Opinie o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. w Gdańsk

Ktoś próbował swoich si jako master - general cargo? Przeglądam na ich stronie oferty i zastanawiam się nad tą. Wiadomo, że angielski wymagany, a rekrutacja też w języku obcym? Ile lat doświadczenia trzeba by mieć, 3 lata będą okej? Z jakiego kraju jest wejście na statek, Szwecja?

Grzesio

Całkowicie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Starszy pan ze Stavanger był dla mnie bardzo miły od samego początku, pokochałem jego a on mnie i nie miałem z nim problemów. Czasem nawet dał kilka koron jak byłem u niego na noc.

@Grzesio

Grzesio grzesio ty i twój brat zawsze w jednym łóżeczku z Panem z żółtą brodą

Chudy gościu Nowy wpis
@Grzesio

Też go kochałem. Obiecał pracę a nawet ślub... Z końcem pracy zakończyła się znajomość. Teraz już wiem że chodziło tylko o pieniądze. Byłem w stanie zostawić rodzinę dla niego. (usunięte przez administratora) mnie. A (usunięte przez administratora) ciągle piecze...

Wojtas Nowy wpis

Te negatywne komentarze-to prawda. Bardzo długie zwlekanie z wypłatą. Przewały na feriepenge. Na samą myśl o nich tracę dobry nastrój. Szkoda gadać.

Monika Nowy wpis
@Wojtas

ale koniec końców wypłacają wszystko co zalegają?

Waldi

Takie dość niepokojące są te wasze informacje. Słyszałem dobre opinie o agencji i jestem zaskoczony

@Waldi

Tylko dział morski jest ok,lądówka to tragedia.

Pajac
@Waldi

Nie mam dobrego zdania o tej instytucji. Zwodzenie i obiecanki, ale bez konkretów. Czy ktoś pracuje na stałe z tą firmą? Widzę, że powtarzają się ogłoszenia na te same jednostki. Szukaja, szukają i o dziwo nie mogą znaleźć. Pewnie ci, którzy się zgłosili już dawno odpuścili.

Danuta
@Pajac

z czym zwodzą i co obiecują ?

Czy po rozmowie w Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Monter

Uwaga ,współpraca z podmiotami do których rekrutuje Stan Shopping może dla nas pracowników mieć przykre doświadczenie.Przekrety z podatkami na terenie Norwegii to dla nich standard.Sam doświadczyłem ,jak norweski US przysłał mi ponaglenie do zapłaty podatku .NIGDY WIĘCEJ WSPÓŁPRACY Z TYM BIUREM

Były

chce ostrzec przed tą firmą. wystawiam komentarze na ich stronach adeptu i shippingu. tak się boją żeby ludzie nie zobaczyli prawdy, nie ważne czy rano czy wieczorem bo po chwili kasują. kupa śmiechu jakiś gośc ma polecenie na całodobowe kasowanie komentarzy o prawdzie. uważajcie i nie wchodzcie do tych firm stan shipping inter marine bo dają do adept personal z bergen które nie płaci. i pozdrowienia dla kasującego moje komentarze pewnie szef płaci ci za to nadgodziny.... parodia ta firma

Krzysztof

Witam.Proszę o kontakt wszystkich którym norsk personal czy odin nie wyplacił pieniędzy.Oddaję sprawę do firmy zajmującej się odzyskiwaniem należności,oraz chcę powiadomić o przekręcie media Norweskie.Kontakt na mail.. musti.pl@interia.pl Pozdrawiam ,nie dajmy się (usunięte przez administratora)

ich trzeba pozamykać.

Darek

Pisalem do Ciebie.

ad.
@Krzysztof

Miałem tą samą sytłacje z feriepenge..dzwoniłem pisałem.W końcu napisałem do tego właściciela z odin.ze jesli do tygodnia nie dostane kasy to wpadam do niego do biura w bergen i połamie mu rece..przelał kase i przeprosił w ciągu 2 dni..

Prawda O firmie

Unikajcie tej firmy jak ognia nie płacą ale słodko gadają. Ludzie czekają na swoje pieniądze i nie mogą odzyskać. Komentarze są pisane na ich temat na facebook ale oni ciągle je kasują. Nie chcą dopuścić aby ludzie się dowiedzieli prawdy że to (usunięte przez administratora) Tłumaczą się sytuacją Corona wirusową. Ta firma to koszmar. I ten ich śmieszny Adept Personal co za badziewie.

Artur

Pisze do tego Simena a on ciągle zlewa sytuacje i zero odzewu. Co za badziewiasta firma jakaś kpina. Bajerować potrafią aby tylko pojechać a zaplacić już łaska. Trzymajcie się z dala!

@Artur

Tak To prawda niech ich szlaktr trafił. Za 2019 są mi kasę winni około 5 tyś.złotych. Pewnie już nie zapłacą bo i tak roboty ludziom w Norwegii nie mają i nie zależy im co ludzie o nich myślą i co piszą. Przydała by mi się teraz tą kasa.

Daniel
@Artur

(usunięte przez administratora) trzeba im wystawić taką opinię na jaką zasługują. piszcie ludzie komentarze czas pokazać tych (usunięte przez administratora) niech cała Polska i cała Norwegia się dowie co to stan shipping Odin i Adept ludzie tam nie pójdą to się zastanowią czy warto z ludźmi tak postępować. z czasem to się odbije na nich. a jak nie chcą oddać kasy to niech wiedzą że są ludzie co nie popuszczą a żaden szanujący się pracownik tam nie pójdzie.

Artur

Mi też do dnia dzisiejszego nie wypłacili ferypenge za 2019 rok.Na maile nie odpowiadają!!!

Bruno
@Artur

Ludzie piszcie komentarze i rozpowszechniajcie to co robi firma a nie się boicie odezwać. Jak tak chcą niech wszyscy wiedzą żeby zainteresowani się tam nie pchali. (usunięte przez administratora). ich z rynku i niech zamykają firmę. Czas się zjednoczyć i zrobić im dym. Będą ludzi z Rumunii ściągać.

@Artur

Wczoraj napisałem do do biura Adeptet personel już kolejny mail ale zero odzewu!!Pomyślałem skoro stan shiping płaci to zapewne adeptet personel też płaci ale lipa z tego co widzę bo jedni i drudzy w ciulalecą lecą. Chyba beż prawnika się nie obędzie??

Renata

Jak oceniacie rzetelność Stan Shipping Agency? Pytanie kieruję oczywiście do osób, które miały okazję nawiązać z nimi współpracę i chcą podzielić się opinią. Czy wszystko jest zgodnie z umową?

Kamil
@Renata

Jak chcesz robić za darmo to śmiało. haha omijać szerokim łukiem tą firmę!!!

Bartek

Witam. Firma nie chce wypłacić mi feriepenge za 2019rok. Jak ugryźć ten temat. Czy ktoś może sensownie doradzić?

To samo
@Bartek

Pracowałem w tamtym roku w Adept Personal norweskie agencji które miała powiązania z Stan Ship i też dostałem info że będę problemy z wakacyjnym..

@To samo

Tam to norma, Frode i Noralf znaleźli sposób na niezły zarobek. Co roku strzelają bankruta, kasują pieniążki wakacyjne i hajlajf. Od 4 czy 5 lat to norma. Wg. norweskiego prawa powinni ci wypłacić kasę zaraz po zakończonym kontrakcie, wraz z ostatnią wypłatą. Chyba że robisz na stałe

@Bartek

W dobie pandemi nic nie zrobimy .Firmy w norwegi zrzucają winnę na problemy z wypłatą wakacyjnego na koronawirusa i państwo się do tego przychyla.Myslę ze skończy się tak jak w ubiegłym roku z polar energi,upadłość a kasę dostaniemy od syndyka

@Bartek

Ilu nas jest z Trójmiasta?Trzeba się umówić pod budynkiem stanshipingu wjechać tam w kilka osób, rozsiąść się w biurze a kasa będzie następnego dnia.Kto chętny?

@darek

Tylko w tej firmie to norma od kilku lat, więc tu akurat korinaśvirus nie ma nic do rzeczy. (usunięte przez administratora)

Mi także nie wypłacili za 2019

Dante

Adept Personal z Bergen to firma nierzetelna i bez przyszłości. Przestroga dla nowych zaintersowanych,aby omijać tą firmę. w 2020 wysłali pisma do pracowników o problemie z pieniędzmi, ale zapewniali, że wypłacą do końca roku. Do dnia dziesiejszego nie otrzymaliśmy pieniędzy. Ludzie także czekają na wypłaty. Na zdjęciu list od firmy. Nie mają nic wspólnego z dawnym IMS! Firmę przejął Noralf L. znany z firm Odin. Miał mnóstwo firm a w Adept jest teraz taka sama polityka. Ludzie są oszukiwani, nie płaci się pieniędzy i ciągle trzeba się upominać. Omijajcie te firmę z daleka jego poprzednie firmy nie wypłaciły także feriepenge, a ogłoszona została upadłość. Pracownicy także czekają na wypłaty. Poniżej zdjęcie ile firm posiadał. Ludzi daje Inter Marine i Stan Shipping. Nie wierzcie co mówią to ma na celu tylko znalezienie kolejnego pracownika, bo wszyscy uciekają!!! (usunięte przez administratora)

Daro

Uwaga dla nowych pracownikow. Uwazajcie poniewaz wysylaja do Agencji z Bergen Adept Personal. Agencja zalega z wyplaceniem feriepenge. Sporo ludzi czeka. Jak nie chcecie robic za darmo to nie jechac i dokladnie pytac czy to Adept Personal. Nie polecam!!!

@Daro

To juz nie wysyłaja do Norsk Personal?Czy to następny klon Frode?

Slavko
@darek

Pewnie kolejna firma Froda, albo starego. Tam bankrut, kasa z feriepenger w kieszen, i nowa spółka. On tak działa od kilku lat

Daro
@Daro

Jezeli sa zainteresowane osoby ktore chca dolaczyc do pozwu zbiorowego prosze o zostawienie kontaktu.

@Daro

Witam.Jak się możemy skontaktować? Nie za bardzo chcę tu zostawiać swoje namiary bo uslużne psy zaraz doniosą do shipingu

Najlepiej zrobić pozew zbiorowy może w końcu zamkną ten (usunięte przez administratora) norsk personal

Sebastian

Proces rekrutacji w agencji ladowej przypomina kiepski kabaret. Po pierwsze zeby sie dodzwonic to czasami mozna 3dni probowac bez skutku, informacje podane w rozmowie nie pokrywaja sie pozniej przed wyjazdem z rzeczywistością, a Pani dopytuje sie wielokrotnie o informacje zawarte w cv i potwierdzone wieloma certyfikatami bo zapomina kto jest kto. Najlepiej zebys mial wlasne auto, i byl gotowy na jutro i jechal nie wiadomo.na ile i za ile. Nie polecam fachowcom-szkoda nerwów , chyba ze poczatkujacym bo musi nabyc doswiadczenie. Golem okiem widac i slychac ze nie maja tam kontroli i chaotycznie działają a tzw. Hr w tych czasach niestety niszczy nasza branze.

Wnerwiony

Od listopada wysyłam powiadomienia o wypłacenie frriepenge 2019 i do dziś nie dostałem ani grosza.

@Wnerwiony

O to jest nas dwóch.Wysyłam maile na adres Frodo i na Norsk Personal i cisza.Jutro zadzwonię bo w necie jest numer do ich siedziby w bergen(Norsk personal)

@darek

To dzwoń di Froda lub do Noralfa, ja to tak ogarnąłem

krzysiek

Witam.Ubiegał ktoś się może o wypłatę ferjepenge za 2019 rok ?jeśli tak to z jakim skutkiem?

@krzysiek

Ja sie ubiegałem, ale zaraz po robocie w 2019 roku. Postraszyłem, posypałem paragrafami i wypłacili

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

darek

umowa o kierowanie do pracy za granicą ze stan shiping ,umowa o pracę z firmą odin Group gdzie widnieje druga firma Norsk Personal.Generalnie stan shiping już w umowie kierujące do pracy w jednym z odnośników pisze że nie ponosi odpowiedzialności za płatności pomiędzy pracodawcą norweskim a pracownikiem.I tu uwaga piszę tylko o problemie z osobami które wyjeżdżają do pracy do Odin Group nie pisze o całym Stan shiping bo wiem że dział zalogowy całkiem sprawnie działa

Darek

Niektórym to odpowiada i wracają jak bumerang nijaki krystian np (celowo imię z małej litery)a stołówka jest nad biurem.Pozostale sprawy zgadzają się.Praca z tzw LRA,zero przeszkolenia i rzetelnej informacji na temat skarzenia tym syfem.

Zostaw merytoryczną opinię o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.