Fructofresh

Czarnowice

Opinie o Fructofresh

info

ta firma jeszcze działa ? słyszałem że mało pracy tam jest ? można z nimi nawiązać kontakt ?

Były niewolnik

Sprawa traktowania ludzi to jedno. Ważny jest też stosunek właścicieli do środowiska. Proszę byłych pracowników o wypowiedź ile razy dziennie ciągnikiem z beczkowozem wywozi się ścieki w stronę rzeki Goldzy i lasu. Ile ton gnijących odpadów zalega na okolicznych polach. Pytam też, dlaczego włodarze udają, że nie widzą o wkopanej w ziemie rurze, którą również ścieki były wypuszczane do rowu. W miejscu ujścia rury rów jest/był zasypany (zatamowany). Dlaczego pomimo zgłoszenia i interwencji służb sprawa tak szybko ucichła. Kto broni tej podłej firmy. Nikt nie poinformował mediów a smród z cieków wodnych czuć w całej okolicy, drzewa obumierają. Niedowiarkom zalecam wycieczkę po okolicy.

Gubinianin

Francja wprowadziła zakaz importu sałatek tej firmy, ponieważ w składzie wykryto truciznę. Właściciel tak się zdenerwował, że zwolnił większość Ukrainek, oczywiście nie płacąc zaległych należności. Teraz siedzą na dworcu w Gubinie i płaczą, że nie mają gdzie spać i co jeść... Oby w końcu zamknęli ten obóz pracy.

Japończyk

Praca jest , ale tylko dla Koreanek z północy i Ukrainek ze wschodu

praca

jest tam jeszcze praca

użytkownik zarejestrowany

@maciek wiesz co no na pewno na takim stanowisu to trzeba miec odpowiednie wyksztalcenie techniczne i znac sie na tym a pozatym to tej oferty niestety nia ma

praca

Cześć mam pytanie ile można zarobić na obieraniu owoców w tej firmie albo na magazynie

misiek

pracuje w tej firmie od niedawna i jestem w szoku jak przelozeni traktuja pracownikow nie maja za grosz szacunku a ukraincow traktuja jakby byli w (usunięte przez administratora) jest to firma absurdu niewiem jak tam mozna wytrzymac 7 czy 8 lat ja juz mam dosyc

kozi
użytkownik zarejestrowany

milan ja osobiście uważam, że jak na początek podstawy 1500 zł jest to całkiem nie słaba oferta tymbardziej, że gdyby porozumieć się w odpowiedni sposób szefostwem można zasugerować chęć poznania rynku przy współpracy firmowej w Anglii, Niemczech, Francji czy Włoszech. Jak dla mnie jest to wystarczająco przekonujące aby chociaż spróbować...może wysiłek się opłaci ??tylko te benefity ?? co z nimi??

mala 33

a powiedzcie ile tam sie zarabia? 1500??

mala 33

Antek sluchaj to nr do biura ( usunięte przez administratora ) zadzwon umowisz sie odrazu na rozmowe.

gość

Truskawa czy ty wiesz co to znaczy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeśli nie to idz do Iwanickiego. Wczasy pod gruszą he he he he najpierw na nie trza zapracować. Ile się słyszy że ludzi w balona robią kasy nie wypłacają mówią jedno a robią swoje. Ja we Fructo pracowałem kilka lat i zawsze kasę dostawałem taką jak powinienem. Kolonie dla dzieci to wam w głowie he he he ..........

pppj
@gość 30.05.2014, 22:20

Ja tam pracowałam,jest tragedia,jeden drugiego sprzedaje za podwyżkę kierownik nie potrafi z ludźmi rozmawiać,zero szacunku i co z tego że wypłata na czas jak nie masz nawet kiedy opłat zrobić ,niektóre brygadzistki są wporządku ale też. Są tacy co z oczy przyjaciele a za plecami skur...le

batman

Ja przyszedłem przepracowałem 1 miesiąc na zleceniu a w drugim już umowę normalną dostałem i podwyżkę :) :)

truskawa

Oj,ludzie,jak wam mało potrzeba do szczęścia--wypłata na czas...i tyle entuzjazmu.Obudżcie się,dookoła same--obozy pracy,kiedyś kolega krył kolegę,jak ten zaniemół,a teraz??sprzedałby własnego brata,wystarczy dołożyć marne 50zl.Ja się pytam..a gdzie umowa o prace..urlop,chorobowe,wczasy pod grusza,kolonie dla dzieci?Gdzie szacunek dla drugiego człowieka?

Anonimowa

Ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ludzi traktują jak maszyny, które robią po kilkanaście godzin dziennie - łącznie z niedzielami, gdzie jeszcze po kilkunastu godzinach pracy w niedziele straszą pracowników, że jak zejdzie szybciej niż oni chcą to może nie wracać... Zapierdzieląją piątki świątki i niedziele nie mają nawet dnia wolnego... I to ma być dobra szanująca ludzi firma? CHYBA SOBIE JAJA ROBICIE !!!!!!

Ktoś

Mówią:,, Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". To fakt! Fructo to może nie najlepsza firma w okolicy, ale prawdą jest,że pieniądze z wypłat zawsze są na czas!! Pracuje w tej firmie parę latek więc sporo wiem!!! nie wszyscy przełożeni odnoszą się do pracowników z szacunkiem, są tacy którzy wyklinają do zwykłego pracownika jakby był nikim, ale jeśli się trafi na zgraną ekipę to robota jest naprawdę ok:)

cichy

Ale ty jesteś durny!!!Skąd masz takie informacje???Powiem wam tylko tyle że mi to wypłata zawsze się zgadza a i na czas też zawsze dają. No i całkiem niedawno to się nawet szefowa z kaską poprawiła. Głupich nie sieją sami się rodzą:):):)

gość

Ja tam jestem zadowolony przywiozą i odwiozą nie trzeba płacić a i pieniądze są całkiem niezłe ;0 Jak komuś się nie chce pracować to zawsze będzie narzekał.

warzywo

Z tym "zero szacunku" to nie do końca. Dwie brygadzistki są przyjemne. Nie wszyscy jeżdżą na 6. Niektórzy na 8.

Zostaw opinię o Fructofresh - Czarnowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fructofresh