Opinie o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. w Gdańsk

Karol T.

Firma tragedia nie polecam. Pieniądze nie wypłacane na czas.Czekałem dwa miesiące na moją wypłatę. A jak będziesz się upominał przez telefon o swoje pieniądze(jeśli w ogóle odbiorą)to mogą jeszcze później wypłacić. Na e-maile nie odpisują ,telefonów nie odbierają. Feriepenge tylko na papierze. Na początku złote góry obiecują abyś pojechał.Potem mają Cię serdecznie w czterech literach. Byłem dwa razy o dwa za dużo.

Zainteresowany.
@Karol T.

Podaj konkretnie na jakim projekcie byłeś?????

Chief

Pływam na tankowcach z tej firmy od prawie 7 lat. Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Polecam !

@Chief

Cieszę się, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą Stan Shipping Agency Limited i że chciałeś napisać kilka słów na ten temat na naszym forum. Czy mogę prosić o podanie jeszcze jakichś szczegółów? Praca, którą wykonujesz, jest dość specyficzna - napisz coś więcej o tym, jak się pracuje w taki sposób.

spawacz

byłem i ostatni raz z wyjazd z firmy krzak mija drugi miesiąc z kawałkiem pieniedzy nie ma dodzwonic sie i to na kom. widza iz nie odebrane (usunięte przez administratora)... jechać Oszukany i jeszcze raz oszukany nawet na godziny

Aneta

@Oszukanymechanik, faktycznie to może być niezbyt przyjemne. Czy czas oczekiwania na wynagrodzenie jest wpisany w umowę, którą podpisuje się z pracodawcą? Może warto umieścić w niej taki zapis, aby każda strona miała jasność sytuacji. Dziękuję za Twoją wypowiedź na temat pracy w Stan Shipping Agency Limited.

edgar malski
@Aneta

nie, w umowę wpisany jest 20 następnego miesiąca. fierma z niczego się nie wywiązuje

@edgar malski

@edgar malski, rozumiem, że Ty także pracowałeś w Stan Shipping Agency Limited. Z jakich jeszcze zapisów umowy nie wywiązuje się ten pracodawca? W jaki sposób można je egzekwować? Jestem ciekawa, czy opóźnienia w wypłatach często się zdarzają.

Czy po rozmowie w Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Oszukany

Witam wszystkich jest październik a Feriepenge jeszcze nie wyplacili caly czas ta sama spiewka ze czekaja na decyzje z Norwegii Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Witam wszystkich jest już październik feriepenge jeszcze nie zostało wypłacone firma nie ma pieniędzy żeby ludziom zapłacić trzeba to zgłosić w końcu do związku zawodowego w Norwegii

@Oszukany

@Oszukany, czy mówisz o jakimś podwykonawcy, czy zupełnie o czymś innym? Nie bardzo wiem, czym jest to "feriepenge", o którym piszesz. Rozumiem, że chodzi o jakieś zaległości w wypłacie wynagrodzeń. Proszę Cię o doprecyzowanie tej kwestii.

Oszukanymechanik

Jezeli ktoś lubi być potraktowany co najmniej jak bezdomny kundel to polecam. Na pieniądze czeka się około 3 miesięcy o ile w ogóle dojdą, ciężko o kontakt Panie z biura uważają pracowników za totalnych idiotów którzy będą cieszyć się z samej możliwości wyjazdu za granice i gdy tylko coś się dzieje przestają racjonalnie odpowiadać. Warunki na stoczniach tragiczne zakwaterowanie tragiczne. NAJGORSZA FIRMA Z JAKĄ KIEDYKOLWIEK MIAŁEM STYCZNOŚĆ !!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: SZANOWAĆ PRACOWNIKA

Aneta

@Wojtek J., a czy próbowałeś skontaktować się z pracodawcą i dopytać, czym są spowodowane te opóźnienia? To może być istotne z punktu widzenia osób myślących o współpracy z tą firmą. @Krzysiek, w przyszłości będziesz próbował jeszcze podjąć pracę w Stan Shipping Agency Limited? Ciekawe, czy firma chętnie zatrudnia osoby, które już w niej pracowały.

Aneta

@Albert, błędnie zwracasz się do mnie jako do przedstawiciela pracodawcy - jestem moderatorem forum GoWork.pl, a nie pracownikiem Stan Shipping Agency Limited. @Hubert, możesz napisać coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jaki jest tryb pracy, na podstawie jakiej umowy się ona odbywa?

Hubert
@Aneta

Firma Stanshiping to agencja curingowa praca odbywa się na podstawie kontraktu którego nigdy nie dotrzymują, generalnie stanshiping to satelita Norweskiego Odina którego szefem jest niejaki Frodo.

Pafeł
@Hubert

Dokładnie. Jezeli podpytać norwegów o Odina, to reagują jak diabeł na święconą wodę. Ja już im podziękowałem i dziękuję polaczkom w Tromso na rurach ciepłowniczych za tzw.(usunięte przez administratora)

Krzysiek

Ja mogę powiedzieć tyle o ile gdyż przepracowałem dla nich od lipca do września w Well Conection w Mongstad.Mieszkanie pierwsza klasa,reszta standard bilety ,samochód itd darmoszka.Niestety miał być to kontrakt długoterminowy lecz obecnie z braku zleceń dla well conection firma ta niewysyła zapotrzebowania na pracowników do odina.Wypłata była na czas.Kontakt z biurem raz tak raz tak.Niestety mam rodzinę na utrzymaniu i nie mogę teraz siedzieć na d..p.e i zmuszony jestem szukać innego pracodawcy.

Wojtek J.

Witam. Pracowałem dla nich ( Stan Shipping i Odin) od pażdziernika 2017r do czerwca 2018r. Dwie może trzy wypłaty były na czas a reszta to porażka...Za listopad 2017 dostałem wypłatę około 8-10 styczeń...nieważne że Święta i Nowy Rok :) pieniądze za styczeń 2018 w trzech ratach w lutym i marcu i tak jeszcze do dziś nie wszystko. później już troche lepiej z wypłatą ale feriepenger za 2017r niema , mimo że już prawie pażdziernik...feriepenger za 2018 też nie ma a powinno być z ostatnią wypłatą czyli za czerwiec...no i jeszcze część wynagrodzenia za styczeń ok 2 tysia NOKów. Na pewno nie jestem odosobnionym przypadkiem więc myśle że moja opinia pozwoli komuś zdecydować czy wchodzić w to czy poszukać czegoś innego tymbardziej że dziś to żaden problem.

Aneta

@mirek, widzę, że już dwa razy korzystałeś z usług Stan Shipping Agency Limited. Planujesz związać się na dłużej z tą firmą? Jak oceniasz oferowane pracownikom zakwaterowanie oraz dojazd do docelowego miejsca pracy? Napisz proszę coś na ten temat - inne osoby na pewno będą wdzięczne!

Czy ktoś robił w bergen u jakiejś Pani eleny

mirek
@anonymous

Bylem ze dwa razy od tej pani przez stanshiping, to jest byly ims ktory wspopracuje z nimi. Ogolnie ok, pieniadze od nich zawsze 20tego na czas. o innych firmach wspopracujących z nimi sie nie wypowiem bo nie bylem.

Aneta

@anonymous, a czy praca, o której piszesz, jest oferowana przez Stan Shipping Agency Limited? Widzę, że rozpocząłeś współpracę z tą firmą. Jak ją oceniasz? Możesz napisać kilka słów na ten temat? Czy ktoś z Was także aktualnie pracuje w jakimś miejscu za pośrednictwemStan Shipping Agency Limited? Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni!

Aneta

@Maciek, jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Stan Shipping Agency Limited? Wiesz coś na temat tego, jak wygląda zatrudnienie w tym miejscu, aplikowałeś już? Daj znać na forum, czy zdecydujesz się na zatrudnienie w tej firmie. @Firma krzak..., rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Mimo wszystko mam nadzieję, że te opóźnienia były tylko chwilowe i że wszystko już wróciło do normy. @Robcio, czy takie sytuacje często mają miejsce w Stan Shipping Agency Limited? Długo byłeś związany z firmą?

Sebastian

Panowie na jakich projektach byliście?Wiem że piszecie prawdę bo sam to przerabiam ale chciałbym wiedzieć gdzie konkretnie byliście.

Robcio

Firma nie ma na feriepenger ludzie czekaja za pieniędzmi tragedia wypłata na raty pracujesz miesiąc za dwa miesiące masz na koncie i to nie całą .

Firma krzak...

Pokoje jednoosobowe bardzo dobre, kupione loty i dieta to plusy ale minusów też jest kilka które już napisałem i są poważne, każdy wyjeżdża w wiadomym celu. O opóźnieniach z wypłatą każdy tu pisze

Aneta

@Firma krzak..., może to opóźnienie w wypłacie było tylko jednorazowe i spowodowane naprawdę jakąś ważną, przejściową sytuacją. Długo pracowałeś w Stan Shipping Agency Limited? Jestem ciekawa, jak wyglądają warunki zamieszkania oferowane przez tego pracodawcę - możesz coś napisać na ten temat? To dość istotne.

edmund

nie płaca w terminie odradzam te firme wszystkim oszukuja i kłamia nigdy juz z tamtad nie pojade.

Maciek
@edmund

Mozesz napisac coś więcej?

Firma krzak...

Firma jak potrzebuje na wyjazd to Ci niestworzone bajki opowie, bylebys tylko pojechał. Wydzwaniaja co chwila żebys się zgodził. Jak już jesteś na mscu to przez cały dzień nawet dwa nie potrafią odebrać od Ciebie telefonu. Najlepiej żebyś pojechał, nie wracał i (usunięte przez administratora) niezawracal nigdy. Wypłata spóźniona co prawda w moim wypadku parę dni ale zawsze(i jeszcze i tak mniej przelewaja niz powinni), bank nie poczeka bo wypłaty nie masz, godziny też się często nie zgadzają. W biurze nic nie wiedzą, co będziesz dokładnie robił, gdzie mieszkał, po ile godzin...ale wszystko będzie super...

Zostaw merytoryczną opinię o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.