Jednakże cel tej formy marketingu jest inny niż cel systemu o charakterze piramidy. Marketing wielopoziomowy to metoda sprzedaży. Prowizja lub odsetki od obrotu stanowią gratyfikację za sprzedaż określonych produktów i są częścią systemu. W tym przypadku w grę nie wchodzi wpłacenie określonej kwoty w celu uzyskania prawa uczestnictwa, gdyż podstawowym elementem jest sprzedaż towarów. Uczestnik kupuje za określoną cenę produkty, a jego celem jest sprzedaż z zyskiem. Odbiorca nie płaci za uczestnictwo, lecz za produkt. Odbiorcy, którzy nie chcą lub nie mogą sprzedać produktów, nie są pokrzywdzeni. Ustawodawca wychodząc naprzeciw tego rodzaju formie działalności, w której zyski zależą od wielkości sprzedaży konkretnych produktów, a nie od sfinansowania przez uczestników znajdujących się na niższym poziomie piramidy, spod zakazu organizowania systemu o charakterze piramid przewidział wyłączenie systemu marketingu wielopoziomowego. Zgodnie z art. 17 c ust. 2 nowelizacji - nie stanowi czynu nieuczciwej konkurencji organizowanie systemu sprzedaży lawinowej, jeśli spełnione zostaną następujące warunki: 1) korzyści materialne uzyskiwane z uczestnictwa w systemie sprzedaży pochodzą ze środków uzyskiwanych z zakupu lub ze sprzedaży dóbr i usług po cenie, której wartość nie może rażąco przekraczać rzeczywistej wartości rynkowej tych dóbr i usług. 2) osoba rezygnująca z udziału w systemie sprzedaży ma prawo do odsprzedaży organizatorowi systemu za co najmniej 90% ceny zakupu wszystkich nabytych od organizatora nadających się do sprzedaży towarów, materiałów informacyjno-instruktażowych, próbek towarów lub zestawów prezentacyjnych zakupionych w przeciągu 6 miesięcy poprzedzających datę złożenia rezygnacji organizatorowi systemu sprzedaży..."

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Fred Nowy wpis

Proszę dokończyć wypowiedź pana Prezesa UOKiK bo jak się okazuje wprowadza pan niepotrzebny zamęt porównując piramidy finansowe i marketing wielopoziomowy zrażając ludzi do współpracy. Sam współpracuję z firmą w systemie MLM i wiem że jak inwestuję pieniądze to mam gotowy produkt do użycia a nie dziwne obietnice szybkiego zarobku. Tym apropos różni się MLM od piramidy poza tym piramidy są nielegalne w świetle naszego prawa.Ludzie poczytajcie a dopiero potem wyrażajcie opinie ale czytajcie dokładnie. Pozdrawiam :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Earth Group Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Warszawa
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
(18 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
Warszawa
Fixit Polska Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Account Manager
Warszawa
IQFM Sp. z o.o.
(169 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
ori

System sprzedaży lawinowej jest szczególną odmianą tzw. piramid finansowych, które pojawiły się w Polsce już na początku lat dziewięćdziesiątych w postaci łańcuszków powiązań finansowych zbudowanych na zasadzie piramid. Wspólną cechą wszystkich odmian systemów o charakterze piramid jest zależność zysku od pozyskiwania nowych uczestników inwestujących pieniądze. Przykładowo, osoby organizujące łańcuszki organizują spotkania promocyjne, które cechują się dużym profesjonalizmem i stosowaniem różnego rodzaju metod socjotechnicznych. Celem takich spotkań jest skłonienie osób do uczestnictwa w systemie, a przede wszystkim do wpłacenia z tego tytułu określonej kwoty pieniężnej na rzecz organizatorów. Zysk uczestnika systemu jest uzależniony od liczby zwerbowanych osób. Te osoby, które decydują się na udział w systemie otrzymują do zapoznania się i zaakceptowania regulamin, bądź warunki uczestnictwa, po czym wpłacają pieniądze. Podpisując formularz udziału w systemie, uczestnicy akceptują ustalenia regulaminu, z którego wynika wprost, że zysk mogą osiągnąć wyłącznie w przypadku wprowadzania nowych uczestników. Największe procentowo premie otrzymują osoby na szczycie piramidy. Natomiast z uwagi na szybki wzrost liczby uczestników koniecznych dla podtrzymania systemu, większość z nich z założenia znajduje się na ostatnim i przedostatnim poziomie. Wynik ich uczestnictwa w systemie będzie oczywiście negatywny.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dziras

Prezes EPE to najbardziej konkretny facet jakiego poznałem. Jestem zaszczycony że mam możliwość współpracy z osobą takiego pokroju pozdrawiam Dziras

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

witam, czy coś się dzieje w sprawie Youth Travel Polska ? jak wyglądała likwidacja tej spółki z punktu widzenia pracowników, bo o klientach se już naczytałam :( Mamy koleją grupę poszkodowanych przez twórców tej i paru innych spółek, może połączymy siły ? pozdrawiam [usunięte przez administratora]

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Earth Group Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Earth Group Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Długa 29
    00-238 Warszawa
  • NIP: 5252905186 REGON: 521844772 KRS: 0000967021
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Earth Group Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii