Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.

Aneta

@edmund, dlaczego uważasz, że zostałeś oszukany przez Stan Shipping Agency Limited? Jesteś w stanie jakoś uzasadnić swoje zdanie o tej firmie? Proszę Cię o zamieszczanie na tym forum tylko konkretnych i prawdziwych informacji o tym pracodawcy.

edmund

nie płaca w terminie odradzam te firme wszystkim oszukuja i kłamia nigdy juz z tamtad nie pojade.

Aneta

@jj, czy od momentu zamieszczenia przez Ciebie odpowiedzi na mój post udało Ci się otrzymać od Stan Shipping Agency Limited wynagrodzenie? Czy jesteś w stałym kontakcie z tą firmą? Proszę Cię o relacjonowanie przebiegu tej sprawy. Na pewno będzie ważna również dla innych użytkowników tego forum.

Aneta

@Rafał., czy podpisałeś umowę z Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.? Może pomimo obiecanego Ci wyjazdu przez tę agencję, nie udało się znaleźć żadnej odpowiadającej Twoim wymaganiom, pracy? Proszę, opisz swoją współpracę z tą firmą. Te informacje mogą zainteresować osoby, które chciałyby rozpocząć pracę przez tę agencję.

jj
@Aneta 21.01.2018 16:33

to może ja napiszę ...firma dziad..!odradzam!nie wypłacają kasy stan ship udaje że nic nie wie a norweski odin główny pośrednik to złodzieje...odradzam stanowczo!

michał

Tak dla informacji ludzi co chcą wyjechać przez firmę Stanship. Mimo podpisania umowy,brak płatności w terminie,dziwne tłumaczenia itp.Płacą na raty itp. Ale jeśli chodzi o rozmowy przed wyjazdem,to pieknie nawijają makaronik na uszy

michał

rfrfq

Rafał.

Tragedia. Firma najpierw obiecuje wyjazd. A później nie powiadamiają o wyjeździe i nie odbierają telefonu.

Aneta

@46rob napisałeś, że Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. nie interesuje się losem pracowników. Czy masz na myśli również siebie? W jaki sposób się to objawiało? Mógłbyś rozwinąć swoją myśl?

Zainteresowany

Chyba mają jakiś problem z naborem ludzi do Holandii?Cały czas się ogłaszaj na ciekawe stanowiska i co ?Dlaczego ?Daje wiele do myślenia _a przecież fachowców nie brakuje z językiem i certyfikatami ....???

46rob
@MAX 30.10.2017 08:51

Wogóle nie interesują się losem człowieka ktorego wysylaja w swiat i ktory na nich zarabia kase.

Aneta

Pracujesz w Stan Shipping Agency Limited? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Krzysztof D.
@Aneta 07.04.2017 09:35

Mozecie liczyc na brak wyplat w terminie

Kololo

Do Tromso nie polecam.

Pablo
@Tomek 01.09.2017 15:38

Szczegolnie norki z firmy dla, ktorej kladziesz rury cieplownicze na Tromso. Banda chamow, tylko bat w reku i dalej, dalej, dalej.

manwith

najgorszy syf dla jakiego miałem niestety możliwość pracować, witryniary w biurze to zwyczajnie załgane i bezmózgie ameby, jeżeli chodzi o wypłacalność to biją wszelkie rekordy, na wypłatę czekasz, czekasz i dalej czekasz, w ogóle szkoda strzępić ryja na tą firmę krzak, odradzam stanowczo

Bez prawie

A czy oni nie łamiąc prawo dając stawki 145 Nok brutto na stocznie ..Warto ich zgłosić do Norweskiej Policji Pracy ..

Mały

Uwaga na płatności. Przelewy nie wychodzą na czas. Pani w biurze oderwana od rzeczywistości. Tlumaczeń nie ma końca. Oczywiście wszyscy bez winy. Pracujesz miesiąc, a płacone masz za miesiąc po miesiącu. Jednym słowem kiła.

byk

czy ktos jest mozze jako monter ruszztowan w Dani,jakie warunki pracy mieszkaniowe?/

Holandia

jezdze przez stanshiping na Holandie od kilku miesięcy, na początku było słabo ale później się poprawiło jak jedziesz tam już któryś raz z rzędu to holedrzy inaczej Cie traktują, nawet stawkę troche podnieśli więc idzie się dogadać, nie jest źle

MAX
@monter 05.05.2017 16:40

W pracy jest tak najpierw Holender,Turek,Portugal,Hiszpan a na końcu szarym polak jeśli oni coś zepsują jest oki Polak naprawi ale jeśli jest odwrotnie przeważnie jest zjazd bynajmniej jest tak tam gdzie żądzą Turcy lub Chorwaci ale większości zakładów tak jest

dudek

Nie wiem o co wam chodzi z tymi komentarzami, kilka razy wyjerzdżałem od nich jako monter rurociągów na Norwegię, stan shipping załatwiał wszystko, kupił bilety- nawet na dolot z krakowa do gdańska bo jestem z południa, jedzenie było na miejscu, no może trafiłem raz na poj...majstra ale to już nie ich wina. Jak będzie okazja to jeszcze nie raz przez nich pojade.

Ktoś

Ale jaka zmiana na Stan Shipping Agency Ltd? zawsze była taka nazwa? O co chodzi?

Zmiana nazwy.

No ale ta zmiana na Stan Shipping Agency Ltd _nie pozwoli im na unikniecie złych opinii _Które się za nimi ciągną

tymek

dwa dni to nie dramat, z głosu nie wyzionę ducha;) najlepsza jest jednak twoje rekomendacja że pracujesz u tego pracodawcy już od kilku lat, bo przecież gdyby było tak źle to być przecież tyle aż tam nie siedział, a więc postanowione, jadę z wami do Bergen do pracy

spawacz

Ja tam jestem zadowolony, pracuje u nich już kilka lat( na różnych projektach),atmosfera w robocie i warunki zależą od projektu, raz jest lepiej raz gorzej ale kasa zawsze na czas(max spóźnili się z 2 dni), ogólnie polecam

stawka

No to koles za wiele nie pracowales w tej branzy...rury pod rtg w przymusie i to szybkp szybko...kok ty chyba jestes z biura...marny pr!

papcio

czy ktos wie kiedy firma bedzie przelewala frejpenge z norwegi (odin)

Welder Tromso

Uwaga na te firme nie wyplacaja wszystkiego!!! Odradzam wyjazdy do Tromso. Robisz za smieszne 150 NOK ,zero nadgodzin. Nie ma przerwy 15 min na kawe tylko dwie pol godzinne i odliczane. Stoi pseudo norweski foreman i cie popedza bo wszystko pilne. Robi sie wszystko montaz, szlifowanie, kopie lopata , pompuje wode, poprostu zero odpoczynku zebys byl tylko produktywny, jak przystaniesz to ci gada "czemu stoisz mozna zrobic cos innego", na samym koncu jak sie naszarpiesz to spawanie i tez szybko bo juz dalej ida rury. Nie sluchajcie norwega z Odin Patrner norweg Tor bywa na probkach w trojmiescie. Duzo obiecuje i naciaga a pozniej nie mozesz sie doprosic o swoje. Najgorsza firma z Calej Norwegii i najnizsze stawki do tego bez nadgodzin. Wstyd wsrod agencji pracy w calej Norwerii odradzam stanowczo ich i tej roboty w Tromso!!!

tromso welder

Odnośnie Tromso – samochód służbowy to trup aż strach nim jeździć Za przerwy odliczają, pierwsza przerwa dopiero o 12:00 Najpierw się narobisz na knarach potem na łopacie potem targanie spawarki argonu całego sprzętu po rowach, potem poszlifujesz, poszczepiasz a na końcu spawanie - tylko szybko, szybko bo robota pilna…. supervisor pogania szybko,szybko tego nie będą świetlić, ale na końcu to Ty bierzesz za to odpowiedzialność…. interpersonell też nagania na tą robotę tylko na jeszcze gorszych warunkach…. Jedyne szczęście że ziomale w robocie normalni, przynajmniej większość 

W branży

Langset ,Nvc z Szczecina i Stan ship najgorsze firmy ......na Norwegię

WeldeR

Odradzam wyjazdu do Tromso na rury ciepłownicze, masakra.Wszystko robi się samemu montuje,kopie rowy pod rury, nie ma warunków typu toalety w miejscu pracy, trzeba jeździć,śniadania je się w samochodzie brak miejsca na zjedzenie posiłków.Masakra nie płacą za nadgodziny, liczą godzina za godzinę. A jak majster powie ci ze trzeba zostać dłużej to pracujesz za pizze która kupi.

stachu

Mam pytanie czy ktoś z pracujących na remoncie platformy w Bergen w 2014/2015 rozliczał się już z podatku.

sosna

Ale chyba masz problemy z pojmowaniem tego co czytasz i to mocne ?Facet pisze ze on pracował w innej firmie a widział i słyszał same złe rzeczy o tej firmie jw.

Kontraktowiec

Byłem na Remoncie Platformy w Norwegi i ta cała firma o której tu mowa ,miał najniższa stawki .My 200 NoK ,oni 140 Nok .Koledzy z trójmiasta strasznie na nią psy wieszali i ostrzegali ze obok KOVo , to najgorsza Firma w trójmieście .

Zostaw opinię o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.