Opinie o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. w Gdańsk

tromso welder

Odnośnie Tromso – samochód służbowy to trup aż strach nim jeździć Za przerwy odliczają, pierwsza przerwa dopiero o 12:00 Najpierw się narobisz na knarach potem na łopacie potem targanie spawarki argonu całego sprzętu po rowach, potem poszlifujesz, poszczepiasz a na końcu spawanie - tylko szybko, szybko bo robota pilna…. supervisor pogania szybko,szybko tego nie będą świetlić, ale na końcu to Ty bierzesz za to odpowiedzialność…. interpersonell też nagania na tą robotę tylko na jeszcze gorszych warunkach…. Jedyne szczęście że ziomale w robocie normalni, przynajmniej większość 

W branży

Langset ,Nvc z Szczecina i Stan ship najgorsze firmy ......na Norwegię

WeldeR

Odradzam wyjazdu do Tromso na rury ciepłownicze, masakra.Wszystko robi się samemu montuje,kopie rowy pod rury, nie ma warunków typu toalety w miejscu pracy, trzeba jeździć,śniadania je się w samochodzie brak miejsca na zjedzenie posiłków.Masakra nie płacą za nadgodziny, liczą godzina za godzinę. A jak majster powie ci ze trzeba zostać dłużej to pracujesz za pizze która kupi.

stachu

Mam pytanie czy ktoś z pracujących na remoncie platformy w Bergen w 2014/2015 rozliczał się już z podatku.

Czy po rozmowie w Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

sosna

Ale chyba masz problemy z pojmowaniem tego co czytasz i to mocne ?Facet pisze ze on pracował w innej firmie a widział i słyszał same złe rzeczy o tej firmie jw.

Kontraktowiec

Byłem na Remoncie Platformy w Norwegi i ta cała firma o której tu mowa ,miał najniższa stawki .My 200 NoK ,oni 140 Nok .Koledzy z trójmiasta strasznie na nią psy wieszali i ostrzegali ze obok KOVo , to najgorsza Firma w trójmieście .

kami

Witam wszystkich i proszę o zastanowienie się nad wyjazdem do Holandii dojazd do pracy własnym autem od 50 do 60 kilometrów w jedną stronę warunki mieszkaniowe na 3 a praca częściowo zastraszana mobingowana przez majstrów tureckich i serbskich .

JakD

spawaczy 135/6/8 rekrutują do Olsis (to "wymowa" nie wiem jak sie pisze) w Rotterdamie. Kolega w zeszłym roku tam robił przez inna agencje i zdał test z jeszcze jednym spawaczem spośród prawie 20...ogólnie to nie był zadowolony bo kołchoz tam..."psy foremani"

Rafał

Witam do jakiej stoczni w Holandii rekrutują teraz firma Stan Shipping (spawacze 136/138 i jaka jest praca i warunki ,czy warto jechać

krzysiek

przepraszam, czy jadąc z tej firmy jest się ubezpieczonym??ponoć w kontraktach nie jest napisane? słyszałem, że raczej nie...kto mi podpowie?

marek

zależy od firmy rekrutującej, nie ma zasady - byłem dwa razy bez języka 2015, jeżeli są polscy foremani (majster) - to nie, komunikacja musi być - na migi to żaden kontakt,

marek

do jakiej stoczni w Holandii rekrutują teraz (spawacze 136/138)

spawacz

Niestety agencja jedna z najgorszych w kraju.Złodziejstwo juz na poziomie rekrutacyjnym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!panie z biura jak szef9prosty)

ssssss

atmosfera w pracy nieprzyjemna foremani lataja jak psy za człowiekiem syrena koncząca prace jak w (usunięte przez administratora) a pieniądze w delcie lipa co wyplata niezgadza sie a to 20 a to 10 a to 40 euro i tak co tydzien. i co najlepsze nikt ci tego juz nie odda.odradzam nagonka na ludzi bardzo zle sie pracuje

sciema

ludzie nie przyjeżdżajcie tutaj do holandi ludzie piszą prawde turasy oszukuja jak mogą a alenderski pracodawca to tylko ściema biuro firmy na masce od samochodu smiech.ruda k---wa kłamie nie wierzcie w zadne słowo.

Adam 14

Z tej firmy wyjeżdzają w pierwszej kolejności ci co dają w łapę nie liczy się fachowość to dotyczy monterów i spawaczy.W zawodach mniej popularnych gdy bardzo potrzebują ludzi są bardzo mili.Stawki najniższe ze wszystkich firm w Trójmieście.

buko

nie wiem piszcie co i jak bylem od nich w szkocji zle nie bylo jak byly godziny najgorzej z kasiom kantor orion w bergen bylo dobrze w belfascie jeden rzut calkiem morzliwie nara

xxx

siemka, a dlaczego zlodzieje? co tam się stało, że takie negatywy. Rozważam pracę w tej firmie, czy można dowiedzieć się czegoś więcej??? pozdro

tomek

nie polecam

tomasz

słuchajcie ile biorą za wyjazd? w latach 90 brali po 800 usd a teraz ? wie ktos

Zostaw merytoryczną opinię o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.