Opinie o GUTY C.H. Turawa Park w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GUTY C.H. Turawa Park. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GUTY C.H. Turawa Park o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GUTY C.H. Turawa Park w Opole

NajedzonyJakNigdy

Zapłaciłem za zamówienie dla dwóch osób 23 zł. W tej cenie nie spodziewałem się takich porcji, jakie otrzymaliśmy z dziewczyną. Nie zdziwiłbym się gdyby najadła się tym czteroosobowa rodzina xdd Dużo, smacznie i szybko. Warto wpaść i spróbować

kali95

Ponad miesiąc temu zacząłem prace w guty. Kasa spoko i niezła stawka , a pierwsza wyplata pozytywnie. Kontakt z kierownikiem i reszta załogi w porządku.

Lukas

Jedzenie bardzo smaczne i krótki czas oczekiwania na danie. Bardzo fajne miejsce. Na pewno jeszcze wpadnę tam ze znajomymi jak będę w Opolu.

/olaa

Pracuję od początku czerwca i jestem zadowolona. Traktuję to bardziej jako praca tymczasowa, ale zobaczę jak to się potoczy, bo naprawdę fajnie to wygląda.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GUTY C.H. Turawa Park odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Nikki

Na początku trochę ciężko i nogi zmęczone. Może nie miałam doświadczenia w tej branży,ale praca z ludźmi i umowa o pracę mnie zachęciły. Ludzie naprawdę mili i pomocni. Wszyscy wszystko tłumaczą, jestem bardzo zadowolona z pracy.

Epic

Pracuję od kwietnia. Atmosfera jest dobra. Pracy jest sporo, ale da się przyzwyczaić. Kasa na czas, ludzie w pracy ok. Nie ma co narzekać.

Marie

Pracuję w GUTY w innym mieście, ale to ta sama sieć. Praca w gastronomii to duży wysiłek, dużo pracy i zaangażowania. Może nie było za wiele odpoczynku w pracy, ale tak działa rynek gastronomiczny i jego usługi, więc każdy kto tak jak ja idzie do takiej pracy musi sie liczyć z wysiłkiem. Ja z pracy jestem zadowolona. Płaca na czas. Poznałam meeega ludzi i nie mam żadnych problemów z kontaktami z nimi.

Martynaa

Pracowałam tam dwa razy w wakacje. Było w porządku. Sporo roboty, ale da się wytrzymać. Wypłatę otrzymywałam na czas. Nawet zdarzały się napiwki ;) Ogólnie ekipa była super. Z niektórymi mam kontakt do dziś.

Pracowałam tam jak byłam na studiach. Po prostu, żeby sobie dorobić. Było miło. Wiadomo pracy sporo, ale trzeba się do wymogów dostosować. Porządek utrzymywałyśmy chyba właściwy, bo żadnych skarg nigdy nie było. Kierowniczka wszystko kontrolowała i byłą zadowolona, a kiedy odchodziłam z pracy z własnego wyboru to nie był to żaden problem - pożegnała mnie miło i powiedziała, że jak będę miała ochotę sobie "dorobić" to zaprasza.

Pablito

Dostarczamy do tej restauracji swoje produkty, więc mamy lepszy kontakt niż klient. Płatność zawsze na czas. Nie ma żadnych problemów i z osobami zarządzającymi, jak i samymi pracownikami da się normalnie pogadać. Widać, że mają tam fajną ekipę. Zgrani i konkretni. Rano mniejszy ruch, ale zazwyczaj więcej ludzi u nich niż u konkurencji. Jedzenia u nich próbowałem kilka razy i mimo iż nie jestem fanem kuchni orientalnej to tam akurat było ok.

Kreezy

Ilekroć jestem w centrum to jem właśnie tam. Jedzenie jak najbardziej ok, jedno z lepszych z kuchni orientalnej jaką można zjeść - najlepsze sajgonki zdecydowanie! Szybka obsługa i nie ma niepotrzebnego czekania. Jakość zawsze na wysokim poziomie. widać, że kierowniczka dba o czystość, bo z żadnymi brudami się tam nie spotkałem. Nie widać na przestrzeni lat, żeby występowały częste roszady między pracownikami. Jak ktoś się pojawił to widzę, że nadal tam pracuje.

Martyna B.

Pracowałam tam 2 lata. Jest ok. Świeże produkty, sprzątałyśmy codziennie - na bieżąco, nigdy nie było brudno. Klientów może tylko rano było mało, ale to tak jak i w innych tego typu restauracjach. Później klientów było baaardzo dużo! Polecam tam pracę. Nie ma wyzysku i da się dogadać z kierowniczką.

edr

Ja to bym się załapał na cee market researcher with romanian language, ale chyba i tak nie ma narazie takiej oferty pracy.

Nie

Poszukaj pracy lepiej gdzie indziej. Dobrze radzę. Gdzies gdzie bedziesz szanowana i miała dobrą wypłate. A jesli gdzies szukaja co chwile nowych pracowników to tylko zle świadczy, wiadomo dlaczego.

samanta

Jedzenie bardzo dobre. Obsluga bardzo mila. Az chce sie wracac. Porcje duze, nie drogie. Smaczne, co najwazniejsze. Polecam. :)

leechaerin

Jeżeli coś wam nie pasuje w Guty to tam nie chodźcie. Proste? Proste. Zamiast wylewać tutaj swoje żale zajmijcie się czymś pożytecznym. Nie pozdrawiam osób , które hejtują Guty, dziękuję za uwagę.

maniek

wpadłem tam dzisiaj z ciekawości, złożyłem zamówienie. Na początku myslałem, że za te 10-15 zł za wiele tego nie będzie ale się miło zdziwiłem. Jedzenia dużo, najadłem się (a jem zazwyczaj dużo), było dobre. Obsługa bez zastrzeżeń, na pewno tam wrócę.

kurumishyou

Kochanie, ale tam płacą więcej,(usunięte przez administratora)

uyhukh

Osobaa powyzej totalny barak kultury osobistej i mazasób słów. I wszystko jasne.

huangzitao

@jhbjj to Ty najwyraźniej jesteś do tyłu, zwłaszcza z pisownią :) szkoły się nie skończyło widzę. Ci "wietnamcy" nie drą "mordy", więc proszę się trochę opanować, i może więcej szacunku do innego człowieka? Bo ja tu zaraz mogę swoich rodaków zwyzywać od najgorszych, nie oszukujmy się Polska to dno i Cebulandia. Jedzenie mają tam bardzo dobre, nie mam żadnych zastrzeżeń, inni klienci też sobię chwalę, bo często tam bywam i słyszę ich opinie. Obsługa jest miła, zresztą co wy możecie wiedzieć skoro znam ich osobiście to wiem, i wiem jak się zachowują przy klientach, mają bardzo dobry kontakt z nimi. Nikt sobie nie obcina paznokci na zapleczu, chyba że stara obsługa, której już tu nie ma, więc te wasze bajeczki wyssane z palca możecie sobie wsadzić w te wasze nażarte fastfoodami du*ska. Jestem tam co tydzień i widzę ile klientów ma Guty, a ile KFC, i przeważa Guty, często jest tak, że nie ma gdzie usiąść, bo w Guty jest zawsze bardzo duży ruch. Może warto by się tam czasem przejść i coś zjeść zanim będziecie kity na forum pisać? Pozdrawiam moim środkowym palcem :*

Zostaw merytoryczną opinię o GUTY C.H. Turawa Park - Opole

GUTY C.H. Turawa Park
3.9/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Skaryszewska 7
    03-802 Opole