Fructofresh
counter
2 29 45 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czym Fructofresh zachęcają? Jakie mają dodatki?

Pytanie Nowy wpis

Czy Fructofresh ma ściśle ustalone godziny pracy?

cezar Nowy wpis
@Pytanie

nie ma. jedziesz np na 6 i wracasz o 20

siema

siema jak tam w sałatkach? podobno ktos miał gorączkę, ale zabronili mu kontaktu z lekarzem. wiecie coś?

Andrzej
@siema

Skąd masz takie informacje? Jest to ważne, ponieważ tego typu spraw nie wolno bagatelizować.

siema Nowy wpis
@Andrzej

mam tam znajomych, boją sie dzwonic do sanepidu bo moga pracę stracić albo wyrzucą ich z tych hoteli gdzie wczesniej koreanki były

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 352 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Fructofresh?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

sebi

haha, to sie teraz niemcy sałatkami zainteresowali ciekawe czy płacą za takie "informowanie":)?

mieszkaniec
@sebi

z tego co wiem to nie płacą, ale zapewniają anonimowośc. nie musisz podawac swoich danych, ani we fructo nawet pracować.

Harald
Użytkownicy czekają na odpowiedź 383 dni.

Dzień dobry, jestem niemieckim dziennikarzem i mam na imie Harald. Aktualnie zbieram materiały do publikacji na temat firmy Fructofresh, która ogniosła duzy sukces na niemieckim rynku. Na początku 2017 roku pojawiło się wiele artykułów na temat firmy, a jej właściciele wielokrotnie je komentowali i skarżyli się na utracone obroty. Rozumiem, że z tego forum korzystają przede wszystkim pracownicy firmy Fructofresh, więc chciałbym dowiedzieć się jaka jest ich opinia. -Jak odebraliście negatywne informacje o firmie? -czy spodziewaliście się takich negatywnych publikacji? -czy słyszeliście wcześniej, że w firmie są niedozwolone dodatki do żywności? -czy wiedzieliście o zatrudnianiu pracowników z Korei Północnej Będę wdzięczny za opinie dotycząco któregokolwiek z wymienionych punktów. Do odpowiedzi proszę używać mojego maila harald.polen@outlook.com Dziękuję!

Tak1Nie1
Harald
Użytkownicy czekają na odpowiedź 383 dni.

Schönen guten Tag, ich bin ein deutscher Journalist und mein Name ist Harald. Momentan sammle ich Informationen für einen Bericht über das polnische Unternehmen Fructofresh, das ja durchaus eine Erfolgsgeschichte auf dem deutschem Markt geschrieben hat. Anfang 2017 erschienen viele Artikel über das Unternehmen, die Inhaber haben diese mehrfach kommentiert und sich über die daraus entstandenen Umsatzverluste beschwert. Ich vermute, dass dieses Forum vor allem von Fructofresh – Mitarbeitern genutzt wird und möchte gerne deren Meinung erfragen. - Wie wurden die negativen Nachrichten über das Unternehmen empfunden? - Hat man solche Berichte schon erwartet? - Wurde die Verwendung von verbotenen Zusatzstoffen im Unternehmen kommuniziert? - War die Beschäftigung von nordkoreanischen Mitarbeitern bekannt? Ich würde mich über jede Information zu den angeführten Punkten freuen. Bitte verwenden Sie meine E-Mail Adresse harald.polen@outlook.com Vielen Dank im Voraus!

kolo

nowy pewnie w biurze robisz że tak starym tyłek liżesz. Wszyscy wiedza jak jest. teraz bierze BP i Norma, ale przejadą się na fructofreshu tak jak francuzi i tez przestaną zamawiać. oszustwo zawsze wyjdzie, ciekawe czy wtdy robota będzie mądralo.

Andrzej
@kolo

Skorzystam z Twojej wiedzy o firmie Fructofresh i zadam pytanie. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się podstawowej kwestii. Czy pracodawca zatrudnia pracowników na podstawie umowy o pracę?

nowy

głupoty piszesz, jak ktos kumaty to robote tam znajdzie. Jest dużo nowych klientów, więc będzie co robić.

Tak2Nie
sasiad

ten velcorin jeszcze tam jest? fructo fresh to samo co frucht connect i fructofresh connect?

Poinformowany
@sasiad

Tak, ciężarówka velcorinu tygodniowo wjeżdża a Koreanki biegają nago po wsi...

nowy
@sasiad

hahaha, jurka fogla pytaj, on wszystko wie jakie tam zarobki teraz?

Polakmały

Wspierają nadal Koreański reżim?

mieszkaniec
@Polakmały

Wywieźli je po aferze w gazetach francuskich ale dalej jest bogato kulturowo. Aż strach na wieś wychodzić. Koreanek szkoda, biedne dziewczyny z wilczym biletem bo chyba powrotu do swojego kraju to one nie będą miały.

Julita
@mieszkaniec

Czy możesz szczegółowo opisać sytuację, której dotyczy Twoja wypowiedź? Pozwoli to użytkownikom forum wyciągnąć wnioski o aktualnej sytuacji Fructofresh. Dlatego zachęcam Ciebie do rozwinięcia wypowiedzi i Twojej dalszej aktywności na wątku.

Miki
@Julita

pani Julio, a moze pani wie, czy to, co napisali na swojej stronie odnosnie zatrudnienia jest prawda, ze nie wymagaja studiow i wieloletniego doswiadczenia?

Czarek

To zastanawiająca opinia. Firma ma opinię dobrego pracodawcy i na to trzeba było sobie zapracować

Polakmały
@Czarek

Tak, wystarczy przeczytać poniższe komentarze.

Gall anonim

Witam serdecznie Pracuje w tej firmie ponad rok Warunki pracy sa katastrofalne Ciągła presja stres i ludzie którzy sprzedali by cie za marne 50 zł do premii A kierownictwo i brygadzisci pozostawiają wiele do życzenia ciągle krzyki i wulgarne epitety w kierunku pracowników A szefostwo nawet całkiem ale każdy każdemu robi pod górkę a najbardziej cierpią ludzie którzy są uważani za roboty pracując po 13 godzin A żadnych praw sie tam nie przestrzega

Tak6Nie

Jesiotr
@Gall anonim

Kierownictwo do niczego okradaja dostawców na owocach

Julita

@Gall anonim, widać, że nie jesteś zadowolony z pracy w Fructofresh. Napisałeś że warunki pracy są katastrofalne. Czy mógłbyś je opisać? Twój wpis będzie ważny dla wszystkich użytkowników, którzy rozważają podjęcie pracy w tej firmie.

info

ta firma jeszcze działa ? słyszałem że mało pracy tam jest ? można z nimi nawiązać kontakt ?

Były niewolnik

Sprawa traktowania ludzi to jedno. Ważny jest też stosunek właścicieli do środowiska. Proszę byłych pracowników o wypowiedź ile razy dziennie ciągnikiem z beczkowozem wywozi się ścieki w stronę rzeki Goldzy i lasu. Ile ton gnijących odpadów zalega na okolicznych polach. Pytam też, dlaczego włodarze udają, że nie widzą o wkopanej w ziemie rurze, którą również ścieki były wypuszczane do rowu. W miejscu ujścia rury rów jest/był zasypany (zatamowany). Dlaczego pomimo zgłoszenia i interwencji służb sprawa tak szybko ucichła. Kto broni tej podłej firmy. Nikt nie poinformował mediów a smród z cieków wodnych czuć w całej okolicy, drzewa obumierają. Niedowiarkom zalecam wycieczkę po okolicy.

Tak20Nie
Japończyk

Praca jest , ale tylko dla Koreanek z północy i Ukrainek ze wschodu

Tak7Nie

praca

jest tam jeszcze praca

TakNie

@maciek wiesz co no na pewno na takim stanowisu to trzeba miec odpowiednie wyksztalcenie techniczne i znac sie na tym a pozatym to tej oferty niestety nia ma

praca

Cześć mam pytanie ile można zarobić na obieraniu owoców w tej firmie albo na magazynie

Tak17Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Fructofresh - Czarnowice