Opinie o GUTY C.H. Turawa Park w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GUTY C.H. Turawa Park. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GUTY C.H. Turawa Park o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GUTY C.H. Turawa Park w Opole

usamichan

Słucham? :) Pustki? Kiedy? Bywałam tam prawie codziennie, ponieważ pracowałam w sklepie obok. Owszem, rano i może jest pusto, ale po południu nie ma gdzie usiąść. Skoro harują 12h to chyba mają prawo obcinać paznokcie jak nie mają kiedy, a tak w ogóle... Pisze Pani, że nie ma tam chwili wolnego, więc kiedy mieli by obcinać te paznokcie? Chyba dawno Pani tam pracowała, a może coś się zmieniło? Gdy jeszcze pracowałam w Turawa Park widziałam jak sprzątają codziennie przed zamknięciem, więc warunki nie są tam tak nie higieniczne, jak Pani to opisuje, że można zarazić się salmonellą ;) Choroba ta rzadko występuje w Polsce, wiec nie sądzę, żeby było tam aż tak brudno.

usamichan

Szkoda, że połowa tych tu mało obiektywnych opinii jest pisana przez konkurencję KFC. Wyczuwam smród rasizmu skoro macie coś do Wietnamczyków zwłaszcza, że ich nie znacie. Tak, macie do czynienia z ich dobrą znajomą. To są bardzo kulturalni, więc proszę z łaski swojej rasistowskiej się nie udzielać jak ich nie znacie. Niech lepiej sobie KFC patrzy na swoich pracowników i warunki sanitarne, oraz zarobki. A co do pań pracujących tam to również ich nie znacie WY MAŁO BŁYSKOTLIWI PRACOWNICY BUDY KFC. Pilnujcie swojego nosa, bo jeszcze Was nasmaruję na każdych portalach i będziecie mogli sobie śnić o jakichkolwiek zarobkach. Bez pozdrowień. ;)

ilonka

zapraszam do restauracji zobaczyć panie w akcji

Zostaw merytoryczną opinię o GUTY C.H. Turawa Park - Opole

GUTY C.H. Turawa Park
3.9/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Skaryszewska 7
    03-802 Opole