Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.

Aneta

@46rob napisałeś, że Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. nie interesuje się losem pracowników. Czy masz na myśli również siebie? W jaki sposób się to objawiało? Mógłbyś rozwinąć swoją myśl?

Zainteresowany

Chyba mają jakiś problem z naborem ludzi do Holandii?Cały czas się ogłaszaj na ciekawe stanowiska i co ?Dlaczego ?Daje wiele do myślenia _a przecież fachowców nie brakuje z językiem i certyfikatami ....???

MAX
@Zainteresowany 29.05.2017 13:05

Bo ładują ludzi w tureckie agencje pracy a u nich jesteśmy trzecią siłą roboczą

46rob
@MAX 30.10.2017 08:51

Wogóle nie interesują się losem człowieka ktorego wysylaja w swiat i ktory na nich zarabia kase.

Aneta

Pracujesz w Stan Shipping Agency Limited? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Krzysztof D.
@Aneta 07.04.2017 09:35

Mozecie liczyc na brak wyplat w terminie

Kololo

Do Tromso nie polecam.

Tomek
@Kololo 14.08.2017 00:09

racja, bylem tylko miesiac w tym cyrku o nazwie Tromso i mam dosc norwegii na rok, uwazajcie bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Odin na godzinach!!

Pablo
@Tomek 01.09.2017 15:38

Szczegolnie norki z firmy dla, ktorej kladziesz rury cieplownicze na Tromso. Banda chamow, tylko bat w reku i dalej, dalej, dalej.

manwith

najgorszy syf dla jakiego miałem niestety możliwość pracować, witryniary w biurze to zwyczajnie załgane i bezmózgie ameby, jeżeli chodzi o wypłacalność to biją wszelkie rekordy, na wypłatę czekasz, czekasz i dalej czekasz, w ogóle szkoda strzępić ryja na tą firmę krzak, odradzam stanowczo

Bez prawie

A czy oni nie łamiąc prawo dając stawki 145 Nok brutto na stocznie ..Warto ich zgłosić do Norweskiej Policji Pracy ..

Mały

Uwaga na płatności. Przelewy nie wychodzą na czas. Pani w biurze oderwana od rzeczywistości. Tlumaczeń nie ma końca. Oczywiście wszyscy bez winy. Pracujesz miesiąc, a płacone masz za miesiąc po miesiącu. Jednym słowem kiła.

byk

czy ktos jest mozze jako monter ruszztowan w Dani,jakie warunki pracy mieszkaniowe?/

Holandia

jezdze przez stanshiping na Holandie od kilku miesięcy, na początku było słabo ale później się poprawiło jak jedziesz tam już któryś raz z rzędu to holedrzy inaczej Cie traktują, nawet stawkę troche podnieśli więc idzie się dogadać, nie jest źle

monter
@Holandia 23.02.2017 14:13

mozesz w skrocie powiedziec jak jest w Holandii u nich jest o robocie warunki itp

MAX
@monter 05.05.2017 16:40

W pracy jest tak najpierw Holender,Turek,Portugal,Hiszpan a na końcu szarym polak jeśli oni coś zepsują jest oki Polak naprawi ale jeśli jest odwrotnie przeważnie jest zjazd bynajmniej jest tak tam gdzie żądzą Turcy lub Chorwaci ale większości zakładów tak jest

dudek

Nie wiem o co wam chodzi z tymi komentarzami, kilka razy wyjerzdżałem od nich jako monter rurociągów na Norwegię, stan shipping załatwiał wszystko, kupił bilety- nawet na dolot z krakowa do gdańska bo jestem z południa, jedzenie było na miejscu, no może trafiłem raz na poj...majstra ale to już nie ich wina. Jak będzie okazja to jeszcze nie raz przez nich pojade.

Ktoś

Ale jaka zmiana na Stan Shipping Agency Ltd? zawsze była taka nazwa? O co chodzi?

Zmiana nazwy.

No ale ta zmiana na Stan Shipping Agency Ltd _nie pozwoli im na unikniecie złych opinii _Które się za nimi ciągną

tymek

dwa dni to nie dramat, z głosu nie wyzionę ducha;) najlepsza jest jednak twoje rekomendacja że pracujesz u tego pracodawcy już od kilku lat, bo przecież gdyby było tak źle to być przecież tyle aż tam nie siedział, a więc postanowione, jadę z wami do Bergen do pracy

spawacz

Ja tam jestem zadowolony, pracuje u nich już kilka lat( na różnych projektach),atmosfera w robocie i warunki zależą od projektu, raz jest lepiej raz gorzej ale kasa zawsze na czas(max spóźnili się z 2 dni), ogólnie polecam

stawka

No to koles za wiele nie pracowales w tej branzy...rury pod rtg w przymusie i to szybkp szybko...kok ty chyba jestes z biura...marny pr!

papcio

czy ktos wie kiedy firma bedzie przelewala frejpenge z norwegi (odin)

Welder Tromso

Uwaga na te firme nie wyplacaja wszystkiego!!! Odradzam wyjazdy do Tromso. Robisz za smieszne 150 NOK ,zero nadgodzin. Nie ma przerwy 15 min na kawe tylko dwie pol godzinne i odliczane. Stoi pseudo norweski foreman i cie popedza bo wszystko pilne. Robi sie wszystko montaz, szlifowanie, kopie lopata , pompuje wode, poprostu zero odpoczynku zebys byl tylko produktywny, jak przystaniesz to ci gada "czemu stoisz mozna zrobic cos innego", na samym koncu jak sie naszarpiesz to spawanie i tez szybko bo juz dalej ida rury. Nie sluchajcie norwega z Odin Patrner norweg Tor bywa na probkach w trojmiescie. Duzo obiecuje i naciaga a pozniej nie mozesz sie doprosic o swoje. Najgorsza firma z Calej Norwegii i najnizsze stawki do tego bez nadgodzin. Wstyd wsrod agencji pracy w calej Norwerii odradzam stanowczo ich i tej roboty w Tromso!!!

tromso welder

Odnośnie Tromso – samochód służbowy to trup aż strach nim jeździć Za przerwy odliczają, pierwsza przerwa dopiero o 12:00 Najpierw się narobisz na knarach potem na łopacie potem targanie spawarki argonu całego sprzętu po rowach, potem poszlifujesz, poszczepiasz a na końcu spawanie - tylko szybko, szybko bo robota pilna…. supervisor pogania szybko,szybko tego nie będą świetlić, ale na końcu to Ty bierzesz za to odpowiedzialność…. interpersonell też nagania na tą robotę tylko na jeszcze gorszych warunkach…. Jedyne szczęście że ziomale w robocie normalni, przynajmniej większość 

W branży

Langset ,Nvc z Szczecina i Stan ship najgorsze firmy ......na Norwegię

WeldeR

Odradzam wyjazdu do Tromso na rury ciepłownicze, masakra.Wszystko robi się samemu montuje,kopie rowy pod rury, nie ma warunków typu toalety w miejscu pracy, trzeba jeździć,śniadania je się w samochodzie brak miejsca na zjedzenie posiłków.Masakra nie płacą za nadgodziny, liczą godzina za godzinę. A jak majster powie ci ze trzeba zostać dłużej to pracujesz za pizze która kupi.

stachu

Mam pytanie czy ktoś z pracujących na remoncie platformy w Bergen w 2014/2015 rozliczał się już z podatku.

sosna

Ale chyba masz problemy z pojmowaniem tego co czytasz i to mocne ?Facet pisze ze on pracował w innej firmie a widział i słyszał same złe rzeczy o tej firmie jw.

Kontraktowiec

Byłem na Remoncie Platformy w Norwegi i ta cała firma o której tu mowa ,miał najniższa stawki .My 200 NoK ,oni 140 Nok .Koledzy z trójmiasta strasznie na nią psy wieszali i ostrzegali ze obok KOVo , to najgorsza Firma w trójmieście .

kami

Witam wszystkich i proszę o zastanowienie się nad wyjazdem do Holandii dojazd do pracy własnym autem od 50 do 60 kilometrów w jedną stronę warunki mieszkaniowe na 3 a praca częściowo zastraszana mobingowana przez majstrów tureckich i serbskich .

JakD

spawaczy 135/6/8 rekrutują do Olsis (to "wymowa" nie wiem jak sie pisze) w Rotterdamie. Kolega w zeszłym roku tam robił przez inna agencje i zdał test z jeszcze jednym spawaczem spośród prawie 20...ogólnie to nie był zadowolony bo kołchoz tam..."psy foremani"

Rafał

Witam do jakiej stoczni w Holandii rekrutują teraz firma Stan Shipping (spawacze 136/138 i jaka jest praca i warunki ,czy warto jechać

krzysiek

przepraszam, czy jadąc z tej firmy jest się ubezpieczonym??ponoć w kontraktach nie jest napisane? słyszałem, że raczej nie...kto mi podpowie?

marek

zależy od firmy rekrutującej, nie ma zasady - byłem dwa razy bez języka 2015, jeżeli są polscy foremani (majster) - to nie, komunikacja musi być - na migi to żaden kontakt,

marek

do jakiej stoczni w Holandii rekrutują teraz (spawacze 136/138)

spawacz

Niestety agencja jedna z najgorszych w kraju.Złodziejstwo juz na poziomie rekrutacyjnym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!panie z biura jak szef9prosty)

ssssss

atmosfera w pracy nieprzyjemna foremani lataja jak psy za człowiekiem syrena koncząca prace jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a pieniądze w delcie lipa co wyplata niezgadza sie a to 20 a to 10 a to 40 euro i tak co tydzien. i co najlepsze nikt ci tego juz nie odda.odradzam nagonka na ludzi bardzo zle sie pracuje

sciema

ludzie nie przyjeżdżajcie tutaj do holandi ludzie piszą prawde turasy oszukuja jak mogą a alenderski pracodawca to tylko ściema biuro firmy na masce od samochodu smiech.ruda k---wa kłamie nie wierzcie w zadne słowo.

Adam 14

Z tej firmy wyjeżdzają w pierwszej kolejności ci co dają w łapę nie liczy się fachowość to dotyczy monterów i spawaczy.W zawodach mniej popularnych gdy bardzo potrzebują ludzi są bardzo mili.Stawki najniższe ze wszystkich firm w Trójmieście.

buko

nie wiem piszcie co i jak bylem od nich w szkocji zle nie bylo jak byly godziny najgorzej z kasiom kantor orion w bergen bylo dobrze w belfascie jeden rzut calkiem morzliwie nara

xxx

siemka, a dlaczego zlodzieje? co tam się stało, że takie negatywy. Rozważam pracę w tej firmie, czy można dowiedzieć się czegoś więcej??? pozdro

tomek

nie polecam

tomasz

słuchajcie ile biorą za wyjazd? w latach 90 brali po 800 usd a teraz ? wie ktos

ostro

Zanim ktoś zdecyduje się na współpracę ze Stan Shippingiem niech sprawdzi dobrze czy tą drogą nie trafi do ORION-a bo opinie o tej drugiej firmie są powalające.

monter

Czy dalej kombinują z podatkiem w Norwegii? Żarty i współpraca z tą firmą się kończą gdy z norweskiej skarbówki przychodzi do zapłaty 15-20 tys. koron

Marcin

Witam, jak wyglądają teraz warunki w pracy? Jestem monterem rurociągów, wiele osób mi poleca tą firmę, mówią ze jako pomocnik robisz z polakami i język nie jest tak bardzo wymagany. A jak to wygląda naprawdę?

przydupas

jest zajebioza 3

skołowany

Witam, czy był lub jest ktoś może na najnowszym projekcie w Belfaście???W środę miałbym jechać, ale mam duże obawy. Będę wdzięczny za radę jak najszybciej:)

Grześ

Lekceważące podejście do osoby starającej się o pracę i brak profesjonalizmu przez osoby tam pracujące i zajmujące się rekrutacją. Stanowczo odradzam i przestrzegam osoby starające się tam o pracę. Firma nie wywiązuje się z wcześniej zawartych ustaleń, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile i smsy, naraża na koszta związane ze szkoleniami itp. Pełen nie profesjonalizm!! Szkoda czasu i zainwestowanych pieniędzy.

spawacz

Jeżeli chcesz spokojnej dobrej pracy to w firmie stan ship na 100%tego nie znajdziesz .Arogancja i klamstwo z biura siegnelo zeniu i jak tak dalej pojdzie to nawet malpa nie będzie chciała tam robic! Omijać szerokim lukiem podejście do człowieka pracy jedne z najgorszych korporacji od prania mózgu!

Ta firma to jedna wielka ściema kantują jak tylko mogą !.Ostatnia zrobiły wałek w postaci próbek.Dobrze dogadujcie się bo później wszystkiego się wypierają i kasy brak.

A-whisky

Witam jeździłem z tej firmy do Norwegii na remont platformy do Bergen ogólnie to tak stawka 140 koron brutto jest najniższą stawką ze wszystkich którzy pracują tam na platformie nawet młodzi strażacy którzy nas pilnują żeby sie ni zapaliło maja więcej od nas a tylko stojąc żadnych dodatków za soboty czy niedziele jedynie za nockę 10 koron. Wciągu dwóch tygodni pracy zaliczyłem trzy hotele oraz 6 pokoi w jednym z nich, człowiek cały czas na walizkach nie wie gdzie będzie spał następnego dnia co do powrotu do kraju to zero informacji dowiadujesz się dzień przed wylotem brak jakiego kol wiek zainteresowania pracownikami ze strony firmy co do kasy to wypłacają w trzech ratach .jeśli macie inne oferty to lepiej się nie pchać do nich .

Zostaw opinię o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.